Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Буде локальна революція?)

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.11.2018, 09:00 #2739039   #161
Ingenue
Активний учасник

Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
а ше скільки зайців проїхало.

Сьогодні їхав в тролі, так заходить якась бабуля (прилічно ше виглядає, бабуля - то умовно) на двері з валідатором, і одразу мостить свою 5ту точку (були вільні місця) і своїми загребущими ручищами простягає до кондуктора свою пільгову карту. І тут мене чуть заклинило, кажу ж он він - автомат, спеціально ж поставили, на що тільки "ой" почув, і ще два слова під ніс, які не розібрав..
Мораль басні така - пенсіонери вкрай обнагліли і розслабилися. На мою думку, пора пільгові - трохи прикрутити, 70 поїздок в місяць, решта - платити, ібо нех.
...

А тим часом, автоеурорагулі розпочинають десь там акції в києві, заради своїх інтересів (читай бариги), що ставить під сумнів громадські інтереси шарашкіної го
Тобі особисто яка користь від того, що в пенсіонерів відберуть пільги?)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 09:45 #2739043   #162
Distemper
псіх одіночка

Цитата

Сьогодні їхав в тролі, так заходить якась бабуля (прилічно ше виглядає, бабуля - то умовно) на двері з валідатором, і одразу мостить свою 5ту точку (були вільні місця) і своїми загребущими ручищами простягає до кондуктора свою пільгову карту. І тут мене чуть заклинило, кажу ж он він - автомат, спеціально ж поставили, на що тільки "ой" почув, і ще два слова під ніс, які не розібрав..
Мораль басні така - пенсіонери вкрай обнагліли і розслабилися. На мою думку, пора пільгові - трохи прикрутити, 70 поїздок в місяць, решта - платити, ібо нех.
...

А тим часом, автоеурорагулі розпочинають десь там акції в києві, заради своїх інтересів (читай бариги), що ставить під сумнів громадські інтереси шарашкіної го
Запиши ось ці слова і прочитаєш їх самому собі коли будеш пенсіонером ще "прилічно" виглядати.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 08.11.2018, 09:46 #2739044   #163
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата Тобі особисто яка користь від того, що в пенсіонерів відберуть пільги?)

Видать його моцно зобидили колись )))), що тепер на весь він світ розгніваний.....))))

Цитата Мораль басні така - пенсіонери вкрай обнагліли і розслабилися.
Цитата А тим часом, автоеурорагулі розпочинають десь там акції в києві, заради своїх інтересів (читай бариги)
.....можливо який авторагуль пенсіонер...
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 08.11.2018, 10:41 #2739053   #164
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата Тобі особисто яка користь від того, що в пенсіонерів відберуть пільги?)
Цитата Видать його моцно зобидили колись )))), що тепер на весь він світ розгніваний.....))))
Ох яка реакція. А тепер пояснюю чому - в нашому міст пенсіонери наглі і ліниві. Інша причина - ти на пенсії - якого *** кататися кожного дня ? дві поїзди на день + резерв, більш ніж достатньо, проте відсіє любителів покататися до центрального ринку , бо там ковбаса на 10 коп дешевша. Середньо статистичному пенс, хочете сказати мало ? Куда стільки їздити ?

2. Розвантажить весь громадський транспорт.
3. і це найважливіше, додасть пару гривень до прибутку(мінімум), а ще більш реальніше зменшить навантаження на місцевий бюджет.

Востаннє редагував idcomsomnom: 08.11.2018 о 17:30.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий 08.11.2018, 10:54 #2739056   #165
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата

...

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Тобі особисто яка користь від того, що в пенсіонерів відберуть пільги?)
Цитата
Ох яка реакція. А тепер пояснюю чому - в нашому міст пенсіонери наглі і ліниві. Інша причина - ти на пенсії - якого *** кататися кожного дня ? дві поїзди на день + резерв, більш ніж достатньо, проте відсіє любителів покататися до центрального ринку , бо там ковбаса на 10 коп дешевша. Середньо статистичному пенс, хочете сказати мало ? Куда стільки їздити ?

