Старий 13.03.2020, 17:48 #2776277   #1
Amuretta
Учасник

Типово Оновити гардероб

Вітаю. Підкажіть де можна подивитися різні жакети. Після декрету виходжу на роботу, треба трохи оновити гардероб. Було б добре, щоб на сайті можна було подивитися й плаття.
Amuretta зараз поза форумом  
Старий 13.03.2020, 22:04 #2776287   #2
Kaluga
Учасник

Типово Відповідь: Оновити гардероб

Я працюю керівником, діловий стиль це мій стиль одягу. В моєму гардеробі багато різних костюмів - брючних, зі спідницею. Багато ділових суконь. Під них в мене багато жакетів різного фасону та кольору. І всі ці речі я купую в інтернет-магазині Хелена https://www.helena.ua/shop/Dlyazhens...kety-zhiletki/
Kaluga зараз поза форумом  
Старий 13.03.2020, 22:14 #2776288   #3
Satira
Учасник

Як добре, що наше керівництво дозволяє вільний одяг в міру дозволеності. Ні яких рваних джинсів, декольте, та міні, в іншому повна свобода. Його цікавить результат роботи.
Satira зараз поза форумом  
Старий 20.04.2020, 16:02 #2777859   #4
Tarasras
Учасник

А як щодо взуття? Багато хто забороняє приходити у спортивному на роботу, а я просто в іншому ходити не можу. Думаю більшість мене підтримає, що це дуже зручно.
Tarasras зараз поза форумом  
Старий 21.04.2020, 15:50 #2777898   #5
Pawelko
Учасник

Цитата:
Допис від Tarasras Переглянути допис
А як щодо взуття? Багато хто забороняє приходити у спортивному на роботу, а я просто в іншому ходити не можу. Думаю більшість мене підтримає, що це дуже зручно.
Не чув про такі випадки. Хіба реально якась державна важлива публічна робота. Ми з дружиною ходимо давно в спортивному взутті чи напівспортивному вже багато років і проблем нема. Особливо круто, що зараз можна спокійно знайти навіть стилізоване спортивне взуття. Ті ж кеди раніше були тільки для фізкультури, а нині їх можна знайти для повсякденного носіння. Далеко ходити не буду, дивісться самі ось тут, де я їх і брав.

Востаннє редагував Pawelko: 27.04.2020 о 11:09.
Pawelko зараз поза форумом  
Старий 21.04.2020, 18:27 #2777902   #6
Alfasoft

до чого вже техніка дійшла )) рекламу робить група ботів ))
три реєстрації, три дописи і всі аж пече тема одягу і взуття.
так незабаром і в 20 помилок на хвилину боти стануть експерт(д)ами
і статті будуть по графіку строчити, а потім хтось передрукує - і піде хвиля спаму по Україні....
Alfasoft зараз поза форумом  
Старий 22.04.2020, 17:44 #2777969   #7
Pawelko
Учасник

Ви про що?
Pawelko зараз поза форумом  
Старий 27.04.2020, 11:28 #2778213   #8
Myhaslav
Учасник

Целиком и полностью с вами согласен! Хоть и видишь, что девушки в том году начали обувать кроссовки к платьям, я думаю, что это скорее молодежный тренд. Ну пусть носят, что им удобно, им же большинству на серьезную работу не надо. У меня жена юрист, у них как бы у всех есть дресскод. Это только в фильмах и в сериалах они могут разодеться вычурно. Моя старается всегда выглядеть презентабельно, чтобы её правильно воспринимали. Потому одевает в большинстве в своём классику и не темных цветов, а к такой одежде соответственно и обувь, например, туфли женские https://zakupka.com/t/tufli-zhenskie-2888/. Я вот недавно решил её порадовать, и купил ей новую пару, чтобы скрасить карантинные будни…

Востаннє редагував Myhaslav: 01.05.2020 о 14:00.
Myhaslav зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:03.