Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.09.2011, 22:35 #1747331   #321
гарібальді

Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так так, давай повправляємося у вмінні шукати потрібне відео.
От ти, любителю біленьких, походи по місті і побикуй до негрів, а потім пиши гнівні пости як тебе ті ж негри не люблять.

Задача стоїть в тому щоб недопустити такого як у Франції чи Штатах, а для цього треба твердо себе поставити, без сільських замашок і бикування а нормально, як і личить господарям.
Бо через купку "стурбованих" негри будуть всіх вважати неадекватними, як от ми зараз робимо, і це створить конфлікт який будуть розхльобувати непричетні, поки круті тернопільські скінхеди будуть никатися по кутках.
" інтелегент" ,то відео під впливом емоцій,злий був я),ти поясни, що це втебе за така розмова і такі фрази:"побикуй ","сільських замашок і бикування","купку "стурбованих",..................."городский" ти думаєш що пишеш ? давай десь в середу вечерком зустрінемся і ти мені такі фрази в очі скажеш...а ?чи "ми" такі сміливі лише по клаві клацати...тільки не кажи що на роботі...) господар.
гарібальді зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2011, 23:33 #1747365   #322
saymon
Guest

Цитата:
Допис від гарібальді Переглянути допис
давай десь в середу вечерком зустрінемся і ти мені такі фрази в очі скажеш...а ?чи "ми" такі сміливі лише по клаві клацати...тільки не кажи що на роботі...) господар.
Ти такий грізний. У мене вже почали тремтіти коліна

Старий 19.09.2011, 13:57 #1747671   #323
Кара Божа
Активний учасник

Цитата:
давай десь в середу вечерком зустрінемся і ти мені такі фрази в очі скажеш...а ?чи "ми" такі сміливі лише по клаві клацати...тільки не кажи що на роботі...) господар.

Уявляю собі протилежну ситуацію.Йде "хлюпік" по вулиці,тут до нього підходить здоровий лось і хоче "закурити".
Хлюпік йому:
-Ей,бугай,давай зусрінемось завтра в неті,я там під ніком Термінатор.Ось там і побазаримо!
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 19.09.2011, 15:48 #1747737   #324
гарібальді

Цитата:
Ти такий грізний. У мене вже почали тремтіти коліна

ну чо за мороз .. а? ти ж мені просто поясниш ,що ти мав наувазі коли посилав мене "бикувати",фразу "без сільських замашок"...бо я щось не дуже зрозумів......

Востаннє редагував гарібальді: 19.09.2011 о 16:26.
гарібальді зараз поза форумом  
Старий 20.09.2011, 00:04 #1748025   #325
Jony
ムゲツ

бльо, такі коменти від мужиків...
ніби ніхто ніколи не хотів в шоколадку потикати!
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (20.09.2011)
Старий 20.09.2011, 03:27 #1748058   #326
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
ти знаєш всіх негрів та арабів з вузів м. Тернополя? - ні. Тоді нащо та балаканина
задавати питання не очікуючи відпоіді і відповідати автоматично замість адресата відповіді на нього це круто!
Distemper зараз поза форумом  
Старий 20.09.2011, 09:20 #1748069   #327
ОРДА

Цитата:
Допис від ATAS Переглянути допис
Я не вживав "усипляють".Від самки яка "загуляла" з чужим,чистих нащадків не буде!Після 18 вона сама собі господиня тобто дівчина. З такими темпами за 30 років білих не стане!(толерасти!!!)
100% буде як в африці повна жопа через те вон до нас і їдуть.

Додано через 53 хвилини
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Уявляю собі протилежну ситуацію.Йде "хлюпік" по вулиці,тут до нього підходить здоровий лось і хоче "закурити".
Хлюпік йому:
-Ей,бугай,давай зусрінемось завтра в неті,я там під ніком Термінатор.Ось там і побазаримо!
+

Додано через 2 хвилини
Цитата:
" інтелегент" ,то відео під впливом емоцій,злий був я),ти поясни, що це втебе за така розмова і такі фрази:"побикуй ","сільських замашок і бикування","купку "стурбованих",..................."городский" ти думаєш що пишеш ? давай десь в середу вечерком зустрінемся і ти мені такі фрази в очі скажеш...а ?чи "ми" такі сміливі лише по клаві клацати...тільки не кажи що на роботі...) господар.

