Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.01.2012, 08:43 #1859978   #601
roots

Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
Насправді то українці також не дуже багато вклали в науковий прогрес
Я не дуже знаюся на історії винаходів жителів Ізраїлю, чи євреїв взагалі (брешу - одного знаю - Узієль Галь) але я і ніколи не жив і не бував в Ізраілі.

Тому навідміну від вас не можу стверджувати що євреї не багато вклали в науково технічний чи культурний розвиток світу.

Проте, якщо ви проживаєте на території України і можливо є навіть громадянином України то повинні знати хоча б кількох з оцих людей

Ігор Сікорський
Михайло Булгаков
Борис Патон
Олег Антонов
Іван Пюлюй
Соломія Крушельницька
Микола Амосов

Я не стверджую що вони є расово українцями, я не стверджую що у світі їх знають як українців але не знати про них як і те що їхнє життя в тій чи іншій мірі повязане з Україною - це вже невігластво
Дякую за увагу, і не говоріть більше дурниць.
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (31.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 08:54 #1859992   #602
dreed

Цитата Насправді то українці також не дуже багато вклали в науковий прогрес, а якщо слідувати вашим словам, то ви напевно євреїв вважаєте самими розумними в світі (процент наукових відкритів і нобелівських премій / процент населення).
Можливо і не дуже багато , але побільше ніж темношкірі.
Цитата думаю, що українці не виграють від такого строю - хочеш щоб Україна знову стала чиєюсь колонією?
з.і.
краще б і тобі не "тикатись" по світі!
А Україна і залишилась колонією Російської Імперії. Я і не тикаюсь, я люблю своє місто і свою країну, як би паскудно тут не було. Чому якщо ти любиш своє, то ти націоналіст (читайте нацист), а якщо зневажаєш то "кльовий пацан". Ті ж самі американці чи московити є на 146% націоналістами. Вони люблять і величають свої держави та народи , они "великая держава", вони гордяться собою і своєю нацією. А ми як лошари, а чуть шо так націоналісти -нацисти , бандерівці і взагалі.
dreed зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 08:54 #1859994   #603
roots

Тепер трошки по темі.

Отже згідно заголовку статті відбулася бійка між "неграми та арабами".

Як відомо публікація в ЗМІ може бути приводом до відкриття карних або адміністративних справ (памятаємо Блекбері).

Якщо правоохоронні органи розслідували дану справу чому не має висновків, затриманих, покараних?

Може винуватці бійки і справді були "мавпами" як це зображенно в газеті.

Це був би вагомий аргумент для "цивілізованого" світу який вже усіх українців назвав расистами.
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 09:35 #1860033   #604
Freeboy

Чим далі в ліс,тим більше тема має відношення до сексу інтиму..
Freeboy зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 09:56 #1860049   #605
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата
Допис від ROMANTUK Переглянути допис
Чим далі в ліс,тим більше тема має відношення до сексу інтиму..
Я також замітив, що вже декілька сторінок "бурлять інтимом", але подумав, що модераторам видніше.....хоча, як не придивлявся, а інтиму - не знайшов. Навпаки...
Нервові вони якісь))))) Поводились би пристойно - то й шуму не було б)))) А тепер.... крик про дискримінацію.
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 10:14 #1860063   #606
gsv

http://tsn.ua/ukrayina/ternopil-gazeta.html
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 10:53 #1860071   #607
jew

Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

1) Варто переносити тему в політику
2) Якщо чесно, не бачу ніякої користі у тому що буду писати, це все переговорено і переписано в політиці, але все ж буду тільки відповідати і старатися не піднімати нових питань.
3) Відповіді:
Цитата:
Допис від dreed Переглянути допис
Шановний jew ! Судячи з вашого ніку та аватару ви маєте якесь відношення до євреїв - космополітів.
Ніколи себе не зв"язував з словом "космополіт", але скорше всього - так, у розумінні "громадянин Світу".
Цитата:
Основний відсоток капіталу світу прибрали до рук євреї, той самий МВФ і "прочіє контори". Гляньте на найбагатших людей світу! Хто вони здебільшого по походженню ?? Якщо не чисті , то кров симітська присутня.
Все в кучу, без реальних доказів, но допустимо.
( з такою ж степеню юмовірності ви зможете знайти українську кров серед тих людей)
Цитата:
Чому в більшості своїй євреї розумні, хитрі та жадібні ? Можна сказати це також інстинкт виживання , оскільки вони були нелюбимі і гонимі по всьому світу з давніх - давен (за те що розіпяли Христа). Держави в них своєї не було і для того щоб виживати і прогудовувати свої сімї вони розбрелись по світу і торгівлею, лихварством в купі з жадібністю та обманом багатіли ну і звісно інтелектуально розвивались, треба ж вміти думати , щоб більше заробити і обдурити. Це якщо по простому - євреї там де гроші. Доречі зауважу що євреї є всюди, деякі не дуже спішать в Ізраїль, але немає їх , в Китаї та Японії, подумайте чому ?
Краще не піднімайте питання "жадібності" на українському форумі, це занадто сумнівне питання.
Розіп"яли Христа римляни, но це вже релігійне питання, не будемо влазити в нього.
Згоден на рахунок "гонимі і тому шукали вихід виживати", но в основному вони займалися не банками, а вивчали якесь ремесло (одяг, взуття, ювелірна справа і т.д. після погрому тяжко залишитися з грошими, а коли ти щось вмієш - цього у тебе ніхто не відбере), адже не могли мати землю і її обробляти, а їсти хочеться. А на рахунок "займів" ніхто ж не заставляв брати займи, на всякі сумнівні справи, чи не будучи освідченим.
Доречі, спішу тебе поправити, но є євреї котрі проживають в Китаї і вони навіть декілька років назад почали переїзжати в Ізраїль. В Японії також.