2. Розвантажить весь громадський транспорт.
3. і це найважливіше, додасть пару гривень до прибутку(мінімум), а ще більш реальніше зменшить навантаження на місцевий бюджет.

Ні, бо якщо я буду таким же трутнем і буду так існувати - то краще зараз вийду через вікно, ніж зустріну так свою старість
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 08.11.2018, 11:15 #2739057   #166
switch

Ну я сьоня пішкарусом проходив мимо зупинки на Злуки коли якрах підїхав 20-й - то наліпка біля входу була "9 грн". А скільки реально проїзд зараз?

Додано через 4 хвилини
Цитата
а чого ти думаєш, що вони туди тільки за кобасою їздять?
я думаю значна частина пенсіонерів закуповується там молочними продуктами і овочами, і та різниця по пару грн на кожному для багатьох з них досить критична.
Ти знаєш яка зараз пенсія? На скільки грн в день ти харчуєшся? Ану давай проживи на 1400 грн місяць?
Ідея надавати певний ліміт на поїздки - я згідний, може і розумний компроміс, бо реально якщо брати по моїй мамі - вона ходить за покупками 1-2 рази на тиждень, білше - важко, та і грошей нема, щоб щодня "шопитись", але факт ще в тому, що є закони України і їм гарантований безкоштовний проїзд. По великому рахунку і ці обмеження по 2-5 пільговиків - це вже порушення їхніх прав.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Ні, бо якщо я буду таким же трутнем і буду так існувати - то краще зараз вийду через вікно, ніж зустріну так свою старість
ти вже після 50 будеш нахер нікому не потрібен, і якщо до того часу ти не станеш успішним бізнесменом, то будеш труситись, щоб тебе бува не звільнили з роботи, бо хер тебе хто візьме.
А пенсіонером тебе взагалі ніхто в упор помічати не буде.

Додано через 2 хвилини
І взагалі - якщо ти такий активний по життю чувак - нахер тобі ті маршрутки? активні чуваки їздять велом, це швидше і здоровше, і додає позитивних емоцій.

Востаннє редагував switch: 08.11.2018 о 11:15. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (08.11.2018)
Старий 08.11.2018, 11:32 #2739064   #167
kolibryks

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ти вже після 50 будеш нахер нікому не потрібен
В цілому згідний, але, зважаючи на масову і не сезонну міграцію населення, починаю думати, що через років 10-15 будь-який працівник буде нарозхват і не буде вже жодних вимог типу "вища освіта", "до 35", до "50"
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (08.11.2018), Romko_7 (08.11.2018), switch (08.11.2018)
Старий 08.11.2018, 11:41 #2739068   #168
Petro Ford

Цитата
але факт ще в тому, що є закони України і їм гарантований безкоштовний проїзд. По великому рахунку і ці обмеження по 2-5 пільговиків - це вже порушення їхніх прав.
.
П-ф-ф, а коли це зупиняло пана мера????? А встановлювати диференційовану оплату в залежності від прописки, таке якийсь закон передбачає???
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 08.11.2018, 11:54 #2739071   #169
switch

ну як воно буде за 20-30 років то ще побачим, а наразі воно якось так...

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
П-ф-ф, а коли це зупиняло пана мера????? А встановлювати диференційовану оплату в залежності від прописки, таке якийсь закон передбачає???
так правильно, і за садіки те саме. не пойму, невже серед усіх протестуючих нема ні одного грамотного юриста, щоб скласти позов. і поки рішення буде розглядатись - та "карта" взагалі нелегальною стане.

Востаннє редагував switch: 08.11.2018 о 11:54. Причина: Пізніше додано
Старий 08.11.2018, 11:58 #2739075   #170
roma22101987
Активний учасник

Цитата
ну як воно буде за 20-30 років то ще побачим, а наразі воно якось так...

