Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція

Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.08.2017, 10:59 #2701906   #501
kurtq

Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
а цього року взагалі на румуно-болгарській заставі на румунській половині навіть не зупинився - пролетів зразу до болгарської.
А я коли туди їхав через Руссе, то годину стояв. Назад їхав через Чорну воду, то так само пролетів. До речі, через чорну воду мені набагато більше сподобалось. З мінусів - там треба попетляти (і вже трохи орієнтуватись в Румунії) і місцями була не сама краща дорога. З плюсів - на 60 з гаком км ближче ні через Руссе, минаю Бухарест з його пробками. Минаю ту напряжну дорогу до Бухареста, де на місці обочини бетоновані рови і машин мало.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
А що ще перевіряють? Знак "стоп" (2шт), жилет, чи не просрочений вогнегасник? Запасні лампочки перевіряють?
На кордоні цю всю фігню ніхто не дивиться , хоча в правилавх пише, шо має бути. Я два знаки не мав , решта все було. Купи собі віньєтку зразу вдома, шоб в Румунії не паритись і вперед

Востаннє редагував kurtq: 02.08.2017 о 10:59. Причина: Пізніше додано
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (02.08.2017)
Старий 02.08.2017, 16:53 #2701960   #502
[Romanio]
████████████████

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
На кордоні цю всю фігню ніхто не дивиться , хоча в правилавх пише, шо має бути. Я два знаки не мав , решта все було. Купи собі віньєтку зразу вдома, шоб в Румунії не паритись і вперед
Зрозуміло, дякую! За віньєтку вкурсі. Не буду паритись з тонуванням, вроді не саме сильне) Як чуваки на одному форуміі писали, взяти на всякий випадок з собою лєзвію, і якшо шо то здирати плівку на кордоні)))
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 03.08.2017, 18:45 #2702102   #503
kurtq

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Зрозуміло, дякую! За віньєтку вкурсі. Не буду паритись з тонуванням, вроді не саме сильне) Як чуваки на одному форуміі писали, взяти на всякий випадок з собою лєзвію, і якшо шо то здирати плівку на кордоні)))
Я здирав минулого року на польському. Здерти - дурниця, клей з вікна відмити потім то шось з чимось. Якшо вдруг прийдеться здирати, то в жару вважай, вікна не відкривай, бо потім не закриєш назад
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (04.08.2017)
Старий 03.08.2017, 19:12 #2702110   #504
SPO
Активний учасник

Cкажіть, товариство, які зараз ціни в Болгарію. Так щоб не дуже з шиком. Може є якийсь приватний сектор з нормальними умовами. Чи ціни набагато вищі ніж в Одесі? Бо кажуть що в Болгарії можна знайти житло за такими цінами як в Затоці наприклад, але набагато кращі умови проживання і пляжі чистіші. Розкажіть, хто знає, бо щось важко таке знайти в Інтернеті.
SPO зараз поза форумом  
Старий 04.08.2017, 09:38 #2702137   #505
MrDem

Одеса буде дорожче. Про різницю умов я навіть не говорю.
знайомий вернувся з Одеси за 7 днів потратив 7000 грн на 1 людину, тобто на себе.
Ми їздили в чотирьох на 11 днів (своїм авто правда) - винесло десь біля 20 тис. в ЗАГАЛЬНОМУ. З виїздами в Варну на закупи, але без парашутів/скутерів.
2-х кімнатні апартаменти зі всіма зручностями (кондиціонери 2 шт, телевізор, кухня-студія зі всім необхідним навіть посудою, і т.д.), 70-80 м до моря.
в Одесі думаю домік-курятнік без будь-яких умов і харчуванням в столовці буде дорожче. а ще порахуйте на к-сть чоловік.
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 5:
kurtq (04.08.2017), Petro Ford (29.08.2017), Romko_7 (07.08.2017), Sem (04.08.2017), SPO (04.08.2017)
Старий 04.08.2017, 12:36 #2702156   #506
NilaO
Учасник

