Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Забудови в Тернополі

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2018, 22:22 #2737343   #901
pberit
Домофонщик

Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Був описаний випадок коли є щомісячний дохід в розмірі плати за дольову.

Доречі років 10 тому коли ставили перші крани на болоті за приміським автовокзалом якось було трохи дико на то дивитися.

А зараз так нічого, гарно, дерева за років 5-7-10 виростуть буде ще краще.
Ну і? Як є певний дохід то потрібно одразу ці гроші десь діти? Тримати в банках України чи країни в якій зароблені не можна ніяк? Я вже мовчу про інвестування в щось з мінімальним ризиком?
На рахунок Білогірської то мені і зараз дико, не через те що на болоті, якщо не помиляюсь там вже десятий будинок зводять? В кожному більше 80 квартир, тобто майже 900 квартир на такій малій площі, це біля 2тис населення! А що є з інфраструктури? Церква? Підземних паркінгів немає, чи готові школи/садочки прийняти всіх дітей? Це зараз вони заселення процентів на 20 враховуючи що ще декілька будуються. Як там жити? Там як тиждень часу не вивезуть сміття коли всі заселяться буде піпець.
Я вже мовчу про сам будинок, шумний вулик, хіба квартирантам здавати.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2018, 22:53 #2737347   #902
igorslf

Цитата Як там жити? Там як тиждень часу не вивезуть сміття коли всі заселяться буде піпець.
Я вже мовчу про сам будинок, шумний вулик, хіба квартирантам здавати.
Так це актуально для майже кожного дворика/будинку баму чи аляски і для багатьох на дружбі чи східному. Лише варто відмітити більш щільну забудову зараз, колись залишали місця на прибудинкову більше. Хочеться більше простору, ніхто не заважає брати котедж чи купити власну ділянку з окремим будинком чи будувати на чистій ділянці.
igorslf зараз поза форумом  
Старий 12.10.2018, 12:37 #2737359   #903
qazwsx321
Активний учасник

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та хз що буде через тих купу років! Та то вже краще понаставляти сонячних батарей які окупляться років за 6 в доларах.
через 6 років вийти в 0 , а потім продати батареї по ціні металолому , коли тариф стане збитковим ?

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ану специ дайте свій прогноз на недвижку в найближчий рік. Одні говорять шо буде дорожчати бо ціни на газ піднімуть, відповідно на буд матеріали ціна підніметься і потяне за собою підвищення м2. Інші топлять шо після виборів знов буде обвал гривні (він вже і так є) і відповідно нерухомість ще впаде в ціні. Хто що думає?
я не спец, але з вірогідністю 99 %, гривня і долар девальвуватимуть відносно золота, приблизно синхронно , тому в золоті, Тернопільська нерухомість падатиме в ціні , а в гривні і доларі, може трохи (1-10 % за рік ) рости , це якщо не буде у нас війни і революцій , щоб почався бум на нерухомість , % ставка НБУ повинна впасти нижче 8-10 %

Востаннє редагував qazwsx321: 12.10.2018 о 12:46. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 12.10.2018, 13:22 #2737361   #904
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Так це актуально для майже кожного дворика/будинку баму чи аляски і для багатьох на дружбі чи східному. Лише варто відмітити більш щільну забудову зараз, колись залишали місця на прибудинкову більше. Хочеться більше простору, ніхто не заважає брати котедж чи купити власну ділянку з окремим будинком чи будувати на чистій ділянці.
Котедж так, хороший варіант. Будинок ще кращий але ціна значно вища за квартиру.
Є будинки різні зараз є малесенький забудовник який 5-ти поверхівки прикольні будує, той біля озера що хтось закидав і ще десь штук 5 інших. Трохи дорожче але це зовсім інша справа. Та й навіть як взяти ті старіші забудови по Карпенка вони все ж зручніші будуть ніж те що зараз будують... Якийсь регрес. 5-6 поверхів оптимально.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
через 6 років вийти в 0 , а потім продати батареї по ціні металолому , коли тариф стане збитковим ?
Тариф стане збитковим??? Подешевшає кіловат електроенергії чи як? Та за 6 років з нашою владою вигідно стане навіть для себе виробляти електроенергію, я вже мовчу про зелений тариф!
Старий 12.10.2018, 18:15 #2737374   #905
Terror

