Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція

Відпочинок на морі (в Україні)

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.06.2019, 17:10 #2761807   #441
Zirochko
Учасник

Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата Це все Зеленський винуватий.
Та це вже пару років як. Таке враження що стає більше сидячих експресів, а звичайних поїздів менше. Але їхати 13-15 годин сидячи якось не дуже того.
Zirochko зараз поза форумом  
Старий 21.06.2019, 17:22 #2761810   #442
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від Zirochko Переглянути допис
Але їхати 13-15 годин сидячи якось не дуже того.
+ ше проходити митний контроль "ЛНР\ДНР", еге ж?
Біда та й годі...
saymon зараз поза форумом  
Старий 21.06.2019, 17:46 #2761820   #443
Zirochko
Учасник

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
+ ше проходити митний контроль "ЛНР\ДНР", еге ж?
Біда та й годі...
Ну і шо ви за ?
Я думала, ви чоловік. А ви пиз те як та баба на базарі, якщо ляпаєте таке.
А якщо не пиз*ун то вибачтесь негайно.
Старий 22.06.2019, 21:31 #2761897   #444
saymon
Активний учасник

Олень це якраз той, хто пробує мені тут втирати наче в нас є нормальні рекреаційні зони.
Та ж сама Одеса, перлина біля моря. Там твориться страшне, мяко кажучи.
Про інші, нормальні, місця відпочинку знають тільки обрані, які живуть там поряд, і не дадуть себе надурити. А що робити тим, хто за 800 км. приїхав? І головний прикол в тому, що всі думають наче це нормально і так має бути. Вся суть туризму на Україні.

Одне просте питання: чому в прибережній зоні України як не море цвите то сказ, як не сказ то дифтерія, а як не болячка то туди доїхати неможливо.
Хоча в тій же Болгарії чи Туреччині таких проблем нема впринципі. Що, там Чорне море якесь інакше? Клімат нетой?

Зрозумійте правильно, я за те щоб відпочивати на Україні. Просто бісить щорічне піздабольство чинуш як в нас все охайно та туристично привабливо і як грамотно пиляються бюджети по лінії туризму.

Це звісно нетаке актуальне питання як "побороти корупцію слід негайно! корупція погана! будемо її масово бороти!" але все ж.
saymon зараз поза форумом  
Старий 24.06.2019, 10:09 #2762014   #445
Zirochko
Учасник

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Олень це якраз той, хто пробує мені тут втирати наче в нас є нормальні рекреаційні зони.
Та ж сама Одеса, перлина біля моря. Там твориться страшне, мяко кажучи.
Про інші, нормальні, місця відпочинку знають тільки обрані, які живуть там поряд, і не дадуть себе надурити. А що робити тим, хто за 800 км. приїхав? І головний прикол в тому, що всі думають наче це нормально і так має бути. Вся суть туризму на Україні.

Одне просте питання: чому в прибережній зоні України як не море цвите то сказ, як не сказ то дифтерія, а як не болячка то туди доїхати неможливо.
Хоча в тій же Болгарії чи Туреччині таких проблем нема впринципі. Що, там Чорне море якесь інакше? Клімат нетой?

Зрозумійте правильно, я за те щоб відпочивати на Україні. Просто бісить щорічне піздабольство чинуш як в нас все охайно та туристично привабливо і як грамотно пиляються бюджети по лінії туризму.

Це звісно нетаке актуальне питання як "побороти корупцію слід негайно! корупція погана! будемо її масово бороти!" але все ж.
По перше, я вам не втираю, а кажу як є.
Слідкуйте за своїм язиком.
По-друге, я чекаю вибачення за дурню про л/днр. Це важко для вас зробити? То значить ви не чоловік, а неотесане хамло, якому ніц не варто образити жінку і зробити вигляд що так і треба.
Поставте це собі в підпис, щоб люди знали, с ким спілкуються. А особливо жінки.

п.с.Подобається сидіти в уявленому багні? То сидіть.
А ми будемо купатись на нормальному українському морі.
Подякували 2:
dodge (24.06.2019), OURBAY (24.06.2019)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:19.