Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...

Все до авто Микулинецька ціни

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.12.2019, 17:01 #2772235   #1
VovaBS
Активний учасник

Question Все до авто Микулинецька ціни

Підкажіть, будь ласка, чи сильно відрізняються ціни в даному магазині якщо купляти через інтернет і якщо купляти завітавши туди особисто?
VovaBS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2019, 17:51 #2772236   #2
aleko2007
Poco loco y nervioso

Типово Відповідь: Все до авто Микулинецька ціни

Трошки відрізняються в меншу сторону, але не набагато.
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 21.12.2019, 18:14 #2772241   #3
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

На 5л. баклажці масла було десь до 100грн різниці. Тому вигідніше через сайт замовляти.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 22.12.2019, 08:35 #2772248   #4
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
На 5л. баклажці масла було десь до 100грн різниці. Тому вигідніше через сайт замовляти.
Це з карточкою знижок порівнював різницю чи без? Я помітив що якщо особисто з карточкою то чучуть дешевше, але не суттєво. Якщо без карточки то однозначно дешевше через інтернет заказ
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 22.12.2019, 11:15 #2772259   #5
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Це з карточкою знижок порівнював різницю чи без? Я помітив що якщо особисто з карточкою то чучуть дешевше, але не суттєво. Якщо без карточки то однозначно дешевше через інтернет заказ
Без карточки, бо вже декілька разів міг її зробити, але вічно спішив і не робив.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 23.12.2019, 22:24 #2772410   #6
Klisan

Лайфхак:
Приходиш на відділ, виписуєш необхідний товар, йдеш у відділ "Інтернет магазин", кажеш "пацани, зробіть знижку".
Profit
Klisan зараз поза форумом  
Старий 24.12.2019, 12:10 #2772443   #7
Petro Ford

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Лайфхак:
Приходиш на відділ, виписуєш необхідний товар, йдеш у відділ "Інтернет магазин", кажеш "пацани, зробіть знижку".
Profit
Розказую, колись мені щось там треба було в них , але так, щоб перед тим глянути вживу на товар. Приходжу, прошу показати. Продавець в відділі показує, чемно дякую і кажу, ви його не ховайте далеко, я зараз із смартфона через інтернет-магазин замовлю і заберу. Продавець такий: "Нафіга тобі той гемор, я тобі знижку і так проб'ю"
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 24.12.2019, 13:04 #2772447   #8
Yarkop
Терріратор

Я взагалі був колись тупо на вулиці їхню картку знайшов, переоформив на себе і маю знижку
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 25.12.2019, 08:53 #2772482   #9
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Розказую, колись мені щось там треба було в них , але так, щоб перед тим глянути вживу на товар. Приходжу, прошу показати. Продавець в відділі показує, чемно дякую і кажу, ви його не ховайте далеко, я зараз із смартфона через інтернет-магазин замовлю і заберу. Продавець такий: "Нафіга тобі той гемор, я тобі знижку і так проб'ю"
Колись так, зараз так не прокатить, без карточки не проб'ють знижку. Колись карточку ти давав на відділі або при оплаті, зараз знижку пробивають при розрахунку на кассі.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 12.01.2020, 15:00 #2773098   #10
Trump
Активний учасник

Зробив колись замовлення через інтернет, прийшло підтвердження замовлення на емейл. Приїхав забирати, а пацик з інтернет-магазу каже, що такого товару в них нема в наявності. Питаю то чому система не повідомила. Відповідає, що такий в них "рівень" роботи і, каже, що якщо замовлений товар є в наявності, то вони передзвонюють тіпа, а якщо нема, то ніяких рухів ніхто не робить. Короче колгосп трохи.

Востаннє редагував Trump: 12.01.2020 о 15:06.
Trump зараз поза форумом  
Подякували 2:
BIMMER (03.02.2020), IVANIV_A (05.02.2020)
Старий 20.01.2020, 17:27 #2773384   #11
saymon
Banned

На свинарниках вже давно не найнижчі ціни а сервісу там небуло впринципі, відколи вони.

Замовляти там щось по інтернетах це взагалі лотерея. Ібо навіть приїхавши туди особисто щоб щоь купити це вже лотерея. Що вони втирають людям які по дурості через сайт їх замовили, то я собі можу уявити. Це якщо хтось взагалі знайдеться щоб втирав. А так то шарашкіна контора as is.