Мені Білогірська подобається. Мінус шо тулять досить густо і нема паркінгу, але місце саме по собі хороше. Близько до парку і до центра можна пішком перейти за 15хв. В кожного свої пріоритети. Ну які є альтернативи - окраїни або Кутківці чи Березовиця. Бам взагалі не розглядав би для життя (не в обіду хто з баму). Але як то кажуть кожному своє.
Terror зараз поза форумом  
Старий 12.10.2018, 19:02 #2737377   #906
pberit
Домофонщик

Цитата:
Мені Білогірська подобається. Мінус шо тулять досить густо і нема паркінгу, але місце саме по собі хороше. Близько до парку і до центра можна пішком перейти за 15хв. В кожного свої пріоритети. Ну які є альтернативи - окраїни або Кутківці чи Березовиця. Бам взагалі не розглядав би для життя (не в обіду хто з баму). Але як то кажуть кожному своє.
Гайова нє? Те саме по місцезнаходженню, поїзд чути і там, і там. На Гайовій цегла, є вже здані під'їзди, є що будуєть. Так, Тернопільбуд то найгірше що будується з цегли але моноліт від Добробуду нічим не краще. Хіба якщо різниця в ціні принципова...
Біля річки якийсь Грінпарк будується порушуючи одразу все що можна - відстань до водойм та й думаю газової заправки. Можливо хороші ціни?
Якщо бабла багато - в жовтому за орнавою 90кв.м. за 63тис.
Ще хороші варіанти - Галицька з сторони 6 магазину, пару збудованих будинків Тернопільбуду, верняк щось має бути.
Якщо грошей більше - Галицька біля 4 училища від Престижбуду.
Бам би ніколи не взяв, хоч прожив там років 6.
Старий 12.10.2018, 19:15 #2737379   #907
Terror

Цитата:
Гайова нє? Те саме по місцезнаходженню, поїзд чути і там, і там. На Гайовій цегла, є вже здані під'їзди, є що будуєть. Так, Тернопільбуд то найгірше що будується з цегли але моноліт від Добробуду нічим не краще. Хіба якщо різниця в ціні принципова...
Біля річки якийсь Грінпарк будується порушуючи одразу все що можна - відстань до водойм та й думаю газової заправки. Можливо хороші ціни?
Ще хороші варіанти - Галицька з сторони 6 магазину, пару збудованих будинків Тернопільбуду, верняк щось має бути.
Гайова зразу біля колії, на Білогірській чути так точно не буде. Ціна звичайно має значення. Галицька якби теж сонячний рахується. Ну в тій стороні взагалі не хочеться щось брати. Як варіант дружба, ближній новий світ. Хз я от загуглив недавно за газоблок, то получається нічим не гірше цегли, а в плані енергозбереження навіть кращий. От шумоізоляція хз як там
Старий 12.10.2018, 19:45 #2737380   #908
pberit
Домофонщик

Цитата:
Гайова зразу біля колії, на Білогірській чути так точно не буде. Ціна звичайно має значення. Галицька якби теж сонячний рахується. Ну в тій стороні взагалі не хочеться щось брати. Як варіант дружба, ближній новий світ. Хз я от загуглив недавно за газоблок, то получається нічим не гірше цегли, а в плані енергозбереження навіть кращий. От шумоізоляція хз як там
Ну на Гайовій є підїзди в сторону від колії, а на Білогірській вікнами на колію і знаю людей яких той поїзд будить. Тут конкретні квартири потрібно порівнювати. Хз коли та забудова там зупиниться. Дальше йдуть контейнери торгашів, думаю їх заберуть і ще влуплять зо 5 аж до дороги, от тоді вже торба повна.
Дружба як на мене найкращий, найспокійніший район. Живу тут і ніде інше б не хотів. Але толком нічо не будують, біля День і ніч - ціни космос, Креаторний панорама теж. Інтенсивно йде будова в районі Тролейбусної але там теж не супер місце, до центру вже пішки ходити не гуд.
А район 6 магазину тоже майже центр...
Таксопарк? Близько до центру, моноліт, квартир дофігіща, вже десь біля 210 зданих і ще десь 100 буде + торгові приміщення. Де там ті машини дівати хз. Але все ж цікавіші будинки за Білогірську... Напевно найкраще що у нас будували з моноліту. Але нині там був, в 5 підїзді (найпізніше зданому) вся стіна в тріщинах. Це ж наскільки має бути деформація щоб пінопласт весь тріщинами вкрився? Всівся монолітній будинок? В цегляних ніде такого не бачив. Треба ціни порівнювати. При хорошій ціні всі варіанти можна дивитись.
Старий 12.10.2018, 19:53 #2737381   #909
Petro Ford

