Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.11.2018, 22:47 #2739142   #3721
Trafic

Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

По 1+1, про ті бляхи...
Кубіта каже, шо її БеМеВе на бляхах, 21 косарь... Бо мол на укр регістрації... Бла-бла-бла...

Люди! Схаменіться! З чого пішли бляхи? З машин до 1000$, на яких їздили контробандисти. Щоб не шкода було, як конфіскують.
А тепер з Того зробили культ...
З. І. А чого я дивусь? Як до сих пір за пайок, люди голоси продають. А потім жаліються, чого так хуйово живем! *вибачаюсь перед модераторами, але без матюка не зміг... "
Trafic зараз на форумі  
Подякували 4:
aleko2007 (08.11.2018), Dao (09.11.2018), Romko_7 (10.11.2018), vanco2 (08.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2018, 01:19 #2739155   #3722
roma22101987
Активний учасник

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
По 1+1, про ті бляхи...
Кубіта каже, шо її БеМеВе на бляхах, 21 косарь... Бо мол на укр регістрації... Бла-бла-бла...

Люди! Схаменіться! З чого пішли бляхи? З машин до 1000$, на яких їздили контробандисти. Щоб не шкода було, як конфіскують.
А тепер з Того зробили культ...
З. І. А чого я дивусь? Як до сих пір за пайок, люди голоси продають. А потім жаліються, чого так хуйово живем! *вибачаюсь перед модераторами, але без матюка не зміг... "
Просто в бюджеті +- до 3000 долярів нічого путнього купити не можна на укр реєстрації, от і почали купляти бляхи. А там вже і більш дорожчі машини підтягнулися.
roma22101987 зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 10:24 #2739167   #3723
Petro Ford

До-речі, а що там з екологією? Можна Євро 4 чи ні?
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 11:17 #2739173   #3724
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
До-речі, а що там з екологією? Можна Євро 4 чи ні?
Немає привязки до євро, хоть євро0 жени
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 15:25 #2739187   #3725
saymon
Активний учасник

Цитата Керівник ГО «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич спалив свій Land Rover на знак протесту проти ухвалених сьогодні Верховною Радою України законів щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.
via

Перфоменс був крутий. Смислу - 0.
saymon зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 15:47 #2739192   #3726
Petro Ford

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via

В тебе помилка
Правильно має бути
Цитата Керівник ГО «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич спалив Land Rover якогось литовця на знак протесту проти ухвалених сьогодні Верховною Радою України законів щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 16:11 #2739197   #3727
Sasha

шо за люди?
розтаможити нормальну машину вже коштує приблизно стільки само скільки в польщі наприклад
а їм всерівно мало

я думаю шо навіть якби роздавали машини безплатно, людям всерівно буде погано, бо якого хера вони мають за свої гроші зимові колеса купляти, і масло міняти? чому влада це не робить за них?
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 5:
$IRIU$ (09.11.2018), olex (12.11.2018), Petro Ford (09.11.2018), Romko_7 (10.11.2018), Ximik (14.11.2018)
Старий 09.11.2018, 16:44 #2739204   #3728
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
розтаможити нормальну машину вже коштує приблизно стільки само скільки в польщі наприклад
а їм всерівно мало
А все дуже просто.
Якщо ти на будові в Польщі отримуєщ 800 євро за місяць (нелегалом) то можна хоч коли захочеш розмитнювати, хоч і нетреба, ібо Евроунія, всі діла.
Але якщо ти в Україні отримуєш 300 євро (офіційно, без вражування податків, які становлять 40% + податки з роботодавця) то картина міняється суттєво.

Братюні з АвтоЄвроСила ставлять задачу вилізти із совка, де машина бла предметом розкоші, і треба було відстояти чергу або заплати із нетрудових доходів (був такий термін в совку, який ми зараз повертаємо). В результаті купа заліза перетворювалася на предмет поклоніння. Що само по собі є дурдомом.

Вот скажи чесно. В домі де ти миєш унітази твоє паньство має одну машину? Чи кожен повнолітній член сімї їздить нехай не на крузаку, але вже не пішки.

