Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.01.2018, 15:56 #2718032   #261
Fredi

Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

https://www.youtube.com/watch?v=up-e...15679501513894

як прокоментуєте це відео?
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 16:25 #2718038   #262
Fredi

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Занадто довго, навіть не пробував осилити. Коротко суть відео виклади в одному реченні.
Видатний художник Іван Марчук каже, що Україна не сформувалась як держава, що її не існує і тд тп)
Багато москаликів вже використовують це відео для просування пропаганди)))
Fredi зараз поза форумом  
Старий 11.01.2018, 16:42 #2718040   #263
goldmans
Учасник

Щоб Україна сформувалася - потрібно сюди завести 10 мільйонів американських негрів. Тоді дуже скоро і зарплати будуть і порядок і т.д.
goldmans зараз поза форумом  
Старий 12.01.2018, 21:24 #2718156   #264
vanco2

Цитата
Допис від goldmans Переглянути допис
Щоб Україна сформувалася - потрібно сюди завести 10 мільйонів американських негрів. Тоді дуже скоро і зарплати будуть і порядок і т.д.
Нє чувак, якщо ти набереш їх в гетто, то вони ше підсадять всіх на крек
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (13.01.2018), goldmans (13.01.2018)
Старий 13.01.2018, 17:19 #2718189   #265
pvm

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Занадто довго, навіть не пробував осилити. Коротко суть відео виклади в одному реченні.
[quote"Я не вмію брехати, правда понад усе, а в нас абсолютно правди немає, законів немає, порядку немає. А як немає законів і порядку, то й держави немає. Сьогодні Україна – найгірша країна в Європі для життя. Чому тікають люди з України? Тому що жити хочуть. Я дуже каюся вже кілька років, що приїхав з Америки. Я жив нормально, я не знав, що таке негативні емоції. Просто важко одному жити в чужій країні, якби у мене була жінка, мене б тут не було", – заявив художник.
Іван Марчук – один із найвідоміших художників України. 2007 року його внесли до рейтингу "100 геніїв сучасності", який склала британська газета The Daily Telegraph.][/quote]

Додано через 6 годин 38 хвилин
Цитата:
Допис від Fredi Переглянути допис
Багато москаликів вже використовують це відео для просування пропаганди)))
най це використовують-
Цитата Росія – це тільки Москва, ще, може, Санкт-Петербург. Я був у їхній глибинці ще за совєтських часів. Зараз та глибинка набагато гірша: всі вимерли від алкоголю. Їсти не мають нічого, хоч і живуть на землі.
Росіяни – найлінивіший люд на Землі. Вони хочуть жити за рахунок України. Ось чому вона їм так муляє. Вони чорно заздрять, що Україна піде в Європу. ( Марчук Іван ,Інтерв’ю INSIDER, 2014 рік)

Востаннє редагував pvm: 13.01.2018 о 17:19. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (13.01.2018)
Старий 15.01.2018, 11:41 #2718344   #266
goldmans
Учасник

МВФ: проект Порошенка про Антикорупційний суд суперечить зобов’язанням України

http://www.eurointegration.com.ua/ne...01/15/7076085/
Старий 15.01.2018, 12:08 #2718351   #267
uliyanka
Учасник

у нас так завжди.
uliyanka зараз поза форумом  
Старий 15.01.2018, 13:57 #2718366   #268
Mona
Активний учасник

“як прокоментуєте це відео?”

Все правильно Марчук говорить, державу не формують і не творять Порошенко, Гройсман чи навіть Надал. Україну творять композитори, письменники, художники, режисери, математики і т.д. А кого ми обговорюємо тут? Помре за декілька років Марчук і цілком можливо його роботи будуть викинуті на смітник. От, як наприклад, особистий архів Гнатюка був знайдений на смітнику. Так що Україна знаходиться в дуже динамічній ситуації - в ситуації падіння.
Ну і про жінку, Оксана Забужко написала твір "Польові дослідження з українського сексу", наскільки мені відомо, це про її стосунки з І. Марчуком.
Mona зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (21.01.2018)
Старий 21.01.2018, 01:52 #2718784   #269
eleKtrik

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
“як прокоментуєте це відео?”