Додано через 36 хвилин
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Проте, якщо ви проживаєте на території України і можливо є навіть громадянином України то повинні знати хоча б кількох з оцих людей
Ігор Сікорський
Михайло Булгаков
Борис Патон
Олег Антонов
Іван Пюлюй
Соломія Крушельницька
Микола Амосов
Я не стверджую що вони є расово українцями, я не стверджую що у світі їх знають як українців але не знати про них як і те що їхнє життя в тій чи іншій мірі повязане з Україною - це вже невігластво
Дякую за увагу, і не говоріть більше дурниць.
Всіх знаю, правда про діяльність деяких майже нічого не знав, окрім загальних фраз.
А про расову принадлежність ви нічого і не зможете сказати - все в перемішку(постійно інша імперія) і це добре, кажуть так народжуються розумні, здорові, красиві діти (від людей з різним "генофондом").
Доречі, в світі слабо знають про Україну, а про українських діячів і тим паче.

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Я не дуже знаюся на історії винаходів жителів Ізраїлю, чи євреїв взагалі (брешу - одного знаю - Узієль Галь) але я і ніколи не жив і не бував в Ізраілі.
Тому навідміну від вас не можу стверджувати що євреї не багато вклали в науково технічний чи культурний розвиток світу.
Я тобі роскажу: з 1948 року тільки серед ізраїлітян є 10 нобелівських лауреатів, останній нобель получили цього року по хімії (а точніше по будові матеріалів - Квазікристали), професор мого унівєра.
А євреїв серед нобелівськи лауреатів 26%, бери до уваги що процент євреїв у світі 0.05%.
Як мінімум ще одного ти знаєш, він має придуркувати фотографію з язиком.

Так що пора і українцям вже нобель завоювати, но для цього прийдеться розвивати унівєри.
І доречі, закордонні студенти - цьому дуже срияють.
Вони вкладають гроші у науково технічну базу унівєрів в яких будуть вчитися громадяни України.

Востаннє редагував jew: 31.01.2012 о 11:04. Причина: Пізніше додано
jew зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 10:59 #1860101   #608
Thunderbolt
Активний учасник

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
і пофіг той колір шкіри. але є деякі індивідуми (а їх дуже багато), які справді поводять себе як мавпи.
те, що я зумів з 90% неадекватів вибрати 10% хороших людей - це робить мене нерасистом?
А це що було:
Цитата:
в контексті останніх подій бар-піцерію "Пава" перейменовано в бар-піцерію "Вайт Пава!"
Виглядає як глузування над іноземцями. В мене враження, що тому журналісту вдалося посварити швидше не негрів з арабами а тернополян між собою. Читаючи тут деяких, хочеться піти комусь в морду дати, зігнати злість, а по тому що тут дехто мене мінусує це напевно все-таки взаємно.
Thunderbolt зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 11:03 #1860106   #609
ascii

Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
Читаючи тут деяких, хочеться піти комусь в морду дати, зігнати злість,
а як називається людина, яка не любить представників своєї раси?
ми ж толерантні, тому тримайте свою агресію при собі.
ascii зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 11:08 #1860112   #610
Thunderbolt
Активний учасник

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
а як називається людина, яка не любить представників своєї раси?
ми ж толерантні, тому тримайте свою агресію при собі.
Я не люблю не представників раси, а хринове, відкрите ставлення людей до інших людей!
Thunderbolt зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 11:10 #1860114   #611
ascii

Цитата
Я не люблю не представників раси, а хринове, відкрите ставлення людей до інших людей!
А я не люблю неграмотних, і що? Сиджу і мовчу в тряпочку
ascii зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 11:12 #1860117   #612
Qwerty ^_^

не люблю 2 речі: расизм і негрів так так .. трохи боян)
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 11:17 #1860127   #613
jew

Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
і те, як реагує світ на публікацію в НТГ - це ніщо інше, як проставляння ярликів всім українцям. це і є расизм.
Насправді то є проблема коли в засобах масової інформації проскакує така інфа і я надіюсь що прокуратура, чи хто там тим займається адекватно відреагує. (навіть коли це якась "галіма" газета).
Це теж саме що в Польші образили українок, так той дядько вже разів 30 напевне вибачився. Хоча він дійсно на автоматі стрілянув.
А українське суспільство, в частності тернопільське, досить таки ворожо настроєно до "іних" людей.
jew зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 11:35 #1860144   #614
Jane Doe

Довго просто читала дану тему, однак у світлі останніх дописів просто не можу змовчати. Чому здійняли бучу з даного випадку? Просто через те, що учасники в ній араб і негр? Ну і що? Тут хтось писав, що ставлення до інцеденту було б аналогічним, якщо б довбалисилися б "наші". Лукавите, шановні. Бо наші таке роблять чи не щодень, але щось я не бачила заголовків типу: " Брюнет і блондин били одне одному морди через дівку з коледжа". Хіба я не ті газети читаю. Кажете, чорношкірі поводять себе як мавпи? Ну то зайдіть у любий клуб і побачите, що половина тамтешьої публіки то ще той бомонд, так сказать, " слівки общества", при чому білі, а не чоколядні. Ше би сь не бачила курящого негра чи араба на вулиці. Зате наші, щирі українці, травляться самі, травлявлять інших і кидають недопалки їм під ноги. Культура, нє?
Далі. Євреї. Хтось писав - хитрі, грошовиті, і т.д. То будьте самі хитрими, хто вам заважає? Не хочеш, не вмієш, не та натура? Ну то сорі, вибачєй. Кажуть: " Хочешь жить умей вертется", а нє - то вкалуй і мовчи.
До чого я веду. Придурок, він і в Африці придурок, і в Україні, і в Антарктиді. Мішають вам інші національності? Ну хіба за тою логікою: нащо нам чужі дурні, якщо в нас своїх навалом. Короче, не шукайте скалки в чужих очах, якщо у ваших - цілий склад дрів.
П.С. Родичів-євреїв не маю. Чоловік - волинян. Підтримую своє - українське. Крові не мішаю, але якби захтіла, то в носі я вашу громадську думку мала. Як казала Коко: "Мені плювати ЩО ви про мене думаєте, Я ПРО ВАС НЕ ДУМАЮ ВЗАГАЛІ."
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 5:
Пантера (31.01.2012), Romko_7 (31.01.2012), VT (31.01.2012), Yarkop (31.01.2012), Джалка (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 12:02 #1860160   #615
Yarkop
Терріратор

Просто роздули міжнародний скандал більше не через те що сталася така подія, а через те як її висвітлили в ЗМІ. І думаю такі подвиги як зі сторони слов'ян та і зі сторони чорношкірих іноземців ставались і раніше, але просто ніхто про них так гучно не згадував.
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 12:07 #1860166   #616
Advok@AT

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
через 25 років в Європі вже не будуть народжуватись чисто білі люди... все будуть мішані, з неграми/арабами/індусами...
сорі, не міг втриматись )))
наші діти всі поголовно мають ї...ся з неграми і арабами в такому випадку, чи як? ))
Advok@AT зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 12:13 #1860173   #617
Pyxnactuk

http://ua.korrespondent.net/ukraine/...redmet-rasizmu
Нову тернопільську буде перевіряти прокуратура на рахунок расизму.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 12:17 #1860179   #618
dreed

Наприклад я нічого немаю проти темношкірих та євреїв, своїми постами я намагався пояснити чому вони такі як є і не такі як ми, ні в якому разі не вважаю українців чимось кращими , просто ми інші . Сучасна толерантність яка нам культивується переростає в не здорову форму меншовартості нас як нації, а це породжує слабкість.
Потрібно любити свою країну та народ і гордитись тим що ми українці і не попускати "іншим", бо це призведе до зникнення як держави так і народу.
dreed зараз поза форумом  
Подякували 2:
prizrak_design (31.01.2012), ramochnik (01.02.2012)
Старий 31.01.2012, 12:23 #1860185   #619
riznyk

Цитата
Виглядає як глузування над іноземцями. В мене враження, що тому журналісту вдалося посварити швидше не негрів з арабами а тернополян між собою. Читаючи тут деяких, хочеться піти комусь в морду дати, зігнати злість, а по тому що тут дехто мене мінусує це напевно все-таки взаємно.
ти якись дуже злий і нетолерантний. звідки стільки злоби?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 12:28 #1860189   #620
Yarkop
Терріратор

Цитата
Читаючи тут деяких, хочеться піти комусь в морду дати, зігнати злість, а по тому що тут дехто мене мінусує це напевно все-таки взаємно.

+

Сорі за офтоп.
Yarkop зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2022 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:02.