Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...

Секс у вечір знайомства

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.04.2013, 13:05 #2194277   #41
Кара Божа
Активний учасник

Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
думаєш для жінок так само?
Напевне від віку залежить, від життєвої ситуації,вд цілей.
Дівчата в пошуці серйозних стосунків щоб під вінець - звичайно що все дуже серйозно сприймають.Ти їй "добрий день" а вона вже вдумках приміряє як ви будете дивитись на весільних фото.Розмови її цікавлять типу " а де живеш,а ским живеш,а де вчився,а де працюєш,а які плани на майбутнє,а чи любиш подорожувати і т. д.
Другий тип - мами.Самотні мами. Тут головне не казати що у тебе троє дітей ,тай ще від різних жінок.Убють,осоромлять,проклинуть.Адже саме через такого урода і у неї життя не склалось!!!1
Якщо ти парубок - буде тобі радість.Почуєш щось на кшалт "Чоловік у неї був один,до нього нікого не було,але він гад оказався,от тепер вона сама,чекає на порядного,сексу не було 2-3 роки." Основне що хвилює,чи любиш дітей.
Треті то заміжні.Їх цікавить тільки приємне времяпровождєніє,і секс.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (24.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2013, 13:33 #2194288   #42
Ingenue
Активний учасник

Хіба техніка, досвід,темперамент,тілобудова можуть зіграти сильніше ніж як ти сам кажеш хімія?

Коли від доторку рукою до руки бє током ,від обіймів буквально дух перехоплює ,а від поцілунку паморочиться в голові ,то вже не має значення як то буде пристрасно чи повільно ,бо знаєш напевно шо буде кльово.

Мені невідомо чи буває таке без взаємних почуттів ,можливо хіба жалюгідна пародія під алкоголем і т.п.як і все синтетичне і несправжнє.

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Дівчата в пошуці серйозних стосунків щоб під вінець - звичайно що все дуже серйозно сприймають.Ти їй "добрий день" а вона вже вдумках приміряє як ви будете дивитись на весільних фото.Розмови її цікавлять типу " а де живеш,а ским живеш,а де вчився,а де працюєш,а які плани на майбутнє,а чи любиш подорожувати і т. д.
Другий тип - мами.Самотні мами. Тут головне не казати що у тебе троє дітей ,тай ще від різних жінок.Убють,осоромлять,проклинуть.Адже саме через такого урода і у неї життя не склалось!!!1
Якщо ти парубок - буде тобі радість.Почуєш щось на кшалт "Чоловік у неї був один,до нього нікого не було,але він гад оказався,от тепер вона сама,чекає на порядного,сексу не було 2-3 роки." Основне що хвилює,чи любиш дітей.
Я це все знаю ,які бувають типи і які в кого мотиви.
Виходить все як я і писла вище, не зацікавлені в подальшому розвитку подій тільки заміжні.
Але це теж непорядно спати з чужими дружинами.Навіть якщо вони самі не проти.Ти ніколи не пробував поставити себе на місце того чоловіка?Не кажучи про можливу вагітність,коли контрацептив не спрацьовує ,є три варіанта або аборт або ви обманюєте людину яка виховуватиме, годуватиме і вважатиме твою дитину за свою.Або вона покидає чоловіка і залишається одна з малюком і можливо з попередніми дітьми.
Хорошого в цьому в будь якому випадку нема нічого.Через якесь митєве здоволення ломається доля багатьох людей.

Востаннє редагував Ingenue: 24.04.2013 о 13:34. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (27.04.2013)
Старий 24.04.2013, 17:33 #2194432   #43
Кара Божа
Активний учасник

Цитата:
Хіба техніка, досвід,темперамент,тілобудова можуть зіграти сильніше ніж як ти сам кажеш хімія?

Коли від доторку рукою до руки бє током ,від обіймів буквально дух перехоплює ,а від поцілунку паморочиться в голові ,то вже не має значення як то буде пристрасно чи повільно ,бо знаєш напевно шо буде кльово.

Мені невідомо чи буває таке без взаємних почуттів ,можливо хіба жалюгідна пародія під алкоголем і т.п.як і все синтетичне і несправжнє.
Погоджуюсь що займатись коханням з людиною яку любиш це класно.Це дуже класно. Але розумієш є ще такий прикол в житті,як сексу хочеться кожен день,а людини яку любиш нема.Власне тої до якої оті ВАУ почуття.Мурашки там і все далі що ти описала. Так от мурашок нема,але є файна дупа,циці,личко і т.д. то чого не займатись сексом з такими.))

