Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий Вчора, 18:38 #2727772   #3061
KSW

Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну ок, як будем піднімати рівень купівлеспроможності?
А ніяк, бо він втік звідси, щоб не піднімати. А піднімати приходяться мені з тобою і нам подібним, а він тільки кричить зза бугра - #уйово піднімаєте.

Ще на рахунок ціни авто.... Логіка желєзна - машина херова бо в неї вложили ще половину. Тобто якщо завтра хтось скаже забери в мене машину за 100 грн, але там треба масло поміняти, то ну *** таку машину бо в неї вложити треба ще в два рази більше.

І от дотих пір не зрозумів, чо вам не похер хто що і за скільки купив. замість того що б побажати "Щасливої дороги" обовязково реба обісрати і сидіти потирати руки, чекаючи коли ж вона нарешті поломиться - і тоді вже щастя.

І різні ситуації бувають, буває люди скидають машини бо терміново треба. Знаю 100% випадок коли чоловік купив Т5 (пятий) за 4000, на укр номерах і в хорошому стані, в пасажирі. Хочте вірте, хочте ні. І для особливих - да.да то херова машина, і думаю причини ви вже собі самі придумаєте.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий Вчора, 19:13 #2727775   #3062
dima

Цитата:
Я порахував скільки зарплат треба поляку і українцю а аналогічній роботі щоб притбати авто, якщо в тебе є розрахунки по б/у то давай їх в студію, можливо ти знаєш правильну відповідь чому українцв їздять на старих авто
Тому що працюють на пів дурно.

Цитата:
Я не знаю де ти взяв тлумачення що поляки дурніші, ти з словом багатші не сплутав?
Ні, бо ти не знаєш получається по якій причині там дешеві машини (а просто так вони б дешеві навпене не були), те що воних рівень З/П більше то так, але тоді поцікався які ціни на комуналку вартість нерухомості, і якщо розглядати нову машину то різниці в ціні немає.

Цитата:
А можна аргументи введення цін як в Європі на утримання авто, чи ти так, аби ляпнути?
Техогляд старіше 3-ох років 2 рази на рік.
Вартість - від 80 до 120 євро. І це в тому випадку, якщо зауважень по технічній частині немає. Якщо є зауваження, то експлуатація забороняється або до їх усунення, або ... утилізація. Будь-який ремонт виконується за технологічними картами заводу-виготовлювача. Варіант "напильником зачистити" не проходить. Якщо написано міняти вузол в зборі - його будуть міняти в зборі. Написано "міняти парою" - мінятимуть парою. Це дорого! А кузовний ремонт - не дешевий!

Податок на володіння автомобілем. Величина цього податку залежить від об'єму двигуна, типу палива і кількості СО2, що викидається в атмосферу. Кожні 100 "кубів" обійдуться власникові бензинового авто - 2 Євро, дизельного авто з фільтром сажі - 9,5 Євро, дизельного авто без фільтру сажі - 10,7 Євро.

Екологічний податок на величину викидів СО2. Визначається технічними характеристиками конкретної моделі (викид CO2, г / км) і на скільки цей параметр перевищує граничні норми (норма 2014 р - 95 г / км). Норми кожного разу знижують. За перевищення теж треба платити - 2 євро за кожен грам перевищення норми.

Страховка теж збільшується відносно старості машини там є дуже багато факторів які на неї впливають тому писати не буду, є інтернет цікаво то почитай.

В цінові політиці щось може помінятись вже, але суть в тому що ти розглядаєш купівельну спроможність (тобто ціну за яку тобі продадуть машину) а ще треба додавати утримання (в плані скільки бабла треба заплатити щоб ти мав право їздити на машині по дорогах).

Цитата:
Якщо взяти навіть те що ціна буде однакова на 5 річне авто купівельна спроможність в українського копа в 3~ рази менша від польського як не крути
Тому тре кричати не за то щоб дешево металолом скупляти можна було а з/п піднімали, і тоді і металолому того нікому не потрібно буде.