Додано через 1 хвилину

так правильно, і за садіки те саме. не пойму, невже серед усіх протестуючих нема ні одного грамотного юриста, щоб скласти позов. і поки рішення буде розглядатись - та "карта" взагалі нелегальною стане.
Ростік успішно оскаржив рішення по садках. По тарифах теж подав позов.
roma22101987 зараз поза форумом  
Старий 08.11.2018, 12:45 #2739077   #171
idcomsomnom
Активний учасник

Люди, я не маю на меті опустити чи обмежити когось, і звичайно, може я й не правий.
Але наведіть аргумент, що це погано, такий собі ліміт. Так може й не 70 поїздок, може 100 чи більше, але це повинно зрівняти населення, і відповідно вберегти частинку бюджету.
Є пенсіонери - які ті навіть 100 поїздок в РІК не використають, а є, що за тиждень можуть те все розпустити. розумію, що вони не платять і можуть ту 1 зупинку проїхати чи пересідати хоч кожну наступну зупинку - але потім місто - має вернути ті гроші - це абсолютно не ціниться і не враховується.
А тепер змоделюємо утопічний світ - так як в нас почали все монетизовувати, так чому не встановити ліміт УМОВНО на 500 грн (100 маршрут поїздок або 125 троль) без всіляких пільг. Хочеш їздити , трать гроші на поїздки, а не тратиш гроші - в кінці місяця чи року монетизуєш і забираєш гроші.
...
Я розумію, що хочеться одне, але так тільки в юлі буває - всі виплати, пенсії, зарплати підносити, а гроші звідки взяти ?
Подякував(ла):
Hoplite (08.11.2018)
Старий 08.11.2018, 13:58 #2739079   #172
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
В цілому згідний, але, зважаючи на масову і не сезонну міграцію населення, починаю думати, що через років 10-15 будь-який працівник буде нарозхват і не буде вже жодних вимог типу "вища освіта", "до 35", до "50"
Через 2-3 роки, а не через 10-15

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Ростік успішно оскаржив рішення по садках. По тарифах теж подав позов.
Хто такий Ростік?

Додано через 14 хвилин
Цитата
Люди, я не маю на меті опустити чи обмежити когось, і звичайно, може я й не правий.
Але наведіть аргумент, що це погано, такий собі ліміт. Так може й не 70 поїздок, може 100 чи більше, але це повинно зрівняти населення, і відповідно вберегти частинку бюджету.
Є пенсіонери - які ті навіть 100 поїздок в РІК не використають, а є, що за тиждень можуть те все розпустити. розумію, що вони не платять і можуть ту 1 зупинку проїхати чи пересідати хоч кожну наступну зупинку - але потім місто - має вернути ті гроші - це абсолютно не ціниться і не враховується.
А тепер змоделюємо утопічний світ - так як в нас почали все монетизовувати, так чому не встановити ліміт УМОВНО на 500 грн (100 маршрут поїздок або 125 троль) без всіляких пільг. Хочеш їздити , трать гроші на поїздки, а не тратиш гроші - в кінці місяця чи року монетизуєш і забираєш гроші.
...
Я розумію, що хочеться одне, але так тільки в юлі буває - всі виплати, пенсії, зарплати підносити, а гроші звідки взяти ?
Мамі мого чоловіка 88 років, вона одна з тих що донедавна їздила по всьому місту в пошуках чогось на 10 копійок дешевшого і мені радила)
Моя мама молодша, але теж любить прогулятись , в церкву, на базар і за пенсією( хоча не є пільговиком).
От ти ще можеш сходити в кіно, на пляж, на пікнік, в кафе, на дискотеку, покататись на велосипеді, зустрітись з друзями, а самотній пенсіонер як ще має себе розважити окрім лавочки під будинком( якщо вона є) і телевізора?
До речі, який тепер теж не у всіх показує.
Знайшов на кому зекономити.
Зароби на авто, не будеш з ними пересікатись і не дратуватимуть, що займають місця в громадському транспорті, змирись, що він більше для таких, ніж для молодих та активних.

