Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку

Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.01.2021, 21:21 #2786808   #1081
LeoN

Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Не зовсім ремонт, але може хтось дружить з мікротіками і міг би глянути-налаштувати? Бо мій мені вже весь мозок виїв весь, по кабелю ще досить стабільно працює, а от вайфай живе своїм життям, то зникає і появляється, то хоч і є але сторінки грузяться по 2-3хв. Певно пів року як тільки взяв, то був просто пушка-гонка, літав і був стабільним, а потім почалось.
Якщо налаштування не мінялись, то скоріше всього - забитий ефір. Взагалі, якщо квартира і діапазон 2,4 - то зараз фактично без шансів добитися норм роботи. Взагалі мікроти не дуже в плані безпроводу, по особистих спостереженнях. Оптимально проводовий мікрот + апшка unifi.
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (14.01.2021), Samyel_Fox (14.01.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2021, 22:37 #2786809   #1082
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Якщо налаштування не мінялись, то скоріше всього - забитий ефір. Взагалі, якщо квартира і діапазон 2,4 - то зараз фактично без шансів добитися норм роботи. Взагалі мікроти не дуже в плані безпроводу, по особистих спостереженнях. Оптимально проводовий мікрот + апшка unifi.
Налаштування не мінялись, того і смущає мене він. Коли тільки поставив, то вайфай ловив в дворі навіть в метрах певно 50 ще, зараз вже тільки під під'їздом і то не завжди. Скажу чесно брав його, бо всі писали, що піпець стабільна штука, в порівняні з тп-лінками чи д-лінками, що раз налаштував і забув, а результаті один в один як звичайні дешеві роутери, через пів року починають жити своїм життям.
Є бекап з самого початку, як тільки налаштували його, чи є резон відновитись, чи не поможе?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 11.01.2021, 23:06 #2786811   #1083
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
ага тільки unifi від Юбікюті треба ставити ті дураці як там їх контроллери чи конфігуратори ,якщо віддалено підключений через світч(або багатпортовий роутер ) в серверній ти окрім смартфон-додатку (функціонал в якому дуже порізаний і безшовний роумінг чи в-лани ти не налаштуєш) не настроїш. Приходиться точку доступу витягувати і підключати до пк/ноутбука і знову... Тому тут ARUBA по краще буде. Навіть порт не треба прокидати просто заходчиш навіть віддалено через ВПН і по локалці в веб-морду стукаєш і налаштовуєш все що завгодно. Зручно і точки від АРУБИ теж проф.обладнання. Тому не unifi-єм єдиним

Цитата загалі мікроти не дуже в плані безпроводу,

як які , в мене RBD 952 AC2 - 2 діапазонна політ нормальний вже півроку як.

Додано через 52 секунды
Цитата:
Налаштування не мінялись, того і смущає мене він. Коли тільки поставив, то вайфай ловив в дворі навіть в метрах певно 50 ще, зараз вже тільки під під'їздом і то не завжди. Скажу чесно брав його, бо всі писали, що піпець стабільна штука, в порівняні з тп-лінками чи д-лінками, що раз налаштував і забув, а результаті один в один як звичайні дешеві роутери, через пів року починають жити своїм життям.
Є бекап з самого початку, як тільки налаштували його, чи є резон відновитись, чи не поможе?
як варіант збільшилось пристроїв в 2,4. Проскануй частоти і найменш зашумлені діапазони можна виставити вручну і все ок буде.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від brom Переглянути допис
підкажіть щось...
підказую - щось... А ти точно вибрав і шив так як треба ? ревізію і версію роутера певної моделі ? От в упор нерозумію люди розуміють , що можна окерпічити роутер явно не профі в прошивці беруться за такі речі надивлячих ютубів і потім - рятуйте.. Прогарматором тепер треба його реанімувати ,якщо ти його невдало прошив або прошивка не від тої версії . (для прикладу в 740/741 є 4-5 версій моделей і відповідно прошивок) а 940 взагалі цікаво повертаються в сток не так просто як молодші тп-лінки. І взагалі всі ці дд-врт і оупен-врт це як жигуль з бампером від ауді. Купи собі за 50-60 у.о. мікротік , кінетік чи нетгір і дай собі спокій з тими забавками. Проходили ті всі альт.прошивки - знаєм плавали. Не заміняє воно стабільш рішенння. То тобі не віртуал-світч на pfsense чи routerOS.

Востаннє редагував Distemper: 11.01.2021 о 23:28. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (14.01.2021), Samyel_Fox (14.01.2021)
Старий 11.01.2021, 23:18 #2786814   #1084
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис

як варіант збільшилось пристроїв в 2,4. Проскануй частоти і найменш зашумлені діапазони можна виставити вручну і все ок буде.

