Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Дебати

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.04.2019, 16:24 #2754517   #81
vanco2

Типово Відповідь: Дебати

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Вдалося досягти? Ну ми ж не у вакуумі живемо. Є приклади чого за такі терміни можна досягти. Наприклад Грузія. От там дійсно чогось досягли. Боротьба з корупцією це хронічна хвороба теперішньої влади. Дещо зробили? Ну так молодці,тепер час тих хто готовий зробити більше.
А ти когось з грузинів знаєш особисто? Так там поліцію патрульну зробили фактично як в нас, вони не беруть хабарів, і автоматизували багато речей в тих самих держсевісах - як і в нас зараз (почитай тут http://forum.te.ua/showthread.php?p=2754438#post2754438 парочку відгуків від людей)

Але Грузія далі бідна країна з низькими ЗП яка платить так само як і ми ринкову ціну за енерноресуси. А знаєш чо? Бо як виявилось вони бідні не через то що в них крали податки яких вони не платили, вони були і є бідні бо там ніхера крім вирощування фруктів і виробництва вина + трох туризм - нема. Вони не виробляють телефонів, високотехнологічної зброї, навіть сектор IT там настільки мізерний що його ніхто не сприймає в серйоз - з Грузії якщо знаходиться класний спец - його легше просто перевезти в інший офіс ніж відкривати там.

Ну і про середню ЗП в Грузії

Цитата Средняя месячная зарплата в Грузии в 2016 году — 940 лари (около $390).
Прикинь, майже як в нас А правда життя знаєш яка? Якщо рельано зміниться ситуація і в країні запанує повністю не корупційна влада - ти почнеш заробляти менше - бо доведеться ще й платити податки з того повністю А заробляти більше ти не будеш, по причина по якій в нас більшість заробляє мало не має ніякого відношення до того хто при владі.

Але звичайно такого не станеться, ти почнеш заробляти менше не через податки, а через то що гривня обвалиться
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (15.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2019, 16:35 #2754519   #82
Zer0cool
Русский
Post Відповідь: Дебати

Цитата:
Допис від Mastiq Переглянути допис
Дуже цікавий зв'язок між цими окремими позиціями.
Вк+Ок діяли в інтересах РФ, завжди.
А Фейсбук діє в американських інтересах. Я теж маю жити відповідно до американських інтересів?
Мені ВК зручніший. І ніхто не має за мене приймати рішення в яку соц. мережу мені заходити.
Zer0cool зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (15.04.2019)
Старий 15.04.2019, 17:46 #2754522   #83
Poter2
Активний учасник

Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
А Фейсбук діє в американських інтересах. Я теж маю жити відповідно до американських інтересів?
Мені ВК зручніший. І ніхто не має за мене приймати рішення в яку соц. мережу мені заходити.
А тобі хтось забороняв заходити у ВК чи одноглазники? Заходь, ніхто не боронить. Заборонили провайдерам. Пересічні люди до того нічого не мають. Просто треба мати хоча б чуть розуму, і якщо тобі аж настільки нестерпно жити без своєї рідної москальскої пропаганди, то задати гуглу питання, як запустити ВК в Україні.
Але ж кацап буде волати про "борошно" народу! Йому за те гроші платять!
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.04.2019, 22:57 #2754587   #84
stingerone

Зараз на ICTV "Паниковского бьют!" (С),
ой, чмошного данилюка, який грyдьми став за зелебеню як член команди.
Це просто цирк!
Телепень телепнем!

Поки писав, скінчилося!

Що воно там мололо...
stingerone зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (17.04.2019)
Старий 17.04.2019, 11:49 #2754852   #85
Mastiq

Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
А Фейсбук діє в американських інтересах.
Можливо. Проте, однесеньке таке мале "проте" - штати не межують з нашою державою та не ведуть спонсорування сепаратизму. Не Штати відкролупали в моєї країни частину території, мес'є "русскій". Почитай, як матимеш вільний час, як народ живе зараз там. Як живуть, за рахунок чого "стабільність" системи. Ковтають усе, що закидає влада. На повістці року - податок на повітря та фаєвол, як у П. Кореї.
Mastiq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (17.04.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.04.2019, 11:56 #2754853   #86
stingerone

Цитата:
Допис від Mastiq Переглянути допис
Можливо. Проте
Кинь цю затію -- щось йому доказати.
Це ж штатний ольгінський мокшанський козломордий троль. Він на тобі гроші заробляє, коли ти відповідаєш йому!

НЕ ГОДYЙТЕ ТРОЛІВ!
stingerone зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:37.