Цитата:
знайомий вернувся з Одеси за 7 днів потратив 7000 грн на 1 людину, тобто на себе.
Ми їздили в чотирьох на 11 днів (своїм авто правда) - винесло десь біля 20 тис. в ЗАГАЛЬНОМУ. З виїздами в Варну на закупи, але без парашутів/скутерів.
2-х кімнатні апартаменти зі всіма зручностями (кондиціонери 2 шт, телевізор, кухня-студія зі всім необхідним навіть посудою, і т.д.), 70-80 м до моря.
в Одесі думаю домік-курятнік без будь-яких умов і харчуванням в столовці буде дорожче. а ще порахуйте на к-сть чоловік.
Підкажіть будь ласка, як ви шукали житло? Дякую
NilaO зараз поза форумом  
Старий 04.08.2017, 14:45 #2702171   #507
MrDem

Цитата
Допис від NilaO Переглянути допис
тим питанням займалась жінка, але походу букінг вам в поміч...
MrDem зараз поза форумом  
Старий 04.08.2017, 15:35 #2702175   #508
kurtq

Цитата:
Повністю згоден, я для себе вирішив ще після першого разу як закордон поїхав, що на відчизняних курортах моєї ноги не буде. Якщо ті самі умови, то одеські курортивиходять ледь не в раз дорожче. Про курятник дуже влучше сказано до речі, хотів би ще відмітити хамство і бидловатість як місцевого населення так і персоналу. Наприклад мені ще в 2012, чи 2013-му не хотіли продати олію в магазині, бо я не знав, як вона на російській називається. Робили вигляд шо не розуміють

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від NilaO Переглянути допис
Дуже просто. Знаходите на букінг шо Вам подобається, дивитесь там номер телефону, телефонуєте і бронюєте. Болгари (ті що працюють з туристами) говорять російською.

Востаннє редагував kurtq: 04.08.2017 о 15:35. Причина: Пізніше додано
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPO (04.08.2017)
Старий 04.08.2017, 21:59 #2702193   #509
SPO
Активний учасник

Спасибі, друзі за такі райдужні і отимістичні поради і консультації. Але я дивився сьогодні ціни в Кароліно Бугаз і Обзорі. То в Кароліно-Бугазі нормальний номер 3 місний 600 гр. за добу, в Обзорі 20-25 євро. Харчування думаю теж однакове. Але дорога в Болгарію дальша: пального більше + віньєтки, ровіньєтки + зелена карта на машину. Пальне ніби трохи дорожче в Румунії і Болгарії. Все ж таки певно в Одесі буде дешевше. Чи не так???
SPO зараз поза форумом  
Старий 04.08.2017, 22:38 #2702194   #510
spypol

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Спасибі, друзі за такі райдужні і отимістичні поради і консультації. Але я дивився сьогодні ціни в Кароліно Бугаз і Обзорі. То в Кароліно-Бугазі нормальний номер 3 місний 600 гр. за добу, в Обзорі 20-25 євро. Харчування думаю теж однакове. Але дорога в Болгарію дальша: пального більше + віньєтки, ровіньєтки + зелена карта на машину. Пальне ніби трохи дорожче в Румунії і Болгарії. Все ж таки певно в Одесі буде дешевше. Чи не так???
Бери Турцію або Єгипет і не іпай мозок... в пошуках хорошого і дешевого харчування.. ОЛЛ ІН те що треба
spypol зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (05.08.2017)
Старий 05.08.2017, 06:49 #2702195   #511
SPO
Активний учасник

Цитата Бери Турцію або Єгипет і не іпай мозок... в пошуках хорошого і дешевого харчування.. ОЛЛ ІН те що треба
Ні, дякую, в літак я не сяду навіть безплатно. Боюсь висоти і замкнених приміщень
SPO зараз поза форумом  
Старий 05.08.2017, 09:03 #2702199   #512
kurtq

