Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Забудови в Тернополі

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.10.2018, 18:19 #2737409   #921
ChuykoArchitect
Активний учасник

Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та погоджуюсь. Часом бачу оголошення в не самих нових новобудовах - не шуміть з 14 до 16 бо дитина спати не може... А як ремонт робити? А уявити собі таку молоду маму яка першою заселеться в Беверлі Хілз, та там ще реально років 10 будуть їздити вантажівки, робітники трьохповерховими матюками будуть пояснювати людині на баштовому крані що він не туди поклав вантаж, дороги не буде бо який сенс якщо не все ще забудовано і т.д. А смислу купувати квартиру в якій стільки років ще нормально жити не можна буде? Перша черга Паркового зданий років 3 назад, а ще досі будують 4 чергу і якісь апендецит 5-ти поверховий (до речі пропонували мені за 35тис щось на 70+ квадратів) і постійно фури, шум і т.д. Так постарітись можна на тому будівництву.
Так, можна в Беверлі взяти тисяч за 11/м.кв, ніби є економія але за 13 зданого є купа.
Родичі взяли на днях 1к, біля 42кв, 1/7п цегляний, новобудова. Малесенький будиночок на 2 підїзди, ніде довкола вже нічого не втулиш. З ремонтом, меблями і по ходу навіть технікою за 30тис з документами, зі всім. Виходить 700у.о/кв.м без всякого геморою. То для чого стільки років чекати і фігнею маятись? Вгадувати сюрпризи від забудовника і чи збудує щось те "Щастя" ? Люди азартні і терплячі такі...
І моєму будинку так в було. Мама з дитиною жила на 9-му поверсі, а будинок тільки здали. За свої гроші запустила ліфт, але мала "таблетку". То потім поверталася гроші, продаючи ті таблетки іншим бажаючим. Аж через 3-4 роки після здачі будинку ліфт почав працювати для всіх. Хоча за цей час його добре потовкли, вже їздить і скрипить, підлога подерта, стіни обдерті. Причому це ліфт з кращих, Отіс, хоча й український. Наприклад в нових секціях будинку — білоруські ліфти, так вони їдуть як відро.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2018, 20:07 #2737412   #922
Petro Ford

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
пане Петро - ви тупите жорстко/
від Галицькоі в кроковій доступності будь яка центральна школа / Навіть та же Українська гіімназія Франка ( найпрестижніша школа Тернополя - 1 місце по рейтингу)
Просто в нас з вами різне поняття крокової доступності. Я з вікна кухні бачу школу в якій вчиться моя дитина.
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 13.10.2018, 21:22 #2737413   #923
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
І моєму будинку так в було. Мама з дитиною жила на 9-му поверсі, а будинок тільки здали. За свої гроші запустила ліфт, але мала "таблетку". То потім поверталася гроші, продаючи ті таблетки іншим бажаючим. Аж через 3-4 роки після здачі будинку ліфт почав працювати для всіх. Хоча за цей час його добре потовкли, вже їздить і скрипить, підлога подерта, стіни обдерті. Причому це ліфт з кращих, Отіс, хоча й український. Наприклад в нових секціях будинку — білоруські ліфти, так вони їдуть як відро.
В ліфті можна возити хоч коня, головне обшити тирсоплитою сам ліфт. Коли зроблять ремонт зняти. Мене коробить від того як бачу людей які носять вручну бо ліфта шкода. Хребта свого не шкода, ліфт важливіший...
Престижбуд здає будинки із запущеними ліфтами, все чотко обшили і красота. Ліфт на тону, як його перевантажити?
pberit зараз поза форумом  
Старий 13.10.2018, 22:14 #2737414   #924
eleKtrik

Цитата:
В ліфті можна возити хоч коня, головне обшити тирсоплитою сам ліфт. Коли зроблять ремонт зняти. Мене коробить від того як бачу людей які носять вручну бо ліфта шкода. Хребта свого не шкода, ліфт важливіший...
Престижбуд здає будинки із запущеними ліфтами, все чотко обшили і красота. Ліфт на тону, як його перевантажити?
я аж заплакав так як недавно 20 мішків клею по 25 кг пер на 10 поверх ( ліфт ще досі не включили)
eleKtrik зараз на форумі  
Подякували 2:
pberit (13.10.2018), Terror (14.10.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.10.2018, 16:35 #2737460   #925
ChuykoArchitect
Активний учасник

Цитата:
Ну як сказати, типові ліфти по-перше вантажопідйомністю 630 кг, а потім можна ними возити так що від них нічого не залишиться. Обшивка це вихід, але теж — не буде ж ліфт роками обшитий стояти.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 14.10.2018, 23:11 #2737472   #926
leyo

Цитата Обшивка це вихід, але теж — не буде ж ліфт роками обшитий стояти.
По крайній мірі це краще аніж обдертий отіс через 3 місяці
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (Вчора)
Старий 14.10.2018, 23:26 #2737473   #927
eleKtrik

