Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.10.2009, 10:40 #1073043   #1
SaintOK
Типово Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Власне маю таке питання! Був на УЗД(2 Міська Лікарня---лікар Помазанський) на рахунок шлунка, сказав він що то все практично від хребта, тому порекомендував звернутись до вертебролога. Тут моя мама згадала, що чула про такаго ортопеда, він якраз нед алеко 2 Міської лікарні, на території Свято-Троїцького духовного центру ----Сукульський Іван Йосипович (він із села, простий такий, а тут в нас надає послуги з понеділка по п"ятницю)! Так як було по дорозі, то зайшов, він мене оглянув і трохи "поламав", стало легше, і сказав походити на масажі до нього!

От я ходжу, але не знаю чи якийсь толк буде від того всього! Сусідка сказала, що він якийсь "шарлатан" і що не варто трати гроші! Походив я до нього на масаж (з медом якийсь) 4 рази, от думаю чи іти знову з понеділка чи лишитись того "ровера"? Масаж - 30 грн (10-15 хв десь робить, я б більше і не витерпів такого ))))

Тому питання: "Може хтось вже був в нього чи чув щось, варто ходити?"

Дякую наперед!

П.С. як варіант, ще можу піти до лікаря Майка в 1 лікарні здається
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2009, 10:44 #1073046   #2
riznyk

Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

30 грн за сеанс масажу - це дешево.
навіть якщо цей масаж не лікувальний...
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SaintOK (23.10.2009)
Старий 23.10.2009, 10:57 #1073059   #3
SilverOk

тут головне щоб не зашкодило...
SilverOk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SaintOK (23.10.2009)
Старий 23.10.2009, 11:03 #1073066   #4
Seronya

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
Дуже хороший масажист (лікувальний масаж) є на вулиці Сахарова навпроти дитячої лікарні в приміщенні дитячого садочка.
Долиняк Олександр Васильович. До нього завжди велика черга. Раніше приймав з 5 ранку.
Якщо потрібно можу дома пошукати номера телефонів.
Seronya зараз поза форумом  
Подякували 2:
Silence_Liza (29.10.2009), Trader_Lena (29.07.2012)
Старий 23.10.2009, 11:07 #1073070   #5
SaintOK

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
Ото ж бо і воно....тому питаюсь, може вже хтось побував у нього!
П.С. так мне тіло, що "мамо роди мене знову"))

Цитата:
Допис від Seronya Переглянути допис
Дуже хороший масажист (лікувальний масаж) є на вулиці Сахарова навпроти дитячої лікарні в приміщенні дитячого садочка.
Долиняк Олександр Васильович. До нього завжди велика черга. Раніше приймав з 5 ранку.
Як варіант скинь в пп, дякую! Просто вже почав до цього ходити , але хз чи правильно зробив!
він ще дав якісь трави для нирок і трави для печінки! .......
Старий 23.10.2009, 14:35 #1073300   #6
ManilKa

скажу так, якшо то лікувальнйи масаж , то відповідно він тобі за раз-два не виправить той хребет! і 30грн це ше дійсно дешево!
я ходила більше року назад за 40 грн...думаю зараз в того лікаря(до речі Коробка прізвище,лікує не тільки хребет!) набагато дорожче!
я ходила десь пів року, то навіть через пів року він не все виправив! потрібно просто час від часу,з перервами повторювати той масаж!вот тік не знаю який період часу це займе...
ManilKa зараз поза форумом  
Старий 23.10.2009, 20:49 #1073732   #7
Mexico

А він має медичну освіту?
Mexico зараз поза форумом  
Старий 23.10.2009, 21:19 #1073774   #8
voska

Цитата:
Допис від Seronya Переглянути допис
сюди раджу не ходити, і взагалі до вертебрологів не радила ходити.., переконана на власному прикладі...в наслідок мануальної терапії маю хребтові грижі..і взагалі знаю випадки смерті на кушетках ( особливо в Придаткевича на Сонячному)
voska зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yankee (26.08.2014)
Старий 24.10.2009, 15:26 #1074480   #9
Лапуля

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
сюди раджу не ходити, і взагалі до вертебрологів не радила ходити.., переконана на власному прикладі...в наслідок мануальної терапії маю хребтові грижі..і взагалі знаю випадки смерті на кушетках ( особливо в Придаткевича на Сонячному)
Не говори такого, бо наші люди і так бояться ходити до лікарів. А що робити, коли людину скрутило і все болить. Сам собі не допоможеш, тому що потрібно все поставити на місце, а це може зробити лише вертебролог. Просто шарлатанам довіряти не можна, в лікаря повинна бути медична освіта!
Лапуля зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Seronya (24.10.2009)
Старий 24.10.2009, 15:48 #1074493   #10
voska

