Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.08.2017, 13:54 #2702840   #1881
pvm
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
А ще, ми всі скоро помрем!
тому треба купувати 20 річне авто на укрномерах за 1-2тис . Для чого купувати нове за 10-20? Все одно на таксі дешевше! А на автобусі ще дешевше!
pvm зараз на форумі  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 14:19 #2702845   #1882
switch

на автобусі дешевше, але в автобусі таки комфортніше.
ПС: ситуацію конечно розписав правильно, і багато чого в нас печально, но суть я чогось так і не зрозумів.
мені похрін, що бляхарі не платять за розтаможку - не платять і мододці, я тож платити не хочу.
але мені не похрін, що бляхар відчуває безкарність - наробив ділов - головне не попастись.

на рахунок описаного деу - якщо там номер кузова з техпаспортом не співпадає - в тебе ту машину перший зустрічний патруль забере при перевірці. А якщо співпадає - то по ланцюжку від власника і далі - знайдуть. принаймі шанси значно вищі.
switch зараз поза форумом  
Старий 11.08.2017, 16:17 #2702867   #1883
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
на автобусі дешевше, але в автобусі таки комфортніше.
ПС: ситуацію конечно розписав правильно, і багато чого в нас печально, но суть я чогось так і не зрозумів.
мені похрін, що бляхарі не платять за розтаможку - не платять і мододці, я тож платити не хочу.
але мені не похрін, що бляхар відчуває безкарність - наробив ділов - головне не попастись.

на рахунок описаного деу - якщо там номер кузова з техпаспортом не співпадає - в тебе ту машину перший зустрічний патруль забере при перевірці. А якщо співпадає - то по ланцюжку від власника і далі - знайдуть. принаймі шанси значно вищі.
Номер кузова співпадає, тільки як мене знайти? Я ж ні доручення не брав, ні паспортних даних продавцю не давав? А машину лишив на місці дтп, вона ж всього 2000$, так само як ьільшість блях

Додано через 23 хвилини
Оці видумки що ти зараз напишеш то було б бажання можна й бляхи знайти, тільки от внас така ситуація що якщо вкрадуть укр авто то без грошей ніхто її не знайде

Востаннє редагував Kokorakatan: 11.08.2017 о 16:17. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз на форумі  
Старий 11.08.2017, 16:34 #2702872   #1884
vanco2

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Номер кузова співпадає, тільки як мене знайти? Я ж ні доручення не брав, ні паспортних даних продавцю не давав? А машину лишив на місці дтп, вона ж всього 2000$, так само як ьільшість блях

Додано через 23 хвилини
Оці видумки що ти зараз напишеш то було б бажання можна й бляхи знайти, тільки от внас така ситуація що якщо вкрадуть укр авто то без грошей ніхто її не знайде
Так в цьому конкретному випадку так і є, якщо продавець просто за 2000 віддав тобі машину зареєстровану на нього і не спитав нічо в тебе - то він ідіот. І якщо з його машиною ти задавиш колону велосипедистів, або пограбуєш банк і втікнеш - то він буде мати купу проблем, бо машина числиться за ним, і він не зможе розказати кому він її віддав, тому йому доведеться доводити що то не він зробив.

Це приблизно то саме що зібрати всі довідки і дозволи на зброю, купити собі сайгу а потім піти і продати її на базарі першому зустрічному - а по документах вона на тобі.

Але, знов таки, таких машин є незарівнянно менше ніж автомобілів на бляхах.

Востаннє редагував vanco2: 11.08.2017 о 16:40.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 11.08.2017, 17:09 #2702874   #1885
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так в цьому конкретному випадку так і є, якщо продавець просто за 2000 віддав тобі машину зареєстровану на нього і не спитав нічо в тебе - то він ідіот. І якщо з його машиною ти задавиш колону велосипедистів, або пограбуєш банк і втікнеш - то він буде мати купу проблем, бо машина числиться за ним, і він не зможе розказати кому він її віддав, тому йому доведеться доводити що то не він зробив.