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Просто в нас з вами різне поняття крокової доступності. Я з вікна кухні бачу школу в якій вчиться моя дитина.
а якість тих знань ?
В мене сестра навчалась в гімназії ( я в звичайній школі)/
Так от зразу скажу - навчальна програма в гімназіі була більш обширніша ніж в мене приблизно на 30-40%
І я думаю не дурно гімназія перша по рейтингу тернопільських шкіл
eleKtrik зараз на форумі  
Старий Вчора, 09:33 #2737474   #928
Trump
Учасник

Цитата:
а якість тих знань ?
Так от зразу скажу - навчальна програма в гімназіі була більш обширніша ніж в мене приблизно на 30-40%
посягаєш на святе?)) а як же рівень знань вихованців "еліти" тернопільської та ближлежачих сіл з школи номар 3?
Trump зараз поза форумом  
Старий Вчора, 11:08 #2737480   #929
Chefild

Цитата У Тернополі на вул. Крушельницької у сквері раптово почалася забудова

Поблизу художнього музею, в сквері перед будинком, що на вул. Крушельницької, 1а, уночі повирубували дерева, а на їх місці "виріс" паркан. Мешканці будинку, з чиїх вікон видно забудову, розповіли, що звідти вже вивезли 30 вантажівок землі, а саму ділянку залили бетоном.

— Все почалося минулого тижня, потайки і дуже оперативно, — каже приватний підприємець Степан Гураль. — Немає жодної інформації про те, що це за об'єкт, хто забудовник. Поблизу стоматологію будували, то там всю необхідну технічну документацію було вивішено. А тут - нічого.

http://www.zbudovano.te.ua/Article/7327
Так і живемо. Вангую, що скоро забудова з'явиться прямо посеред театральної площі.
Chefild зараз на форумі  
Старий Вчора, 20:04 #2737496   #930
Trump
Учасник

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Так і живемо. Вангую, що скоро забудова з'явиться прямо посеред театральної площі.
ахе, а все було замасковане під планову заміну колодязя.
Trump зараз поза форумом  
Старий Нині, 08:56 #2737516   #931
Petro Ford

Цитата:
а якість тих знань ?
Я, звичайно, не в курсі, але злі язики кажуть, що в ту гімназію неможливо отак прийти і сказати, я купив квартиру на Галицькій, тому візьміть мою дитину до себе вчитися.
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий Нині, 10:19 #2737521   #932
AMOROSO

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
І ..запустила ліфт, але мала "таблетку"..
Був в такому будинку недавно в гостях.. Квартира куплена більше 5 років тому. Ліфт отіс обшили зсередини, бережуть.., доступ визвати і їхати - по брелку.
Так от в людини є домофон, верхні поверхи, виходить чуть не на вулицю щоб гості пішки не йшли..
Мені то не важко і по сходах пройтися, але маразм ще той..
AMOROSO зараз поза форумом  
Старий Нині, 19:36 #2737534   #933
eleKtrik

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я, звичайно, не в курсі, але злі язики кажуть, що в ту гімназію неможливо отак прийти і сказати, я купив квартиру на Галицькій, тому візьміть мою дитину до себе вчитися.
ну що ж поробиш / в нас країна дикого феодалізму /
є кеш - є можливості для твоєі дитини
немає кешу - комоусь ж тре теж в ПТУ Паращука навчатись і горбатитись за копійки піднімаючи економіку країни
eleKtrik зараз на форумі  
Старий Нині, 20:15 #2737536   #934
kolibryks

Цитата:
є кеш - є можливості для твоєі дитини
Причому тут кеш? Не всім дано вчитись, ті, хто у нашій гімназії ледве на 3 вчився, йшли у звичайну школі та мали медалі(хоча шо воно їм дало?). І ПТУ зараз "піднялись", мало хто горбатиться за копійки, спеціаліст, навіть в Україні, без проблем матиме тисячу доларів, головне - щоб спеціальність була потрібна.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий Нині, 20:51 #2737537   #935
eleKtrik

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Причому тут кеш? Не всім дано вчитись, ті, хто у нашій гімназії ледве на 3 вчився, йшли у звичайну школі та мали медалі(хоча шо воно їм дало?). І ПТУ зараз "піднялись", мало хто горбатиться за копійки, спеціаліст, навіть в Україні, без проблем матиме тисячу доларів, головне - щоб спеціальність була потрібна.

кваліфікована спеціальність ти мав на увазі
немає понятя погано вчився - є тільки понятя мало мотиваціі було
всерівно в Україні найти високооплачувану роботу людині робітничої спеціальності - це не реально
Не цінують в нас звичайних робочих людей
eleKtrik зараз на форумі  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:00.
Ad Management plugin by RedTyger