Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Володимир Зеленський - президент України

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2019, 01:14 #2763149   #1801
Satuk
Активний учасник

Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Порох сам винуватий в тому, що народ вибрав ЗЕ!В країни мали бути реформи Лі Куан Ю, а їх не було!
Satuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2019, 04:59 #2763153   #1802
vanco2

Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
Порох сам винуватий в тому, що народ вибрав ЗЕ!В країни мали бути реформи Лі Куан Ю, а їх не було!
Ага, порох винуватий шо ідіоти вибрали собі президентом коміка ))))

Тобто порох, робив реформи повільно, тому давайте виберем коміка, який не вміє робити реформ ніяк, в надії шо реформи почнуться робитись швидше?

Це логіка типу - шось цей літак летить повільно, давайте вистрибнемо і будем летіти швидше )))
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (16.07.2019), Petro Ford (16.07.2019)
Старий 16.07.2019, 11:45 #2763165   #1803
Petro Ford

Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
Ги-ги. А як ти думаєш, хто більше втратить від того, що вибрали Скомороха, а не Пороха, нарід чи сам Порох???

Ну і...., що ти знаєш про реформи Лі Куан Ю???

Додано через 3 хвилини
А тим часом Льодокаїн щось запідозрив

Востаннє редагував Petro Ford: 16.07.2019 о 11:53. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (16.07.2019)
Старий 16.07.2019, 17:50 #2763169   #1804
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата А тим часом Льодокаїн щось запідозрив
Хіба мама винувати, що......(с)
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 18.07.2019, 08:23 #2763250   #1805
Petro Ford

Здобули

https://kyiv.npu.gov.ua/news/novini/...h-brwT9nk4NkWo

Але узурпатор і диктатор Порошенко. Не сплутайте
Старий 18.07.2019, 12:19 #2763261   #1806
ion
Активний учасник

Петро, чим би дитя не тішилось... Акурат під час президентських виборів на Канаді хтось поруйнував сітілайти з Порошенківською рекламою. Рекламу поклеїли ввечері, порвали її вночі, а поліцейські вже опитували в 7-ій годині зранку. Оце оперативність, правда?
Тому, радію оперативності нашої поліції разом з тобою

Востаннє редагував ion: 18.07.2019 о 12:38.
ion зараз поза форумом  
Старий 18.07.2019, 12:37 #2763264   #1807
Petro Ford

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Петро, чим би дитя не тішилось... Акурат під час президентських виборів на Каналі хтось поруйнував сітілайти з Порошенківською рекламою. Рекламу поклеїли ввечері, порвали її вночі, а поліцейські вже опитували. В 7-ій годині зранку. Оце оперативність, правда?
Тому, радію оперативності нашої поліції разом з тобою
Чувак, сіті-лайт - це конструкція. Чиєсь майно. Руйнування майна - стаття КК. Уяви, якби ти був власником тих сіті-лайтів.

Чи руйнування в чому полягало???
Старий 18.07.2019, 12:39 #2763265   #1808
ion
Активний учасник

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Чувак, сіті-лайт - це конструкція. Чиєсь майно. Руйнування майна - стаття КК. Уяви, якби ти був власником тих сіті-лайтів.

Чи руйнування в чому полягало???
Сітілайти зруйновані не були. Тому, не варто допридумувати, ок?
ion зараз поза форумом  
Старий 18.07.2019, 12:55 #2763267   #1809
Petro Ford

Цитата:
Сітілайти зруйновані не були. Тому, не варто допридумувати, ок?
Я придумую??? Я їх не бачив, я користуюсь тією інформацією, яку ти дав

А тепер дивись далі. Ти рекламодавець, ти платиш власнику площі за розміщення інформації впродовж місяця. Тебе не гребе була вона зірвана, замальована чи ще щось. Ти платиш щоб була реклама. А реклами немає. Власник втрачає бабло. Тому він змушений повторно друкувати і клеїти рекламу. Знову ж бабло. Тому не рівняй... @@@ з пальцем.

Але зрештою, це не має жодного значення. За вашими словами, Порошенко був втіленням абсолютного зла, а Зе вибрали, щоб він був кращим. Ні??? Чи ти вважаєш, що затримувати людину, яка має іншу політичну позицію - нормально???