Або вот якби тобі сказали що в Тернополі можна за місяць заробити на машину, ти би бу не радий хіба? Реклама в наших маршрутках по 2 євро каже мені що був би радий.
Старий 09.11.2018, 16:45 #2739205   #3729
vanco2

Цитата:

Як це ноль? Це по суті "спалисвоїбляхичелендж", я вважаю шо всі бахери мають приєднатись!
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
Avanko (10.11.2018), igor1991 (09.11.2018), Minato (09.11.2018), Petro Ford (09.11.2018)
Старий 09.11.2018, 16:53 #2739206   #3730
Sasha

Цитата:
А все дуже просто.
Якщо ти на будові в Польщі отримуєщ 800 євро за місяць (нелегалом) то можна хоч коли захочеш розмитнювати, хоч і нетреба, ібо Евроунія, всі діла.
Але якщо ти в Україні отримуєш 300 євро (офіційно, без вражування податків, які становлять 40% + податки з роботодавця) то картина міняється суттєво.

Братюні з АвтоЄвроСила ставлять задачу вилізти із совка, де машина бла предметом розкоші, і треба було відстояти чергу або заплати із нетрудових доходів (був такий термін в совку, який ми зараз повертаємо). В результаті купа заліза перетворювалася на предмет поклоніння. Що само по собі є дурдомом.

Вот скажи чесно. В домі де ти миєш унітази твоє паньство має одну машину? Чи кожен повнолітній член сімї їздить нехай не на крузаку, але вже не пішки.

Або вот якби тобі сказали що в Тернополі можна за місяць заробити на машину, ти би бу не радий хіба? Реклама в наших маршрутках по 2 євро каже мені що був би радий.
все це кудах-тах-тах веде до того шо проблема не в розтаможці
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 4:
BIMMER (10.11.2018), Petro Ford (09.11.2018), vanco2 (09.11.2018), Ximik (14.11.2018)
Старий 09.11.2018, 17:14 #2739208   #3731
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Як це ноль? Це по суті "спалисвоїбляхичелендж", я вважаю шо всі бахери мають приєднатись!
Завжди цікавило, тобі як емігранту взагалі не соромно всерйоз роздумувати як нам облаштувати Україну?
Чисто по людськи. Чи ти тіпа прікалуєшся зі своїх колишніх співвітчизників?
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
все це кудах-тах-тах веде до того шо проблема не в розтаможці
Ще один іксперт. Цього разу з Польщі
Старий 09.11.2018, 18:39 #2739218   #3732
vanco2

Цитата:
Завжди цікавило, тобі як емігранту взагалі не соромно всерйоз роздумувати як нам облаштувати Україну?
Чисто по людськи. Чи ти тіпа прікалуєшся зі своїх колишніх співвітчизників?

Ще один іксперт. Цього разу з Польщі
По перше я досі громадянин України, і не є громадянином США, по друге в Україні в мене купа родичів, та й сам я їзджу додому відносно часто, в мене нерухомість в Україні і я не збираюсь її продавати і цілком ймовірно що я колись приїду жити в Україну. Тому ні, мені не соромно, а домахуватись до емігрантів з такими претензіями - це чисто поведінка совка, якому під час залізного занавісу пропоганда втовкмачила в голову що "всі хто виїхали вороги нроду". В тих же США - поїхати кудись працювати, вчитись і тд - це вважається цінним досвідом і люди відкриті до раціональних змін і пропозицій з інших країн чи від людей з іншим досвідом.

на рахунок "облаштувати Україну" - якщо ти думаєш що пригнати бляхи і їздити на них вдаючи шо тобі дав покататись іноземец, при тому заплативши за ці птіче право покататись кілька штук баксів це облаштування України - то я реально переживаю за Україну і за свою нерухомість, бо по ходу вона з таким масовим далбаїбізмом подешевшає ше в півтора-два раза

І це пропогує не якийсь там далбайоб/пролетарій, а чувак який "соромить" владу і позиціонує себе як "антикорупціонера" і "борця з системою" , наприклад, дойобується до жінки президента бо на якомусь івенті на 300 людей вона з свого фонду проплатила АЖ по 11грн за бутилку води і 1000 баксів на обслуговування!
При чому вона то ці всі розходи показала і задекларувала, офіційно, а "борець з системою" їздить на бляхах!