[
Чесно хз що за фігня. Просканував і мій канал найменш зайнятий. Але і вайфай почав працювати норм вроді. То хіба кожен раз дивитись чи не загружений канал чи що?
Старий 11.01.2021, 23:27 #2786815   #1085
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Чесно хз що за фігня. Просканував і мій канал найменш зайнятий. Але і вайфай почав працювати норм вроді. То хіба кожен раз дивитись чи не загружений канал чи що?
я не кожен раз. + я виставив його на нормальнмоу рівні над землею по центрі квартири , а не десь під столом на системнику. Все ж там окрім AC2 моделей потужність передавачів не дуже потужна + є ще прикол. Якщо в стінах є арматура , метал любий - він виступає - екраном і відповідно любий ві-фі (навіть точки доступу)будуть погано пробивати стіну в якій є метал чи металоконструкції. (наприклал кинули сетку під штукатурку металеву кори робили ремонт) Тому окрім зашумленості каналу ще є інші фактори. Тому не рідко що буває при одинаковій кількості користувачів , але різних стінах і перекритях часом треба 1 точку доступу і норм , а часом аж 2-3 щоб покрити площу і небуло косяків.
Подякував(ла):
Samyel_Fox (14.01.2021)
Старий 11.01.2021, 23:30 #2786816   #1086
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
я не кожен раз. + я виставив його на нормальнмоу рівні над землею по центрі квартири , а не десь під столом на системнику. Все ж там окрім AC2 моделей потужність передавачів не дуже потужна + є ще прикол. Якщо в стінах є арматура , метал любий - він виступає - екраном і відповідно любий ві-фі (навіть точки доступу)будуть погано пробивати стіну в якій є метал чи металоконструкції. (наприклал кинули сетку під штукатурку металеву кори робили ремонт) Тому окрім зашумленості каналу ще є інші фактори. Тому не рідко що буває при одинаковій кількості користувачів , але різних стінах і перекритях часом треба 1 точку доступу і норм , а часом аж 2-3 щоб покрити площу і небуло косяків.
Я ще в вінбоксі просканував канали, то таки найшов на якому взагалі нема людей, поміняю подивлюсь як зміниться ситуація.

Ще так запитаю, решта налаштувань ок в мене, чи є щось що краще поміняти?

Востаннє редагував Samyel_Fox: 11.01.2021 о 23:36.
Старий 13.01.2021, 11:19 #2786856   #1087
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Я ще в вінбоксі просканував канали, то таки найшов на якому взагалі нема людей, поміняю подивлюсь як зміниться ситуація.

Ще так запитаю, решта налаштувань ок в мене, чи є щось що краще поміняти?
напиши якось в приват. Бо на форумі не завжди є. Може там якийсь скайп чи ще щось..
Подякував(ла):
Samyel_Fox (14.01.2021)
Старий Вчора, 21:44 #2787135   #1088
Avanko

Доброго вечора хто може відремонтувати цю поломку з hdmi ?
Avanko зараз поза форумом  
Старий Вчора, 22:03 #2787136   #1089
org100h
organize hundred humans

Ніхто
org100h зараз поза форумом  
Старий Вчора, 22:19 #2787141   #1090
Romko_7

Цитата Доброго вечора хто може відремонтувати цю поломку з hdmi ?
якщо кабель короткий до 1,8метра то простіше купити новий.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий Вчора, 22:31 #2787142   #1091
Avanko

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
якщо кабель короткий до 1,8метра то простіше купити новий.
В тому то і діло шо не короткий.. та ц він вже в стіні... Не знаю просто які саме штекера продаються, бо на картинці майже не видно... Чи то припаювати тре, чи можна просто запхати коректора в новий штекер.. думав може хто вже таке робив то краще знає.. зігнувся кабель, та й виліз з штекера, а поки хотів назад так запихав з поспіхом шо він вже не годиться.. думав нічо серйозного а вийшло то шо на фотці.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Ніхто
Аяяй... А дітлахи деякі цим гроші підзаробляють.. а ти вже так за всіх

Але є і ті хто просто має вільний час і шарить..

Востаннє редагував Avanko: Вчора о 22:31. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 22:45 #2787144   #1092
org100h
organize hundred humans

Цитата Аяяй... А дітлахи деякі цим гроші підзаробляють.. а ти вже так за всіх

Але є і ті хто просто має вільний час і шарить..
Якщо в тебе той кабель в стініі, то таки так, доведеться шукати штекер і перепаювати.
org100h зараз поза форумом  
Старий Вчора, 23:17 #2787145   #1093
Romko_7

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
В тому то і діло шо не короткий.. та ц він вже в стіні... Не знаю просто які саме штекера продаються, бо на картинці майже не видно... Чи то припаювати тре, чи можна просто запхати коректора в новий штекер.. думав може хто вже таке робив то краще знає.. зігнувся кабель, та й виліз з штекера, а поки хотів назад так запихав з поспіхом шо він вже не годиться.. думав нічо серйозного а вийшло то шо на фотці.
Перепаювати треба.
Продаються такого виду

в електро купляв.
дальше треба розрізати той пластик на старому конекторі щоб добратись до місць пайки проводів.і потім по одному проводу перепаяти на новий.Щоб не перепутати проводи.
якщо є екраніровка то запаяти на метал конектора.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Avanko (Нині), TTaJIa4 (Нині)
Старий Нині, 01:56 #2787149   #1094
Avanko

Цитата в електро купляв.
де це таке є ?
це воно? Магазин "Електро", Тернопіль, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 8, офіс 7 послуги, відгуки, адреса, карта, телефон | List.in.ua

Додано через 31 хвилину
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Якщо в тебе той кабель в стініі, то таки так, доведеться шукати штекер і перепаювати.
Я так бачу, що то легше кусок гіпсокартону відрізати, аніж ці дротіки паяти... Але кабель хороший, використовується вже роками. А зараз якесь китайське попадеться.. Дилема - яку ж це роботу вибрати ?)) Різати стіну чи бавитись паяльником ?))

Востаннє редагував Avanko: Нині о 02:48. Причина: Пізніше додано
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:47.