Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів

22 вересня, МЦ "Бастер" Майстерклас для гітаристів.

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.10.2011, 04:10 #1783932   #41
sachokk
Типово Відповідь: 22 вересня, МЦ "Бастер" Майстерклас для гітаристів.

Подивився ...Що сказати ? Те , що в Тернополі хтось працює і робить спроби хоч якось розрухати пасивну молодь - дуже добре. Але кого ви привезли і чому він навчив ? Обігрування гітарних сольних пасажів на рівні початку 70 років. Більшого я не побачив. Ще й на одному мінорному тонічному тризвуку ..згадав ..десь там з!явився ритмічний риф в ритм групі і цей " демонстратор" почав знову грати завчені гітарні " ходи" .Трохи , щоправла , активніше.. Користуюсь термінологією гітаристів -дилетантів лиш щоб підкреслити банальність почутого...Але він , здається , басист ? Як для басиста - досить непогано. Але для обласного центру ....трохи як би замало. Ніяким чином не хочу образити організаторів. Вони однозначно хотіли зробити добру справу. Але тут попросили про "враження" ...відповів. У мене однозначне питання : Що він демонстрував у Тернополі ? Примочку ? Техніку ? Вміння ефектно тримати позу ? Можливо я чогось не зрозумів ...
sachokk зараз поза форумом  
Подякували 2:
ALM (30.10.2011), UCreature (30.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2011, 13:55 #1784200   #42
spartak

Цитата
Допис від sachokk Переглянути допис
Подивився ...Що сказати ? Те , що в Тернополі хтось працює і робить спроби хоч якось розрухати пасивну молодь - дуже добре. Але кого ви привезли і чому він навчив ? Обігрування гітарних сольних пасажів на рівні початку 70 років. Більшого я не побачив. Ще й на одному мінорному тонічному тризвуку ..згадав ..десь там з!явився ритмічний риф в ритм групі і цей " демонстратор" почав знову грати завчені гітарні " ходи" .Трохи , щоправла , активніше.. Користуюсь термінологією гітаристів -дилетантів лиш щоб підкреслити банальність почутого...Але він , здається , басист ? Як для басиста - досить непогано. Але для обласного центру ....трохи як би замало. Ніяким чином не хочу образити організаторів. Вони однозначно хотіли зробити добру справу. Але тут попросили про "враження" ...відповів. У мене однозначне питання : Що він демонстрував у Тернополі ? Примочку ? Техніку ? Вміння ефектно тримати позу ? Можливо я чогось не зрозумів ...
Ну як це що демонстрував....гітару Паркер..яка скоріш за все скоро зявиться або зявилась у МЦ Бастер..)))
З майстеркласом немає нічого спільного ,хоча от біля мене сиділа група підлітків,вони там просто мліли від нього))
spartak зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sachokk (30.10.2011)
Старий 30.10.2011, 15:19 #1784241   #43
Volkmar

а ви уважно читали тему майстеркласу? шановні..Людина по пунктах розжовувала що і з чим їдять. даний майстерклас розрахований був на гітаристів початківців, які толком не знають що таке примочка і як її включати...саме це ми і хтіли розказати в першому класі, так би мовити ввідному.... ви як взяли в руки гітари невже зразу валили як вей чи сатріані? хєр там...ходили як нубери і втикали примочки в магнфітофон весна....грали мітол на дісторшені повними акордами з баре...поки хтось не показав і не розказав шо і з чим їдять, шо примочка не втикається на пряму в мікшерний пульт, шо нада комбєг і т.д.

На рахунок майстерності Льоші Івченка - могу поспоріть, більшості до нього ше далеко, людина являється сесійним гітаристом. яка бере участь у цілій купі цікавих проектів а не у бендах рівня села Тернопіль....крім того акцент ставився не на гру і техніку а на теорію, ті пару творів які були зіграні суто для галочки щоб народу не було нудно...
щодо сольних пасажів рівня 70-х....шановний ...а де вас носить коли на сейшинах нема кому реально грати.....як тільки просять когось вийти поімпровізувати на якусь тему так всі невїбенно матьорі гітаристи зразу никаються...я розумію шо піздіти то не мішки носити...але ж *** ...майте совість....
в нас була ідея для конкурсу, вибрати 3-х гітаристів з залу і втикнути якийсь джем трек....цікаво шоб ви показали на ньому, якими навороченими пасажами рівня 2011 року ви б це обігрували...????
Volkmar зараз поза форумом  
Старий 30.10.2011, 19:07 #1784390   #44
sachokk

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
а ви уважно читали тему майстеркласу? шановні..Людина по пунктах розжовувала що і з чим їдять. даний майстерклас розрахований був на гітаристів початківців, які толком не знають що таке примочка і як її включати...саме це ми і хтіли розказати в першому класі, так би мовити ввідному.... ви як взяли в руки гітари невже зразу валили як вей чи сатріані? хєр там...ходили як нубери і втикали примочки в магнфітофон весна....грали мітол на дісторшені повними акордами з баре...поки хтось не показав і не розказав шо і з чим їдять, шо примочка не втикається на пряму в мікшерний пульт, шо нада комбєг і т.д.