ми ше до негрів не дойшли а вже однин одного хочем повбивати аля українці краса нації

Востаннє редагував ОРДА: 20.09.2011 о 09:21. Причина: Пізніше додано
ОРДА зараз поза форумом  
Старий 05.10.2011, 00:20 #1759550   #328
Nofelet

Цитата
Допис від rosa maria Переглянути допис
хто мав стосунки з тернопільськими неграми чи арабами? Діліться досвідом, чим закінчилися чи продовжуються стосунки і таке інше.
Цікаво почути вашу думку

тут був спам

[MOD="Модератор Інтиму"]Останнє китайське попередження[/MOD]
моя думка що таке понятя як тернопільскі негри використовувати неможна . вони що тут народились чи що це як колись монголотатари наїхали зробили свою справу і уєхалі. так що редагуйте тему!
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 16.10.2011, 16:08 #1769513   #329
SARS

Я оце щойно трішки полистав з кінця темку... Короче, шо тут говорити? Я була сказано колись у фільмі "Порок на експорт", "змішувати раси - це проти природи" Люди то вони люди скрізь люди, проте конституція тіла, мікрофлора, менталітет - це все різне. Я впринципі відносився до людей інших рас і розумінням терпінням. Та це було колись. Зараз коли бачу шо наші симпотяшки дівчатка "клюють" на них, то в мене аж в середині все щемить.
Якось говору до дівчини, симпатичної блондинки (вона зустрічалась із жирним, 120-кілограмовим негром, бридким що просто жах, і я тут не про расову відмінність говорю). "Шо в ньому класного?" - "А ти бачив його прес?". Ну я спочатку не поняв про шо то вона говорить... Потім виявилось що це про гроші. І я вот дивуюсь. Адже вони їдуть сюди вчитись бо не мають грошей на навчання у своїй країні... А ще я почав все більше помічати брутальність поведінки темношкірих на нашій землі: мого друга ледве не задавив своєю тачкою нещодавно на пішохідному і потім ще й щось прокричав услід, мабуть непристойне.
Зараз я думаю тільки одне, як би було добре виперти отой весь зброт іцз країни, але ніхто цього не зробить - це ж хліб наших освітян...
SARS зараз поза форумом  
Подякували 7:
arizona (26.10.2011), Armatura (16.10.2011), MonoKit (16.10.2011), serg1251 (28.02.2012), vovka199504 (25.10.2011), Zlo_y (21.10.2011), zumnuj (16.10.2011)
Сказали Фууу!: 4
Erecto (17.10.2011), Пантера (25.10.2011), Romko_7 (23.10.2011), VT (17.10.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 21:53 #1770754   #330
Erecto
Banned
Thumbs down Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від SARS Переглянути допис
Короче, шо тут говорити?
От такого краще не писати, краще б промовчав коли немає чого доброго сказати.
1. Для тебе є різниця якщо українська дівчина гуляє з темношкірим а не білим?
2. А якби до тебе проявила інтерес темношкіра симпатична дівчина що б ти тоді сказав? Най їде геть з України?
Erecto зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (23.10.2011)
Старий 17.10.2011, 22:50 #1770856   #331
saymon
Guest

Цитата:
Короче, шо тут говорити? Я була сказано колись у фільмі "Порок на експорт", "змішувати раси - це проти природи" Люди то вони люди скрізь люди, проте конституція тіла, мікрофлора, менталітет - це все різне.
Вніманіє вапрос: звідки взялися різні раси? Природа сама створила щось шо протирічить їй же?

