Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Здоров'я, косметика, медикаменти

Вітаміни для очей, лютеін LUTEIN (США).

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.05.2019, 08:36 #2758842   #1
IRV2007
Активний учасник
Типово Вітаміни для очей, лютеін LUTEIN (США).

Ціна: 470
Контакти: 0509028043 0987054767
Вітаміни для очей Puritan's Pride Lutein 20 мг з Zeaxanthin - біологічно активний комплекс вітамінів і мінералів для поліпшення та підтримки здоров'я очей.
Лютеїн відповідає за якість зору вночі і необхідний при низькому контрасті. Він грає роль в підтримці здоров'я очей. Незамінний попередник каротиноїдів - амінокислот, що відповідає за якість зору і здоров'я очей. До складу препарату входить поліпшена форма лютеїну Lutigold ™, яка легше засвоюється організмом і більш ефективна.
Зеаксантин - потужний антиоксидант, здатний проникати в сeтчатку ока і захищає її від шкідливого впливу занадто яскравого і небезпечного освітлення. Він виводить вільні радикали, попереджає розвиток катаракти, знижує небезпеку впливу синього світла, сприяє відновним процесам очей.
Для дорослих приймати одну капсулу на день разом з їжею.

Востаннє редагував IRV2007: 05.08.2019 о 12:38.
IRV2007 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:36.