Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 09.11.2018, 15:57 #2739193   #2821
saymon
Активний учасник

Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Чуєш, лось, ти би прислухайся до порад (прохань) які тобі пишуть.
На твою думку по великому рахунку тут всім насрати. Стікай далі жовчю в інтернеті щоразу, коли на твому шляху трапиться неправильно припаркована машина. І шоб ти знав - такі "жовчні" теж довго не живуть. ну бо язви там всілякі, виразки - то все від нервів, відчуття власної неспроможності, заздрощів і т.п. нехороших емоцій
Ще раз тобі пишу - купиш машину, приїдеш - покажеш як ти вміло паркуєшся, а наразі - піди покури в куточку.
Цитата
Додано через 50 секунд
Ну чи попроси маму з італії тобі грошей прислати, якщо сам заробити не можеш
Цитата
Додано через 1 хвилину
ну так в чому проблема? патрулів викликав, номер їм назвав? засцяв?
Оце в тебе бомбануло
Алсо це психологічний портрет першого-ліпшого мудака, який всіма способами буде доводити що його порушення це і не порушеня зовсім, а вимушена міра, із переліченням вагомих причин.
А в кінці все зводиться до того, що тіпа "ти кто такой, визивай паліцію!"
Роками цей сценарій повторюється.

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
раз бачив в тому місці,що на тротуар заїхали боком.Але хоч аварійку включив.
Аварійка не дає права там зупинятися. Вот аварійка і знак екстренної зупинки це вже інше.
Але сама по собі аварійка нічого нікому не дозволяє.

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Не правильне паркування не повинне створювати дискомфорт іншим.
Я би перефразував: "Неправильне паркування - недопустимо". Тоді воно і дискомфорт перестане створювати і якось в цілому жити краще буде. Хоча б тому що люди почнуть включати розум, а це завжди +, при любих розкладах.

Тим часом зондеркоманди міськради виходять на полювання:

Звісно, всі ці "муніципальні поліції" не мають ніяких прав на виписування штрафів, але сам факт того, що мені тепер будуть предявляти "а ти вже пожалівся в муніципальну поліцію!!!??777" доставляє.

Кстатє, рубрика "а вот в Америці". Як мені люди сказали в Америці не паркуються на місцях для інвалідів тому, що це в них неприйнято. Ну тобто що це таке неписане правило, порушити яке не дозволяє внутрішнє переконання. А не тому що штраф за це становить зарплату за пів дня роботи. Навіть не знаю. Певно брешуть
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2018, 16:11 #2739194   #2822
Petro Ford

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
раз бачив в тому місці,що на тротуар заїхали боком.Але хоч аварійку включив.

.
А ну як аварійку включив - то це все міняє. Аварійка вона від всього помічна. І мамі з каляскою легше машину з включеною аварійкою об'їхати, і тролейбусу рогатому, якщо машина на аварійці біля зупинки - не проблема вирулити.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А в кінці все зводиться до того, що тіпа "ти кто такой, визивай паліцію!"
А ти візьми, так, для розмаїття, один раз і визви. Ну чисто, щоб поржати. От в чому сенс ходити по місту і фоткати неправильно припарковані машини???? Ти сподіваєшся, що хтось побачить фотку своєї неправильно припаркованої машини в інтернеті, йому стане соромно і він більше так робити не буде???

Востаннє редагував Petro Ford: 09.11.2018 о 16:11. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз на форумі  
Старий 09.11.2018, 16:34 #2739198   #2823
switch

Цитата:
Оце в тебе бомбануло
Чуєш, теоретик великий, давай тако - ти нам, лохам, зараз на гугл-мапсі покажеш, де там можна ставити машину, щоби все було гарно по правилах
А ми порахуємо, скільки машин ти встиснеш. Правила ти знаєш гарно, покажи майстерклас.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Я би перефразував: "Неправильне паркування - недопустимо".
от-от

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
І мамі з каляскою легше машину з включеною аварійкою об'їхати, і тролейбусу рогатому...
насправді конкретно на тій фотці та машина скоріш за все нікому не заважає, ні мамі, ні тролейбусу. Незважаючи на те, що це дуже грубе порушення ПДР. З руської направо там повертати не можна, з Гоголя на Руську - теж. І стоїть він між переходами.
Цей що на зебрі під поліклінікою став - мудак, але тим не менше і він прохід пішоходам лишив, і навіть коляска там проїде.
Є просто така от річ - одне діло, як машина стоїть так, що пішохід мусить виходити на проїзжу частину, чи лізти в болото, чи обтирати одягом чиюсь брудну машину, чи його може інший водій не побачити на переході з-за запаркованого корита, і трохи інше, якщо водій просто порушив правила зупинки/парковки. В другому випадку, я рахую, це є проблеми поліції. Хай слідкують, їм за то зарплату платять.

