Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує

У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.12.2012, 17:01 #2091392   #21
saymon
Guest
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

MrDem, за газ можна не платити, керуючись постановою КМУ № 2246, а саме доданим 22.02.2012, 10 абзацом статті 28
Цитата проведення перерахунку за надані послуги з газопостачання за відсутності лічильника газу в разі тимчасової відсутності споживача або членів його сім’ї за основним місцем проживання за період не більш як шість місяців за умови подання в місячний строк з моменту закінчення кожного шестимісячного періоду газопостачальному підприємству письмової заяви з відповідними підтвердними документами;
Вангую що такі ж правила діють і для решти комунпослуг. Єдина заковика у цих самих підтвердних документах.

Старий 09.12.2012, 17:08 #2091399   #22
MrDem

Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
MrDem, за газ можна не платити, керуючись постановою КМУ № 2246, а саме доданим 22.02.2012, 10 абзацом статті 28

Вангую що такі ж правила діють і для решти комунпослуг. Єдина заковика у цих самих підтвердних документах.
цікаво чи буде достатньо написати заяву із підтвердженням від сусідів у відповідні комунальні служби : ЖЕК і теплокомуненерго ?
бо кожен місяць платити за те, чим не користуєшся - шкода грошей, навіть тих 300 грн.
як тільки в"їду - зразу ж подам заяву "що проживаю" і припишу малого (для школи буде треба).
лічильники поставив, а так би ще хоть трохи економив кожен місяць.
MrDem зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 17:13 #2091403   #23
Darkwood

Да вертів я ту комісію на одному місці. Маю повне право навіть дверей не відкривати. А увійти у приміщення вони зможуть лише з санкції прокурора.
Darkwood зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 17:42 #2091422   #24
FortYear

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
Фортьєр, невже тепер за новоприйнятим рішенням і за Жек та тепло можу не платити?? )))
а ти як гадаєш?
від того, що ти не проживаєш за місцем реєстрації - послуги не надаються?

найліпше - мати на всі можливі послуги лічильники (вода, електрика, газ)

Додано через 2 хвилини
тепло і ЖЕК розраховується з привязкою до квадратних метрів

Востаннє редагував FortYear: 09.12.2012 о 17:42. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 17:45 #2091430   #25
ascii

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну якщо він не живе, то його сміття не вивозять.

Востаннє редагував ascii: 09.12.2012 о 17:55.
ascii зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 17:53 #2091436   #26
saymon
Guest

Цитата:
а ти як гадаєш?
Фраза виглядає на межі цинізму і маразму, тому змушений уточнити, що вона означає. Ти вважаєш що слід платити за послуги якщо не проживаєш в квартирі і цими послугами не користуєшся?

Старий 09.12.2012, 18:13 #2091454   #27
Yurk0

багатоквартирний будинок (включно з сходовими клітками, підвалами, горищами) та прибудинковою територією - це спільне майно мешканців будинку.. ЖЕК грубо кажучи надає послуги по обслуговуванню цього майна.. від того що котрийсь з мешканців тимчасово не проживає в будинку - нічого не змінюється.. послуги надаються, відповідно оплачують всі.
Yurk0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.12.2012)
Старий 09.12.2012, 18:22 #2091459   #28
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
ну якщо він не живе, то його сміття не вивозять.
Так можна питання ставити до повного дибілізму - а чому я маю платити в місяць 3грн за сміття, а мій сусід викидає в два рази більше сміття і платить так само? Поставте хлопа біля ящиків і нехай важить хто скільки викидає!
Або чому я маю платити за опалення якщо я там не живу - а квартира то опалюється, ні?
А чому я маю платити за жек коли не живу, давай хтось буде ходити і пильнувати чи ти там живеш, є варіант опломбувати квартиру але коли сусіди спеціально зірвуть пломбу то таки прийдеться платити. Та й крім того ЖЕК в квартирі нічого не робить, він прибирає сходову клітку (чи якусь частину не замітати?), освітлює сходову клітку (викрутити пару лампочок?), робить раз в пару років ремонт, збирає листя, відкидає сніг, завозить пісок в дитячий майданчик, як відмінусувати ці послуги від вашої оплати за пару місяців? Та не будьте такими...
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 18:25 #2091463   #29
ascii

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
робить раз в пару років ремонт, збирає листя, відкидає сніг, завозить пісок в дитячий майданчик,
дякую, посміялись
ascii зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (09.12.2012), Phantom (09.12.2012), saymon (09.12.2012)
Старий 09.12.2012, 18:43 #2091488   #30
Yurk0