Востаннє редагував Petro Ford: 18.07.2019 о 13:12.
Подякував(ла):
vanco2 (18.07.2019)
Старий 18.07.2019, 13:32 #2763269   #1810
ion
Активний учасник

Цитата Але зрештою, це не має жодного значення. За вашими словами, Порошенко був втіленням абсолютного зла, а Зе вибрали, щоб він був кращим. Ні??? Чи ти вважаєш, що затримувати людину, яка має іншу політичну позицію - нормально???
Тут вже, мабуть, мова на за Порошенко і Зеленського. Тут мова про таких як ти. Ти радієш провалам Зе і накидаєш лайна на вентилятор з завидною регулярністю. І з завидною вірністю виправдовуєш будь який негатив про Порошенка. Це вже психічний розлад, шановний
ion зараз поза форумом  
Старий 18.07.2019, 13:47 #2763270   #1811
Petro Ford

Цитата:
Тут вже, мабуть, мова на за Порошенко і Зеленського. Тут мова про таких як ти. Ти радієш провалам Зе і накидаєш лайна на вентилятор з завидною регулярністю. І з завидною вірністю виправдовуєш будь який негатив про Порошенка. Це вже психічний розлад, шановний
Сідай 2. Я ніфіга не радію провалам Зелебені. Тому що внаслідок провалів гірше всім. Я б з превеликою радістю визнав, що помилявся якби в Артикля були суцільні перемоги. Але чудес не буває. Дупа буде одна спільна і для 25% і для 73% і для тих, хто типу весь в білому. Вас же попереджали, що так буде. І тепер ніхто мені не заборонить тикати вас .... ну ви в курсі, як котиків- песиків гадити в хаті відучують
Подякували 4:
aleko2007 (18.07.2019), Minato (19.07.2019), Sten1 (18.07.2019), vanco2 (18.07.2019)
Старий 18.07.2019, 14:16 #2763271   #1812
Kosyacello

Цитата:
Сідай 2. Я ніфіга не радію провалам Зелебені. Тому що внаслідок провалів гірше всім. Я б з превеликою радістю визнав, що помилявся якби в Артикля були суцільні перемоги. Але чудес не буває. Дупа буде одна спільна і для 25% і для 73% і для тих, хто типу весь в білому. Вас же попереджали, що так буде. І тепер ніхто мені не заборонить тикати вас .... ну ви в курсі, як котиків- песиків гадити в хаті відучують
Ніц з того не вийде відівчити.Поясню чому і як я це бачу. Аколіти месії продовжують гнути свою лінію навіть попри те шо ну явно Порох наріду не заходить і вже не зайде.І є ж альтернатива,той же Голос як варіант Петі,Зе ЮВ і ко. Замість того щоб протверезіти аколіти 25% яких вже не 25 далі гнуть свою лінію в нікуди,і мова не за наш провінційний форум а за інфопростір впринципі. У більшості від згадки про пороха рвотний рефлекс.
Kosyacello зараз поза форумом  
Старий 18.07.2019, 14:37 #2763272   #1813
Petro Ford

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ніц з того не вийде відівчити.Поясню чому і як я це бачу. Аколіти месії продовжують гнути свою лінію навіть попри те шо ну явно Порох наріду не заходить і вже не зайде.І є ж альтернатива,той же Голос як варіант Петі,Зе ЮВ і ко. Замість того щоб протверезіти аколіти 25% яких вже не 25 далі гнуть свою лінію в нікуди,і мова не за наш провінційний форум а за інфопростір впринципі. У більшості від згадки про пороха рвотний рефлекс.
От поки ви будете месій шукати - до того часу дупа і буде продовжуватись. Зелебеник, Славко, Міхо, Винник з Поплавським...... Під наступні вибори Олегу Маслюку якийсь олігарх партію купить, потім Аліні Гросу і Едуарду Романюті. І нарід буде кожного разу голосувати за нові обличчя.

Додано через 11 хвилин
А тим часом

Цитата Домовленість про “режим тиші” на Донбасі з 21 липня вперше містить заборону на ведення вогню з будь-яких видів озброєнь і передбачає відповідальність за його порушення.
Про це заявив Роман Безсмертний під час брифінгу.

“Щодо так званого “хлібного перемир’я”, досягнуто домовленості, що з 0 годин 1 хвилини 21 липня починається безстрокова заборона на обстріли. Причому вперше у документі, у заяві, зазначено, що забороняється будь-яке ведення вогню, в заяві зазначено відповідальність осіб за відкриття вогню, а також передбачено публічну заяву сторін про припинення вогню”, – сказав Безсмертний.
https://rubryka.com/2019/07/18/vijsk...on-u-vidpovid/

При Порошенко такої херні не було.