Цитата
Ні, дякую, в літак я не сяду навіть безплатно. Боюсь висоти і замкнених приміщень
В мене аналогічна проблема з літаками, лечу тільки тоді, коли наземним транспортом добратись неможливо або проблематично. По відстані вийде десь на 400-500 км більше, якшо приплюсувати в обидва боки. Бензин там на наші гроші 30-33 грн залежно від заправки. Віньєтки потягнуть від 10 до 20 евро, залежно на скільки їдете. Решта при рівноцінних умовах - дешевше, плюс відношення навіть зрівнювати немає сенсу.
kurtq зараз поза форумом  
Старий 05.08.2017, 09:29 #2702200   #513
MrDem

Цитата
ну от поїдете в Одесу і порахуєте що і як.
я вже маю з чим порівнювати і неодноразово.
тому Одеса, Крим - в прольоті, причому давно. Це я рахую по бюджету і умовах відпочинку. Звісно якщо ви візьмете приватну віллу (власний чистий закритий пляж, басейн, тощо) під Одесою за 500 у.е. в день, то можна іна Турцію не летіти. тобто рівень високий але ціна кусається... Ну і калориту Одеси не позбудитесь, вийшовши за межі вілли ))))))) А вот в Турції, Єгипті за межами готелю буде ще на що глянути.
MrDem зараз поза форумом  
Старий 05.08.2017, 18:56 #2702216   #514
torik
Активний учасник

Народ привіт!!!! Можливо буде їхати хтось 11-12 серпня в поморє, бургас мікробусом і має вільні місця нас троє двоє дорослих і 10 років хлопець по грошах домовимось !!! Виручайте пропонуйте шось бо прос...лись через довбані "термінові" біометричні паспорти
torik зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 13:20 #2702342   #515
mZiG

https://www.booking.com/hotel/bg/psb...cbfbb634c9af15
Був в цьому комплексі. 1000/день за сім'ю. Чисто , гарно, весело. Аніматори цілими днями займались дітьми.
Басейни, гірки і свій приватний пляж
mZiG зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 19:26 #2702380   #516
pberit
Домофонщик

Цитата
Допис від torik Переглянути допис
Народ привіт!!!! Можливо буде їхати хтось 11-12 серпня в поморє, бургас мікробусом і має вільні місця нас троє двоє дорослих і 10 років хлопець по грошах домовимось !!! Виручайте пропонуйте шось бо прос...лись через довбані "термінові" біометричні паспорти
На скільки часу затримали? Один знайомий мав 26.07 забрати, до нині чекає, це також терміновий...
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.08.2017, 15:57 #2702454   #517
Sasha

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
На скільки часу затримали? Один знайомий мав 26.07 забрати, до нині чекає, це також терміновий...
дружина подала 20.07 на терміновий за 7 днів
досі нема!

грьобана країна!
Sasha зараз поза форумом  
Старий 08.08.2017, 16:39 #2702464   #518
[Romanio]
████████████████

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
дружина подала 20.07 на терміновий за 7 днів
досі нема!

грьобана країна!
В мене дружина подала 01.08 на терміновий, сказали прийти 22 числа...
Я подавав 16.06, забрав 02.08...
Старий 09.08.2017, 08:58 #2702523   #519
Sasha

можна повернути гроші за терміновий якшо він робиться в звичайні терміни?

бо це просто нереальний бред
платити подвійну ціну за 7 днів а чекати всерівно 20+днів
Sasha зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 09:05 #2702524   #520
[Romanio]
████████████████

Цитата:
можна повернути гроші за терміновий якшо він робиться в звичайні терміни?
Наскільки знаю, то не можна.
Цитата:
бо це просто нереальний бред
платити подвійну ціну за 7 днів а чекати всерівно 20+днів
Не подвійну, а +250грн.
Ну тут вже сам вибираєш:
1) Платиш за 7 днів і чекаєш 20
2) Платиш за 20 і чекаєш 40-50
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:26.