Подякували 2:
Джалка (18.10.2011)
Старий 22.10.2011, 23:09 #1776524   #332
SARS

Цитата:
Допис від Erecto Переглянути допис
От такого краще не писати, краще б промовчав коли немає чого доброго сказати.
1. Для тебе є різниця якщо українська дівчина гуляє з темношкірим а не білим?
2. А якби до тебе проявила інтерес темношкіра симпатична дівчина що б ти тоді сказав? Най їде геть з України?
Це ти до чого тут "бризгаєш" своїм інтєлєктом? Ми тут не інтелектуальну битву влаштовуємо. І повір я більше сказав аніж ти своїм тупим постом. От якого біса ото смердиш на мене? Нєфіг дєлать піди розумну книжку прочитай, може полегшає. На перше питання можеш сам відповісти із мого попереднього посту, (жаль шо не маю права за статутом форуму тебе брудом полити, а так і хочеться...) Країна в нас, здається із демократичними засадами і до того ж говорю по темі, а от деякі аби потролити... фу вам чоловіче

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Вніманіє вапрос: звідки взялися різні раси? Природа сама створила щось шо протирічить їй же?
Як ви мабуть знаєте, усі ми походимо від темношкірих предків. Проте географія розташування рас зробила своє і змінила багато чого. На це до речі є багато наукових праць, тому на свої вапроси зможете відповісти самі. І ще одне, я ніяк не можу второпати оце: " Природа сама створила щось шо протирічить їй же?" Вашу думку вважаю не логічну.
Природа нічого протирічного собі не створює, але людина в цю ж таки природу зробила свої поправки. Природа відітє-лі не передбачила що людина винайде літак і тоді негр зможе полетіти на полюс і трахнути ескімоса. А ще природа чомусь не передбачила розмір влагаліща породи карліковий шпіц для собаки породи водолаз, а що? - це ж все таки собаки. Жаль шо природа тролінг також не передбачила і його ніяк не позбутись...

Востаннє редагував SARS: 22.10.2011 о 23:09. Причина: Пізніше додано
SARS зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Пантера (24.10.2011)
Старий 23.10.2011, 16:18 #1777090   #333
Erecto
Banned

Цитата:
Це ти до чого тут "бризгаєш" своїм інтєлєктом? Ми тут не інтелектуальну битву влаштовуємо. І повір я більше сказав аніж ти своїм тупим постом. От якого біса ото смердиш на мене? Нєфіг дєлать піди розумну книжку прочитай, може полегшає. На перше питання можеш сам відповісти із мого попереднього посту, (жаль шо не маю права за статутом форуму тебе брудом полити, а так і хочеться...) Країна в нас, здається із демократичними засадами і до того ж говорю по темі, а от деякі аби потролити... фу вам чоловіче

Додано через 12 хвилин

Як ви мабуть знаєте, усі ми походимо від темношкірих предків. Проте географія розташування рас зробила своє і змінила багато чого. На це до речі є багато наукових праць, тому на свої вапроси зможете відповісти самі. І ще одне, я ніяк не можу второпати оце: " Природа сама створила щось шо протирічить їй же?" Вашу думку вважаю не логічну.
Природа нічого протирічного собі не створює, але людина в цю ж таки природу зробила свої поправки. Природа відітє-лі не передбачила що людина винайде літак і тоді негр зможе полетіти на полюс і трахнути ескімоса. А ще природа чомусь не передбачила розмір влагаліща породи карліковий шпіц для собаки породи водолаз, а що? - це ж все таки собаки. Жаль шо природа тролінг також не передбачила і його ніяк не позбутись...
Згідно твого бачення виходить що Барак Обама появився на світ протиприроднім способом. Незнаю чи є якісь проблеми в сумісності між породами собак но між расами людей все получається. Змішування рас - добре, чи погано? Хто його знає.. Оскільки існують представниці протилжної статі інших рас які мені подобаються то для мене ніякої проблеми немає.
А те що ти написав точно не показник.
Erecto зараз поза форумом  
Старий 23.10.2011, 18:01 #1777190   #334
dunkan
Banned

Додано через 25 секунд
класна така дівка і негр

Востаннє редагував dunkan: 23.10.2011 о 18:01. Причина: Пізніше додано
dunkan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 23.10.2011, 18:44 #1777246   #335
Romko_7

Цитата:
Країна в нас, здається із демократичними засадами
Правильно.В нас хто з ким хоче з тим і ходить,спить і тд.Такшо змирися.
Хоча термін "демократичні засади" трохи інше означає,але менше з тим.

