Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.05.2010, 12:53 #1327775   #1
Charly

Типово Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Не хотів створювати дві теми, тому ліплю все в одну.
Отже є бажання поїхати влітку в Італію, крім бажання ще є пару еврів. Тепер стає питання, чи хтось їздив, і якщо їздив то як? Через фірму всі документи алі самотужки?
Ось що я взнав на зараз:
- італійська віза то майже міф, відмова у 75% випадків.
- відкривають польську і їдуть в Італію.
- вартість польської візи (через агенцію) 150-190євро.
- доставка бусом в одну сторону ще +100євро (і 200 євро треба дати на лапу на кордоні)
- в загальному мені нарахували 1000євро за двох.
Я щось думаю що то дуже круто, бо за 1000євро можна вдвох поїхати в Чорногорію на 12днів. Другий варіант як мені сказали:
- відкривати польську візу в агенції (150є)
- їхати в Польщу (щоб була польська границя), і звідти летіти літаком на Італію (аля ВізЕйр)
- по витратах виходить десь до 600є на двох туда і назад.

Шановні форумчани! Питання!
Що можете сказати по двох варіантах виїзду, і що можете сказати стосовно ВізЕйр. Десь уже були негативні відгуки але може є яката альтернатива ВізЕйр. Кароче треба інфи, і чим більше тим краще.
Дякую.
Charly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 10.05.2010, 13:15 #1327808   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Один із рельних варіантів, але треба трохи знати мову.
1. Відкриваєш польську візу (самостійно). Консульство у Львові, ціни на візи.
2. Їдеш у місто Вроцлав (прямий автобусний маршрут із тернопільського автовокзалу, вартість квитка ~400 грн.)
3. На місцевому автовокзалі знаходиш автобус "Вроцлав - Неаполь", і добазарюєшся із шофером (отут пригодиться мова, бо водії поляки).
Для орієнтування, білет до Неаполя вартує біля 300 злотих (100 баксів) + 150-200 євро на лапу шоферу. Якщо автобус їде через Німечину то домовитися не вдастся, якщо через Чехію то без проблем візьмуть.
4. Приїзжаєш в Неаполь, і запитуєш першого зустрічного "А де тут українці живуть?", на що отримуєш відповідь "Оооо! Здоров був! Я зі Львова, а ти звідки? Ідем пива вип'єм!"
5. ???
6. ПРОФІТ!

Подякували 2:
Charly (10.05.2010), Sensey (29.06.2010)
Старий 10.05.2010, 13:18 #1327816   #3
Charly

забув уточнити. треба їхати до мілану. дальше аж ніяк не треба. як варіант турін.
Старий 10.05.2010, 14:04 #1327907   #4
VT

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
- доставка бусом в одну сторону ще +100євро (і 200 євро треба дати на лапу на кордоні)

Що можете сказати по двох варіантах виїзду, і що можете сказати стосовно ВізЕйр. Десь уже були негативні відгуки але може є яката альтернатива ВізЕйр. Кароче треба інфи, і чим більше тим краще.
Дякую.
А навіщо взятку давати, за що і кому?

Віз стандартна бюджетна компанія. В більшості випадків літає нормально, інколи бувають збої, і саме в період збоїв бюджетність відчувається найбільше - ніхто тебе суперсервісом оточувати не буде, ну перенесли рейс, твої проблеми, все у відповідності з умовами перевезення, на які ти погодився.

Бюджетниками варто пористуватись коли ціни на них помітно нижчі. Коли ціни наближаються до аналогічних в кразих компанія - відповідно варто брати кразу компанію.
Нк і не забуваєм зо в бюджетників в ціну як правило не включені багаж, харчування.
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Charly (10.05.2010)
Старий 10.05.2010, 14:15 #1327937   #5
Vlodko

тобі головне перетнути польський кордон туди і назад неперевищити терміну, а далі то спокійно собі можеш подорожувати по європі, друг з варшави літав до риму бюджетними авіалініями, також подорожували на автомобілі через всю європу з польськими візами - ніяких проблем
ПС німеччину дійсно краще оминати
Vlodko зараз поза форумом  
Подякували 2:
Charly (10.05.2010), SaintOK (10.05.2010)
Старий 10.05.2010, 14:29 #1327968   #6
VT

