Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Утеплення приватного будинку

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.04.2009, 22:02 #899603   #21
contras552
Banned
Типово Відповідь: Утеплення приватного будинку

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Дихання стін сприйняли, як переміщення повітря. Це не так. Тут мається на увазі переміщення пару. В тих будинках, що ми живемо стіни не такі ізольовані як в басейні, а мають мікропори, мікротріщини, через які і проходить волога. Звідки береться волога в приміщенні - люди дихають, потіють, випаровування з вазонів, пари з кухонь, ванних кімнат - все це може переміщуватись через штукатруку/цеглу. Волога ж між пінопластом та стіною появляється ще простіше. Як тільки між листами пінопласту утвориться щілина більше 1 мм, а вони обов"язково утворюються через просідання будинку, вібрацій, в цьому місці утворюється місток холоду, далі конденсат, а далі зволоження. Вихід: утеплювати в два шари, причому верхні плити мають перекривати нижні стики.
А гранули пінопласту дійсно склеєні таким клеєм, термін служби якого в 10 разів менший ніж самих гранул
contras552, відносно затоплення: вода через наші стіни не тече, а просочується!
Може в когось й так, не буду заперечувати. Але ще додам, що перед поклейкою пінопласту, стіну було оброблено грунтовкою глибокого проникнення, яка при висиханні стає герметичним полімерним покриттям. Може в когось і є, але в мене і в моїх знайомих нема ніяких містків холоду, ніяких конденсатів і зволоження. Сухі нормальні стіни. Див. фотки. Сфотографував в тому місці, де утеплення не закінчено. Той пінопласт вже 3 зими приклеєний, він в ідеальному стані, лише в тому місці, де не обклеєний, то трохи пожовтів.
І пофіг, який термін придатності клею, який кріпить гранули. Якщо листи пінопласту повністю обклеїти сіткою і пошпаклювати, то ті гранули нікуда не дінуться, і будуть в своєрідному "мішку".

Востаннє редагував contras552: 17.11.2009 о 22:50.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (15.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2009, 22:26 #899641   #22
BBV
Активний учасник

Тема просто супер!!! Дякую усім за поради!!!!
BBV зараз поза форумом  
Старий 15.04.2009, 23:13 #899693   #23
scorpik

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
, стіну було оброблено грунтовкою глибокого проникнення, яка при висиханні стає герметичним полімерним покриттям
Майстри такої лапші навішали?
Ця грунтовка тільки скріплює та обезжирює поверхню, щоб краще клей тримався
scorpik зараз поза форумом  
Старий 15.04.2009, 23:35 #899738   #24
contras552
Banned

Цитата
Майстри такої лапші навішали?
Ця грунтовка тільки скріплює та обезжирює поверхню, щоб краще клей тримався
Не нада ля-ля. Я сам майстер. Всі ремонти роблю сам.
Приклад: грунтую відкоси вікна. Часом бризги від щітки попадають на скло. Їх треба витирати зразу. Якщо ті потьоки засохнуть, то потім їх можна здерти лише гострим ножем, а краще це робити лезом для бриття. І ті здерті кусочки на вигляд і по властивостях є кусочками пластмаси чи клею, і вони не розчиняютьться у воді, навіть при використанні будь-яких миючих засобів.
Подякував(ла):
KotDavinci (27.04.2009)
Старий 15.04.2009, 23:52 #899781   #25
scorpik

Цитата
Не нада ля-ля. Я сам майстер. Всі ремонти роблю сам.
Приклад: грунтую відкоси вікна. Часом бризги від щітки попадають на скло. Їх треба витирати зразу. Якщо ті потьоки засохнуть, то потім їх можна здерти лише гострим ножем, а краще це робити лезом для бриття. І ті здерті кусочки на вигляд і по властивостях є кусочками пластмаси чи клею, і вони не розчиняютьться у воді, навіть при використанні будь-яких миючих засобів.
Я ж казав що ті євроремонти не "дихають" Вапно рулить
Старий 16.04.2009, 22:55 #900887   #26
contras552
Banned

