Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок

Xiaomi

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.01.2019, 01:00 #2744523   #401
ion
Активний учасник

Типово Відповідь: Xiaomi

Redmi Note 4x. До епопеї з 4G у київстара жодних проблем з дозвонюванням не було. Тепер регулярно недозвон або "абонент поза зоною" при хорошому рівні сигналу. В відділеннях чи магазинах з терміналами - взагалі вибішує. Приват не дозвонюється чи СМСки не приходять - вийду на вулицю - зразу все з'являється. Сиджу на 3G-сімці і вже був почав думати, що проблема через це. Але от сьогодні паралельно до мого кнопочний Samsung "пропустив" дзвінок. Думаю, що все ж таки маємо проблеми з КС.
ion зараз на форумі  
Подякував(ла):
mhl (08.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2019, 01:12 #2744526   #402
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Redmi Note 4x. До епопеї з 4G у київстара жодних проблем з дозвонюванням не було. Тепер регулярно недозвон або "абонент поза зоною" при хорошому рівні сигналу. В відділеннях чи магазинах з терміналами - взагалі вибішує. Приват не дозвонюється чи СМСки не приходять - вийду на вулицю - зразу все з'являється. Сиджу на 3G-сімці і вже був почав думати, що проблема через це. Але от сьогодні паралельно до мого кнопочний Samsung "пропустив" дзвінок. Думаю, що все ж таки маємо проблеми з КС.
в мене аналогічна хрень і аналогічні проблеми хоч і сімка 4G LTE. Вже бавився з налаштуваннями чутливості мікрофона , але толку з того що мікрофон підкрутив , якщо якість зв'язку з Київстаром просто уг. Режим 2G - недопомагає майже. Або шити кастомом або міняти сімку. Хоча кастом я думаю не допоможе. Хоча інших варіантів я небачу з цим телефоном + Київстар
Distemper зараз поза форумом  
Старий 06.01.2019, 01:34 #2744530   #403
ion
Активний учасник

Провів експеримент. Два телефона в кімнаті. Samsung S5610(кнопочний) і мій RN4X. Перевірка балансу не працює. Дозвону нема, абонент поза мережею. В інфі про рівень сигналу -102дБм. Виходжу на балкон - рівень зростає на 10-20дБм і є дозвон.
ion зараз на форумі  
Старий 06.01.2019, 07:47 #2744540   #404
.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
в мене аналогічна хрень і аналогічні проблеми хоч і сімка 4G LTE. Вже бавився з налаштуваннями чутливості мікрофона , але толку з того що мікрофон підкрутив , якщо якість зв'язку з Київстаром просто уг. Режим 2G - недопомагає майже. Або шити кастомом або міняти сімку. Хоча кастом я думаю не допоможе. Хоча інших варіантів я небачу з цим телефоном + Київстар
В мене кнопочний Нокіа 8110 4G - така сама проблема із звязком як ви тут всі описуєте. Дзвонив до оператора - сказали можливо проблема із сімкою. В мене стояла сімка 4G. Пішов в магазин Київстар і замінив на нову сімку. Проблема з додзвонюванням залишилась. У телефоні також стоїть сімка від лайфселл 4G - все працює.

Помітив, що найскладніше додзвонитись у робочі години приблизно з 10:00 по 17:00. Потім ніби краще працює. Коротше, проблема явно у Київстара, але вони просто морозяться і не визнають того.
. зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (06.01.2019), ion (06.01.2019)
Старий 06.01.2019, 13:05 #2744560   #405
Romko_7

В мене редмі 4,проблем з додзвонюванням і звязком немає.Але в мене сімка стара з 2003р,не міняв на нову з 4ж (він мені не потрібен).Просто обрізав і все.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 06.01.2019, 14:01 #2744567   #406
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
В мене редмі 4,проблем з додзвонюванням і звязком немає.Але в мене сімка стара з 2003р,не міняв на нову з 4ж (він мені не потрібен).Просто обрізав і все.
я міняв вимушено. телефон накрився (люмія майкрсофт) ремонтувати не було змісту то щоб тимчасово походити з простим кнопочним "бабушкофоном" то прийшлось міняти на сімку з всіма перехідниками щоб фізично в слот вставити сімку великого розміру. Ну і якраз то було влітку і тоді Жидостар безкоштовно всім міняв сімки з 4G lte підтримкою тому мені і поміняли. В простому кнопочному телефоні проблем не було жодних , вставив в смарт коли купив його і почалося. Нестабільний сигнал , погано чую або я або мене , під час розмови звук погіршується і я починаю чути співрозмовника так ніби він говорить через якийсь предмет перед мікрофоном. Або взагалі: дзвінок - абонент не абонент через 1 секунду передзвонюю - пішов гудок. І от такі чудеса постійно. На рівні телефона я вже зробив все що тільки можна . І рут і редагування сис.файлів аудіо-конфігів і перепрошивав заново оф.прошивкою глобал. Зрозумів одне- причина не в телефоні. Вставив 2-сімку - проблем жодних взагалі. Але київстар як основний в мене тому вимушено приходиться страждати.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 14.01.2019, 18:23 #2745127   #407
Petro Ford

Хто підкаже, чому в Redmi 4 коли в тексті вставлене відео, воно йде без звуку, а якщо його відкрити в окремій вкладці - звук з'являється?
Petro Ford зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:04.