Додано через 4 хвилини
І так, саймон, якщо би ти читав не лише свої висери і трохи далі ніж перші 2 рядки чужого поста - то прочитав би, що я в тому місці ні разу не паркувався на зебрі або так, що моя машина комісь заважала, але з точки зору такого задрота як ти- 9 з 10 моїх паркувань там були так чи інакше з порушенням ПДР. Я це знаю, тому і написав, що там реально всі порушують.

Востаннє редагував switch: 09.11.2018 о 16:34. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 17:06 #2739207   #2824
saymon
Активний учасник

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ти візьми, так, для розмаїття, один раз і визви. Ну чисто, щоб поржати. От в чому сенс ходити по місту і фоткати неправильно припарковані машини???? Ти сподіваєшся, що хтось побачить фотку своєї неправильно припаркованої машини в інтернеті, йому стане соромно і він більше так робити не буде???
Ну Ок. Поясняю.
Є таке поняття як українське законодавство. Воно звісно як дишло, але його ніхто не відміняв. Кстатє, раз ти такий активний то можеш написати петицію про зміну

Так от, згідно основного закону України:
Цитата Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
Цитата Стаття 63. Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом.
Іншими словами, якщо я запаркуюсь на пішохідному переході, а потім скажу що це був не я, а хто я відмовляюся сказати то все буде у правовому полі. І хоч ти стопіцот патрульних викликай, мені за це нічого не буде.

І це не є недолік закону, ні. Ібо закон розрахований на адекватних людей, а не на бидло, яке ставить свої особисті інтереси вище всіх. В цьому і є корінь проблеми.

Цитата
Чуєш, теоретик великий, давай тако - ти нам, лохам, зараз на гугл-мапсі покажеш, де там можна ставити машину, щоби все було гарно по правилах
А ми порахуємо, скільки машин ти встиснеш. Правила ти знаєш гарно, покажи майстерклас.
Та нє. Це фігня. Давай краще я тобі покажу як зробити ще одну мацьпу. На прикладі двоєї дружини А потім МИ оцінимо получилося в мене чи ні.
Цитата
насправді конкретно на тій фотці та машина скоріш за все нікому не заважає, ні мамі, ні тролейбусу.
Джипи на місцях парковки інвалідів теж нікому не заважають. Висновок: там можна паркуватися.
Цитата
І так, саймон, якщо би ти читав не лише свої висери і трохи далі ніж перші 2 рядки чужого поста - то прочитав би, що я в тому місці ні разу не паркувався на зебрі або так, що моя машина комісь заважала, але з точки зору такого задрота як ти- 9 з 10 моїх паркувань там були так чи інакше з порушенням ПДР. Я це знаю, тому і написав, що там реально всі порушують.
Ну, раз всі порушують то і мені можна. Ок. Прийнято.
Старий 09.11.2018, 17:51 #2739210   #2825
Petro Ford

Саймоне, то всьо звичайно весело, але паркування в не дозволених місцях не кримінальний злочин, а адміністративне правопорушення. І накладення штрафу за нього не є кримінальним покаранням. Викликай копів - не бійся
Petro Ford зараз на форумі  
Подякував(ла):
switch (09.11.2018)
Старий 09.11.2018, 18:27 #2739217   #2826
switch

Цитата:
а нє. Це фігня. Давай краще я тобі покажу як зробити ще одну мацьпу. На прикладі двоєї дружини А потім МИ оцінимо получилося в мене чи ні.
Цитата:
Джипи на місцях парковки інвалідів теж нікому не заважають. Висновок: там можна паркуватися.
шо ти звиздиш і викручуєшся? тобі задали конкретне питання - ну давай, ерудит
а на рахунок дотримання пдр мною - то це моя проблема. не буду тобі навіть розповідати, скільки і яких пунктів в кожній поїздці порушується, а то ще твоя незріла психіка збій дасть від безпорадності.
Прихований текст: ... 

Додано через 4 хвилини
Цитата:
І це не є недолік закону, ні. Ібо закон розрахований на адекватних людей, а не на бидло, яке ставить свої особисті інтереси вище всіх. В цьому і є корінь проблеми
ти знаєш, скажу тобі по секрету - для того, щоб адекватні люди не порушували закони треба ще щоб інші адекватні люди створили умови, коли його порушувати не потрібно.