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
і через всю європу з польськими візами - ніяких проблем
Тут треба уточнити.
Не знаю чи зараз щось помінялось, але раніше існували польські візи, які відповідно давали право вїзду лише у Польшу, і Шеншенські візи, видані польським консульством.
Так от тільки з Шенгенськими візами можна кататись по всій Європі.
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (11.05.2010)
Старий 10.05.2010, 14:46 #1328010   #7
Vlodko

незнаю від коли польща ввійшла в шенген зону від тоді він їздить європою, і помоєму нема різниці в візах
Vlodko зараз поза форумом  
Старий 10.05.2010, 15:57 #1328098   #8
SaintOK

Цитата:
тобі головне перетнути польський кордон туди і назад неперевищити терміну, а далі то спокійно собі можеш подорожувати по європі, друг з варшави літав до риму бюджетними авіалініями, також подорожували на автомобілі через всю європу з польськими візами - ніяких проблем
ПС німеччину дійсно краще оминати
Правий на 100% , хіба зараз щось помінялось. Знайома до батьків їздить в Італію на 14 днів кожне літо.Отримує польську візу і все, далі може подорожувати, головне в строки вернутись назад.
Минулого літа її вийшло в районі 250Є. І з собою ще, щоб поїсти і тд.тп.
SaintOK зараз поза форумом  
Старий 10.05.2010, 16:16 #1328113   #9
VT

Цитата:
незнаю від коли польща ввійшла в шенген зону від тоді він їздить європою, і помоєму нема різниці в візах
Стало цікаво, таки подивився
Дійсно, зараз тільки Шенгенські видають
З ними проблем не повинно бути, головне щоб країною в"їзду була Польща

Так і не зрозумів за що і кому треба взятку давати?
Черговий міф заляканого народу?
VT зараз поза форумом  
Старий 11.05.2010, 00:59 #1328745   #10
Big Brother

Цитата:
Звідки така інфа?
Просто також надумав поїхати в Італію і пропонували 2 варіанти: італійська віза і польська. Спочатку більше схилявся до італійської але почитавши тему трохи розгубився. Виходить якщо я відкрию польську шенгенську візу я зможу без проблем поїхати з Польщі в Італію? І в польських пограничників не виникне ніяких питань типу "Друже, а якого це ти відкривав польську візу, якщо ти і дня не пробув в Польщі? Ти шо нас використовуєш?"
Big Brother зараз поза форумом  
Старий 11.05.2010, 01:12 #1328750   #11
MindStorm

Вчора приїхав з чергової поїздки.
Внутрішніх кордонів в ЄС немає, то ніхто Вас і не буде питати якого хера Ви поперлися в Італію з польською візою.
За літачки нічого не можу сказати, але по дорогах обмежень немає. І Німеччину можна не оминати, чого такі перелякані?
В ЄС заїжджав через Угорщину (французька віза), так стояли довгенько Потім - впродовж всього вояжу (німці, французи, іспанці) ніхто не цікавився яка в тебе віза і що ти тут робиш. Про те, що ти в іншій країні дізнаєшся по дорожнім знакам Висновок - теоретично так можна кататися і з угорською і з польською шенгенкою.
І ще, при в'їзді в Україну, попросіть наших штампика не ставити - можна зберегти не один чистий листок.
MindStorm зараз поза форумом  
Подякували 2:
Big Brother (11.05.2010), noodle-box (11.05.2010)
Старий 11.05.2010, 08:13 #1328830   #12
saymon
Guest

З Неаполя до Мілана автобусом можна доїхати.
На лапу водію автобуса (із мого варіанту виїзду) треба давати за те що він, при можливій перевірці, скаже що ти стюарт (чи як там в автобусах то називається) на маршруті.
Німечину слід обминати тому, що там автобус може зупинити поліція прямо посеред дороги, і перевірити аусвайс. І якщо він в тебе не гут то викликати погранців, а вони довго не базарять і не розбираються. А депортація із Бундеса це страшна річ.
Олсо, польська віза (робоча чи туристична) не дає права вїзду в Євросоюз. Поляки, так, можуть їздити куди хочуть (крім штатів) а нам, неграм, не вольно, така сумна реальність. А на шенгенвізи розцінки зовсім інші.