Все правильно Марчук говорить, державу не формують і не творять Порошенко, Гройсман чи навіть Надал. Україну творять композитори, письменники, художники, режисери, математики і т.д. А кого ми обговорюємо тут? Помре за декілька років Марчук і цілком можливо його роботи будуть викинуті на смітник. От, як наприклад, особистий архів Гнатюка був знайдений на смітнику. Так що Україна знаходиться в дуже динамічній ситуації - в ситуації падіння.
Ну і про жінку, Оксана Забужко написала твір "Польові дослідження з українського сексу", наскільки мені відомо, це про її стосунки з І. Марчуком.
http://zz.te.ua/ivan-marchuk-jde-do-...boloti-sydymo/
eleKtrik зараз поза форумом  
Старий 24.01.2018, 10:38 #2719129   #270
pvm

ще як міняється.....
Цитата У Польщі працює вже ціла "армія" трудових мігрантів з України. Про це на прес-конференції заявив голова ГО "Моя Вітчизна" Іван Кокуца, передає кореспондент АСН.

За словами активіста, близько 1,5 млн українців працює зараз у Польщі. "Це вже ціла Тернопільська та Закарпатська області разом узяті", - заявив Кокуца. Водночас, з його слів, у Німеччині сьогодні працює - 300 тис. українців, 400 тис. - в Іспанії, 300 тис. - у Португалії, 2 млн - у Польщі і 2 млн - в Росії.
При цьому, близько 80 тис. наших студентів навчається сьогодні тільки в Польщі. "Це чотири наших національних університети в сукупності. І це дуже багато.

Востаннє редагував pvm: 24.01.2018 о 13:17.
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eleKtrik (26.01.2018)
Старий 24.01.2018, 16:38 #2719162   #271
vanco2

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
ще як міняється.....
Я знов таки придерусь до цифр, бо в статті спочатку кажуть шо в польщі працює 1.5 мільйони, а потім в наступному реченні вже 2! Це якби мало б невести на сумніви щодо адекватності автора і данних.

Но, давайте абстрагуємся від достовірності інформації і повірим автору, питання тоді таке - а це добре чи погано?

Я от хоч думаю що цифри сильно завищені, але якби вони дійсно були такими то це добре - бо ті люди заробляють гроші щоб тратити їх в Україні, вони вчаться там і багато хто вернеться новими людьми з новими підходами в роботі.

Ну і на рахунок реформ - так, порошенко і система яку він очолює то корупціонери, але їм просто загрожує знищення без підтримки штатів, штати це прекрасно розуміють і давлять куда треба змушуючи їх міняти систему. І саме через то я думаю шо порошенко це найктащий кандидат, не через то шо він чесний чи з корупцією бореться - а через то шо він МОЖЕ проводити фундаментальні зміни по замовленню і під тиском штатів. Так він в системі, він знає як система працює, він має купу соратників і прикормлених, він МОЖЕ через нехочу зробити діло. А зараз приймати закони і їх впроваджувати може тільки існуюча система, альтернативних інститутів управління державою просто нема.
Саме через то в нас є НАБУ, закон про декларації, безвіз, і буде суд антикорупційний.

А знаєте шо буде якщо вибрати гриценка чи того ж вакарчука - вони обісруться, бо вони не будуть мати фракції в парламенті, в них не буде команди своєї на ключові посади, вони наберуть знову людей з системи які просто будуть їх підставляти і робити шо їм хочеться, а президент тоді буде просто як обложка в яку саме активно почнуть плювати зрадойоби.

Ну і цікаве відео https://www.facebook.com/chastime/vi...kmR2zecB6J9VUY

Востаннє редагував vanco2: 24.01.2018 о 17:08.
Старий 24.01.2018, 16:54 #2719164   #272
KSW

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
ще як міняється.....
У Польщі працює вже ціла "армія" трудових мігрантів з України. Про це на прес-конференції заявив голова ГО "Моя Вітчизна" Іван Кокуца, передає кореспондент АСН.

За словами активіста, близько 1,5 млн українців працює зараз у Польщі. "Це вже ціла Тернопільська та Закарпатська області разом узяті", - заявив Кокуца. Водночас, з його слів, у Німеччині сьогодні працює - 300 тис. українців, 400 тис. - в Іспанії, 300 тис. - у Португалії, 2 млн - у Польщі і 2 млн - в Росії.
При цьому, близько 80 тис. наших студентів навчається сьогодні тільки в Польщі. "Це чотири наших національних університети в сукупності. І це дуже багато.
Наша влада вважає, що це о*ує*но!
Помоєму (можу помилятись хто саме) Розенко заявляв, що безвіз дуже позитивно вплинув на безробіття в Україні... тобто безробіття зменшилось. Тобто наша влада тішиться від того, що люди тікають на заробітки в інші, більш успішні країни. І заявляв він то з таким задоволенням, нібито велика завлуга влади... що люди тікають.
KSW зараз поза форумом  
Старий 24.01.2018, 17:09 #2719165   #273
vanco2

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Наша влада вважає, що це о*ує*но!
Помоєму (можу помилятись хто саме) Розенко заявляв, що безвіз дуже позитивно вплинув на безробіття в Україні... тобто безробіття зменшилось. Тобто наша влада тішиться від того, що люди тікають на заробітки в інші, більш успішні країни. І заявляв він то з таким задоволенням, нібито велика завлуга влади... що люди тікають.
Ідіоте, не втікають, а їдуть працювати і вчитись! Це однозначно позитивний момент.
Старий 26.01.2018, 09:49 #2719293   #274
pvm

Не хоче влада щось змінювати. І не хотіла ніколи.