Цитата
Та то як в кого. Я в себе здираю вапно і білю всюда латексною емульсійною фарбою. В самій першій кімнаті побілено такою фарбою було ше 7 років тому. Не маю ніяких проблем із стінами і стелею. І пофіг, чи воно там дихає, чи нє, воно не живе. Вважаю всякі дихання лише рекламними трюками. Регулярно провітрюю кімнати. Я задоволений повністю латексними побілками,+ прекрасно миються. Гіпс, ламінат, пластмасові плінтуса, акрилові карнизи, пластифікатори до розтвору, пінопласт, клеї на полімерній основі, полімерні грунтовки, силіконні герметики, монтажна піна, короче: Хімія рулить!
Старий 16.04.2009, 22:59 #900890   #27
contras552
Banned

Цитата
Регулярне провітрювання кімнат за допомогою відкривання форточки, і плював я на всякі там "дихання"
Старий 24.04.2009, 16:52 #907338   #28
badik

2 contras552. скільки років в тебе пінопласт висить? 3 зими? тобто приблизно 20-30 циклів розморожування-заморожування? от давай витримаємо паузу ще років 3-4. тоді мені було б цікаво з тобою поспілкуватись про твоє майстерське утеплення твого майстерського будинку .
badik зараз поза форумом  
Старий 25.04.2009, 13:38 #908032   #29
contras552
Banned

Цитата:
Допис від badik Переглянути допис
2 contras552. скільки років в тебе пінопласт висить? 3 зими? тобто приблизно 20-30 циклів розморожування-заморожування? от давай витримаємо паузу ще років 3-4. тоді мені було б цікаво з тобою поспілкуватись про твоє майстерське утеплення твого майстерського будинку .
Мля, умнік-фантазьор, ти взагалі тему від початку читав? Для тих, хто втикається і не читає того, що вже написано, повторюю:
1. В сусіда вже 10 років утеплено пінопластом - ніяких проблем!!!
2. Пінопласт обклеєно сіткою і полімерним клеєм, який гідроскопічний. Фактично пінопласт є законсервованим, ніц йому не буде навіть через 100 років.
3. Законсервований пінопласт не гніє, не всихається, не сипеться. Значить він майже вічний.

Питання на засипку: що має статися з моїм пінопластом через 3-4 роки?, якщо в сусіда вже за 10 років нічо з пінопластом не сталося і навіть не намічається.
Старий 25.04.2009, 21:35 #908429   #30
Nobel

contras552
маленькі звірятка (мишаки) погризуть...
Nobel зараз поза форумом  
Старий 26.04.2009, 17:56 #909063   #31
contras552
Banned

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
contras552
маленькі звірятка (мишаки) погризуть...
Подавляться кульками пінопласту.
Старий 26.04.2009, 18:14 #909079   #32
scorpik

Цитата
Подавляться кульками пінопласту.
нікто нічим не подавиться - в мене домашня птиця жере той пінопласт, як лакомство
П.С. Напевно добре шлунки прочищає
Старий 26.04.2009, 18:35 #909093   #33
contras552
Banned

Цитата
нікто нічим не подавиться - в мене домашня птиця жере той пінопласт, як лакомство
П.С. Напевно добре шлунки прочищає
Так то птиця, а то - мурахи!
Старий 26.04.2009, 19:52 #909151   #34
Nobel

contras552
не мурахи, а маленькі сірі звірятка, які в рекламі шоколад замотують...(ну і ще вони вроді таврії роблять...з анекдоту)...
Nobel зараз поза форумом  
Старий 27.04.2009, 15:25 #910030   #35
badik

2 contras552. не бризгай слиною. пінопласт консервуй-не консервуй, все одно получиш... шайбу
badik зараз поза форумом  
Старий 27.04.2009, 16:06 #910083   #36
KotDavinci