Старий 11.05.2010, 09:47 #1328948   #13
SaintOK

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
З Неаполя до Мілана автобусом можна доїхати.
На лапу водію автобуса (із мого варіанту виїзду) треба давати за те що він, при можливій перевірці, скаже що ти стюарт (чи як там в автобусах то називається) на маршруті.
Німечину слід обминати тому, що там автобус може зупинити поліція прямо посеред дороги, і перевірити аусвайс. І якщо він в тебе не гут то викликати погранців, а вони довго не базарять і не розбираються. А депортація із Бундеса це страшна річ.
Олсо, польська віза (робоча чи туристична) не дає права вїзду в Євросоюз. Поляки, так, можуть їздити куди хочуть (крім штатів) а нам, неграм, не вольно, така сумна реальність. А на шенгенвізи розцінки зовсім інші.
Так в тім то діло, що можна відкрити шенген і вуаля.Польська була 35 Є? Ну шенген тоді не думаю, що буде 1000.
Не знаю, що і як Ви там знаєте, але моя знайома вже пару років їздить через Польщу. Побачу її, розпитаю детально, але факт того, що вона платить аж ніяк не 1000євро чи щось таке, як тут писали, їй виходить 200-300Є. І ніяких проблем з кордонами немає, головне в термін повернутись

А для чого їхати в Неаполь, щоб потім в Мілан вертатись?..Людина з України хоче їхати, то їй простіше на Північ добратись, ніж пертись на Південь Італії, а потім назад на Північ.
SaintOK зараз поза форумом  
Старий 11.05.2010, 10:25 #1329013   #14
tapac_ko

Польське посольство видає 2 типи віз національну відповідно для поїздки лише в польщу і шенген. Національну відкрити набагато дешевше і простіше, можна відкрити взагалі 360/360. Минулого року відкривав собі службову шенген мультивізу 90/180 в польському посольстві (винесло десь 350 євро за запрошення, і всякі документи для подачі в посольство), потім їхав до Варшави і звітам літав в іспанію (білети на літак туда і назад винесли в районі 110 євро Норвезькими авіалініями), проте на кордоні трохи домахувалися до мене, дивилися речі і допитувалися, бо теоретично я співпрацював з фірмою яка знаходиться в перемишлі, а їхав в варшаву, але я їм там розказав що їду співробітника зустрічати в аеропорт і потім з ним в перемишль та й проїхав, дальше в аеропорті вже ніхто нічо не питав, є віза і проїжай.

Якщо поляки питають куда їдеш то тре відповідати лише так як написано в візі, тому що їхав раз в тур на вихідні в польщу, нас було 16 чол, але 2 мали робочі візи і 2 бізнесові, їх питалися куда їдете, ті сказали що в тур поїздку у відповідь було що віза не для того призначена і вони лишилися на кордоні, а ми поїхали дальше.

Німці дійсно погано відносяться до людей які з польськими візами їдуть до них просто так і якщо спинять то можуть відправити назад. Аналогічно роблять і австрійці, знайомого провіряла поліція, розказав що їде відпочивати в італію, хотіли якигось доказів що має там готель заброньований чи ще якісь підтвердження, він нічо не мав і також поїхав додому.
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Charly (11.05.2010)
Старий 11.05.2010, 10:43 #1329039   #15
Gorob

Цитата:
Не хотів створювати дві теми, тому ліплю все в одну.
Отже є бажання поїхати влітку в Італію, крім бажання ще є пару еврів. Тепер стає питання, чи хтось їздив, і якщо їздив то як? Через фірму всі документи алі самотужки?
Ось що я взнав на зараз:
- відкривають польську і їдуть в Італію.
- вартість польської візи (через агенцію) 150-190євро.
- в загальному мені нарахували 1000євро за двох.
Я щось думаю що то дуже круто, бо за 1000євро можна вдвох поїхати в Чорногорію на 12днів. Другий варіант як мені сказали:
- відкривати польську візу в агенції (150є)
- їхати в Польщу (щоб була польська границя), і звідти летіти літаком на Італію (аля ВізЕйр)
- по витратах виходить десь до 600є на двох туда і назад.