Це приблизно то саме що зібрати всі довідки і дозволи на зброю, купити собі сайгу а потім піти і продати її на базарі першому зустрічному - а по документах вона на тобі.

Але, знов таки, таких машин є незарівнянно менше ніж автомобілів на бляхах.
То що їх аж так незрівнянно менше то ще треба посперечатись. Для прикладу відкриваєш авторіа, береш тільки розтаможені, вибираєш опель мерс ауді рік так до 2004р і сортуєш від дорожчого до дешевшого і бачиш внизу списку оголошення "продам по тп, дурних питань не задавать"
Старий 11.08.2017, 18:35 #2702885   #1886
Perestroika
Активний учасник

Цілком підтримую автора
Perestroika зараз поза форумом  
Подякували 4:
Klisan (13.08.2017), kurtq (11.08.2017), Tommygun (14.08.2017), vanco2 (11.08.2017)
Старий 11.08.2017, 21:36 #2702896   #1887
Trafic

Цитата:

Додано через 23 хвилини
Тільки останній дибіл, зараз продасть так авто.
Я навідь 5-ть років назад, при продажу братом, мого Експерта, давав одну відповідь: подаж тільки із зняттям з обліку!
В мене, власних авто було три. Жодного не було по дорученню. Чому? Бо я хотів бути власником! І тоді я ще платив по 4000 грн, при баксі 8, за переписку. Зараз воно коштує 700 при курсі 26.
Наш бідний народ є дибільний! Якщо і далі купує авто по дорученню, або і без него взагалі.
А ті що свідомо купують двійників? То взагалі кончені!
Trafic зараз поза форумом  
Подякували 6:
hroman (11.08.2017), kolibryks (12.08.2017), kurtq (12.08.2017), Nobel (13.08.2017), Romko_7 (12.08.2017), vanco2 (14.08.2017)
Старий 11.08.2017, 22:39 #2702904   #1888
hroman
Учасник

Цитата:
Я навідь 5-ть років назад, при продажу братом, мого Експерта, давав одну відповідь: подаж тільки із зняттям з обліку!
В мене, власних авто було три. Жодного не було по дорученню. Чому? Бо я хотів бути власником! І тоді я ще платив по 4000 грн, при баксі 8, за переписку. Зараз воно коштує 700 при курсі 26.
Наш бідний народ є дибільний! Якщо і далі купує авто по дорученню, або і без него взагалі.
підтримую
hroman зараз поза форумом  
Старий 12.08.2017, 07:35 #2702913   #1889
pvm

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Цілком підтримую автора
Цитата Автомобілі за ціною 15-50 тисяч гривень за умови слабкості державних інституцій (поліції, судів, відсутності камер фіксації порушень, відсутності адекватних санкцій за керування без посвідчення) – це дуже великий додатковий ризик для суспільної безпеки. На цьому етапі розвитку України автомобілі не повинні стати різко дешевими. Негативні наслідки такого рішення будуть вищими за переваги.
А на цьому етапі розвитку України ціни на харчі які мають бути????
Цитата Цены на продукты питания в Германии и Украине примерно одинаковые, но немцы тратят меньше своих доходов на продукты, чем украинцы, поскольку меньше едят. Об этом сказал министр социальной политики Андрей Рева.
А може треба робити закони як в европі і терміново міняти
Цитата державних інституцій (поліції, судів, відсутності камер фіксації порушень, відсутності адекватних санкцій за керування без посвідчення)
???
Владі це не потрібно змінювати. Владу не стосуються ціни на авто і так само ціни на хліб. Головне для влади- нічого не змінювати,тому що зміна це смерть.

я думаю що нічого не поміняється до виборів. А тоді вже будуть обіцяти кому що- кому заборонити ,кому дозволити. Буде так само як і з другими обіцянками коли вибори в ВР.

