Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Забудови в Тернополі

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.06.2019, 20:21 #2761888   #1241
Мановар
бусовод

Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Вони свято вірять що в їхній стінах є пінопласт який буде їм гроші економити. Ніколи не бачив щоб на будову Тернопільбуду той пінопласт завозили. Але якщо десь якийсь кусок туди запхають то це гірше ніж якби його там не було. Точку роси ніхто не відміняв, та й 5см пінопласту це загалом ні про що.
до слова, не знаю що за хвірма будує в районі ринку-петриківського перехрестя, над самою річкою (заправка брсм), але утепляють 5см пінопластом . точно не екструдованим)))
я логіки не розумію,там економії чисто копійки різниці між 5 і 10 см. а за роботу працівникам ті самі гроші за утеплення, чому не дати 10см? жиди.....
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2019, 21:50 #2761903   #1242
igorslf

Цитата:
Допис від MartaKarta Переглянути допис
Я намагаюся зараз вибрати якийсь норм варіант квартири. Вирішила, що точно буду купувати в новобудовах, тому що мені подобається, що там чиста парадна, і як дівчина))) дуже вірю в енергетику. Мені буде неприємно жити там, де хтось вже жив. Тобто я хочу "чисту" хату. Зараз вибрала ЖК на сайті https://vn.com.ua/ua/complex/zhk-obolonja-park і думаю на якому зупинитися але мені цікаво чи дійсно дитячий садок поруч? Тому що я не хочу водити дитину кудись далеко від дому.
Цитата:
Допис від MartaKarta Переглянути допис
а можно конкретніше?
Як казав колись мій препод – вопрос на запитання:
Дана задача рекламувати/сеошити сайт ВН чи Оболоня парк?

Видало слово "парадна" на, яке в Тернополі чути лише з ящика з ток шоу кіефскіх розмов.
Це так для досвіду щоб знати.

Доречі, був біля Оболоня Парк сьогодні. Мешканцям кімнат, в останніх будинках, які з вікнами на Шептицького, де в кількадесят метрів ринок "ціп-ціп-ціп" в весняно-літній період непозаздриш.
igorslf зараз поза форумом  
Старий 22.06.2019, 23:08 #2761912   #1243
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
до слова, не знаю що за хвірма будує в районі ринку-петриківського перехрестя, над самою річкою (заправка брсм), але утепляють 5см пінопластом . точно не екструдованим)))
я логіки не розумію,там економії чисто копійки різниці між 5 і 10 см. а за роботу працівникам ті самі гроші за утеплення, чому не дати 10см? жиди.....
Він з піноблоків то будинок буде теплим і так але якби ще 10см дали то можна було б практично не опалювати квартиру...
Той будинок прекрасний факт корупції і розп...ства, дуже близько до річки що заборонено, та ще й газова заправка збоку.
pberit зараз поза форумом  
Старий 22.06.2019, 23:17 #2761913   #1244
хамід
Активний учасник

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Той будинок прекрасний факт корупції і розп...ства, дуже близько до річки що заборонено, та ще й газова заправка збоку.
Родзинкою тієї будови є спосіб отримання земельної ділянки:
її місто безоплатно передало "щасливцям"
керуючись нормами ст.121 Земельного Кодексу України ...
А інші 99,99% пересічних громадян що звертаються в ТМР
отримують відповідь що вільної землі немає )
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (26.06.2019)
Старий 23.06.2019, 08:08 #2761921   #1245
MakDi

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Як казав колись мій препод – вопрос на запитання:
Дана задача рекламувати/сеошити сайт ВН чи Оболоня парк?

Видало слово "парадна" на, яке в Тернополі чути лише з ящика з ток шоу кіефскіх розмов.
Це так для досвіду щоб знати.

Доречі, був біля Оболоня Парк сьогодні. Мешканцям кімнат, в останніх будинках, які з вікнами на Шептицького, де в кількадесят метрів ринок "ціп-ціп-ціп" в весняно-літній період непозаздриш.
Доми на оболоні купляють тільки мазохісти, які не хочуть спокійного життя. Особливо співчуваю автомобілістам. До чого ж життя має довести щоб взагалі розглядати там варіанти...
MakDi зараз поза форумом  
Старий 23.06.2019, 17:33 #2761950   #1246
4udik
Учасник

Мені от цікаво , де там креатор хоче втиснути свій булинок «манхеттен»на куліша ?ще й 16 поверхів..

Додано через 3 години 17 хвилин
Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Доми на оболоні купляють тільки мазохісти, які не хочуть спокійного життя. Особливо співчуваю автомобілістам. До чого ж життя має довести щоб взагалі розглядати там варіанти...
Для тих екстрималів , ще Меркурій готується 2 секції звести на Білогірській !

Востаннє редагував 4udik: 23.06.2019 о 17:33. Причина: Пізніше додано
4udik зараз поза форумом  
Старий 25.06.2019, 11:09 #2762045   #1247
ChuykoArchitect
Активний учасник

Цитата
Допис від 4udik Переглянути допис
Мені от цікаво , де там креатор хоче втиснути свій булинок «манхеттен»на куліша ?ще й 16 поверхів..