Шановні форумчани! Питання!
Дякую.
Тако:
Віза у Шенгенську зону через Польщу - 35 євро (писалося вище). Робиться без особливих проблем - заповнюється анкета, приходиться до посольства чи консульства і стається в чергу (якщо у львові, то приходити треба дуже раненько - біля 5, щоб зайняти нормальне місце у черзі, бо народу назбируєтсья біля 200 чол. Якщо Київ, то там легше, ібо народу менше). Далі проходиш співбесіду і всяке таке. Одним словом - не важко. Треба виробляти візу не менше ніж за 2 тижні до запланованої поїздки. Бо документи забирають і повернуть через деякий час, залежно від завантаженості. В середньому тиждень.
Тобто віза 35 євро на одного

По дорозі:
Варінат 1 - літак Львів - Венеція по візейр. то десь буде біля 250 грн на одного. назад трохи дорожче. хай буде 300. тобто туди назад виходить біля 600 грн. що приблизно 60 євро
Від Венеції до Мілану 2 години потягом.
(Впринципі якщо хоч до Риму, то тут вже треба шукати інші варіанти)

Враховуючи те, що якщо шенгенка польська, то дуже бажано, щоб перша печатка була саме польська. Тому розглядаємо
Варіант 2 - Добратися до Катовіце і звідти літак до Венеції вартує 5 євро
Назад можна вже до Львова, тому ту запишемо 35 євро. 40 євро туди назад не враховуючи дорогу до катовіце.
Якщо туди добиратися, то краще з пересадкою на кордоні і пішки його переходити. Внутрішньодержавні потяги обходяться значно дешевше ніж міждержавні
Гємор, але веселіше і дешевше

Ітого виходить, що віза+дорога в нас виходить трохи вище 100 євро на 1 людину.

Ось такі розрахунки

Успіху
Gorob зараз поза форумом  
Подякували 6:
Charly (11.05.2010), Dexter (13.05.2010), KUCHERATOR (02.05.2012), noodle-box (11.05.2010), Romko_7 (11.05.2010), SaintOK (11.05.2010)
Старий 11.05.2010, 10:44 #1329040   #16
VT

Ага, то поляки таки видають все ще національні візи в Україні.

Я б дуже не радив економити і кататись по Європі на польській національній візі. Можна собі перепортити всю іміграціну історію.
Не думаю що отримання Шенгенської візи настільки нереальна справа.
VT зараз поза форумом  
Старий 11.05.2010, 10:45 #1329041   #17
Gorob

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
На польські візі пише: панство шенген. І вона вартує 35 євро. з нею можна подорожувати по шенген зоні.
Gorob зараз поза форумом  
Старий 11.05.2010, 15:02 #1329335   #18
Charly

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Так і не зрозумів за що і кому треба взятку давати?
Черговий міф заляканого народу?
Ну кагбе не міф, а інфа від водія бусу, який і нарахував 1000є, я так розумію що він вирішив розказати.

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
Звідки така інфа?
Просто також надумав поїхати в Італію і пропонували 2 варіанти: італійська віза і польська. Спочатку більше схилявся до італійської але почитавши тему трохи розгубився. Виходить якщо я відкрию польську шенгенську візу я зможу без проблем поїхати з Польщі в Італію? І в польських пограничників не виникне ніяких питань типу "Друже, а якого це ти відкривав польську візу, якщо ти і дня не пробув в Польщі? Ти шо нас використовуєш?"
Стосовно італійської візи знаю сам, тому що мав раніше необережність спілкуватися з італійським консульством. Якщо цікавлять деталі - пиши в пп.

Поки що всім дякую за поради, буду відкривати самотужки польську візу і звідти на італію або бюджетними авіалініями, або автобусом.
Хто би ще міг сказати пару слів про бюджетні авіалінії. Бо крім візейр ніц не знаю.
Старий 11.05.2010, 18:04 #1329552   #19
VT

З Польщі багато що літає

www.skyscanner.com
Зручний сайт для пошуку дешевих білетів.
VT зараз поза форумом  
Старий 11.05.2010, 18:36 #1329602   #20
Gorob

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Ага, то поляки таки видають все ще національні візи в Україні.

Я б дуже не радив економити і кататись по Європі на польській національній візі. Можна собі перепортити всю іміграціну історію.
Не думаю що отримання Шенгенської візи настільки нереальна справа.
Ну взагалі то з національною польською візою тебе не пустять в шенген
Це так як американська віза і Канада: американці можуть потрапити в канаду лише із своїм внутрішнім паспортом, але якщо маєш американську візу, то в канаду не пустять, канадську теж треба.

Те ж саме й тут. Якщо в тебе національна Польська віза, то євросою тут нідочого. Відповідно вас туди не мали би пустити. Якщо ж віза шенген, то не має значеня якої вона країни.
Gorob зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:59.