Но так, якщо зорі будуть в правильній орбіті, то такі да, тобі приділять увагу і знайдуть те що треба дуже, наголошу, дуже сильно дешевше ніж у всіх. Якість правда буде сумнівною... Але! Мова за ціну. Якщо готовий терпіти вибрики продаванів в стилі "чьо ти сюда приліз?" і ставити на машину кооператив, то це твій варіант 100%.
saymon зараз поза форумом  
Старий 21.01.2020, 11:17 #2773457   #12
ars13
Активний учасник

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
На свинарниках вже давно не найнижчі ціни а сервісу там небуло впринципі, відколи вони
то порадь де дешевше і краще
ars13 зараз поза форумом  
Старий 21.01.2020, 15:36 #2773475   #13
saymon
Banned

Цитата то порадь де дешевше і краще
Дешевше в Тернополі нема ніде.
Краще є тут:

Але там нема асортименту (можна замовити, але коли привезуть то хз) і треба розумітися в тому що купуєш. Ну тобто не тупити "мені отово треба, таке во кругле зі зрізом", а говорити конкретно.

Взагалі, ситуація з автомагазинами в Тернополі дуже сильно нагадує таку ж ситуацію з нашими компютерними магазинами. Якщо приходиш і тупиш то впарять тобі таке, шо недайбоже. Але якщо маєш поняття то все буде ОК.

Різниця лиш в тому, що на свинарниках продавани мяко кажучи oхуєвші вкрай. В любому іншому магазі будеш вражений підходом. Ну... ше в них є філія на Оріоні, то там те саме ставлення, туда тоже не рекомендую, а так то впринципі норм люди. Опять же, якщо не тупити. По іншому ніяк. Ментальність, оце от все.
Старий 03.02.2020, 08:59 #2774172   #14
BIMMER

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
то порадь де дешевше і краще
https://detali.zp.ua/ua/ тут багато чого замовляв. Працюють в загальному досить чотко, пару раз присилали не то але питання вирішувалось без проблем за їх рахунок. Доставка через НП але тарифи дешевші (напевно якийсь договір з ними мають).
BIMMER зараз поза форумом  
Старий 03.02.2020, 10:48 #2774176   #15
Don Kihot

Цитата:
Допис від BIMMER Переглянути допис
https://detali.zp.ua/ua/ тут багато чого замовляв. Працюють в загальному досить чотко, пару раз присилали не то але питання вирішувалось без проблем за їх рахунок. Доставка через НП але тарифи дешевші (напевно якийсь договір з ними мають).
Теж там закуплявся, але має сенс тільки якщо замовляти негабаритний товар, інакше вартість доставки нівелює вигоду.
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 03.02.2020, 16:49 #2774181   #16
saymon
Banned

Цитата Працюють в загальному досить чотко, пару раз присилали не то
...но в загальному чотко працюють

Ідеш до людини як до брата, а він тобі "та нє, таврони не крутимо, наxуй нада.", заїхав другий раз з позиченою машиною "та нє... гєліки то не наша спеціальність...".
Шо ти там робиш опше? Нашо ти треба? Євробляхи курочити на запчастини? Офігєть в тебе скіли.

І так всюда.
Зайшов до токаря, а він наоко визначає марку та твердість металу. Приходиш в компютерний магаз - починаються втирати. Про маркети електроніки і їх персонал то взагалі нема смислі починати.
Складається враження що всі наколо дєбіли.

Щоб в 2020 році треба шукати через знаймих сервіс для авто... Ну, це як мінімум дико.
Старий 04.02.2020, 11:57 #2774209   #17
BIMMER

Цитата:
...но в загальному чотко працюють
Людський фактор всюди присутній. Але в загальному сервіс їх мені сподобався. Ціни, асортимент також.
Старий 04.02.2020, 20:17 #2774238   #18
saymon
Banned

Цитата Людський фактор всюди присутній. Але в загальному сервіс їх мені сподобався. Ціни, асортимент також.
Це не людський фактор, це тобі просто фартануло.Ти вперше приїхав на сервіс, і так сє стало що там люди тобі помогли.
Пройде місяць-два, і ти почнеш прозрівати.
Старий 05.02.2020, 11:18 #2774253   #19
BIMMER

Цитата:
Це не людський фактор, це тобі просто фартануло.Ти вперше приїхав на сервіс, і так сє стало що там люди тобі помогли.
Пройде місяць-два, і ти почнеш прозрівати.
При чому тут це, я про інтернет магазин, в якому роками вже закупляюсь.
Старий 06.02.2020, 15:59 #2774337   #20
saymon
Banned

Цитата При чому тут це, я про інтернет магазин, в якому роками вже закупляюсь.
А ти не рівняй себе, людину яка розбирається і знає що хоче, з людьми які вчора про машину дізналися.
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:04.