Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини

Інститут підприємництва Сisco

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.01.2009, 00:11 #808400   #1
friend
Guest
Lightbulb Інститут підприємництва Сisco

16 жовтня 2008 року на базі центру інформаційних технологій при ТДТУ відбулось офіційне відкриття першого в Західному регіоні України "Інституту підприємництва Сisco".

Інститут підприємництва Cisco покликаний допомогти вам реалізувати себе в якості підприємця, отримати додаткові знання та навички необхідні для ефективного управління організацією.
Навчальний план інституту розроблений та постійно оновлюється провідними навчальними закладами світу, такими як Корнельський університет, Стенфордський університет та організацією "My Own Business, Inc."

Розпочався набір на курси: ”Заснування бізнесу” та “Основи бізнесу iExec” .

Курс "Основи бізнесу iExec" присвячений ефективному використанню Інтернет та інформаційних технологій у бізнесі. Розглядатимуться питання технологічного забезпечення організації, управління бізнес-проектами, а також інноваційні підходи для покращення оптимізації бізнес-процесів.
"Заснування бізнесу" розроблено для тих, хто хоче відкрити власний бізнес. Для цього необхідно не тільки правильно вибрати сферу діяльності, але й розуміти юридичні аспекти реєстрації та функціонування компанії, володіти основами бухгалтерського обліку, менеджменту й маркетингу.

Курси використовують змішаний навчальний підхід: командну роботу,інструктаж викладача,електронне навчання та індивідуальні проекти, практичні вправи для кожної групи, ситуаційне навчання, дискусії та семінари.

Що сказати, щоб бути почутим? Що зробити, щоб бути побаченим? Як сподобатися потенційному клієнту? Як ефективно керувати бізнесом?Відповіді на ці питання покликаний надавати Інститут підприємництва Cisco.

Реєструйся на тренінги на сайті www.cei.net.ua!

Партнери:
------------------------------------------------------------------------------------------------

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2009, 10:37 #808573   #2
[Romanio]
████████████████

Типово Відповідь: Інститут підприємництва Сisco

Ще 2 місяці тому нам пропонували ходити на ці курси.
І розказували, що тіпа буде диплом всесвітнього зразка. І його рівень буде чуть не такий як наш ТДТУ-ушний.
Чи правда це?
І скільки потрібно часу вчитися?
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 28.01.2009, 18:54 #809109   #3
andriy.te.ua

Питання тут прості: а хто їх буде вести ті курси? Як кажуть, кадри вирішують все.
Як вони будуть адаптовані до наших реалій, до кризи... яка от розпочнеться?

Цитата Слід відмітити, що основа бізнес-тренінгів базується на досвіді самої компанії Cisco, яка розпочала свою діяльність у 1984 році в якості невеликої фірми, що спеціалізувалася по виготовленні маршрутизаторів для корпоративних клієнтів. З часом компанія перетворилася у світового лідера в області комп'ютерних та мережевих технологій.
Свого часу дана компанія була вже на грані банкрутства.... досвід цінний.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 29.01.2009, 11:32 #809869   #4
friend
Guest
Smile Відповідь: Інститут підприємництва Сisco

Привіт
По закінченні навчання можна отримати сертифікат Cisco про закінчення того чи іншого курсу та свідоцтво підвищення кваліфікації державного зразка.

Є два онлайн курси - Заснування бізнесу - 2 місяці та Основи бізнесу - майже 3 місяці.
Навчання у вечірній час, з 17.00 до 20.00, 2/3 рази в тиждень.
Є ще факультативні курси ( можна пробувати вчити самому або під керівництвом інструктора). Є можливість попрацювати з симуляторами - наприклад, Progect Manager (побудова процесів організації) та інш.

P.S.Класна цитата - Краще жаліти над тим, що ти зробив, ніж над тим чого ти не зробив..
Дійсно є багато речей, які можна використати для себе, а ми їх упускаємо..

Старий 29.01.2009, 15:42 #810205   #5
friend
Guest
Smile Відповідь: Інститут підприємництва Сisco

На рахунок того, хто буде вести курси....
По-перше, тип навчання не інститутський, тобто лекцій чи практичних немає.
Навчання, в основному, практичне.
Тому є кілька людей, які вестимуть їх:
1- інструктор
2-бізнес-тренер (людина з практичним досвідом). Думаю, хто такий бізнес-тренер багато писати не потрібно...
3 - гостьові спікери (люди, які приходять і діляться своїм досвідом, з чого вони починали, як вони розвивались і т.д).