Додано через 3 години 17 хвилин

Для тих екстрималів , ще Меркурій готується 2 секції звести на Білогірській !
Білогірська оббудовується зі всіх сторін. Прямо навпроти приміського автовокзалу будують, там де колись був магазин електротоварів, навпроти нього, був старий особняк - теж будують. Навпроти спорткомплесу, в приватному секторі, теж будують.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 25.06.2019, 20:43 #2762109   #1248
4udik
Учасник

Ну так , в тернополі будова на будові !приріст населення ,економічний ріст,чи що ?! так навпаки населення міста зменшується!
Для себе купити житло ,це ще я розумію !але скупляти по декілька(типу під здачу )..нуу незнаю , невже Тернопільські квартири -це вигідні інвестиції (а це не так і дешево,і окупність не швидка)🤔??
4udik зараз поза форумом  
Старий 26.06.2019, 10:47 #2762146   #1249
хамід
Активний учасник

яке "чудове" рішення суду :
Цитата Шостий апеляційний адміністративний суд визнав недійсним ДБН «Планування і забудова територій», яким, зокрема,
запроваджуються обмеження щільності та висотності забудови в містах, забудови у зелених зонах тощо.
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
від 23 квітня 2018 року № 100 «Про затвердження ДБН Б. 2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» суд визнав протиправним та нечинним.

Нагадаємо, ДБН Б. 2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» містить понад 50 змін, спрямованих на припинення хаотичної забудови українських міст, зокрема вводяться:
• обмеження висотності забудови у містах - нове поняття «блакитні лінії»;
• обмеження забудови у зелених зонах - нове поняття «зелені лінії», які визначають межі ландшафтних та рекреаційних територій, на яких заборонено будівництво;
• обмеження щільності забудови, яке забороняє її підвищення у декілька разів;
• обов'язкове будівництво дитячих садків і шкіл у житловій забудові, збільшення майданчиків для відпочинку та спорту;
• обов'язкове забезпечення безбар'єрного доступу.
хамід зараз поза форумом  
Старий 26.06.2019, 20:33 #2762178   #1250
eleKtrik

Цитата
Допис від 4udik Переглянути допис
Ну так , в тернополі будова на будові !приріст населення ,економічний ріст,чи що ?! так навпаки населення міста зменшується!
Для себе купити житло ,це ще я розумію !але скупляти по декілька(типу під здачу )..нуу незнаю , невже Тернопільські квартири -це вигідні інвестиції (а це не так і дешево,і окупність не швидка)��??
якби б не було рентабельно - тоді б ніхто не купляв / ж логічний вивід можна зробити ?
П/С/ Нарахунок зменшення населення - інформація не відповідає дійсності / так як поглянути лише на переповненні дитсадки і школи можна зробити висновок що населеня збільшується стрімкими темпами
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.06.2019, 11:34 #2762210   #1251
igorslf

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
якби б не було рентабельно - тоді б ніхто не купляв / ж логічний вивід можна зробити ?
П/С/ Нарахунок зменшення населення - інформація не відповідає дійсності / так як поглянути лише на переповненні дитсадки і школи можна зробити висновок що населеня збільшується стрімкими темпами
Це типові демографічні хвилі. Якось переглядав то по пам'яті кінець 80 початок 90-х народжуваність по Україні +- 700 тис/рік далі зменшення і початок 2000х яма в 370-400 тис. Далі назначний підйом, як в останні роки не в курсі, але судячи з того що садки і початкові школи переповнені і суто по розрахунку віку зрозуміло як, народжують зараз народжені саме в кінці 80-х і 90х. . Регіонально тенденція аналогічна, так як економ-політ обстановка +- однакова.

Якщо припустити, що продажі певним чином пов'язані з цими демографічними хвилями, і в останні роки скупляються нерухомістю, народжені в кінці 80х початку 90, по віку воно так +- підходить, то далі протягом 10 років може піти спад продажів. Ну і така штука, що нерухомість передається у спадок а лишнє також мало кому треба. Однак, момент непридатності хрущівок до нормального життя і переселення з сіл в міста може перекрити то все. Також найперше економічна ситуація аніж демографічна впливає на продажі.
igorslf зараз поза форумом  
Подякував(ла):
4udik (27.06.2019)
Старий 28.06.2019, 11:00 #2762276   #1252
ChuykoArchitect
Активний учасник

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
яке "чудове" рішення суду :
Дивіться яка справа. Цей ДБН скасований майже рік тому. Скасували його, раптово, за кілька днів (27.08.210 до його вступу в дію 01.09.2018. Потім були апеляції, суд казав що ДБН не діє, Мінрегіон казав що діє. На практиці цей ДБН використовують, проекти роблять по ньому. Але склалась така ситуація що наразі є правовий вакуум. Хочеш - роби по старому ДБН-у, хочеш - по новому. Наприклад у Києві по старому видають містобудівні умови та обмеження. Я вважаю що це зроблено для того щоб був хаос, а там де хаос - завжди можна домовитись.

Ну і восени вступить в дію новий (тобто трохи змінений скасований ДБН).

Такі справи.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 03.07.2019, 07:51 #2762682   #1253
AMOROSO

Зробили до "Хутора", але якість робіт, як завжди в нас, ніхто не контролює..

AMOROSO зараз поза форумом  
Старий 05.07.2019, 18:04 #2762822   #1254
saymon
Активний учасник

Цитата - Як називається архітектор, інженер або дизайнер, який нічого не проектує?
- УРБАНІСТ!
Вибачте.
saymon зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:30.
Ad Management plugin by RedTyger