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Але це теж непорядно спати з чужими дружинами.Навіть якщо вони самі не проти.Ти ніколи не пробував поставити себе на місце того чоловіка?Не кажучи про можливу вагітність,коли контрацептив не спрацьовує ,є три варіанта або аборт або ви обманюєте людину яка виховуватиме, годуватиме і вважатиме твою дитину за свою.Або вона покидає чоловіка і залишається одна з малюком і можливо з попередніми дітьми.
Хорошого в цьому в будь якому випадку нема нічого.Через якесь митєве здоволення ломається доля багатьох людей.
Та ти розумієш,НЕ СПЛЮ Я З ЗАМІЖНІМИ але ж вони брехухи.
От остання мене просто розвела.Спочатку казала що незаміжня,і навіть такою небула.А потім,коли мене використала оказалось що жоната,але була якоби посварена.І вобше вона любить свого чоловіка,просто і я їй сподобався,от і не стрималась бо всі чоловіки гуляють а значить і її гуляє,то чому їй собі відмовляти.

Востаннє редагував Кара Божа: 24.04.2013 о 17:33. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
karamel856 (24.04.2013)
Старий 24.04.2013, 21:55 #2194573   #44
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Так от мурашок нема,але є файна дупа,циці,личко і т.д. то чого не займатись сексом з такими.))
Я вже писала ,того шо після цього бувають діти.

Додано через 1 годину 3 хвилини
Ну і ще ти сам же й підтвердив що свідомо обманюєш цих жінок ,бо вони всі крім одружених (яка була лиш одна)чекають від тебе більшого.

Востаннє редагував Ingenue: 24.04.2013 о 21:55. Причина: Пізніше додано
Старий 25.04.2013, 10:05 #2194906   #45
ТЕхнічна культуРА

Цитата:
ще є четвертий тип, ті що вирішили стати мамою-одиначкою і серед них ті, які навічно засекречують хто батько дитини.(Тобто родовід своєї дитини і дітей які ще можливо є або будуть в батька дитини під загрозою того що можуть бути шлюби між рідними-троюрідними).
ТЕхнічна культуРА зараз поза форумом  
Старий 25.04.2013, 11:10 #2194966   #46
VT

Цитата:
Допис від ТЕхнічна культуРА Переглянути допис
ще є четвертий тип, ті що вирішили стати мамою-одиначкою і серед них ті, які навічно засекречують хто батько дитини
До речі так, також вже попадав на тих що просто хотіли дитину. Якби не непорушне правило без презервативу ніколи, то вже б був батьком.
VT зараз поза форумом  
Старий 25.04.2013, 13:07 #2195076   #47
Кара Божа
Активний учасник

Цитата:
Ну і ще ти сам же й підтвердив що свідомо обманюєш цих жінок ,бо вони всі крім одружених (яка була лиш одна)чекають від тебе більшого.
Ну як обманюю.Приміром я тебе запрошу сьогодні погуляти.Ми сходимо на піцу,прогуляємось в парку,потім приміром вирішимо "А давай ще кудись поїдемо,поближче до природи" або "А давай підемо подивимось телевізор )" а там дотик,погляд,поцілунок.І пішло поїхало.Поясни,де я тебе обманув?
Цитата:
Допис від ТЕхнічна культуРА Переглянути допис
ще є четвертий тип, ті що вирішили стати мамою-одиначкою і серед них ті, які навічно засекречують хто батько дитини.(Тобто родовід своєї дитини і дітей які ще можливо є або будуть в батька дитини під загрозою того що можуть бути шлюби між рідними-троюрідними).
Я на свому життєвому шляху зустрічав трьох дівчат що прямо так і казали.Мол дитя від тебе тре,а ти не дуже тре)
Подякували 2:
Пантера (25.04.2013), ОРДА (25.04.2013)
Старий 25.04.2013, 14:35 #2195134   #48
zabo

А ви б зустрічались з дівчиною яка віддалась вам на першому ж побаченні ? Маю наувазі довго, ну і сімя там.
По темі: Я свою .... не на мусурці найшов шоб пихати куда попало
zabo зараз поза форумом  
Старий 25.04.2013, 15:00 #2195155   #49
Пантера

Цитата:
Допис від zabo Переглянути допис
Я свою .... не на мусурці найшов шоб пихати куда попало
Блін, розшифруй "свою", бо вже не знаю що і думати. Ще й на мусурці.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
Samyel_Fox (27.04.2013), sl@yes (25.04.2013), Джалка (25.04.2013)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.04.2013, 15:33 #2195178   #50
Сомбра
Lobo nao mata lobo

Цитата:
А ви б зустрічались з дівчиною яка віддалась вам на першому ж побаченні ?
А тиб зустрічався яка не дає. Позустрічався пів року і не дає. ШО думать??? Хворає? чи фрегідна? (дівки тільки не бийте за честь і перший раз тільки з чоловіком).
Забо напиши дівкам на який раз давати треба..А то ти собі якісь терміни встановив а усі не в курсі. Як на четвертий то я два запросто пропущу.
(це так думки вголос)
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.04.2013)
Старий 25.04.2013, 16:06 #2195205   #51
Freefall
Активний учасник