Востаннє редагував switch: 09.11.2018 о 18:27. Причина: Пізніше додано
Старий 09.11.2018, 21:16 #2739242   #2827
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата ти знаєш, скажу тобі по секрету - для того, щоб адекватні люди не порушували закони треба ще щоб інші адекватні люди створили умови, коли його порушувати не потрібно.
ха. ось воно в чому річ.

Думаю, таким чином і думають можновладці, а хулі.. Так що нех на них бочку гнути, вони просто раби системи
idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий 10.11.2018, 10:32 #2739271   #2828
Stasqa^^

Прохід біля НП
Stasqa^^ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nick. (11.11.2018)
Старий 10.11.2018, 19:23 #2739287   #2829
Valeriy12
Banned

знаете иногда такое желание разбить лобовуху, тем свиньям что паркуются на детской площадке, но потом одумываюсь...
Valeriy12 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
MoRZE (12.11.2018), [Romanio] (19.11.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.11.2018, 13:31 #2739324   #2830
saymon
Активний учасник

Коротке відео, де чувак одним жестом феєрично розставляє всі крапики над і. Після цього аргументи про мацьоп, служби доставки, мені треба срочно на 5 хв, в мене небуло виходу і т.д. і т.п. стають ще більш ржачними.

Старий 16.11.2018, 00:09 #2739633   #2831
saymon
Активний учасник

А ти спочатку приїдь під облраду, рішати питання, а потім вже розказуй де треба паркуватися.
Старий Вчора, 13:02 #2739937   #2832
saymon
Активний учасник

Старий Вчора, 13:09 #2739939   #2833
switch

Іду я сьогодні на роботу, і переходжу вулицю стуса отут:

і от точно так само, як стоїть оця хлібовозка - стоїть перед переходом метрів за 5 фургон припаркований.
І я отак виходжу на перехід - і переді вною пролітає сіра ауді, водій якої мене звісно не бачив за фургоном і не бачив знака за ним, а на протилежній стороні знак мабуть не помітив. Добре, що я вийшов на перехід і сповільнився, бо і мені не видно за тим фургоном, чи там який мудак не летить бува. А якби дитина вибігла?

Ну але я це розказую в принципі тільки для таких борців за справедливість і рівність, як Саймон, бо більшість водіїв і пішоходів з такими ситуаціями стикаються щодня і самі знають, як воно буває.
І це, сука, куди небезпечніше, ніж припаркована на переході машина, але наш бурундук таких не фотографує - на перехід не заїхав - значить все ок
Старий Вчора, 13:28 #2739945   #2834
saymon
Активний учасник

Цитата
і от точно так само, як стоїть оця хлібовозка - стоїть перед переходом метрів за 5 фургон припаркований.
І я отак виходжу на перехід - і переді вною пролітає сіра ауді, водій якої мене звісно не бачив за фургоном і не бачив знака за ним, а на протилежній стороні знак мабуть не помітив. Добре, що я вийшов на перехід і сповільнився, бо і мені не видно за тим фургоном, чи там який мудак не летить бува. А якби дитина вибігла?
І шо, ти повідомив поліцію і сектор контролю за паркуванням міськради? Ні? А чо так?
Цитата
Ну але я це розказую в принципі тільки для таких борців за справедливість і рівність, як Саймон, бо більшість водіїв і пішоходів з такими ситуаціями стикаються щодня і самі знають, як воно буває.
За справедливість і рівність в нас тут борються в сусідній темі, де мені на пальцях поясняють що українець не має права купити машину ціна якої 2 000 за 2 000, а зобовязаний її купувати за 8 000. Тому що так буде справедливо і рівно.
І їх не цікавить що всяке буває. Зате парканутися можна де хочеш, ну бо а шо. Всяке ж буває. Ну треба мені. Ну шо ти пристав. Треба і всьо. Ти ж сам автомобіліст, ну ж зрозумій. Нема більше місця біля Подолян. Тупо вся парковка забита, то я і став тут. Самі знаєте як воно буває.
Цитата
І це, сука, куди небезпечніше, ніж припаркована на переході машина, але наш бурундук таких не фотографує - на перехід не заїхав - значить все ок
Да да. Розкажи ще більше де мені треба фоткати. Дай кілька слушних порад. Розкажи місця скупчення. Який ракурс правильний. Що мені робити потім, куди іти, до кого звертатися. Розпиши мені графік, в кінці кінців
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:01.