Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Україно-російська війна

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2019, 20:31 #2745550   #3781
idcomsomnom
Активний учасник
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Джентельмени, попрошу хвилиночку уваги. Сьогодні мені видали модерський машингвер, старпон і шкіряну портупею.
Пишу тут, оскільки основні баталії з використанням ненормативої лексики і особистих образ відбуваються в політиці, а ця тема є такою, що має найбільше переглядів.
Словом, владою даною мені Адміністрацією, надалі каратиму за особисті образи і невмотивоване використання матів, щоб виконати урочисту присягу, забезпечити на ФФМ чистоту навіть пустотою. Дякую за увагу.
УРА
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2019, 20:31 #2745551   #3782
Petro Ford

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а що кондитер вже рейдернув форум, і розставляє модераторами порохоботів ?
Яволь
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 17.01.2019, 20:46 #2745553   #3783
vanco2

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Джентельмени, попрошу хвилиночку уваги. Сьогодні мені видали модерський машингвер, старпон і шкіряну портупею.
Пишу тут, оскільки основні баталії з використанням ненормативої лексики і особистих образ відбуваються в політиці, а ця тема є такою, що має найбільше переглядів.
Словом, владою даною мені Адміністрацією, надалі каратиму за особисті образи і невмотивоване використання матів, щоб виконати урочисту присягу, забезпечити на ФФМ чистоту навіть пустотою. Дякую за увагу.
Стоп, а які слова вважаються матами? І чи можна вважати образою оголошення діагнозу?
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 17.01.2019, 20:52 #2745554   #3784
Sect0r

Xуй - Путін!
Sect0r зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 20:53 #2745555   #3785
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата а що кондитер вже рейдернув форум, і розставляє модераторами порохоботів ?
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 17.01.2019, 20:58 #2745556   #3786
qazwsx321
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Стоп, а які слова вважаються матами? І чи можна вважати образою оголошення діагнозу?
свій діагноз, можеш оголошувати не стидаючись
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 17.01.2019, 21:37 #2745565   #3787
Petro Ford

Цитата:
Про мати.
Читай правила. Там написано, що на розсуд модератора.
Про діагноз: діагнози може ставити виключно спеціаліст. Покажеш скан диплома-ставиш діагнози

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Xуй - Путін!
П. 2.7. Правил дозволяє. Але скажеш таке про форумчанина - купуй лубрикант

Востаннє редагував Petro Ford: 17.01.2019 о 21:37. Причина: Пізніше додано
Старий 17.01.2019, 21:45 #2745569   #3788
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата Про діагноз: діагнози може ставити виключно спеціаліст. Покажеш скан диплома-ставиш діагнози
В психіатрії, хто перший надів халат, той — дохтор )))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 22:12 #2745577   #3789
vanco2

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Отож бо й воно! Ну і хіба я винен якщо якась людина, наприклад, далбайоб?
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 18.01.2019, 08:31 #2745598   #3790
Petro Ford

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Можеш вважати, що першим втягнув халат я

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Отож бо й воно! Ну і хіба я винен якщо якась людина, наприклад, далбайоб?
Якщо доведеш, що в медицині зустрічається такий діагноз - Обіцяю подумати над формулюванням, яке допускало б встановлення такого діагнозу. Але тільки цей, озвучений тобою діагноз. Інших не пропонувати

До речі, джентельмени, Парубій вчора підказав шикарне формулювання, на заміну загальноприйнятому ПНХ тепер треба казати: "Відійди від мене, нечисть"
Користуйтесь на здоров'я

Востаннє редагував Petro Ford: 18.01.2019 о 09:51. Причина: Пізніше додано
Старий 19.01.2019, 11:00 #2745762   #3791
qazwsx321
Активний учасник

про "потєшні війська" Петра другого Порошенка

Если ввели ВП, а ставка Верховного создана, или её и при ВП не надо?
Или и тут мы немножко беременные, и у нас опять всё "уникально"?))))

А министры так и остаются политическими фигурами несущими только политическую ответственность, а не криминальную, за ....?

А за военные преступления так и будут судить по законам мирного времени?
(Я имею ввиду за скажем взрыв очередного склада, или не выполнении боевой задачи. Или так и будет, что штраф за запах при управлениии авто - 34 тысяычи, а за взрыв склада стоимостью миллиард долларов - 4 тысячи?

За взятки и воровство, скажем в том числе и в армии, мы тоже будем говорить, что доказательства добыты с нарушением КПК? Поэтому украденное не будет преступлением.

Если, как сказал: «НГШ, что все ВСУ переведены в полную БГ». Тогда вопрос, а их штаты соответствуют штатам военного времени?

А они покинули места постоянной дислокации, вместе с командными пунктами и ушли в секретные районы, для проведения боевого слаживания?

Гнеральный штаб, СНБО, Верховный и другие центры управления заняли секретные районы и ЗКП, или так и продолжают своим присутствием нести угрозу для жителей Киева?

А провели максимально рассредоточение объектов вероятного нападения из категорированных городов, чтобы не подвергать население угрозам, как это было скажем в Алеппо?

Я конечно ещё и ещё могу задавать вопросы тем кто «играет в солдатиков» и как я пока вижу не понимающие, что они собираются воевать не на Луне.
Даже при АТО уже мы имеем факт, что поражение мирного населения в ОРДЛО 1:5, это 2 тысячи военных и 10 тысяч гражданских.

Про организацию эвакуации и персональную ответственность, за её проведение: заводов, музеев, архивов, детских домов, домов престарелых, других объектов экономики и населения в целом при угрозе ударов, или отходах ВСУ, пока молчу.

Также молчу про реальную организацию территориальной обороны, создание подразделений из населения способных воевать в случае прорыва фронта.

Пока Кабмин позаботился, только о заключённых и очень коряво. Так 7.11.2018 КМУ принял Постанову про организацию эвакуации заключённых и из гауптвахт, и дисциплинарных батальонов.
Бред!
Так как эти вещи должны попадать в раздел частичной эвакуации проводимой исключительно ведомствами: МО и Минюст, а поэтому должны это решать внутренними приказами. (С)
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 19.01.2019, 14:33 #2745795   #3792
as2

as2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rok (Вчора)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:29.