був в мене один друг казанова, знайшов собі дівчину ангелятко, так вона йому не давала чи майже рік чи довше року. Закінчилось тим що розійшлися не потрахавшись. зате майже відразу найшла собі нвого кавалера, якому давати почала майже відразу. такі то діла, хлопці
Freefall зараз поза форумом  
Старий 25.04.2013, 16:10 #2195212   #52
VT

Цитата:
А ви б зустрічались з дівчиною яка віддалась вам на першому ж побаченні ? Маю наувазі довго, ну і сімя там.
так, запросто. Смішний дуже признак порядочності, коли віддалася,
То шо вона тобі не віддається трерій місяць не обовязково значить що з усіма так. Можливо ти їй не надто подобаєшся, а може у неї є на даний момент хлопець з яким вона спить поки перевіряє тебе, всяке може бути
Мова звісно не про 17-19 річних дівчат. А дорослі самі не будуть довго чекати.
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.04.2013)
Старий 25.04.2013, 16:49 #2195223   #53
NEO[VENOM]

шо вам дають чи не дають?...
блін, таке слово..."дала" що дала?
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (26.04.2013), Macy's (25.04.2013), Promo (25.04.2013)
Старий 25.04.2013, 17:43 #2195242   #54
zabo

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
А тиб зустрічався яка не дає. Позустрічався пів року і не дає. ШО думать??? Хворає? чи фрегідна? (дівки тільки не бийте за честь і перший раз тільки з чоловіком).
Забо напиши дівкам на який раз давати треба..А то ти собі якісь терміни встановив а усі не в курсі. Як на четвертий то я два запросто пропущу.
(це так думки вголос)
А тут ще хто його знає що краще, чи та що дає всім підряд чи та що фрегідна, для мене особисно ніхто.

VT, а хто казав про критерії порядності ??? Судити когось я нехочу і небуду.

Просто кажу що я б не одружився з дівчиною з якою в був секс у вечір знайомства. Напевне з принципу
zabo зараз поза форумом  
Старий 25.04.2013, 20:38 #2195402   #55
Sleepwalker
Учасник

Все залежить від людини. Є ж випадки, коли дівчина вам вперше так швидко віддалась.
Sleepwalker зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (25.04.2013)
Старий 25.04.2013, 21:57 #2195509   #56
Sempron

Я не вірив що це реально, але це в мене сталось - і це прикольно))
Sempron зараз поза форумом  
Старий 25.04.2013, 22:01 #2195514   #57
NEO[VENOM]

та тут в хлопів якийсь комплекс меншовартості, блін...дала, не дала, дала, але не вже - женюсь...помішались всі на дачах-роздачах?...фупля...

переспали при першому знайомстві...вона - курва, ти - ма ла дец...питань нема, таке буває, але, чи такий ти вже маладєц, що зробив це з тою, яка завжди і розставляється перед тими, які, зазвичай і пихають в кого ні попадя...яке їхало - таке здибало...я не є високоморальним снобом і т.д., але...буває, що між людьми просто проскочила іскра, не обов'язково в клубі, на діскатєці чи в барі, просто...і обоє людей - нормальні, вони зробили те, що хотіли зробити, з першого погляду і подиху...записуєм її в курви, а його в блядуни? МА ЛА ДЦИ!

З.І. а люди собі самі розберуться, що їм з цим робити, розумні люди, я маю на увазі, не важливо на який раз і що в них відбулося.
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 25.04.2013, 22:02 #2195516   #58
Sempron

Wink Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата
Допис від Freefall Переглянути допис
був в мене один друг казанова, знайшов собі дівчину ангелятко, так вона йому не давала чи майже рік чи довше року. Закінчилось тим що розійшлися не потрахавшись. зате майже відразу найшла собі нвого кавалера, якому давати почала майже відразу. такі то діла, хлопці
В мене однокласник зустрічався більше року і не було секасу, я йому намагався пояснити що кінець буде пічальний якщо розстанетесь, краще дєйствуй! Минув ще рік і здається змін ніяких.....Всяке буває!)
Sempron зараз поза форумом  
Старий 25.04.2013, 22:04 #2195519   #59
Ingenue
Активний учасник

виходить розумних людей дуже мало , якщо абортованих і покинутих дітей так багато
Старий 25.04.2013, 22:06 #2195522   #60
NEO[VENOM]

Цитата:
виходить розумних людей дуже мало , якщо абортованих і покинутих дітей так багато
інженя, йди до дупи з своїми абортами разом
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:20.
Ad Management plugin by RedTyger