Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я

Проблема із спиною!!!

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.03.2018, 13:50 #2723072   #61
Olegina
Учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Подивіться на сайті Япрофі https://yaprofi.ua, це сайт, де майстри з усіх галузей викладають свої анкети. Можливо там знайдете свого вертебролога.

Успіхів! Не хворійте!
Olegina зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (02.03.2018)
Старий 20.02.2019, 08:05 #2748434   #62
Inessaa
Учасник

Честно сказать, вставить хребты далеко не самая простая операция, поэтому остаться инвалидом после нее можно в 99% случаев. Да и вообще кто вам сказал, что при таком диагнозе делается именно эта операция? На сколько я знаю сейчас все обходится обычной блокадой хребта можете сами почитать об этом здесь на сайте IVR если не верите мне.
Inessaa зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
MoRZE (20.02.2019), Nobel (20.02.2019)
Старий 08.03.2019, 12:37 #2749836   #63
kotyuk
Учасник

Цитата
Допис від Inessaa Переглянути допис
Честно сказать, вставить хребты далеко не самая простая операция, поэтому остаться инвалидом после нее можно в 99% случаев. IVR если не верите мне.
Да невже? Прямо в 99% випадків? Вах-вах-вах....
Якщо рекламуєте сайт, то хоча б не пишіть дурниць, бо хто після такого звернеться.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 07:31 #2762906   #64
Jane Doe

Потрібна допомога! Ситуація наступна. У березні цього року дитині діагностувати ідіопатичний S-подібний сколіоз 1-2 ступеня. Дитині було 11 років на той момент. Ортопед на Гоголя - Дзюбановська. Назначили різні процедури в поліклініці, ЛФК. Лікувальний курс процедур дочка пройшла. Зарядку робили щодня. Спить без подушки на ортопедичному матрасі, правда проблема з контролем пози, знаю що на боці не можна, тільки на спині або животі, але дитина постійно на бік перевертається. Стараюся контролювати її осанку, сама не помічає як сутулиться. У школі взяли ще один комплект підручників, тому в рюкзаку носила лише зошити, пенал, термос. Зараз ми поїхали в Більче-Золоте, проходи о курс лікування. Тут лікар діагностувала вже 2 ступінь, правда "на око", бо знімок у нас був ще з березня, але його якість, на її думку, залишає бажати кращого. Тутешній тренер з ЛФК порадив нам у Тернополі звернутися до Мацикура Віктора Степановича ("Колізей") і фізично працювати під його керівництвом. На даний момент за півроку якогось прогресу не бачу. Дівчина висока 1.65 см і активно росте, боюсь погіршення ситуації. Хтось стикався з дитячим або підлітковим сколіозом? Що порадите?

Востаннє редагував Jane Doe: 07.07.2019 о 08:22.
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 08:26 #2762910   #65
hunter07

Я не медик, але і Мацикур Віктор, наскільки я знаю також не медик, хоча тренер хороший.
Поради три:
1. басейн
2. плавання
3. 3 рази в тиждень
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 08:52 #2762916   #66
Jane Doe

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Я не медик, але і Мацикур Віктор, наскільки я знаю також не медик, хоча тренер хороший.
Поради три:
1. басейн
2. плавання
3. 3 рази в тиждень
Забула написати плавання присутнє з квітня 2 рази на тиждень. Червень 4 рази на тиждень. Останні 2 тижні щодня. Також курс лікувального масажу час від часу. Я знаю, що він не медик. Його радили як тренера. Правда для мене тренер зі спорту і людина, яка займається лікуванням сколіоз через ЛФК різні речі. Але готова чіплятися за любий шанс. Переживаю просто, щоб вправи були підібрані вдало і не погіршили ситуації.

Додано через 3 хвилини
Зі змін, які сама можу побачити на даний момент, це більш розвинені м'язи на плечах. І все. Дзюбановська нам сказала прийти до неї у вересні, але не знаю чи в тримаю ще 2 місяці. Хочеться зробити знімок, щоб дізнатися чи не прогресу.

Востаннє редагував Jane Doe: 07.07.2019 о 08:52. Причина: Пізніше додано
Старий 07.07.2019, 10:44 #2762923   #67
vuyiko
Учасник

Кинув контакт в приват, звертайтесь.
vuyiko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (07.07.2019)
Старий 07.07.2019, 11:36 #2762925   #68
hunter07

Ну може з моєї сторони це буде не гарно, але Вам треба менше панікувати.
Плавання (фізичні навантаження) є, основне ввели їх в звичку дитині. Дитина ходить в басейн з задоволенням - значить все буде ок.
Масажі, ЛФК, і т.д. - це ок, але не треба вганяти дитину в комплекси і вічні ходіння по лікарях.
Обмежте час сидіння за компютером/планшетом, ходіть далі наполегливо в басейн, а взимку віддайте в секцію бігових лиж
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 11:51 #2762926   #69
Jane Doe

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Ну може з моєї сторони це буде не гарно, але Вам треба менше панікувати.
Плавання (фізичні навантаження) є, основне ввели їх в звичку дитині. Дитина ходить в басейн з задоволенням - значить все буде ок.
Масажі, ЛФК, і т.д. - це ок, але не треба вганяти дитину в комплекси і вічні ходіння по лікарях.
Обмежте час сидіння за компютером/планшетом, ходіть далі наполегливо в басейн, а взимку віддайте в секцію бігових лиж
В нас ніколи і не було проблем з комп'ютером чи планшетом. Та й ніби не панікую. Просто лікарі кажуть, що сколіоз не виліковний. Тільки тренер з ЛФК сказав, що Мацикур допоможе виправити ситуацію. Мене власне цікавить реальна історія людей, які з цим стикалися. Яких фахівців можуть порадити? Бо, наприклад, ЛФК на Гоголя мене абсолютно не влаштовує, масажист теж. Там масаж 5 хв та й по всьому. Таке враження, що як не будь роблять.
Старий 08.07.2019, 15:39 #2762977   #70
Носоріг
Донор

Сходіть ще в Академію здоров'я на Злуки.
Там є дуже класний лікар-кінезіолог.
Той лікар мені розписав комплекс вправ, після яких вже півроку, я на спину майже не скаржуся.
Думаю, думку ще одного лікаря точно буде не зайвим Вам почути.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (08.07.2019)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:36.