Вдумайся, ти грьобаний антикорупціонер на бляхах! Це повний сюр! Це якби педофіл виступав за сексуальне виховання дітей в школах!

Ну і про сором мені хочеться відповісти - "і ці люди забороняють нам колупатись в носі"

Додано через 15 хвилин
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Немає привязки до євро, хоть євро0 жени
А тепер дивись як ти лоханувся, зараз в тебе шрот який ти точно не будеш розтаможувати, і може ше й попадеш на штраф. Тому скоріш за все скоро дуже збільшиться інвентар на шротах і подешевшають бу запчастини.

Подешевшання розтаможки, приведе до падіння цін в середньому діапазоні, то що раніше коштувало 5-10К подешевшає пропорційно, і воно ясне діло призведе до просідання цін по цепочці, і в нас скоро зявиться купа шроту по співрозмірних цінах, звичайно воно буде дорожче ніж в європі, але не так суттєво щоб навіть думати про бляхи чи розтаможку того що вже їздить з дешевшого.

І то при тому що закон компромісний, і далеко не ідеальний з точки зору бляхарів, він все одно дуже сильно змінить ринок. І тепер питання - чи не вигідніше було відразу пресувати владу і купити на реєстрації шрот/пригнати ПІСЛЯ закону безпроблемну по доках машину?

Востаннє редагував vanco2: 09.11.2018 о 20:52. Причина: Пізніше додано
Старий 09.11.2018, 19:09 #2739227   #3733
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:

Додано через 15 хвилин

А тепер дивись як ти лоханувся, зараз в тебе шрот який ти точно не будеш розтаможувати, і може ше й попадеш на штраф. Тому скоріш за все скоро дуже збільшиться інвентар на шротах і подешевшають бу запчастини.

Подешевшання розтаможки, приведе до падіння цін в середньому діапазоні, то що раніше коштувало 5-10К подешевшає пропорційно, і воно ясне діло призведе до просідання цін по цепочці, і в нас скоро зявиться купа шроту по співрозмірних цінах, звичайно воно буде дорожче ніж в європі, але не так суттєво щоб навіть думати про бляхи чи розтаможку того що вже їздить з дешевшого.

І то при тому що закон компромісний, і далеко не ідеальний з точки зору бляхарів, він все одно дуже сильно змінить ринок. І тепер питання - чи не вигідніше було відразу пресувати владу і купити на реєстрації шрот/пригнати ПІСЛЯ закону безпроблемну по доках машину?
Вигідніше було купити доллари літом 2008 року і здати сьогодні але хто ж знав
Питання з розтаможкою рішається від 2015 року, ніхто не знав що рішення приймуть іменно зараз так що... Я свою точно розтаможувати не буду, через те що це нереально і через те що платити за розтаможку більше ніж вартує авто то дуже дякую, нетреба
Старий 09.11.2018, 20:46 #2739237   #3734
vanco2

Цитата:
Вигідніше було купити доллари літом 2008 року і здати сьогодні але хто ж знав
Питання з розтаможкою рішається від 2015 року, ніхто не знав що рішення приймуть іменно зараз так що... Я свою точно розтаможувати не буду, через те що це нереально і через те що платити за розтаможку більше ніж вартує авто то дуже дякую, нетреба
Чувак, ця тема існує більше року, ше до того як ти купив свій комфортний хвранцузьктй шрот, тобі з самого початку толкували шо це гібле і не вигідне діло, ти вперто доводив шо вигідне - в результаті помучився, продав, і потім купив інші бляхи - в яких ти дуєш в трубку шоб відкрити багажнік (піпец комфортно) І всю дорогу тобі адекватні люди доводили шо ти робиш херню, а ти доводив шо "людям тре доступне авто ібо нема грошей" - так шо не треба казати шо ти не знав, ти все знав, розумів і був поінформований, але надія на халяву заставила тебе обманювати самого себе і раціоналізувати цей з самого початку не логічний вибір. І тебе шкода в першу чергу, бо ти це все пробуєш на собі, на відміну від більшості бляхофілів які тебе підтримували в цій темі.
Старий 09.11.2018, 21:12 #2739240   #3735
igor1991

