Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Політичні новини

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2020, 17:15 #2786304   #361
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Політичні новини

я думаю в їхньому світі трішки не так. і не так вже йому і пофігу. але то таке вже. ми поки програєм стабільно.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2020, 17:16 #2786305   #362
org100h
organize hundred humans

Цитата Скандального суддю Вовка з ОАСК, що знаходиться у розшуку по справі захоплення влади в Україні, та якого кришує особисто Зеленський, було спіймано на п'янці суддів, що була організована соратником Януковича Ківаловим.

Коли у зал ресторану зайшли детективи НАБУ судді та бандити, що разом бухали почали розбігатися як таргани. Сам Вовк вискочив без верхнього одягу на вулицю та тікав від детективів до машини вдаючи з себе "слабоумного".
org100h зараз поза форумом  
Старий 24.12.2020, 18:35 #2786307   #363
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
З таким підходом пролітаєм тільки ми. А пороху в принципі не холодно і не тепло, він давним давно міг забити на це все болт.
Так він і забив давно, корупція не подолана за 5 років.
А ти чомусь віриш шо він шось там хотів, але не встиг довести до кінця)
Ну якщо погодитись з тобою, гіпотетично, що не забив.
Чому? Бо за Україну йому болить?
Чи просто знову хочеться до корита?
Тому бреше, от давайте мене знову і я нарешті виконаю всі обіцянки)
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 13.01.2021, 20:23 #2786896   #365
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
O kurwa, Газ в підземних сховищах, що належить Фірташу на 1.3 млрд в заставі в кацапів

ЗМІ: газ Фірташа на $1,3 млрд - у заставі в російського Фонду промислових активів - FINBALANCE. Все про економіку та фінанси.
Нічого, як розумний нарід вибере слідуючого перзидента Олю Полякову,то можливо й Фірташ повернеться в Україну, та поверне той газ взад)))
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 13.01.2021, 22:02 #2786899   #366
switch
Активний учасник

Наскільки я пам'ятаю, сивочолий до твого фірташа претензій не мав, і свою посаду узгоджував з ним. Це я про його візит з Кличком напередодні виборів, коли з благословення фірташа я так розумію Кличко зняв кандидатуру з президентських і дав дорогу пороху в обмін на мерське крісло.

Додано через 35 секунд
Тому я не бачу підстав, що ситуація була б інша, будь зараз порох презом.

Востаннє редагував switch: 13.01.2021 о 22:02. Причина: Пізніше додано
Старий 14.01.2021, 09:48 #2786905   #367
Petro Ford

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Наскільки я пам'ятаю, сивочолий до твого фірташа претензій не мав, і свою посаду узгоджував з ним. Це я про його візит з Кличком напередодні виборів, коли з благословення фірташа я так розумію Кличко зняв кандидатуру з президентських і дав дорогу пороху в обмін на мерське крісло.

Додано через 35 секунд
Тому я не бачу підстав, що ситуація була б інша, будь зараз порох презом.
Чувак, от зараз абсолютно мимо. Питання президенства тут зовсім ні до чого. Кацапи отримують контроль над стратегічним ресурсом і це проблема. А хто з булавою в даний момент тут абсолютно неважливо.

До речі. Ви в курсі, що Фейсбук почав банити за слово "Кацап" ?

Востаннє редагував Petro Ford: 14.01.2021 о 10:03.
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 14.01.2021, 10:54 #2786907   #368
switch
Активний учасник

А там що, тільки фірташа газ?
тоді тим більше питання цікаве - а де той газ, який закуповував Нафтогаз?
у нас ринок - не зможе постачати газ фірташ - буде постачати хтось інший. а при тих цінах, які вони зараз загнали - що піднімати газ зі сховищ, що купувати з нуля... Коротше я бачу проблему для фірташа, а не для себе.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
До речі. Ви в курсі, що Фейсбук почав банити за слово "Кацап" ?
а за как-цап?
рахую що це правильно, і за "хохол" тоді теж. давно називаю москалів "небратами" або тупо "ворогами" і банити за таке не будуть і всім зрозуміло про кого мова.

Востаннє редагував switch: 14.01.2021 о 10:54. Причина: Пізніше додано
Старий 14.01.2021, 12:11 #2786920   #369
Petro Ford

Цитата
А там що, тільки фірташа газ?
тоді тим більше питання цікаве - а де той газ, який закуповував Нафтогаз?
у нас ринок - не зможе постачати газ фірташ - буде постачати хтось інший. а при тих цінах, які вони зараз загнали - що піднімати газ зі сховищ, що купувати з нуля... Коротше я бачу проблему для фірташа, а не для себе.

Додано через 2 хвилини

а за как-цап?
рахую що це правильно, і за "хохол" тоді теж. давно називаю москалів "небратами" або тупо "ворогами" і банити за таке не будуть і всім зрозуміло про кого мова.
ОМГ. Чому тільки Фірташа??? В.т.ч Фірташа. Я так розумію, це той газ який Фірташ купив в Нафтогазу, але ще не забрав. І скоріше всього не оплатив. Прикидуєш яка дупа?
Старий 14.01.2021, 12:22 #2786924   #370
switch
Активний учасник

Чесно - я не дуже доганяю їхні схематози.
А чого вважаєш, що фірташ купив в нафтогазу? хіба йому не вигідніше купити напряму в Європи чи в газпрому?
Бо сховища належать нафтогазу? ну так може нафтогаз бере плату за зберігання фірташевого газу?
Інакше я взагалі офігіваю від бізнеса по-українськи - це типу нафтогаз заграбастав собі сховища, закачав туди халявного газу за літо, а тепер лупить для нас ціну поза 7 грн, і ніхто менше не запропонує, бо або купуєш в того ж нафтогазу, або вали на біржу і купуй по сезонних цінах?
Старий 14.01.2021, 12:41 #2786927   #371
Petro Ford

Цитата
Чесно - я не дуже доганяю їхні схематози.
А чого вважаєш, що фірташ купив в нафтогазу? хіба йому не вигідніше купити напряму в Європи чи в газпрому?
Бо сховища належать нафтогазу? ну так може нафтогаз бере плату за зберігання фірташевого газу?
Інакше я взагалі офігіваю від бізнеса по-українськи - це типу нафтогаз заграбастав собі сховища, закачав туди халявного газу за літо, а тепер лупить для нас ціну поза 7 грн, і ніхто менше не запропонує, бо або купуєш в того ж нафтогазу, або вали на біржу і купуй по сезонних цінах?
Просто здогадка
Відповідь

Мітки
газ, акція, протест, порошенко, політика, україна, яценюк

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:43.