На рахунок адаптованості: матеріали - спільні зусилля Cisco, компанії My own business, Стенфордського та Корнельського університетів і українських бізнес-тренерів.
Тобто матеріали локалізовано під Україну (з чого починати, де реєструвати....). Звичайно,в матеріалах будуть враховуватись питання кризового стану, розглядатитмуться різні ситуації та нові стратегії.
Та і криза - це двобока річ:одля одних це «небезпека», для інших — «сприятлива можливість».

На рахунок банкрутства Cisco...Тут можу сказати лише одне - більша половина компаній-лідерів пройшла через це. Раз не збанкрутували - значить знають стратегії виходу з такого становища. Як то кажуть ніхто не знає. що робиться внизу, поки т ди не попаде..

Мені просто цікаво : "досвід цінний" це як?

Старий 29.01.2009, 16:12 #810250   #6
l6ova

А скільки коштують ці курси, для студентів є якісь знижки?
l6ova зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 29.01.2009, 16:26 #810268   #7
saymon
Guest

http://cei.net.ua/?page=lerning&subpage=price
Для студентів зрозуміло. А як щодо фізичних та юридичних осіб? Яка вартість та тривалість курсу?

І ще мені чомусь оце посилання http://cei.net.ua/?page=lerning&subpage=schedule хвилює. Таких трейнінгів ще не проводили? Чи сайт не встигли оновити? Бо якось не дуже хочеться за майже півтори тисячі грн. бути піддослідною чи експерементальною групою.

Подякував(ла):
andriy.te.ua (29.01.2009)
Старий 29.01.2009, 18:14 #810392   #8
andriy.te.ua

Та просто Ціско як і інші компанії свого часу уряд США через низку інвестиційних банків витягнув з ями. Бо це були не просто компанії - то були прапори, їм не можна падати, це імідж....

Та якщо той інститут буде нести добре, розумне і вічне нашій молоді - то хай несе.
Успіхів йому в тому.
Хто пройде то навчання - пишіть відгуки! Цікаво буде почитати.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 29.01.2009, 19:19 #810471   #9
Olexiy1984

Цитата
Допис від friend Переглянути допис
На рахунок того, хто буде вести курси....
По-перше, тип навчання не інститутський, тобто лекцій чи практичних немає.
А якшо так - то шо буде?
Чи це тіпа дадуть на компах сидіти і читати якуто книжку чи шось в тому роді?
А я на Петровці собі куплю які хош книжки. А диплом економічний в мене є.
Як зареєструватися ПП і всі ці діла знаю - помагав кільком друзям.
Вот я працюю в банку... пока працюю, шо буде за місяць не знаю.
Але не найгірший то може ше буду шось робити. Але багатьох з нашого відділення вже готовлять до "рєструктурізациї".
Частина з тих кого звільнять проходили за рахунок банку якіта курси і шо...
зараз то не актуально.
Цитата Навчання, в основному, практичне.
якшо нема лекцій і практичних то як воно практичне?
Цитата Тому є кілька людей, які вестимуть їх:
1- інструктор
шо він робить?

Цитата 2-бізнес-тренер (людина з практичним досвідом). Думаю, хто такий бізнес-тренер багато писати не потрібно...
І хто це буде "з практичним досвідом"?
Які то будуть люди?
І хто такий бізнес-тренер? вот мені треба.
Цитата 3 - гостьові спікери (люди, які приходять і діляться своїм досвідом, з чого вони починали, як вони розвивались і т.д).
а можна прізвища?
Цитата Звичайно,в матеріалах будуть враховуватись питання кризового стану, розглядатитмуться різні ситуації та нові стратегії.
Та і криза - це двобока річ:одля одних це «небезпека», для інших — «сприятлива можливість».
Шото видно ви не дуже доганяєте шо робиться, а робиться .....
коли дофіга нормальних підприємців чисто економістів шо будуть робити не знають. Ті шо мутять мале вир-во чи посередники ше якось виживають з своїм бухгалтером чи збоку, а так...
Тут всьо і так ясно в такий час мало хто буде вкладати бабки в інформатизацію. Як сказав наш шеф і показав навіть цитату в одній книзі: шо економічний ріст на чисто використання засобів ІТ не вийде... хотя під такий шумок народу ше звільнити можна.

Так які кадри - можна їх послужний список.
І хотя би список тем лекцій чи практичних чи чого там якшо їх нема.
Olexiy1984 зараз поза форумом  
Старий 29.01.2009, 20:04 #810519   #10
froz123

І ще одне питання:
На якій мові ведеться то навчання і на якій мові написані матеріали для навчання?
froz123 зараз поза форумом  
Старий 30.01.2009, 14:25 #811404   #11
friend
Guest

"якшо нема лекцій і практичних то як воно практичне?"
Просто нема чіткого поділу на лекції і практичні.