Востаннє редагував pvm: 12.08.2017 о 08:18.
pvm зараз на форумі  
Подякував(ла):
louis50 (13.08.2017)
Старий 12.08.2017, 13:03 #2702935   #1890
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Твої висловлювання на форуиі нажаль ситуацію на дорогах не змінять і такі авто дальше будуть на дорогах

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Цілком підтримую автора
Правильно, навіщо в україні досьупні авто, в теперішній час наоборот треба підняти розтаможку, ввестм стандарт євро 6 на дорогах, а не тільки при а ршій реєчтрації, щоб всякі жигулі, ланоси, нещасні ауді с5 не заважали їздити і не створювали пробок. Крім того обовязково треба заборонити бляхи і ввести за них смертну казнь, так сказать відсіяти покидьків щоб більше не розмножались. Я навіть дцмвю що вбивство Ірини Мукоїди було через польські бляхи. А якщо взяти до уваги те що на бмв розбилось дві дівчини які бухали то вважаю за доцільне заборонити продвж алкоголю жінкам і заборонити їм керувати ТЗ. Аще зі слів автора випливає що й для чоловіків потрібно рбмежити видачу водійського посвідчення десь так з 30 років. Ото будуть заїбісь реформи

Востаннє редагував Kokorakatan: 12.08.2017 о 13:03. Причина: Пізніше додано
Старий 12.08.2017, 13:19 #2702937   #1891
pvm

Цитата:
на бмв розбилось дві дівчини які бухали то вважаю за доцільне заборонити продвж алкоголю жінкам і заборонити їм керувати ТЗ. . :
Цитата Негативні наслідки такого рішення будуть вищими за переваги.
pvm зараз на форумі  
Старий 12.08.2017, 14:58 #2702955   #1892
saymon
Активний учасник

В Україні на даний момент є 600 тис (за офданими) і близько 1 млн. (за інформацією агенства ОБС-інформ) автомобілів на єврономерах.

Покарають всіх? Хочу на це подивитися.
Покарають вибірково? А як же тоді справедливість, правова європейська держава, оце от все.

Ситуація дуже сильно нагадує коли буквально 50 років тому за мужеложство можна було сісти в тюрму, а зараз це престижно і можна влаштовувати паради в центрі столиці, а в колоні присутні навіть народні депутати.

Та сама хєрня. Ідентична. Пройде якихось пару років, і молодше покоління нам не повірить, що людину могли посадити в тюрму (ну бо заплатити пів ляма штрафу це не кожен може) просто за шматок бляхи на бампері автомобіля.

Карочє, мені весело спостерігати за цим зоопарком. Шкода тільки людей, які ні за шо ні про шо в попадають. Але так було завжди. Україна ж.
saymon зараз поза форумом  
Старий 12.08.2017, 16:16 #2702981   #1893
vanco2

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
В Україні на даний момент є 600 тис (за офданими) і близько 1 млн. (за інформацією агенства ОБС-інформ) автомобілів на єврономерах.

Покарають всіх? Хочу на це подивитися.
Покарають вибірково? А як же тоді справедливість, правова європейська держава, оце от все.

Ситуація дуже сильно нагадує коли буквально 50 років тому за мужеложство можна було сісти в тюрму, а зараз це престижно і можна влаштовувати паради в центрі столиці, а в колоні присутні навіть народні депутати.

Та сама хєрня. Ідентична. Пройде якихось пару років, і молодше покоління нам не повірить, що людину могли посадити в тюрму (ну бо заплатити пів ляма штрафу це не кожен може) просто за шматок бляхи на бампері автомобіля.

Карочє, мені весело спостерігати за цим зоопарком. Шкода тільки людей, які ні за шо ні про шо в попадають. Але так було завжди. Україна ж.
Ті люди шо "купили" бляхи - самі себе покарали. Їх якби більше карати не треба.
А пів лімона заплатили не за бляхи, а за створення двійника і ухилення від сплати мит.
Старий 13.08.2017, 15:21 #2703049   #1894
Kokorakatan
Активний учасник

https://m.facebook.com/story.php?sto...00008313580791
А в цьому випадку що забороняти? Депутатів, видачу водійського депутатам? Продаж алкоголю депутатам? Ваші варіанти?
Старий 13.08.2017, 15:46 #2703051   #1895
vanco2

