Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Новини з доріг міста

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.10.2018, 19:31 #2737592   #2921
switch
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Що там на 15 квітня відбувається? Рух від Київської в бік Збаража закритий, всіх відправляють в об'їзд через Київську.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 19:33 #2737593   #2922
mhl

Скоріше всього перекривають рух в знак протесту проти котелень на торфі. Вчора перекривали біля 9 училища, минулого тижня напроти ОККО на Оріоні. То тільки ті рази, коли я попадав . Виїзджав на Збараж через Байківці.
mhl зараз поза форумом  
Старий 20.10.2018, 23:09 #2737781   #2923
switch

Вчора, якщо не помиляюсь, збили жінку на пішохідному біля повороту на Микулинецьку Бічну (Все до авто), типу наступний перехід після регульованого перехрестя біля Тубдиспансера.
Я от коли не їду тією вулицею - завжди ловлю себе на думці, що треба бути дуже сміливою людино, щоб там переходити, як до речі і на переході біля автобазару (ще той шедевр по діагоналі через 6 смуг (4 основні, розгінна від заправки і гальмування перед зупинкою Автобазар): розмітки нема, знак закривають дерева. До речі я і не бачив там ніколи пішоходів...
Оці от тернопільські переходи - це просто кабздець якийсь. Не знаю хто і чим думав, коли їх робили. Я розумію, колись машин було мало, то такі переходи були більш-менш безпечними, а тепер транспорт нерідко іде потоком в 4 смуги одночасно - імовірність що пішохода зіб'ють - в рази вища. І всім похер.
Петицію якусь складати чи що?

Додано через 6 хвилин
А. ще супер перехід на Тарнавськогоперед світлофором 11-ї школи, той що трохи нижче там... Їхав якось ввечері вгору, за 30 метрів від переходу бачу перед зустрічною машиною, яка мене трішки сліпила згори - ноги пішохода. Чувак вийшов на перехід, дай Боже йому здоров'я - він вчасно зрозумів, що я його не бачу, і зупинився. Я вже чесно кажучи не гальмував. ще би зупинився екстренно, але ззаду дитина сиділа пристебнута тільки поясним ременем... Хай вже простить. Але ж, ***, ніби і їзжу акуратно, і отак чуть не попасти? Хер ти поймеш по фарах зустрічної машини, чи вона стоїть чи рухається - фари наближаються,бо ти на неї їдеш... Суки, скільки там людей вже збили - досі все по старому...

Востаннє редагував switch: 20.10.2018 о 23:09. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 09:34 #2737802   #2924
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата Петицію якусь складати чи що?
ну, дикий там перехід, але переходять його безстрашні (їх там багато є), і воділи, які там десь припаркувалися (правда не через пішоходний).
А шо поможе петиція ? зараз вліплять світлофор або лежачого. Перший створить ще більше затори, другий без сенсу. А будувати над- чи підземний переходи не будуть, бо це не рішення поТернопільськи.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий Вчора, 11:20 #2737804   #2925
switch

Якщо брати той, що біля повороту на все до авто - то там би хоч дерева нахрін зрізати, які обзор закривають, вбити пару стовпів освітлення з обох боків, натягнути між ними трос і повісити знак переходу над проїзжою частиною. І якісні ліхтарі, щоб там було світло як днем.
Там реально якщо в правій смузі їде бус - ти хрін помітиш знак переходу. Водій як їде - вперед дивиться, а не заглядає по узбіччях, чи там бува знак не заховався. То й знаки мають висіти так, щоб він їх побачив дивлячись на дорогу, а не вертячи башкою на всі боки...

жінку до речі збили днем і вона вроді не дуже сильно постраждала, що говорить про те, що водій не гнав, і скоріш за все правил дотримується, просто її пізно помітив.
Подякували 2:
hunter07 (Вчора), KSW (Вчора)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:05.