Востаннє редагував Petro Ford: 18.07.2019 о 14:37. Причина: Пізніше додано
Старий 18.07.2019, 17:36 #2763278   #1814
Kosyacello

Цитата:
От поки ви будете месій шукати - до того часу дупа і буде продовжуватись. Зелебеник, Славко, Міхо, Винник з Поплавським...... Під наступні вибори Олегу Маслюку якийсь олігарх партію купить, потім Аліні Гросу і Едуарду Романюті. І нарід буде кожного разу голосувати за нові обличчя.

.
Нє ну а чо, давайте якшо у вишиванці то можна дєрєбанити, пилити бюджет, відмивати бабло займатися або покривати рейдерство і т д. І хлопи сидіть ціхо бо москаль нападе. Ти можеш зрозуміти що така схема вже навіть на західній не конає? А країна велика, західна то лише її досить скромна частина по кількості населення. І кожен голос за Петра юв і інших старих поліьиків які по вухах у схемах і договірняках це ще 5 років дупи?
Подякували 2:
ion (18.07.2019), orka13 (18.07.2019)
Старий 18.07.2019, 18:36 #2763288   #1815
vanco2

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Нє ну а чо, давайте якшо у вишиванці то можна дєрєбанити, пилити бюджет, відмивати бабло займатися або покривати рейдерство і т д. І хлопи сидіть ціхо бо москаль нападе. Ти можеш зрозуміти що така схема вже навіть на західній не конає? А країна велика, західна то лише її досить скромна частина по кількості населення. І кожен голос за Петра юв і інших старих поліьиків які по вухах у схемах і договірняках це ще 5 років дупи?
Вот найбільше мене нервують далбайоби, які ПІЗДЕЦ як палають онлайн від деребанів і корупцій, а самі СУКИ не платять податків і крадуть пенсії в пенсіонерів! Так тварюка, це я про тебе.

На рахунок нових облич - якщо їх вибирати з таких самих далбайобів як ти - то стане тільки гірше, бо вони крім того що все одно будуть красти, то ше й будуть некомпетентними вообше.

ПС. Єдине що радує, це партія голос поки, повторюсь ще раз, незнаю хто там набирає народ, але крім співаків і шоуменів, там дуже багато крутих людей і профі.

ППС. і про вишиванку - як завжди ідіоти і далбайоби не вміють думати, вот їх логіка: вони кажуть - о ми вибрали бандюка в вишиванці (а якого хера ти дібіл вибирав бандюка? тільки через то шо він в вишиванці?), то тіпа тепер тре вибирати ватніка - бо він не в вишиванці! А в вишиванці ми вже пробували! Не помогло! Не зробила нам вишиванка манни небесної!
Курва, ясно шо вишиванка не поможе, бо вишиванка це або ознака індентифікації себе як українця, або шкіра шоб ідіоти голосували. Тому сама по собі вишиванка - нічого не каже про кандидата. Але ідіот про то незнає, він спочатку пороголосує за всіх у вишиванках, а потім навпаки, а потім скаже шо всі однакові і опустить країну в авторитаризм.
(замість вишиванки можна підставити мову/віру і тд).
І ше - москалі завжди починали вплив на країну з того що починали там підтримувати крайні праві і крайні ліві рухи, перетворюючи будь-які проблеми в політичні.

Востаннє редагував vanco2: 18.07.2019 о 18:45.
Подякував(ла):
Tommygun (19.07.2019)
Старий 18.07.2019, 20:06 #2763298   #1816
Kosyacello

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вот найбільше мене нервують далбайоби, які ПІЗДЕЦ як палають онлайн від деребанів і корупцій, а самі СУКИ не платять податків і крадуть пенсії в пенсіонерів! Так тварюка, це я про тебе.

На рахунок нових облич - якщо їх вибирати з таких самих далбайобів як ти - то стане тільки гірше, бо вони крім того що все одно будуть красти, то ше й будуть некомпетентними вообше.

ПС. Єдине що радує, це партія голос поки, повторюсь ще раз, незнаю хто там набирає народ, але крім співаків і шоуменів, там дуже багато крутих людей і профі.