Цитата:
дякую, посміялись
Подвір'я твого будинку не замітається, сніг не відкидається? ЖЕК жодного разу не робив ремонту у твоєму під'їзді? .. тоді тут нічого смішного ..
Yurk0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.12.2012)
Старий 09.12.2012, 18:46 #2091489   #31
saymon
Guest

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
багатоквартирний будинок (включно з сходовими клітками, підвалами, горищами) та прибудинковою територією - це спільне майно мешканців будинку.. ЖЕК грубо кажучи надає послуги по обслуговуванню цього майна.. від того що котрийсь з мешканців тимчасово не проживає в будинку - нічого не змінюється.. послуги надаються, відповідно оплачують всі.
А тобі не здається несправедливим що я мушу платити за послуги, які надають іншим?
От наприклад я не граюся у пісочниці, а в мого сусіда троє дітей, і вони там постійно граються, получається що він використовує послугу в потрійному об'ємі, а платить так як за одного, а я взагалі не користуюся і теж оплачую як за одного.

Ну то таке, то все жарти. Реальність же така: не прописаний, значить не живеш, а значить не платиш. Такий закон, все решту домисли і видумки професійних покращуващів життя.

Подякували 3:
barvik777 (10.12.2012), MrDem (09.12.2012), Yurk0 (09.12.2012)
Старий 09.12.2012, 19:44 #2091542   #32
хамід
Активний учасник

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Так можна питання ставити до повного дибілізму - а чому я маю платити в місяць 3грн за сміття
А це питання вже давно в тому стані-
не заключивши ніякої угоди зі споживачем,фірма виставляє рахунки
за послугу регулярно і їм пофіг такий маленький "негаразд" !!!
хамід зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 20:14 #2091555   #33
Cesar
Say Hello

Яким чином будуть встановлювати кількість проживаючих у квартирі? це стільки, скільки людей буде у квартирі на момент візиту, чи як?
Cesar зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 21:21 #2091610   #34
Mihas

В законі про житлово-комунальні послуги є широкий термін споживач, а не "зареєстрована особа", може в якомусь іншому акті є щось інше ?)

А про ходіння по квартирах це якийсь брєд, знайомий може часто заходити, так його тоже що зачислять!), теоритично народ повинен зареєструватися, якщо проживає напротязі 10 днів, інакше штраф...практично як доказати
і де це рішення?)
Mihas зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 21:52 #2091647   #35
FortYear

Цитата:
А тобі не здається несправедливим що я мушу платити за послуги, які надають іншим?
От наприклад я не граюся у пісочниці, а в мого сусіда троє дітей, і вони там постійно граються, получається що він використовує послугу в потрійному об'ємі, а платить так як за одного, а я взагалі не користуюся і теж оплачую як за одного.
Це один з недоліків проживання в багатоквартирних будинках.
Якщо ти придумаєш як вираховувати квартплату зокрема кожному мешканцю (хто більше бавиться в пісочниці... хто менше... хто частіше ходить по сходах... хто менше...) - будеш генієм!

Цитата:
Реальність же така: не прописаний, значить не живеш, а значить не платиш.
Хотів би я побачити як ти би реагував, якщо би жив у двоквартирному будинку з сусідом, котрий не зареєстрований і не має водяного лічильника і дуже полюблює поливати грядочки...
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.12.2012)
Старий 09.12.2012, 22:00 #2091653   #36
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Це якраз той випадок, коли бюрократична трахомудія грає на користь розумних споживачів. Якийсь умнік приХватизував цей сміттєвий бізнес, але до юридичної досконалості довести тему не зміг. В результаті за вивіз сміття платять тільки лохи які не вникають в юридичні тонкощі.
так чинять люди,які називаються злодіями ,не подобається виконавець послуг-вивози сам за місто
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.12.2012)
Старий 09.12.2012, 22:11 #2091666   #37
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Хотіли правову державу, то доводьте, що я сам не вивожу сміття за місто. А до тої пори поки це не доведено, ніхто не вправі називати злодієм будь кого. В нас чиновники значно більші злодії, але в тюрмі не сидять не тому, що не крадуть, а тому що їх за руку не піймали і в суді їхній злочин не довели.
ти не можеш їх судити ,бо сам такий ,і очевидно на їх місці чинив би аналогічно .Хто чесний,той чесний навіть в дрібницях.