Цитата:
Галицька зі сторони 6 гамазину нормальний варіант?? Танунах. А дітям в школу куди ходити?
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 12.10.2018, 20:08 #2737382   #910
pberit
Домофонщик

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Галицька зі сторони 6 гамазину нормальний варіант?? Танунах. А дітям в школу куди ходити?
2000 людей буде на Білогірській в тих декількох будинках жити, думаєш їх 1 чи навіть 2 школи зможуть прийняти? Когось можуть і за пару км відправити. А скільки там всього буде тих будинків, хоч хтось знає? Від шостого доїхати і дійти можна всюди, хоч на БАМ, хоч на Дружбу при бажанні.
Старий 12.10.2018, 20:28 #2737383   #911
Petro Ford

Цитата:
2000 людей буде на Білогірській в тих декількох будинках жити, думаєш їх 1 чи навіть 2 школи зможуть прийняти? Когось можуть і за пару км відправити. А скільки там всього буде тих будинків, хоч хтось знає? Від шостого доїхати і дійти можна всюди, хоч на БАМ, хоч на Дружбу при бажанні.
Давай ще Яреми в приклад Приведи. Що за звичка аргументувати, що тут добре, бо десь є ще гірше?
Подякував(ла):
dodge (13.10.2018)
Старий 12.10.2018, 20:50 #2737385   #912
pberit
Домофонщик

Цитата
Давай ще Яреми в приклад Приведи. Що за звичка аргументувати, що тут добре, бо десь є ще гірше?
Ооо, Яреми то взагалі!
Від Галицької 8 до 5 школи гугл показує 700м, це дуже кретично? Але не дуже дальше є купа інших шкіл, є з чого вибрати. В сучасному Тернополі це практично ідеальне по сполученню та інфраструктурі місце. Яреми, Микулинецька і т.д. я взагалі навіть говорити не хочу.
Старий 12.10.2018, 20:51 #2737386   #913
Terror

Цитата:
Ну на Гайовій є підїзди в сторону від колії, а на Білогірській вікнами на колію і знаю людей яких той поїзд будить. Тут конкретні квартири потрібно порівнювати. Хз коли та забудова там зупиниться. Дальше йдуть контейнери торгашів, думаю їх заберуть і ще влуплять зо 5 аж до дороги, от тоді вже торба повна.
Дружба як на мене найкращий, найспокійніший район. Живу тут і ніде інше б не хотів. Але толком нічо не будують, біля День і ніч - ціни космос, Креаторний панорама теж. Інтенсивно йде будова в районі Тролейбусної але там теж не супер місце, до центру вже пішки ходити не гуд.
А район 6 магазину тоже майже центр...
Таксопарк? Близько до центру, моноліт, квартир дофігіща, вже десь біля 210 зданих і ще десь 100 буде + торгові приміщення. Де там ті машини дівати хз. Але все ж цікавіші будинки за Білогірську... Напевно найкраще що у нас будували з моноліту. Але нині там був, в 5 підїзді (найпізніше зданому) вся стіна в тріщинах. Це ж наскільки має бути деформація щоб пінопласт весь тріщинами вкрився? Всівся монолітній будинок? В цегляних ніде такого не бачив. Треба ціни порівнювати. При хорошій ціні всі варіанти можна дивитись.

Дружба мені теж подобається. Но там нема в нормальних місцях - тролейбусна не пре, а креатор на Панораму завалив 16косарів за м2 ну ***. В таксопарку теж в під'їздах сипеться штукатурка це нормально для новобудов). Та й таксопарк ні кола ні двора, там взагалі місця нема норм для дит площадки ітд. Самий "шикарний" будинок біля Добробуду будують в районі рогатки. Це пздц повний, впритик, місця 0 + машин з добробуду валом і ше добавляться авто жильців - зато басейн буде може там і машини будуть ставити На Головацького, Яреми понабудовували, а дороги хз чи будуть. Ну вже прям сам соплі розпускаю. Короче тре або бабло збирати, або чекати обвалу. Або нічо не купляти і валити звідси ***
Старий 12.10.2018, 21:07 #2737388   #914
pberit
Домофонщик