ППС. і про вишиванку - як завжди ідіоти і далбайоби не вміють думати, вот їх логіка: вони кажуть - о ми вибрали бандюка в вишиванці (а якого хера ти дібіл вибирав бандюка? тільки через то шо він в вишиванці?), то тіпа тепер тре вибирати ватніка - бо він не в вишиванці! А в вишиванці ми вже пробували! Не помогло! Не зробила нам вишиванка манни небесної!
Курва, ясно шо вишиванка не поможе, бо вишиванка це або ознака індентифікації себе як українця, або шкіра шоб ідіоти голосували. Тому сама по собі вишиванка - нічого не каже про кандидата. Але ідіот про то незнає, він спочатку пороголосує за всіх у вишиванках, а потім навпаки, а потім скаже шо всі однакові і опустить країну в авторитаризм.
(замість вишиванки можна підставити мову/віру і тд).
І ше - москалі завжди починали вплив на країну з того що починали там підтримувати крайні праві і крайні ліві рухи, перетворюючи будь-які проблеми в політичні.
Ванко лікуйся, ти зза ситого бугра будеш мене вчити жити в моїй країні? Чоловіче, ти емігрант, розумієш шо це означає? Це твій вибір і не мені тебе судити. Але відповідно ти ковбаснику не маєш жодного морально права мені тут мямлити за податки. Чоловіче тут крадуть вагонами сцуки а жебраків ловлять за мідяк лєвий в кишені. Така країна.
Щодо Голосу, на разі єдина політсила з тих що має шанси потрапити в раду з не олігархічного корита. Тому скоріше за все за них і проголосую.
Старий 18.07.2019, 21:15 #2763301   #1817
switch
Активний учасник

Цитата:
При Порошенко такої херні не було.
при порошенкові теж дофіга херні було, особливо в перший рік, коли він теж ще надіявся якось домовитись.
коли його оголосили не придатним для домовленостей - тоді аж він руки армії розвязав, бо вже втрачати нічого було.
switch зараз поза форумом  
Старий 18.07.2019, 21:22 #2763303   #1818
vanco2

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
при порошенкові теж дофіга херні було, особливо в перший рік, коли він теж ще надіявся якось домовитись.
коли його оголосили не придатним для домовленостей - тоді аж він руки армії розвязав, бо вже втрачати нічого було.
Але нашо вчитись на чужих помилках і переймати досвід? Краще зтанцювати на граблях і ще більше ускладнити стан справ, пра?

До речі, основна жара піде після парламентських виборів, ви тут охерієте, думаю і воду в крим почнуть давати і електрику, і ше й може територій втратимо, федералізуємось і тд.

Але то нічо страшного, порошенко ж не робив скоро реформи, і робив теж херню, тому можна! Пра?
Старий 18.07.2019, 21:48 #2763305   #1819
switch
Активний учасник

Ванко, я вже тобі казав... чи то я Петрові казав...
Коротше - повторюсь: я казав давно, що результатом каденції порошенка буде реванш. Наразі я навпаки приємно вражений, що ситуація в країні досі не погіршилась, навіть є місцями позитивні зрушення.
Порох міг уникнути такого фіналу, але в нього були інші пріоритети, я саме цього і очікував. Я згідний, що позитивні зміни є також, але як не крути - негатив, який вилився в вибір Зеленського - це заслуга Пороха теж.
Як ти тут кажеш про граблі - порох теж мав приклад Саакашвіллі - видать це його нічому не навчило. Той хоч 2 терміна протримався і зробити встиг більше.
Так, там теж є відкат, і кажуть прозорі офіси давно не прозорі вже, але в нас їх навіть не почали робити такими
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kosyacello (19.07.2019)
Старий 19.07.2019, 00:55 #2763312   #1820
vanco2

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Як ти тут кажеш про граблі - порох теж мав приклад Саакашвіллі - видать це його нічому не навчило. Той хоч 2 терміна протримався і зробити встиг більше.
Так, там теж є відкат, і кажуть прозорі офіси давно не прозорі вже, але в нас їх навіть не почали робити такими
Ну про саакашвілі тільки не треба знов Ті прозорі офіси будувались за гроші чуваків які їх давали шоб не сісти. Економічний ріст був якраз спричинений тим що з бізнесу по суті "вибили" інвестиції, і поки гроші не закінчились був економічний ріст, а зараз там з фінансової точки зору така сама ситуація як і в нас +/-.
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:50.
Ad Management plugin by RedTyger