Цитата:
Допис від Лапуля Переглянути допис
Не говори такого, бо наші люди і так бояться ходити до лікарів. А що робити, коли людину скрутило і все болить. Сам собі не допоможеш, тому що потрібно все поставити на місце, а це може зробити лише вертебролог. Просто шарлатанам довіряти не можна, в лікаря повинна бути медична освіта!
ЯКЩО ЦЕ ЗВИЧАЙНИЙ МАСАЖ, ТО ТАМ НЕМА НІЧОГО СКЛАДНОГО, але якщо - мануальна терапія, то треба дуже ретельно вибирати лікаря.В Струсові є такий один, він справді лічить, а не калічить
voska зараз поза форумом  
Старий 24.10.2009, 16:19 #1074517   #11
Allehandr0

Цитата
Допис від SaintOK Переглянути допис
Власне маю таке питання! Був на УЗД(2 Міська Лікарня---лікар Помазанський) на рахунок шлунка, сказав він що то все практично від хребта, тому порекомендував звернутись до вертебролога. Тут моя мама згадала, що чула про такаго ортопеда, він якраз нед алеко 2 Міської лікарні, на території Свято-Троїцького духовного центру ----Сукульський Іван Йосипович (він із села, простий такий, а тут в нас надає послуги з понеділка по п"ятницю)! Так як було по дорозі, то зайшов, він мене оглянув і трохи "поламав", стало легше, і сказав походити на масажі до нього!

От я ходжу, але не знаю чи якийсь толк буде від того всього! Сусідка сказала, що він якийсь "шарлатан" і що не варто трати гроші! Походив я до нього на масаж (з медом якийсь) 4 рази, от думаю чи іти знову з понеділка чи лишитись того "ровера"? Масаж - 30 грн (10-15 хв десь робить, я б більше і не витерпів такого ))))

Тому питання: "Може хтось вже був в нього чи чув щось, варто ходити?"

Дякую наперед!

П.С. як варіант, ще можу піти до лікаря Майка в 1 лікарні здається
Cкажу тобі так, ходив до нього трохи часу і ходив ще до цілої купи наших *лікарів*, майже всі сильно не задумуються шо там в тебе дійсно, а просто лікують просто як вміють з надією шо з того шось буде, звісно це все за твої гроші...)
Якшо тобі треба тільки масаж чи ше шось не дуже складне то він в принципі непоганий дядько, якшо там шось поскладніше то звертайся до дійсно спеціаліста.

Кілька мінусів які я в ньому замітив -
1.Тулить продукцію Нювейс і Коралового клубу
2.Запропонував мені один супер метод лікування який як виявилось я вже пробував в іншого *спеціаліста*, а той тому сказав і той рішив попробувати....)
3.Казали шо його вигнали з якогось міста через його некваліфікованість (Франківськ, Коломия....шось таке....)

Так шо думай, якшо будеш бачити якийсь результат конкретний то ходи, якшо ні збивайся з тої справи, я результату не побачив....(((

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
ЯКЩО ЦЕ ЗВИЧАЙНИЙ МАСАЖ, ТО ТАМ НЕМА НІЧОГО СКЛАДНОГО, але якщо - мануальна терапія, то треба дуже ретельно вибирати лікаря.В Струсові є такий один, він справді лічить, а не калічить
О то якраз від дєда зі Струсова той супер метод був...)))
Їздив до нього кілька раз, не поміг також...але на рахунок нього думки двоякі - одних лікує, інших нє, казав мені один пан шо він навіть хребці неправильно не з того боку рахує....але то таке - саме опасне в тому шо лікування хребта це не так просто, і наслідки лікування в поганих спеціалістів можуть бути доволі прикрими....(((

Востаннє редагував Allehandr0: 24.10.2009 о 16:19. Причина: Пізніше додано
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 24.10.2009, 20:42 #1074759   #12
.

Вправляння хребців - корисна справа. Тільки треба вміти це правильно робити.
. зараз поза форумом  
Старий 25.10.2009, 19:44 #1075778   #13
SaintOK

Дякую, що так активно відписуєте!
впринципі, мене хребет так і не болів сильно, просто викривлений трохи+як сказали на УЗД, що проблеми зі шлунком пов"язані з хребтом, якщо трохи походити до вертебролога чи масажі брати,щоб стан хребта покращився, то з часом шлунок внормується....
Я так зрозумів, що викривлення хребета "давить" на шлунок чи органи і тому існує дизгармонія...

візьму 10 масажів(4 взяв+6 ще), а там буду бачити.........впринципі він мені чогось такого "небезпечного для хребта" не робить..........маже медом спину, масажє, стукає, потім ще якоюсь рідиною (масла чи щось таке) маже, масажує і це все десь 15-20 хв.....от і все
Старий 25.10.2009, 20:32 #1075840   #14
.