На рахунок майстерності Льоші Івченка - могу поспоріть, більшості до нього ше далеко, людина являється сесійним гітаристом. яка бере участь у цілій купі цікавих проектів а не у бендах рівня села Тернопіль....крім того акцент ставився не на гру і техніку а на теорію, ті пару творів які були зіграні суто для галочки щоб народу не було нудно...
щодо сольних пасажів рівня 70-х....шановний ...а де вас носить коли на сейшинах нема кому реально грати.....як тільки просять когось вийти поімпровізувати на якусь тему так всі невїбенно матьорі гітаристи зразу никаються...я розумію шо піздіти то не мішки носити...але ж *** ...майте совість....
в нас була ідея для конкурсу, вибрати 3-х гітаристів з залу і втикнути якийсь джем трек....цікаво шоб ви показали на ньому, якими навороченими пасажами рівня 2011 року ви б це обігрували...????
Ну , посмішиів..Люблю таких , їжакуватих, сам такий... Щодо " магнітофону Весна " не вгадав...Я підключався до Маяка бобінного ...в 1977 ...тоді ні про "комбарі" ні , тим більше "пульти" ніхто не чув....у нас принаймні ...Потім були Регенти ..і так далі по висхідній. Щодо " звуку" , то вважаю спочатку непогано би грати навчитись ...Але по темі " майстер класу" ти напевне маєш рацію. Я не хотів нікого ображати....про це попередив. Але що він не гітарист це таки точно ...В Хмельницьку він чомусь дає майстер клас як басист ... http://www.muzprostir.com.ua/events/concerts/17885.html

Не знаю , може в Вінниці вийде на рівень клавішника ? Ну . це таке..жарти ..Щодо " показати" то не зміг би ..Бо я там не був присутній. Судив по тим клаптикам що ти розмістив на форумі... А якщо влаштуєте колись "гітарні війни ", то , коли ревматизм не замучить, приїду ... Заодно рибку половлю у ставку славного міста Тернопіль ....Як там , тротуари вже підігріли ,,? Землякам великий привіт !

Востаннє редагував sachokk: 30.10.2011 о 19:11. Причина: Пізніше додано
Старий 30.10.2011, 19:45 #1784432   #45
Volkmar

на рахунок басиста - напевно лоханулися модери теми Льоша - гітарреро
Cостав:
Борис Таршис - вокал, гитара
Алексей «Тигра» Ивченко - электрогитара
Сергей «Эмиль» Минченко - бас-гитара
Александр Бабичев - ударные
Андрей «Доктор Эндрю» Парахин - клавишные
Александр «Павлик» Павлюков - труба, пульт
так що...
Старий 30.10.2011, 20:11 #1784466   #46
sachokk

Не знаю .....може і так , але я таки теж виходить мав рацію ? ) А де це у нас на "єлектричних" гітарах виграють ? І на " трубах + пульт" ..) Якесь " ретро" ..?? ))
Старий 31.10.2011, 00:28 #1784668   #47
Distemper
псіх одіночка

Цитата одо " показати" то не зміг би ..Бо я там не був присутній.
легко говорят люди о войне что на ней не бивали. не був то якого ... говниш людину? чи ти професіонал ? якщо так то вийди і покажи озброюватись клавіатурою кожен герой.

п.с. попривикали сидіти в хатіз краю і нападати на людей. чи твій богемний погляд потребує навиків неабиякого рівня гри ?
Distemper зараз поза форумом  
Старий 31.10.2011, 06:27 #1784678   #48
sachokk

Куди ви мені ,молодой чєловєк , пропонуєте "виходити " , щось не зрозумів ??...Просвітіть... А те що "не був ", так написав ж - прослухав , просили прореагувати - відреагував. Ще й вибачився наперед. В чім вину вбачаєте ??

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
на рахунок басиста - напевно лоханулися модери теми Льоша - гітарреро
Cостав:
Борис Таршис - вокал, гитара
Алексей «Тигра» Ивченко - электрогитара
Сергей «Эмиль» Минченко - бас-гитара
Александр Бабичев - ударные
Андрей «Доктор Эндрю» Парахин - клавишные
Александр «Павлик» Павлюков - труба, пульт
так що...

Так ЩО ??? Це він в Тернополі " гітареро" для любителів "Микулинецького року" ..
А в реалі він - басюк !! Вибач, але Гугл таки рулить конкретно ..
"В одном из харьковских клубов прошел мастер-класс гитариста Алексея Ивченко. Это далеко не частое для харьковской рок-тусовки событие состоялось по инициативе компании "Реалмьюзик" и сети музыкальных магазинов "MusikMaster". И, как оказалось, затеяли они это не зря - людей, желающих поприсутствовать на мастер-классе оказалось немало.

Алексей Ивченко - профессиональный бас-гитарист, участник группы "Таршис, настоящий профи своего дела. Он приехал из столици специально, чтобы поделиться с харьковскими музыкантами своими знаниями, касающимися такого любимого многими инструмента, как бас-гитара.

http://www.muzostrov.kharkov.com/ind...iew=261&arch=1

Знаєш , я наслухався манер гри басистіів на соло гітарі ...Тому і майже не мав сумніву про його " національність" .. ( майже) . Видно ( чути) ж по " позиціям" , та використанні ладових мелодичних послідовностей ...а в принципі всі " гітарасти" ....навіть на цимбалах ...там теж струни , та й медіатор застосовують .... тому -

Востаннє редагував sachokk: 31.10.2011 о 09:30. Причина: Пізніше додано
Старий 02.11.2011, 13:36 #1787321   #49
BleSSeD

Ютуб каже шо відео було видалене, бо воно дуже довге...
BleSSeD зараз поза форумом  
Старий 02.11.2011, 14:03 #1787348   #50
Volkmar

ну то хто не успєл тому і тапки...ждітє поки матиму лишню годину дома шоб залити ролики знов на ю-тюб......а якшо знов матюкатиметься різати на мілкіші фрагменти фізично часу не маю...

в кінці листопада орієнтовно 23 числа буде наступний семінар-майстерклас
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:59.