Цитата Екс-віце-президент США розчарований регресом України у боротьбі з корупцією.

Байден зізнався, як Обама доручив йому опікуватися Україною
Колишній віце-президент США Джо Байден розповів, як проводив жорсткі переговори з українською владою для боротьби з корупцією.

Про це він заявив у коментарі "Голосу Америки", порадивши посадовцям адміністрації чинного президента США Дональда Трампа уважно фіксувати, що говорять українці, а також перевіряти, як вони виконують свої обіцянки.

"Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві. Ось вам один конкретний приклад. Мені дали завдання щодо України. Тож я пам’ятаю, як відбув туди, щоб переконати нашу команду, що ми повинні надати Україні довготривалі кредитні гарантії. Я їздив до Києва 12-13 разів, і врешті мав оголосити, що ми пропонуємо ще один мільярд доларів кредитних гарантій. Я отримав обіцянки від Порошенка та Яценюка, що вони вживатимуть кроків щодо генерального прокурора (на той час Генеральну прокуратуру очолював Віктор Шокін - прим.ред.), але вони цього не зробили", - згадав Байден.

Після цього, зазначив екс-віце-президент США, він повідомив на прес-конференції, що Україна не отримає мільярд доларів кредиту.

"Вони мені кажуть: Ви не маєте таких повноважень, ви – не президент, президент казав, що дасть. Я такий: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримуєте мільярд доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор не звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І той сучий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли", - наголосив він.

читайте тут: https://tsn.ua/politika/bayden-rozpo...282.1516955787
pvm зараз поза форумом  
Старий 26.01.2018, 13:37 #2719320   #275
Ingenue
Активний учасник

Дуже смішно читати, як американці скаржаться, що не можуть вплинути на своїх маріонеток.
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 26.01.2018, 17:14 #2719332   #276
goldmans
Учасник

"СРАНИЙ СОВОК" і іншими словами люди в мережі Фейсбук обс*** приїзд "Високого гостя з Києва". Як для простих людей то х**** вам, а як для Гостя - дороги підметені і посипані, всі комунальники на вулиці і т.д.
Подякували 2:
KSW (26.01.2018), Sten1 (05.02.2018)
Старий 31.01.2018, 15:08 #2719705   #277
saymon
Активний учасник

saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (31.01.2018)
Старий 01.02.2018, 23:16 #2719817   #278
qazwsx321
Активний учасник

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
олігархи, більшість депутатів, уряд, президент, чиновники на ключових посадах, керівництво українських націоналістів, суди, вимушено працюють , на російську п"яту колону, у СБУ, яка контролюється через ФСБ, тому що альтернативи покищо не існує

Додано через 9 годин 17 хвилин
за 27 років доцярювались

Державний і гарантований державою борг на кінець грудня становив 2141670000000 гривень ( 2 трильйони ), або 76,31 млрд доларів.

Востаннє редагував qazwsx321: 01.02.2018 о 23:16. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (02.02.2018)
Старий 03.02.2018, 16:21 #2720125   #279
goldmans
Учасник

Ціна на газ для населення виросте на 62%
Старий 05.02.2018, 13:49 #2720307   #280
pvm

Цитата Украина сопротивляется некоторым реформам - кредиторы
К сожалению, то, что мы видим сейчас, это задержка в получении следующего транша финансирования от Международного валютного фонда. И, кстати, хочу отметить, что эта задержка существенная. Ведь если мы посмотрим на график программы финансирования Украины от МВФ, то уже сейчас страна должна была получить от Фонда 12-ый транш и приступить к пересмотру программы для получения 13-го транша. Но по факту мы видим, что страна получила лишь четвертый транш (Украина получила от МВФ транш в 1 млрд долларов в апреле 2017 года, ред.) и не особо обсуждает получение пятого транша. То есть, Украина уже сейчас опаздывает, отметил Малиж.................................В Украине до сих пор остается значительным внутреннее сопротивление реформам по созданию антикоррупционного суда и урегулированию методики расчета цены на газ для населения.

Все новости: http://news.meta.ua/ua/cluster:58079...m---kreditory/
pvm зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:49.