Цитата
Я так зрозумів, що викривлення хребета "давить" на шлунок чи органи і тому існує дизгармонія...
Не зовсім так. Кожен орган пов"язаний з головним мозком через нервову систему, яка проходить через хребет (спинний мозок). З хребта, виходять нервові закінчення і йдуть до всіх органів тіла. Ці нерви виходять через отвори між хребцями. Тому якщо хребець сміщений (підвивих) то він тисне на нерв, який йде до певного органу. Порушується зв"язок між контрольним центром (мозком) і органом. Це і спричинює "дизгармонію."

Ось діаграма:

Тому якщо проблеми саме з шлунком, тоді хребцевий підвивих швидше всього в середньому грудному відділі.

Детальніше можна ознайомитись тут:
http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=62309

Або тут, для тих хто осилить мед. терміни:
http://www.lib.ua-ru.net/inode/24084.html
. зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadusha (17.01.2020), SaintOK (25.10.2009)
Старий 25.10.2009, 21:09 #1075891   #15
Anator

Самі лікарі неоднозначно сприймають лікування хребта. Одні схиляються до думки що лікування хребта у нас на разі є неможливим, інші стверджують що це мало не панацея від всіх бід.
Мав можливість побувати у ситуації коли треба було зробити вибір. Я вирішив - ніяких масажів. Логіка прийняття рішення наступна: влізти та нашкодити - легко, а провести повне досліждження в умовах м. Тернополя - не можливо.
Рішення звісно приймати лише тобі...
Anator зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SaintOK (25.10.2009)
Старий 25.10.2009, 21:20 #1075909   #16
SaintOK

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тому якщо проблеми саме з шлунком, тоді хребцевий підвивих швидше всього в середньому грудному відділі.
Дякую за корисну інформацію!!! В мене походу так і є, тобто викривлення десь в районі середнього грудного відділу.
Вирішив так, що походжу на той масаж, наразі нічого поганого не відчуваю, а покращення трошки є, принймі мені так здається, що легше повертатись направо і наліво, в районі поперека дискомфорт зменшився і під лопаткою коло (рідко, але було ), а тепер не відчуваю........

П.С. ще почну трохи ранком-вечером більше фізусі приділяти уваги, як варіант думаю потім походити на плавання.....
Старий 25.10.2009, 22:31 #1076051   #17
.

До хребців прикріплені різні (глибокі) м"язи спини: multifidi, rotatores, erector spinae, semispinalis, interspinalis:

Малюнки:

http://www.thiemebilddatenbankanatomie.de/navigation.aspx?tocid=3798

Тому коли хребець зміщується з свого "нормального" положення він відповідно тягне за собою м"яз(и): зміщується вліво - тягне правий м"яз вліво. Масаж допомагає розслабити ці м"язи. Відповідно хребець може стати назад на своє місце. Вправляння хребця ефективніше. Найкраще це поєднати масаж з вправлянням. Так як масаж розслабляє м"язи, то тоді легше "посунути" хребець на місце.

На рахунок фізухи: плавання (це взагалі корисно для всього організму) і вправи на перекладині - зміцнюють м"язи спини та спричинюють декомпресію хребта.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SaintOK (25.10.2009)
Старий 25.10.2009, 23:41 #1076162   #18
SaintOK

Цитата:
До хребців прикріплені різні (глибокі) м"язи спини: multifidi, rotatores, erector spinae, semispinalis, interspinalis:

Малюнки:

http://www.thiemebilddatenbankanatomie.de/navigation.aspx?tocid=3798

Тому коли хребець зміщується з свого "нормального" положення він відповідно тягне за собою м"яз(и): зміщується вліво - тягне правий м"яз вліво. Масаж допомагає розслабити ці м"язи. Відповідно хребець може стати назад на своє місце. Вправляння хребця ефективніше. Найкраще це поєднати масаж з вправлянням. Так як масаж розслабляє м"язи, то тоді легше "посунути" хребець на місце.

На рахунок фізухи: плавання (це взагалі корисно для всього організму) і вправи на перекладині - зміцнюють м"язи спини та спричинюють декомпресію хребта.
Мені після масажу він досить сильно водить по хребті руками, типу як кулаками (не бачу чим саме точно, бо лежу)....напевно це і є вправляння)......
Старий 26.10.2009, 00:13 #1076242   #19
.

Цитата
напевно це і є вправляння
Ні, це не вправляння. Хоча в кожного є своє тлумачення терміну "вправляння."
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SaintOK (26.10.2009)
Старий 26.10.2009, 00:31 #1076265   #20
SaintOK

Цитата:
Ні, це не вправляння. Хоча в кожного є своє тлумачення терміну "вправляння."
СПС)), це я так собі мав уяву про вправляння........
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:14.