Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.01.2018, 16:56 #2718032   #261
Fredi

Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

https://www.youtube.com/watch?v=up-e...15679501513894

як прокоментуєте це відео?
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 17:25 #2718038   #262
Fredi

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Занадто довго, навіть не пробував осилити. Коротко суть відео виклади в одному реченні.
Видатний художник Іван Марчук каже, що Україна не сформувалась як держава, що її не існує і тд тп)
Багато москаликів вже використовують це відео для просування пропаганди)))
Fredi зараз поза форумом  
Старий 11.01.2018, 17:42 #2718040   #263
goldmans
Учасник

Щоб Україна сформувалася - потрібно сюди завести 10 мільйонів американських негрів. Тоді дуже скоро і зарплати будуть і порядок і т.д.
goldmans зараз поза форумом  
Старий 12.01.2018, 22:24 #2718156   #264
vanco2

Цитата
Допис від goldmans Переглянути допис
Щоб Україна сформувалася - потрібно сюди завести 10 мільйонів американських негрів. Тоді дуже скоро і зарплати будуть і порядок і т.д.
Нє чувак, якщо ти набереш їх в гетто, то вони ше підсадять всіх на крек
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (13.01.2018), goldmans (13.01.2018)
Старий 13.01.2018, 18:19 #2718189   #265
pvm

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Занадто довго, навіть не пробував осилити. Коротко суть відео виклади в одному реченні.
[quote"Я не вмію брехати, правда понад усе, а в нас абсолютно правди немає, законів немає, порядку немає. А як немає законів і порядку, то й держави немає. Сьогодні Україна – найгірша країна в Європі для життя. Чому тікають люди з України? Тому що жити хочуть. Я дуже каюся вже кілька років, що приїхав з Америки. Я жив нормально, я не знав, що таке негативні емоції. Просто важко одному жити в чужій країні, якби у мене була жінка, мене б тут не було", – заявив художник.
Іван Марчук – один із найвідоміших художників України. 2007 року його внесли до рейтингу "100 геніїв сучасності", який склала британська газета The Daily Telegraph.][/quote]

Додано через 6 годин 38 хвилин
Цитата:
Допис від Fredi Переглянути допис
Багато москаликів вже використовують це відео для просування пропаганди)))
най це використовують-
Цитата Росія – це тільки Москва, ще, може, Санкт-Петербург. Я був у їхній глибинці ще за совєтських часів. Зараз та глибинка набагато гірша: всі вимерли від алкоголю. Їсти не мають нічого, хоч і живуть на землі.
Росіяни – найлінивіший люд на Землі. Вони хочуть жити за рахунок України. Ось чому вона їм так муляє. Вони чорно заздрять, що Україна піде в Європу. ( Марчук Іван ,Інтерв’ю INSIDER, 2014 рік)

Востаннє редагував pvm: 13.01.2018 о 18:19. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (13.01.2018)
Старий 15.01.2018, 12:41 #2718344   #266
goldmans
Учасник

МВФ: проект Порошенка про Антикорупційний суд суперечить зобов’язанням України

http://www.eurointegration.com.ua/ne...01/15/7076085/
goldmans зараз поза форумом  
Старий 15.01.2018, 13:08 #2718351   #267
uliyanka
Учасник

у нас так завжди.
uliyanka зараз поза форумом  
Старий 15.01.2018, 14:57 #2718366   #268
Mona
Активний учасник

“як прокоментуєте це відео?”

Все правильно Марчук говорить, державу не формують і не творять Порошенко, Гройсман чи навіть Надал. Україну творять композитори, письменники, художники, режисери, математики і т.д. А кого ми обговорюємо тут? Помре за декілька років Марчук і цілком можливо його роботи будуть викинуті на смітник. От, як наприклад, особистий архів Гнатюка був знайдений на смітнику. Так що Україна знаходиться в дуже динамічній ситуації - в ситуації падіння.
Ну і про жінку, Оксана Забужко написала твір "Польові дослідження з українського сексу", наскільки мені відомо, це про її стосунки з І. Марчуком.
Mona зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (Вчора)
Старий Вчора, 02:52 #2718784   #269
eleKtrik

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
“як прокоментуєте це відео?”

Все правильно Марчук говорить, державу не формують і не творять Порошенко, Гройсман чи навіть Надал. Україну творять композитори, письменники, художники, режисери, математики і т.д. А кого ми обговорюємо тут? Помре за декілька років Марчук і цілком можливо його роботи будуть викинуті на смітник. От, як наприклад, особистий архів Гнатюка був знайдений на смітнику. Так що Україна знаходиться в дуже динамічній ситуації - в ситуації падіння.
Ну і про жінку, Оксана Забужко написала твір "Польові дослідження з українського сексу", наскільки мені відомо, це про її стосунки з І. Марчуком.
http://zz.te.ua/ivan-marchuk-jde-do-...boloti-sydymo/
eleKtrik зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:23.