Цитата:
https://m.facebook.com/story.php?sto...00008313580791
А в цьому випадку що забороняти? Депутатів, видачу водійського депутатам? Продаж алкоголю депутатам? Ваші варіанти?
Забороним тобі дописувати на форумі херню
Старий 13.08.2017, 16:50 #2703057   #1896
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Забороним тобі дописувати на форумі херню
Тобто шось забороняти потрібно тільки в випадку блях, інші випадки в порядку вєщєй і так має бути?
Старий 13.08.2017, 17:06 #2703061   #1897
vanco2

Цитата:
Тобто шось забороняти потрібно тільки в випадку блях, інші випадки в порядку вєщєй і так має бути?
Друже, ця тема про бляхи, а не про обговорення різного виду зла на планеті в порівнянні з бляхами.
І не треба робити вигляд що ти не розумієш того що бляхи це зло, я знаю що ти це розумієш, а сперечаєшся бо дуже хочег кальову тачку на хяляву. Вот тобі хочеться вірити що халява є!
Але сам собі ти ще такого щастя не придбав, що говорить про то шо прагматичність і розум все таки перемагає
Старий 13.08.2017, 18:08 #2703065   #1898
louis50
Учасник

"правильні", які накуплялись всяких ВАЗ-ів і вантажних бусів по ціні в 2-3 рази вищій чим тепер можна купити нормальне авто на польській реєстрації - тепер доказують що ніззя ні знизити ціну на розмитнення, і як то "погано" їздити на нерозмитнених авто.
біда наших - що замість того щоб раз на рік зробити вїзд-виїзд починають "хитрити". вот тіп вчепив левий номер, получив штраф, і змі тепер розтрубіли спеціально ніби що це штраф за їзду на нерозмитненому авто.
хто шарить - буде купляти собі нерозмитнені авто і раз на рік робити виїзд-вїзд (або не робити). все одно получиться вигідніше чим купляти аналогічне авто дорожче в 2-3 рази тільки через то що наш олігархат за розмитнення хоче більше чим вартість авто.

Востаннє редагував louis50: 13.08.2017 о 18:18.
louis50 зараз поза форумом  
Старий 13.08.2017, 19:19 #2703071   #1899
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Друже, ця тема про бляхи, а не про обговорення різного виду зла на планеті в порівнянні з бляхами.
І не треба робити вигляд що ти не розумієш того що бляхи це зло, я знаю що ти це розумієш, а сперечаєшся бо дуже хочег кальову тачку на хяляву. Вот тобі хочеться вірити що халява є!
Але сам собі ти ще такого щастя не придбав, що говорить про то шо прагматичність і розум все таки перемагає
Ця тема більше звелась до того що тільки бляхи причина всім дтп, тільки на бляхах їздять неадеквати і тільки на бляхах можна уникнути правосуддя. Ти теж не маєш блях, але це тобі не заважає проних говорити. Більше того, тебе навіть нема в Україні, но ти вперто сидиш на тернопільському форумі.
Подякували 2:
KSW (17.08.2017), louis50 (13.08.2017)
Старий 13.08.2017, 22:27 #2703083   #1900
vanco2

Цитата:
Ця тема більше звелась до того що тільки бляхи причина всім дтп, тільки на бляхах їздять неадеквати і тільки на бляхах можна уникнути правосуддя. Ти теж не маєш блях, але це тобі не заважає проних говорити. Більше того, тебе навіть нема в Україні, но ти вперто сидиш на тернопільському форумі.
Ні, тут ніхто не каже що бляхи причина всіх дтп, або тільки неадеквати на бляхах їздять - це твої видумки. Але факт є фактом, на бляхах водія не знайдеш якщо він щось зробить, і тому не одне підтвердження. А мільйон автомобілів водіїв яких потім фіг знайдеш - це проблема.

Я тут на форумі спілуюсь вже більше десяти років, і так мені не заважає це продовжувати робити той факт що я так само вже років 10 не живу в Тернополі. Не бачу тіт ніяких протиріч, а от топити за бляхи і в той же час їх не купити це дивно, вот я за то щоб ти купив і потім тут розказував про свій досвід
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:44.