Старий 27.09.2017, 17:14 #2707656   #21
natasha81lu
Учасник
Типово Відповідь: підвіконники

Цитата
Допис від Ivanivna Переглянути допис
А де той Радоніт точніше знаходиться? і шо в них за підвіконники? Маю на увазі матеріал?
На Лозовецькій 34а...То за мостом до Епіцентру, і зразу направо поворот. На території ще якісь трактори бачила. Думаю ще ніде не переїхали, я тільки місяць як купувала.
Підвіконня пластикове але дуже хороше і міцне. Думаю не пошкодуєте, але вирішувати тільки Вам.
natasha81lu зараз поза форумом  
Старий 27.09.2017, 17:16 #2707657   #22
Ivanivna
Учасник

Цитата
Допис від natasha81lu Переглянути допис
На Лозовецькій 34а...То за мостом до Епіцентру, і зразу направо поворот. На території ще якісь трактори бачила. Думаю ще ніде не переїхали, я тільки місяць як купувала.
Підвіконня пластикове але дуже хороше і міцне. Думаю не пошкодуєте, але вирішувати тільки Вам.
Дякую. Знайшла вже їх в інтернеті. В них інтернет магазин є. Але краще вживу побачити. Тим більше що я з Тернополя. Добре шо в суботу роблять.
Ivanivna зараз поза форумом  
Старий 27.09.2017, 17:35 #2707660   #23
Emm
Guest
Thumbs down Відповідь: підвіконники

Цитата
Я купую підвіконники на фірмі Радоніт, вона знаходиться на Лозовецькій перед Епіцентром. Вони торгують відомою українською маркою Danke. Якісні і витримують велику вагу. Звичайно ціна не з дешевих але і якість. Спершу купувала на Західному, то на Радоніті значно дешевше. Добре хоч не на всю квартиру накупила одразу.

А в село купила в них дешевшу марку, не памятаю вже як називається, але дуже дешеві, щось по 79 грн за метр. Для села згодиться.
В мене Данке глянцеві, 3 роки в експлуатації. Найдорожчі на той час. Хтоб їх не продавав - це дороге пласмасове лайно. Зараз вони не кращі по якості, а мабуть дорожчі в два рази.
Якщо не дихати на них, тоді мабуть буде лежати довго. Але коли на підвіконнику будуть вазони (земля, пісок, вода), то глянцева ламінація зіпсується вже за 1 рік - покриється царапинами і пухирцями!

Подякував(ла):
Minato (27.09.2017)
Старий 05.10.2017, 15:28 #2708327   #24
natasha81lu
Учасник

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
В мене Данке глянцеві, 3 роки в експлуатації. Найдорожчі на той час. Хтоб їх не продавав - це дороге пласмасове лайно. Зараз вони не кращі по якості, а мабуть дорожчі в два рази.
Якщо не дихати на них, тоді мабуть буде лежати довго. Але коли на підвіконнику будуть вазони (земля, пісок, вода), то глянцева ламінація зіпсується вже за 1 рік - покриється царапинами і пухирцями!
Ну в мене вони всього місяць, але мені казали що гарантія 10 років, чого не звернетесь в магазин? Радоніт офіційний представник Данке, тож відповідає за якість. Сподіваюсь що це правда
Старий 05.10.2017, 15:44 #2708331   #25
DemoniX

Цитата
Ну в мене вони всього місяць, але мені казали що гарантія 10 років, чого не звернетесь в магазин? Радоніт офіційний представник Данке, тож відповідає за якість. Сподіваюсь що це правда
ГІВНО ті підвіконня. Простояли рівно пів року, від сонця ламінація вздувається(продавці розводять руками, мовляв що в них на таке гарантія не розповсюджується) а царапаються просто ...
Нікому їх не порекомендую.
p.s. свої замінив
DemoniX зараз поза форумом  
Старий 05.10.2017, 16:14 #2708340   #26
Ivanivna
Учасник

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
Ого. я купила Данке . Великими буквами на офісі Радоніт пише 10 років гарантія. Але тільки Данке.

Вже Данке Стандард і Комфорт нема гарантії ...може в Вас щось з того сегменту? Сподіваюсь... бо гроші заплатила за якість
Ivanivna зараз поза форумом  
Старий 05.10.2017, 16:16 #2708341   #27
natasha81lu
Учасник

Цитата:
Допис від DemoniX Переглянути допис
ГІВНО ті підвіконня. Простояли рівно пів року, від сонця ламінація вздувається(продавці розводять руками, мовляв що в них на таке гарантія не розповсюджується) а царапаються просто ...
Нікому їх не порекомендую.
p.s. свої замінив
а де Ви їх купували? то Данке? чи Данке Стандард? бо казали що тільки на ДАНКЕ гарантія
Старий 03.09.2020, 17:18 #2781643   #28
Pavlovich
Учасник

Ламінат - ціни в Тернополі
Ламінат в Тернополі на пряму від виробника
Ціна від 129 грн

ламінат 31, 32, 33 класів навантаження - https://ter.door.ua/laminat

Телефони:
(032) 247-22-28 - безкоштовно з мобільного та міського!!
Pavlovich зараз поза форумом  
Подякував(ла):
enezar03 (11.09.2020)
Старий 15.12.2020, 13:01 #2785925   #29
bak
Учасник

паркетна дошка - ціни в Тернополі
паркетна дошка в Тернополі на пряму від виробника - https://ter.door.ua/parketna-doshka
Ціна від 529 грн

Телефони:
(032) 247-22-28 - безкоштовно з мобільного та міського!

Додано через 2 хвилини
Ціна від 129 грн

ламінат 31, 32, 33 класів навантаження - https://ter.door.ua/laminat

Телефони:

Додано через 1 хвилину
Вхідні двері Тернопіль
Купити вхідні двері в Тернополі на пряму зі складу заводу дверей вхідних з доставкою по Тернополю та області на сайті https://ter.door.ua/vkhidni-dveri

Обробка і матеріал:
Металеві двері
Плита мдф
Дизайн:
Класичні двері
Ковка і скло

Двері вхідні Тернопіль - https://ter.door.ua/vkhidni-dveri

Телефони:

Востаннє редагував bak: 15.12.2020 о 13:01. Причина: Пізніше додано
bak зараз поза форумом  
Старий 08.01.2021, 20:03 #2786686   #30
Andy1593
Учасник
Thumbs up Відповідь: підвіконники

Ціна від 129 грн

ламінат 31, 32, 33 класів навантаження -https://ter.door.ua/laminat

Телефони:
Andy1593 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:49.