Vanco2, ти мій кумир)))
igor1991 зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 23:50 #2739243   #3736
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Чувак, ця тема існує більше року, ше до того як ти купив свій комфортний хвранцузьктй шрот, тобі з самого початку толкували шо це гібле і не вигідне діло, ти вперто доводив шо вигідне - в результаті помучився, продав, і потім купив інші бляхи - в яких ти дуєш в трубку шоб відкрити багажнік (піпец комфортно) І всю дорогу тобі адекватні люди доводили шо ти робиш херню, а ти доводив шо "людям тре доступне авто ібо нема грошей" - так шо не треба казати шо ти не знав, ти все знав, розумів і був поінформований, але надія на халяву заставила тебе обманювати самого себе і раціоналізувати цей з самого початку не логічний вибір. І тебе шкода в першу чергу, бо ти це все пробуєш на собі, на відміну від більшості бляхофілів які тебе підтримували в цій темі.
Давай ти мені покажеш безпроблемне авто на газі не жигуль в кузові седан/універсал за 850$ і безпроблемний, зрадістю його куплю замість цього авто

Додано через 28 секунд
Цитата
Допис від igor1991 Переглянути допис
Vanco2, ти мій кумир)))
Можеш приєднатись до кумира

Додано через 2 години 20 хвилин
Ото вже мені варіантів наскидаєте, чекаю не дочекаюсь щоб собі щось вибрати подське і з сплаченими податками

Востаннє редагував Kokorakatan: 09.11.2018 о 23:50. Причина: Пізніше додано
Старий 10.11.2018, 13:06 #2739279   #3737
saymon
Активний учасник

Чергова спроба пояснити недолугим бляхерам, що українацеєвропа.

Посилання на оригінал - відсутнє. Ні автора, ні дати. Судячи зі шрифту взагалі у ворді писано. Але ок. Припустимо так воно і є. Італія бореться з бляхами.

Сходу: сума штрафу - 700 євро. Це означає що реєстрація автомобіля в Італії буде ну як мінімум в половину дешевше.
Гуглимо.
Цитата Стоимость регистрации транспортного средства в Италии, согласно действующему законодательству
Стоимость регистрации импортируемого автомобиля в Бюро регистрации транспортных средств PRA
Взнос за регистрацию
сумма варьируется в зависимости от типа транспортного средства и места жительства владельца (провинции)
Тарифы ACI
20,92 €
Гербовый сбор за регистрацию в PRA
29,24 €
Гербовая марка DTT (*)
24,94 €
Взносы DTT (*)
9,00 €
Выдача номеров для транспортного средства
Сумма варьируется, в зависимости от типа транспортного средства и номерной пластины
(*) Добавить расходы за почтовые переводы
Ітого: 84,1 євро. Нехай місцевий податок, пошта і номера будуть, ну нехай ще 100 євро, хоч це і малоімовірно. Менше 200 євро.

Більше того, там ще й дотепні коментарі
Цитата — Сделайте как в Европе!
— Ну вот, сделали.
— Нет, так не надо! Сделайте как в другой Европе!
Я просто фігєю з цього дна. Це неадекватні люди, ріалі. Як в якій Європі ви зробили? У своїй власній, придуманій? Чи де?
Старий 10.11.2018, 20:05 #2739288   #3738
Kokorakatan
Активний учасник

Я так розумію що vanco2 i igor1991 немають що мені запропонувати за 850$ або ше шукають
Старий 10.11.2018, 20:45 #2739292   #3739
хамід
Активний учасник

Цитата:
Я так розумію що vanco2 i igor1991 немають що мені запропонувати за 850$ або ше шукають
Шановний ну майте Бога в серці-зараз нові телефони дорожчі аніж запропоновані межі для покупки автівки )

Востаннє редагував хамід: 10.11.2018 о 21:34.
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (10.11.2018)
Старий 10.11.2018, 21:13 #2739293   #3740
KSW

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Шановний ну майте бога в серці-зараз нові телефони дорожчі аніж запропоновані межі для покупки автівки )
Шановний ну майте Бога в серці-зараз нові телефони дорожчі аніж запропоновані межі для покупки автівки
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:21.