Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я

Худнемо разом!

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.05.2019, 11:05 #2759031   #21
saymon
Активний учасник

Типово Відповідь: Худнемо разом!

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
сублімація - зменшення ваги продуктів в процесі консервування видаленням вологи
Помиляєшся. Те що ти описав це пастеризація.

І так, давайте мені розкажіть казки про людей, в яких кожна друга фотка в інстаграмах про те як вони в качалці, а вот я в дзеркалі, а вот раджу зорову хімку з пластикових баночок.
Але я чисто для себе. Не для підписників, ні. Просто по секрету всьому світу. І опше Арнольд вон дивіться. Ти що, маєш щось проти Арнольда?
saymon зараз поза форумом  
Старий 04.06.2019, 13:19 #2760464   #22
Nikk1987
Учасник

Рецепт схуднення, насправді дуже простий, і доступний кожному, але більшість хоче нічого не роблячи і худнути, так не буває! Для того щоб привести своє тіло в ідеальну форму потрібно дотримуватись декількох простих правил, а саме:
1. Правильно харчуватись. Побільше овочів, фруктів, крупи, не жирне мясо і риба. Повніст. відмовитись від шкідливої і жирної їжі, газованих напоїв, напівфабрикатів, а також жареногоі копченого.
2. Обовязково заяматись спортом. Вид спорту кожен повинен підібрати собі індивідуально, це може бути біг, фітнес чи ще якийсь другий вид спорту. Але спорт повинен мати місце у вашому житті!
3. Дотримуйтесь режиму відпочинку і сну.
4 І останнє, можливо найголовніше правило, не потрібно забувати про водній режим. Кожний день людина повинна випивати мінімум 1,5 літри сирої води, для чоловіків цей показник вищий. Важливо більшу половину денної норми води, випивати саме в першій половині дня. А також слідкуйте за тим, щоб ви пили якісну і корисну воду. Я наприклад замовила доставку води до себе до хати https://mywatershop.ua/ru/catalog/voda-v-butlyakh/ . Дуже зручний сервіс, таким чином в мене завжди є свіжа і якісна вода

Ось і всі правила, дотримуючись яких, ви зможете швидко скинути вагу і будете добре себе почувати.
Nikk1987 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
MoRZE (04.06.2019), vuyiko (05.06.2019)
Старий 04.06.2019, 15:53 #2760485   #23
Стечкин

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Помиляєшся. Те що ти описав це пастеризація.

І так, давайте мені розкажіть казки про людей, в яких кожна друга фотка в інстаграмах про те як вони в качалці, а вот я в дзеркалі, а вот раджу зорову хімку з пластикових баночок.
Але я чисто для себе. Не для підписників, ні. Просто по секрету всьому світу. І опше Арнольд вон дивіться. Ти що, маєш щось проти Арнольда?

таки не годен збагнути - чому цей стероїдний гавнюк називається спортсменом?
імхо за вживання хімії спортсменів діскваліфікують, а цей підор жер її нємєряно
придурок посадив собі під нуль серце і ендокрінну систему, став імпотентом і переніс кілька операцій на серці
підготовлений рукопашник в реальній бійці розмаже за кілька секунд "супермена"-термінатора, "залізного" арні
Стечкин зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
похудання, схуднення, талія, жироспалювач, дієта

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:26.