Востаннє редагував dima: Вчора о 19:31.
dima зараз на форумі  
Подякував(ла):
vanco2 (Вчора)
Старий Вчора, 19:42 #2727778   #3063
vanco2

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
А ніяк, бо він втік звідси, щоб не піднімати. А піднімати приходяться мені з тобою і нам подібним, а він тільки кричить зза бугра - #уйово піднімаєте.
Дібіл, я тобі вже 100й раз повторяю, нікуда я не втік, а переїхав жити в інше місце, совок ти недорозвинутий, бо тільки в совку вважалось шо переїзд то втеча, і навіть коли дипломати і журналісти їздили за кордон в довгі відрядження, їм не дозволяли їхати повним сімейним складом, і завжди залишались неповнолітні діти вдома, шоб не задумали просити політичного притулку Так вот, в тебе психологія тих же дібілів шо таке робили. А коли я емігрував, на мене не було ні кпримінальної справи, ні війни, в мене було і досі є житло, в мене була машина не на бляхах і тд, тому від чого мені було втікати?

Ну і ти насмішив оцьою фразою - "А піднімати приходяться мені з тобою", і чим ти підіймаєш? Вон корокатан купив тачку на боляхах, як він підняв економіку? Ніяк! Вон заплатив хабар даішніку - і шо? Знов ніяк! Ви такими діями всього навсього накачуєте тіньову економіку і підтримуєте корупцію, на яку потім самі і жалієтесь!

Цитата:
Ще на рахунок ціни авто.... Логіка желєзна - машина херова бо в неї вложили ще половину. Тобто якщо завтра хтось скаже забери в мене машину за 100 грн, але там треба масло поміняти, то ну *** таку машину бо в неї вложити треба ще в два рази більше.
Ну ти ше шо видумаєш? Шо тобі хтось дав добру машину, і ше приплатив 2касаря баксів шоб ти мав на безниз і обслуговування, тільки шоб ти забрав Ми тут говорим не про гіпотетичні ситуації в вакумі, які існують тільки в твоїй уяві, а про реальність.

Цитата:
І от дотих пір не зрозумів, чо вам не похер хто що і за скільки купив. замість того що б побажати "Щасливої дороги" обовязково реба обісрати і сидіти потирати руки, чекаючи коли ж вона нарешті поломиться - і тоді вже щастя.

І різні ситуації бувають, буває люди скидають машини бо терміново треба. Знаю 100% випадок коли чоловік купив Т5 (пятий) за 4000, на укр номерах і в хорошому стані, в пасажирі. Хочте вірте, хочте ні. І для особливих - да.да то херова машина, і думаю причини ви вже собі самі придумаєте.
Щасливої дороги! Сказочнік!

Востаннє редагував vanco2: Вчора о 20:04.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий Вчора, 19:45 #2727779   #3064
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Заробляти більше грошей
Моцно сказано кеп, це все на що ти здатний? Давай продовжим розглчдати як приклад поліцейського, як ти плануєш підняти його платоспроможність до рівня польського поляцейського?
Kokorakatan зараз на форумі  
Старий Вчора, 19:54 #2727780   #3065
vanco2

Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
Вартість - від 80 до 120 євро. І це в тому випадку, якщо зауважень по технічній частині немає. Якщо є зауваження, то експлуатація забороняється або до їх усунення, або ... утилізація. Будь-який ремонт виконується за технологічними картами заводу-виготовлювача. Варіант "напильником зачистити" не проходить. Якщо написано міняти вузол в зборі - його будуть міняти в зборі. Написано "міняти парою" - мінятимуть парою. Це дорого! А кузовний ремонт - не дешевий!
Ти це розказуєш людині, яка ставила паливний насос в рено від богдана (Я ше знаю чуваків які в на гранд черокі ставили запчатсі від волги!) При тому за менше ніж рік, чувак потратив овер 600 баксів на обслугу тачки і сильно напрягав в любий день і час дня свого друга механіка ! І продав її, хоча каже шо тачка була ластачка!
Старий Вчора, 19:55 #2727781   #3066
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Тому що працюють на пів дурно.
А хто в тому винен що держава копу плотить сльози? Поліцейський?
Цитата:
Ні, бо ти не знаєш получається по якій причині там дешеві машини (а просто так вони б дешеві навпене не були), те що воних рівень З/П більше то так, але тоді поцікався які ціни на комуналку вартість нерухомості, і якщо розглядати нову машину то різниці в ціні немає.
А можеш написати комуналку, провести порівняння чи тільки ляля?
Цитата:

Податок на володіння автомобілем. Величина цього податку залежить від об'єму двигуна, типу палива і кількості СО2, що викидається в атмосферу. Кожні 100 "кубів" обійдуться власникові бензинового авто - 2 Євро, дизельного авто з фільтром сажі - 9,5 Євро, дизельного авто без фільтру сажі - 10,7 Євро.

Екологічний податок на величину викидів СО2. Визначається технічними характеристиками конкретної моделі (викид CO2, г / км) і на скільки цей параметр перевищує граничні норми (норма 2014 р - 95 г / км). Норми кожного разу знижують. За перевищення теж треба платити - 2 євро за кожен грам перевищення норми.

Страховка теж збільшується відносно старості машини там є дуже багато факторів які на неї впливають тому писати не буду, є інтернет цікаво то почитай.

В цінові політиці щось може помінятись вже, але суть в тому що ти розглядаєш купівельну спроможність (тобто ціну за яку тобі продадуть машину) а ще треба додавати утримання (в плані скільки бабла треба заплатити щоб ти мав право їздити на машині по дорогах).
То точно про Польщу?

Цитата:
Тому тре кричати не за то щоб дешево металолом скупляти можна було а з/п піднімали, і тоді і металолому того нікому не потрібно буде.
Може не зп піднімати а купівельну спрможність? І як ми то будем робити?
Старий Вчора, 20:00 #2727782   #3067
vanco2

Цитата:
Моцно сказано кеп, це все на що ти здатний? Давай продовжим розглчдати як приклад поліцейського, як ти плануєш підняти його платоспроможність до рівня польського поляцейського?
Треба з тебе і тобі подібних зібрати податок

Якщо чесно тема дуже довга, якщо коротко, то щоб заробляти більше грошей, треба робити щось якісно і на світовому рівні, щоб його купували не тільки від безвиході і нестачі грошей.
Шо радує - в нас в країні вже є прошарок таких людей, є і одяг якісний і дизайнерський, піпец як розвивається ІТ які продають послуги вже не за рахунок демпінгу цін, а за рахунок того шо профрівень високий, аграрний сектор подекуди починає пробиватись. Єдине шкода шо той прошарок ще досить маленький, якщо кількість такий продуктивних людей зросте до хоча б до відсотків 30-35, країна почне мінятись на очах.

Додано через 45 секунд
Цитата:

Може не зп піднімати а купівельну спрможність? І як ми то будем робити?
Вкалувати і виробляти щось корисне і якісне, а не купи/продай займатись.

Востаннє редагував vanco2: Вчора о 20:00. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 20:35 #2727786   #3068
AHgpyxa

Sasha

Я цифри написав з грубим заокругленням, до копійки не рахувава.
Знаю що він платив 280 злотих в місяць протягом 2 років.
4000 злотих вийшов ремонт тому - що він сам вграв турбіну. І замінив на новий генератор - хоча старий йому потім зробили за якихось 200 злотих. Ну і міняв бампер - бо також сам заїхав .
Решту розхідники - нічого серйозного.
Машина не з німців - з салону в Варшаві.

В кожного все індивідуально. В мого брата наприклад і 200к в рік то нормально. А дядьків сусід продав недавно шкоду з 2009 року з пробігом в реальних 30к.