Востаннє редагував Ingenue: 08.11.2018 о 13:58. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (08.11.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 14:47 #2739085   #173
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата а самотній пенсіонер як ще має себе розважити окрім лавочки під будинком( якщо вона є) і телевізора?
а кататися в тролі\марш овер весело,просто місце для квестів

Цитата До речі, який тепер теж не у всіх показує.
Знайшов на кому зекономити.
Зароби на авто, не будеш з ними пересікатись і не дратуватимуть, що займають місця в громадському транспорті, змирись, що він більше для таких, ніж для молодих та активних.
Це НЕ спосіб зекономити, а логічно-справедливо викидати гроші з бюджету. Вроді і в Польші живете, а таку єресь пишете. Ще трошки і всі потонуть в пробках, тому надаю перевагу машині тільки для покататися і на далекі відстані. А в центр - можна свою 5у точку на громадському провести
І я не вважаю це аргументами,це тільки спроба давити на жалість, і на бідність( яка щей під сумнівом, звичайно не у всіх).
Старий 08.11.2018, 15:27 #2739087   #174
Petro Ford

Подякував(ла):
Ektalion (08.11.2018)
Старий 08.11.2018, 16:13 #2739091   #175
Distemper
псіх одіночка

Цитата
Цитата якщо я буду таким же трутнем і буду так існувати - то краще зараз вийду через вікно
то може час діяти поки ще не пізно ? якщо зараз то зараз
Distemper зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 00:32 #2739148   #176
Пантера

Цитата
- в нашому міст пенсіонери наглі і ліниві.
Саме в нашому місті вивели особливий вид пенсіонерів.
Який ти тупий, скоріше недорозвинутий. Почитай щось, чи що? Але певно то генетичне
Пантера зараз на форумі  
Старий 09.11.2018, 10:07 #2739164   #177
pberit
Домофонщик

Спілкувався з розробником цієї мудацької системи оплати, є пенсіонери які мають більше 300 проїздів в місяць! То як ті перевезення мають бути рентабельні? Звісно потрібно обмежувати!
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 10:19 #2739165   #178
qazwsx321
Активний учасник

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Спілкувався з розробником цієї мудацької системи оплати, є пенсіонери які мають більше 300 проїздів в місяць!
це , мабуть, бувші космонавти з міцним здоров"ям, але таких в Тернополі не багато )

їх терміново потрібно занести в книгу рекордів

зате більшість, такіж , як мої пенси, відсили одна поїздка на місяць, на більше здоров"я і часу не мають

Востаннє редагував qazwsx321: 09.11.2018 о 10:27.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (09.11.2018)
Старий 09.11.2018, 10:20 #2739166   #179
Petro Ford

Зараз філія Карітасу набіжить, але скасувати халявний для пенсів.

https://gorky-look.livejournal.com/190024.html
Старий 09.11.2018, 10:40 #2739168   #180
switch

Лінь мені напрягати очі, читаючи зі смартфона, але я цей висер дочитаю потім - цікаво стало. Проте думаю суть я зловив з першого абзацу.
Так от - Петро, тобі скільки років зараз? Ти вроді ж уже "за 30" чи "під 40"? Ну от твоє покоління зараз проходить пік своєї активності, вагомості і впливовості і далі піде спад.
Так от - що ти передаєш тим наступним, які зароблятимуть тобі на пенсію?

Додано через 2 хвилини
Не особисто ти, твоє покоління загалом.

Востаннє редагував switch: 09.11.2018 о 10:40. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
Ingenue (09.11.2018)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:58.
Ad Management plugin by RedTyger