Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.08.2018, 13:39 #2734006   #3481
Sasha

Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ти певно таки не жив ніколи в хаті
основна фішка хати в порівнянні з квартирою - це те, що ти вранці зробив собі кави, вийшов на двір (просто відкрив двері, а не спустився ліфтом), сів собі в крісло і сьорбаєш під спів пташок.
Ну а траву постригти чи виноград підрізати - для мене то навіть свого роду релакс, коли задовбе робота, відрядження, начальство і все таке. і запах свіжоскошеної травички ввечері чи наступного дня зранку це....
та коротше. це одвічний холівар

Додано через 1 хвилину
ПС: живу в тернополі зараз в квартирі. спершу дико напрягало, потім звик, але все рівно будинок в теребовлі більше люблю. навіть попри сусідів пасічників і хрінову дорогу.
жив
і мене зайопувало саме то шо біля будинку завжди є робота
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (10.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2018, 20:19 #2734021   #3482
KSW

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
тому відео вже більше 2х років
От от... і скільки вже тих Сволот нових зробили
KSW зараз поза форумом  
Старий 13.08.2018, 12:39 #2734146   #3483
AHgpyxa

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
жив
і мене зайопувало саме то шо біля будинку завжди є робота
а в квартирі мене доставало більше всього - сусіди з вічними ремонтами, тормоза - які кричали по вечорам - особливо коли діти спали, сусіди які час від часу топили, галіма вода - яку ні пити ні помитись бо через раз жовта текла, електрика - все зроблено на соплях, і от цих 20 см то ресу, а цих 20 см жеку, а зробити нема кому, і те - що дітей нереально випустити самих погуляти на вулицю - бо і пиячня, і машини, і пси, і сусіди які після котиків в пісочницю пісок викидають і и.д.

Зараз, як писав Світч - можна зробити каву, сісти послухати, як пташки співають, подивитись, як сонце сходить, діти граються в піску чи катаються по подвір'ї, можна надути басейн, поставити мангал і т.д. Водичку можна пити з крану, полуницю/черешню/яблуко і т.д. зірвати в садку. І на роботу їду 15хв, якщо є люди, які невміють в 3 на машинах роз'їхатись - то 20 хв. Дехто з Дружби довше їде.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 9:
AMOROSO (13.08.2018), Don Kihot (13.08.2018), kislotnik (13.08.2018), Kokorakatan (13.08.2018), KSW (14.08.2018), Minato (13.08.2018), Nobel (13.08.2018), roma22101987 (13.08.2018), Sasha (13.08.2018)
Старий 13.08.2018, 14:25 #2734151   #3484
Sasha

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
а в квартирі мене доставало більше всього - сусіди з вічними ремонтами, тормоза - які кричали по вечорам - особливо коли діти спали, сусіди які час від часу топили, галіма вода - яку ні пити ні помитись бо через раз жовта текла, електрика - все зроблено на соплях, і от цих 20 см то ресу, а цих 20 см жеку, а зробити нема кому, і те - що дітей нереально випустити самих погуляти на вулицю - бо і пиячня, і машини, і пси, і сусіди які після котиків в пісочницю пісок викидають і и.д.

Зараз, як писав Світч - можна зробити каву, сісти послухати, як пташки співають, подивитись, як сонце сходить, діти граються в піску чи катаються по подвір'ї, можна надути басейн, поставити мангал і т.д. Водичку можна пити з крану, полуницю/черешню/яблуко і т.д. зірвати в садку. І на роботу їду 15хв, якщо є люди, які невміють в 3 на машинах роз'їхатись - то 20 хв. Дехто з Дружби довше їде.
а якшо сусіди почнуть палити пластик і тобі буд задувати цим отруйним димом? а такі випадки навіть на цьому форумі описані
будеш задоволений?
інших мінусів приватного будинку можна назвати і придумати не менше ніж ти описав про квартиру

кому шо підходить той то і вибирає

хто хоче жити в будинку - знайде 100500 мінусів в квартирі, але не буде помічати мінусів в будинку
так само і якшо хочеться жити в квартирі
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dima (13.08.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.08.2018, 22:41 #2734210   #3485
vanco2

Чуваки, про шо ви спорите? Це то саме шо сперечатись яка жінка краща, блондинка чи брюнетка. А суть в тому що будинок, що квартира, мають купу важливих і визначальних параметрів - без яких нема змісту їх порівнювати.
Наприклад квартира може бути біля парку або з класним майданчиком який видно через вікно, а будинок може бути на 3х сотиках біля дороги за парканом, і тоді ще питання де краще дітям гратись

Ну ви поняли.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
kolibryks (14.08.2018), Petro Ford (15.08.2018)
Старий 14.08.2018, 07:50 #2734225   #3486
kolibryks

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну ви поняли.
+100, вся суть у зручності та розташуванні житла, а не фізичній формі. Хоча завжди є право вибору, у мене колега має нову хату в Смиківцях, а живе у квартирі на бульварі біля літака.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (15.08.2018)
Старий Нині, 16:11 #2734400   #3487
switch

Отут я не зовсім згідний (чи швидше зовсім не згідний), бо як не крути, а є річ, яка квартирному мешканцю недоступна - це власний двір,
в купі з можливістю надати йому того вигляду, якого хочеш ти сам, і не узгоджувати то з купою сусідів.
Або навпаки - давайде згадаєм скільки тут гнівних фоток постилось з тачками, які сусіди паркують на траві, з тим болотом, яке лишаєтьсвя в місцях їхньої парковки. Певно ті люди не в захваті були від того, що робиться в "їхньому" дворі.
Я, якщо чесно, в квартири не бачу ніяких переваг, крім розташування. Ну так вже є - міста забудовані багатоповерхівками, тому мати в місті свою хату - це дуже дорого, а традиційне порівняння хати за містом з квартирою в місті - там є свої плюси і мінуси.
Я би не жив біля літака, я би катався зі смиківців. Але тут теж є нюанси- може там хата якась сільська без зручностей + дітей треба щодня возити на якісь гуртки чи в садіки...
Квартира може бути зручнішою, але будинок - душевніше.

Додано через 2 хвилини
ПС: ну і в нинішніх реаліях хата - то ще й досить недешево зимою...

Востаннє редагував switch: Нині о 16:14. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:59.