Я писав в пості - якщо хотіти, мати час і шукати - то можна знайти хорошу машину за хорошу ціну. Все питання хто що і для чого шукає і в що вірить.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий Вчора, 20:40 #2727787   #3069
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Треба з тебе і тобі подібних зібрати податок
Отут нетреба ляля, бляхи в мене вже нема, зарплата повністю офіційна, зі всіх виплат сплачується всі податки хочу я цього чи нехочу
Цитата:
Якщо чесно тема дуже довга, якщо коротко, то щоб заробляти більше грошей, треба робити щось якісно і на світовому рівні, щоб його купували не тільки від безвиході і нестачі грошей.
Шо радує - в нас в країні вже є прошарок таких людей, є і одяг якісний і дизайнерський, піпец як розвивається ІТ які продають послуги вже не за рахунок демпінгу цін, а за рахунок того шо профрівень високий, аграрний сектор подекуди починає пробиватись. Єдине шкода шо той прошарок ще досить маленький, якщо кількість такий продуктивних людей зросте до хоча б до відсотків 30-35, країна почне мінятись на очах.

Вкалувати і виробляти щось корисне і якісне, а не купи/продай займатись.
Основна суть більше вкалувати, я вже поняв, через це внас пів-західної україни назаробітках, заграницею тільки наших нероб і чекають
Як поліцейський може більше вкалувати? Він працює таксамо як польський, тільки отримує мізер. А як всі виїдуть в польщу на заробітки то хто буде виукраїні вчити дітей в школах, патрулювати вулиці, пекти хліб, продаватиме в магазинах? Всі недопрацьовують? Аж настільки?
Старий Вчора, 20:50 #2727788   #3070
AHgpyxa

Цитата:
Якщо не помиляюсь то до трьох років немає техогляду.
А дальше в залежності від факторів - в середньому 80-120 злотих в рік. Можеш , якщо не їздиш, взагалі ТО не робити - за нього запитають лише тоді, коли зупинять і тільки якщо ти щось нарушив і тільки коли зупинка дійсно потребуватиме перевірки документів і ТО. Якщо небуло потреби і авто невикористовувалось - то ТО можна не робити, а потім , за потреби їхати, доїхати до першої Стації Пояздув і зробити ТО.

Якщо взяти поляків - то там половина їздить на 20+ років гольфах, пасатах, меганах, досить багато молоді на опель корса або Fiat 126 Maluch і т.п. - Все просто таку машину для роботи не шкода, вона дуже дешева в утриманні.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий Вчора, 23:36 #2727800   #3071
D@nZeL

Цитата:
Ті хто їздить на бляхах, в переважній більшості піднімають хіба свій пісюн коли ходять в туалет, але аж ніяк не купівельну спроможність в державі... Це вершина цинізму, наїбати державу з податками і потім ще говорити, про підняття купівельної спроможності.

Востаннє редагував D@nZeL: Вчора о 23:42.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
dima (Нині), Tommygun (Нині)
Старий Нині, 07:42 #2727805   #3072
KSW

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Ті хто їздить на бляхах, в переважній більшості піднімають хіба свій пісюн коли ходять в туалет, але аж ніяк не купівельну спроможність в державі... Це вершина цинізму, наїбати державу з податками і потім ще говорити, про підняття купівельної спроможності.
Ну я на бляхах не їжджу. І Кокоракатан вже ні. Я плачу всі податки які маю платити. Раніше мав найманого поацівника. От я вважаю що я хоч якось піднімаю економіку країни. А Vanco, замість того щоб приносити користь своїй країні здриснув звідси, бо не зміг тут себе реалізувати і розвивати країну, і піднімає економіку штатів. Але пхає свого носа в Нашу країну і вчить як жити і заявля що тут щось можна розвивати, але сам пішов по легкому шляху. Тобто втік туди де ліпше, де просто платять за роботу, і нічого самому не потрібно придумувати. Не потрібно з ранку до вечора (а іноді і вночі не можеш заснути) ламати голову як заробити пару копійок.
А на рахунок т5 за 4000шт. ,то просто СТБ розпродував (оновляв) автопарк, а чувак оказався поряд. Пишу тут бо обіцяв собі не відписувати під його дибільними висерами.
KSW зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:02.