шо він робить?
(інструктор)
вчить,пояснює різні ситуації, допомагає при симуляціях

Цитата І хто це буде "з практичним досвідом"? Які то будуть люди?
І хто такий бізнес-тренер? вот мені треба.
Людина, яка працює в банку думаю знає, хто такий бізнес-тренер - це менеджери та підприємці,які починали з нуля, та добре знають "приколи" українського бізнесу.

Цитата а можна прізвища?
гостьових спікерів?
та це не постійно викладачі, вони міняються постійно.

Цитата .Так які кадри - можна їх послужний список.
В Радянському Союзі писали послужні списки.
Дядечки з послужними списками розкажуть вам ситуації 90 -их.

Цитата І хотя би список тем лекцій чи практичних чи чого там якшо їх нема.
тематика http://www.cei.net.ua/?page=lerning&subpage=program

Цитата Чи це тіпа дадуть на компах сидіти і читати якуто книжку чи шось в тому роді?
ні це тіпа на ноутах дадуть можливість повчити матеріали, попрацювати з бізнес-моделюванням, бізнес-процесами.

Цитата Як зареєструватися ПП і всі ці діла знаю - помагав кільком друзям.
Ну бізнес це не тільки реєстрація ПП і всі діла.
Треба ще не погоріти, розвиватися....

Цитата Вот я працюю в банку... пока працюю, шо буде за місяць не знаю.
Якщо ви знаєте все про бізнес ( бізнес-моделювання, технології бізнесу,...) тоді круто - вам нема чого переживати за роботу.
Завжди знайдете чим зайнятись і криза вам не зашкодить.

Старий 30.01.2009, 14:27 #811409   #12
friend
Guest

Навчання українською мовою, матеріали на англійській та українській мовах

Старий 30.01.2009, 16:53 #811626   #13
friend
Guest

Цитата І ще мені чомусь оце посилання http://cei.net.ua/?page=lerning&subpage=schedule хвилює.
вже встигли..http://www.cei.net.ua/?page=lerning&subpage=schedule

Для юридичних та фізичних осіб тривалість така сама, як і для студентів.

Старий 02.02.2009, 11:10 #813743   #14
friend
Guest

По вартості:
Заснування бізнесу:
фізичні особи - 1700 грн., юридичні - 1900 грн. при рекомендованій тривалості 2 місяці.
Онови бізнесу:
фізичні - 1900 грн., юридичні - 2100 грн. при рекомендованій тривалості 2,5 місяці.

Така тривалість дає можливість зрозуміти закони і правила бізнесу та застосувати свої знання на практиці.

Старий 05.02.2009, 16:31 #817670   #15
friend
Guest

18 лютого 2009 року планується одноразовий одноденний тренінг в Інституті підприємництва Cisco.
Години проведення: 14.30 - 18.00 год.

Реєстрація на сайті обов'язкова.

Востаннє редагував friend: 06.02.2009 о 16:27.

Старий 06.02.2009, 16:36 #818891   #16
friend
Guest

Як всім відомо, мати диплом спеціаліста та бути спеціалістом – це не одне і теж. Ми зазвичай вчимося заради оцінок, а не для себе, захищаємо дипломи, шукаємо будь-яку роботу і отримуємо питання: Досвід роботи? Практичні навики? От і появляються вислови на зразок - “знання без практики – подарунок для самовбивць”. Отже, потрібна практика..
Інститут підприємництва Cisco пропонує практичне навчання з використанням сучасних технологій, інтерактивне спілкування з бізнес-тренерами, відео-конференції та багато інших нових можливостей..

Тому знайдіть кілька годин на успішне майбутнє та завітайте на вступний безкоштовний тренінг Інституту підприємництва Cisco, який відбудеться 18.02.2009 р. з 14:30 до 18:00 год, ауд. 502, корпус№1, 5-ий поверх.

Формат тренінгу:цікаві презентації та інтерактивне спілкування.

План тренінгу:
-Навчальні програми інституту;
-Що таке бізнес? Підприємці, менеджери, керівники?;
-Брейк-пауза;
-Нові технології=нові можливості;
-Брейк-пауза;
-Година франчайзингу.

Ризикни стати успішним!

Востаннє редагував friend: 10.02.2009 о 10:12. Причина: нова інфо

Старий 04.03.2009, 11:46 #849211   #17
superolka

Мее цікавить ось по цьому посиланню-http://www.cei.net.ua/?page=lerning&subpage=schedule хто такі О.Сизова і А.Собчишин.Які напрямки їх діяльності?
superolka зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:25.