Цитата:
Зараз коли бачу шо наші симпотяшки дівчатка "клюють" на них, то в мене аж в середині все щемить.
На тебе чого не клюють? Якшо маєш дівку,то яке твоє діло хто з ким ходить?
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (24.10.2011)
Старий 23.10.2011, 20:13 #1777311   #336
SARS

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Правильно.В нас хто з ким хоче з тим і ходить,спить і тд.Такшо змирися.
Хоча термін "демократичні засади" трохи інше означає,але менше з тим.

На тебе чого не клюють? Якшо маєш дівку,то яке твоє діло хто з ким ходить?
Я то дівку маю, але щемить всеодно

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Erecto Переглянути допис
Згідно твого бачення виходить що Барак Обама появився на світ протиприроднім способом. Незнаю чи є якісь проблеми в сумісності між породами собак но між расами людей все получається. Змішування рас - добре, чи погано? Хто його знає.. Оскільки існують представниці протилжної статі інших рас які мені подобаються то для мене ніякої проблеми немає.
А те що ти написав точно не показник.
Ну нехай так воно і буде. Я просто люблю навязувати своє бачення... хоча і кожен волю має думати по-своєму. Але вважаю свої переконання правильними.

Востаннє редагував SARS: 23.10.2011 о 20:13. Причина: Пізніше додано
SARS зараз поза форумом  
Старий 24.10.2011, 02:04 #1777699   #337
Distemper
псіх одіночка

Цитата Ми тут не інтелектуальну битву влаштовуємо. І повір я більше сказав аніж ти своїм тупим постом. От якого біса ото смердиш на мене?
і це ще він говорить , що я йому хамлю. походу чувак бавиться в чака норріса , завалився на фоурм і давай всіх говнити ))))

Цитата Я просто люблю навязувати своє бачення.

Цитата Але вважаю свої переконання правильними.
ти що Бог ?
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 3:
ramochnik (24.10.2011), Romko_7 (24.10.2011), Terror (24.10.2011)
Старий 24.10.2011, 14:06 #1778005   #338
ramochnik

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
і це ще він говорить , що я йому хамлю. походу чувак бавиться в чака норріса , завалився на фоурм і давай всіх говнити ))))
ти що Бог ?
Цитата Психопатія — аномальний, дисгармонійний розвиток особистості із загальною нестійкістю
..................
Психопат бачить коло себе не людей, а тільки об'єкти для досягнення своєї мети. Вважають себе носіями абсолютної істини і контролером.
Більше
Лєчєніє: випиванням йаду, туцанням до стінки , тощо.

Востаннє редагував ramochnik: 24.10.2011 о 14:11.
ramochnik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (24.10.2011)
Старий 25.10.2011, 17:55 #1779306   #339
superdevices

superdevices зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mr Manson (25.10.2011)
Старий 25.10.2011, 21:53 #1779581   #340
AmB
Учасник

раніше самого бісило, коли файні тернопільські дівчата ведуться на негрів, арабів і їм подібних. зараз вже попустило філософські бесіди попяні в хорошій компанії і не такі проблеми вирішують. in veno veritas чи як там. вопшем просто хотів сказати, що якщо вже панянка має такий характер, що заради їхнього бабла може пожертвувати повагою рідних і друзів, вірою, нормальними дітьми і т.д. то ніякого співчуття до неї не маю. та й би не хотів щоб якомусь , хоч би й не знайомому мені, співвітчизнику таке чудо в супутниці життя попалось. чорнобривці просто проводять природний відбір шалав. так що поки то явище не набуло масовий характер- нема чого переживати. Українцям раджу вибирати коханих з тих красунь, які на негрів не ведуться і за це варті нашого кохання і справжнього жіночого щастя Аве!
AmB зараз поза форумом  
Подякували 2:
Кара Божа (26.10.2011), zumnuj (26.10.2011)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:40.