Цитата:
Дружба мені теж подобається. Но там нема в нормальних місцях - тролейбусна не пре, а креатор на Панораму завалив 16косарів за м2 ну ***. В таксопарку теж в під'їздах сипеться штукатурка це нормально для новобудов). Та й таксопарк ні кола ні двора, там взагалі місця нема норм для дит площадки ітд. Самий "шикарний" будинок біля Добробуду будують в районі рогатки. Це пздц повний, впритик, місця 0 + машин з добробуду валом і ше добавляться авто жильців - зато басейн буде може там і машини будуть ставити На Головацького, Яреми понабудовували, а дороги хз чи будуть. Ну вже прям сам соплі розпускаю. Короче тре або бабло збирати, або чекати обвалу. Або нічо не купляти і валити звідси ***
В таксопарку штукатурка сипеться? Я там через день буваю, жодних дефектів не замічено. Самий крутий 1 підїзд, там власник земельної ділянки все контролює. Один з найкращих підїздів Тернополя - на 1 поверсі планується консєрж, дуже гарні підїзні двері (не реклама, вони не мої), всюди відеодомофони (тут так, реклама ), всі комунікації вперше в історії Тернополя заведені, офігенний підїзд розфарбований - кожна стіна різним кольором - виглядає круто, відеоспостереження де тільки можна, хороший ліфт, сонячна сторона. Жорсткий контроль за людьми щоб не засклили рагульно лоджії, всі одного кольору. До речі басейн теж має бути але приватний однієї квартири Квіточки, виноград, красиві світильники, чотко.
Інші під'їзди теж не погані. От з тим 5-им не знаю що сталось...
До речі з стоянкою не так все плачевно - за будинком нормальні такі території бруківкою вкладають. Тому ситуація не така вже й критична.
Радив би не поспішати, всім агенціям свій номер дати, часом нормальна квартирка може потрапити. Родичі нічо таку знайшли за тиждень часу. Все готове, заходь живи. Я продавав недавно 3к, 50тис з легеньким ремонтом, трохи меблів. 93кв/50=550у.о будинку 15 років, утеплений, цегляний, маленький. Рахую краще що може бути.
Старий 12.10.2018, 21:08 #2737389   #915
Fatal_error89

А на Бандери біля парку будується будинок (зелений), який знаходдиться одразу біля паркового комплексу креатор буду, як вам місце і т.д?
Fatal_error89 зараз поза форумом  
Старий 12.10.2018, 22:12 #2737390   #916
Terror

Цитата:
В таксопарку штукатурка сипеться?
Ага, був на 9-10 поверсі то на декількох поверхах була кусками відвалена. Нічого ідеального нема
Старий 12.10.2018, 22:22 #2737391   #917
pberit
Домофонщик

Цитата
Допис від Fatal_error89 Переглянути допис
А на Бандери біля парку будується будинок (зелений), який знаходдиться одразу біля паркового комплексу креатор буду, як вам місце і т.д?
Чув що по 14тис, дешевше можна в зданих підїздах Креатора знайти. Там ще на території тої школи-інтернату вгатять скоро...
Цитата:
Ага, був на 9-10 поверсі то на декількох поверхах була кусками відвалена. Нічого ідеального нема
Може позббивали меблями коли заносили? то який підїзд?
Старий 13.10.2018, 11:53 #2737403   #918
Terror

Цитата:
Чув що по 14тис, дешевше можна в зданих підїздах Креатора знайти. Там ще на території тої школи-інтернату вгатять скоро...

Може позббивали меблями коли заносили? то який підїзд?
Можливо хз. Був ще літом, не пам'ятаю точно, десь 3+-
Подякував(ла):
pberit (13.10.2018)
Старий 13.10.2018, 13:26 #2737405   #919
Petro Ford

Цитата:
Ооо, Яреми то взагалі!
Від Галицької 8 до 5 школи гугл показує 700м, це дуже кретично? Але не дуже дальше є купа інших шкіл, є з чого вибрати. В сучасному Тернополі це практично ідеальне по сполученню та інфраструктурі місце. Яреми, Микулинецька і т.д. я взагалі навіть говорити не хочу.
Про 5 я якось не подумав. Орієнтувався на Канаду, 11 і 18
Старий 13.10.2018, 18:18 #2737408   #920
eleKtrik

Цитата
Про 5 я якось не подумав. Орієнтувався на Канаду, 11 і 18
пане Петро - ви тупите жорстко/
від Галицькоі в кроковій доступності будь яка центральна школа / Навіть та же Українська гіімназія Франка ( найпрестижніша школа Тернополя - 1 місце по рейтингу)
eleKtrik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (13.10.2018)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:59.