Додано через 47 секунд
незалежно як чинять ті на кого треба було б рівнятись

Востаннє редагував Ingenue: 09.12.2012 о 22:11. Причина: Пізніше додано
Старий 09.12.2012, 22:26 #2091682   #38
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Просто цей курс і цей політичний лад диктує свої правила гри і до цих правил гри призвичаюються вже не тільки чиновники, а і пересічні громадяни. Всім все пофік, всі крадуть і дурять при першій можливості і хто скільки може і в кого на скільки вистачає фантазії і наглості. А наглість в наш час то є друге щастя
звідки тоді взятись порядним,тим які мають вивести цю країну ?Ти зможеш виховати таку людину ?Яким чином ,оцим своїм похабним прикладом?
Старий 09.12.2012, 22:28 #2091684   #39
saymon
Guest

Цитата:
Це один з недоліків проживання в багатоквартирних будинках.
Якщо ти придумаєш як вираховувати квартплату зокрема кожному мешканцю (хто більше бавиться в пісочниці... хто менше... хто частіше ходить по сходах... хто менше...) - будеш генієм!
Можна створити комісію, яка буде підраховувати кількість моїх походів у пісочницю
Я не пробую вирішити задачу яку вирішити не в змозі, або її вирішення видається неможливим, тим більше незаконними методами.
Цитата:
Хотів би я побачити як ти би реагував, якщо би жив у двоквартирному будинку з сусідом, котрий не зареєстрований і не має водяного лічильника і дуже полюблює поливати грядочки...
Це не моя турбота хто чим займається у власному житлі. І не твоя.
Такий закон у нас, платиться по прописаних, лічильник не обовязковий.
Треба міняти закон, забезпечувати людей лічильниками безкоштовно, проводити соціальну рекламну кампанію "Як круто коли у тебе лічильник" або ще там щось придумувати, але не ходити по квартирах і не гнобити людей, немаючи на то жодних підстав, окрім "ми собі тако подумали і вирішили".

Не треба сприймати поняття "господарі" так буквально. То кабелі вони різати будуть, то із сушок речі викидати, то людей лічити. Нашивки із зіркою Давида коли пришивати будемо? Вкотре закликаю - заспокойтеся вже нарешті, діліть землю, роздавайте комунальне майно і парки та засідайте собі в кабінетах і полемізуйте. Людей залиште в спокої, у нас все нормально, поки ви не втручаєтесь зі своїми покращеннями. Чесно. Можеш мені повірити.

Подякували 3:
barvik777 (10.12.2012), MrDem (10.12.2012), paravozz (10.12.2012)
Старий 09.12.2012, 22:30 #2091689   #40
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
А це питання вже давно в тому стані-
не заключивши ніякої угоди зі споживачем,фірма виставляє рахунки
за послугу регулярно і їм пофіг такий маленький "негаразд" !!!
Чому ж ти не ставиш питання так - куди ж вивозити сміття поки я не підписав договір? У мене взагалі ні з ким договорів немає, не буду ні за що платити...

Цитата:
дякую, посміялись
Не знаю, можливо ти живеш у якомусь темному, смердючому склепі, а в мене чисто і прибрано, ЖЕК видає стільки лампочок що вистачає і по під'їзду закрутити і ще в деяких квартирах, прибрано та тепло, сніг та листя завжди відкинуто, кожного року жек замінює близько 20 під'їздних дверей повністю за свої гроші (були роки що більше 50), в підвалі чисто та всюди є світло і при цьому мінімальна зарплата працівників біля 2000. Хочеш це все навіть документально підтверджу?

Цитата:
А мені воно треба? Нехай той, хто приХватизував сміттєвий бізнес наймає вартових коло сміттєвих ящиків і важить хто скільки викидає і хто скільки сміття вивозить.
Це просто приклад до чого може дойти і дійде приХватизація того, що мало бути прерогативою ЖЕКів і суспільною власністю.
Я те і мав на увазі! Нехай підприємець який вивозить сміття за 3грн поставить по людині біля кожного сміттєвого ящика і нехай вони важать це сміття! Можу посперечатись що сміття валялось би по всюди, лиш би не платити 10 копійок і при цьому всі б нили чому жек не прибирає.
Цитата:
Я колись при СРСР жив у багатоповерховому будинку і сусід з вікна поливав грядочки і квіти. І нічого. Ніхто не розорився, державі вистачало коштів і на ракети, яких боялися навіть США і на підводні човни і бомбардувальники. Вода тоді не вважалася предметом розкоші і будь якої зарплати (навіть зарплати прибиральниці) вистачало щоб хоч щодня поливати з шлангу квіти.
Незнаю як ти але я не хочу жити як в СССР де була халявна вода, я хочу чомусь жити як в Європі де вода набагато дорожча ніж в нас...

Востаннє редагував pberit: 09.12.2012 о 22:37.
pberit зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:32.