Цитата:
2 contras552. не бризгай слиною. пінопласт консервуй-не консервуй, все одно получиш... шайбу
Цікаво хто тут слюною бризгає?... Принаймі contras552 виложив уйму інфи.. А від тебе нічого толкового ще не почув ніхто..
KotDavinci зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (27.04.2009)
Старий 27.04.2009, 16:56 #910130   #37
badik

я утеплювачами займаюсь 8 років. різними. і за цей час начувся вже досить прикладів того, що пінопласт - шняга і він кришиться. а вибір все-рівно за споживачем, точніше, від того, що "порадить" майстер. а майстру завжди краще працювати зі зручними матеріалами. вивчено практикою.
badik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KotDavinci (27.04.2009)
Старий 27.04.2009, 17:15 #910146   #38
KotDavinci

і який утеплюва+штукатурка ти радиш...
щоб справедлива ціна-якість
або порівняй варіанти...
KotDavinci зараз поза форумом  
Старий 27.04.2009, 21:25 #910416   #39
contras552
Banned

Цитата:
я утеплювачами займаюсь 8 років. різними. і за цей час начувся вже досить прикладів того, що пінопласт - шняга і він кришиться. а вибір все-рівно за споживачем, точніше, від того, що "порадить" майстер. а майстру завжди краще працювати зі зручними матеріалами. вивчено практикою.
Те, що ти займаєшся утеплювачами парканайціть років, аж ніяк не доводить переваги того, що ти доказуєш. Ти лише "набив" руку і мабуть вмієш швидко і якісно працювати з матеріалами. Ти зробив, забрав гроші за роботу, і пішов на інший об"єкт. А далі, (на вже зданому тобою об"єкті) -най ся діє Божа воля. Ти там не живеш, (ніхто ж не віддирає кожного року сайдинг чи вагонку, плівку і т.д.), і не знаєш, як там в середині веде себе мінвата.

Автор теми запитував:
Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Питання зовнішнього вигляду особливо гостро не стоїть, думаю, що виберу той спосіб утеплення, що дасть найкращий ефект при нижчих затратах. Що вигідніше виходить по вартості поки що ще не прораховував.
Дуже цікавить, як інші вирішили цю проблему, хто утепляв хату давніше - який спосіб вибрали, і чи задоволені вибором через кілька років.
Я дав йому відповідь. Утеплення пінопластом є найдешевшим. Недоліків ніяких в мене нема. Я виклав свої фотки. І не треба мені чи автору тут втирати всякі байки. В мене вже 3 роки є утеплення, в сусіда - 10 років. Якщо ти особисто бачив якісь недоліки утеплення пінопластом, будь-ласка, свої факти\фотки в студію. Якшо ти в себе вдома ніколи не утепляв пінопластом, а чув тільки всякі історії, то так і скажи. Я ж ніколи не утепляв мінватою, тому не сказав жодного кривого слова про цей спосіб утеплення. Недоліків такого утеплення, крім вищої вартості, порівняно з пінопластом, я не знаю. Тому і мовчу про це.
Цитата:
2 contras552. не бризгай слиною.
Ніхто тут слиною не бризкає. Ти собі таке придумав... Кожен тут доводить своє.
Цитата:
пінопласт консервуй-не консервуй, все одно получиш... шайбу
Дуже вагомий аргумент. Автор після такого пояснення буде абсолютно переконаним у твоїй правоті.
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
contras552
не мурахи, а маленькі сірі звірятка, які в рекламі шоколад замотують...(ну і ще вони вроді таврії роблять...з анекдоту)...
Не знаю такого анекдоту.
Старий 28.04.2009, 00:04 #910642   #40
Nobel

contras552
підтримую...буду і на свою хатинку пінопласт під сайдинг монтувати...
Nobel зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:05.