Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Володимир Зеленський - президент України

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2019, 17:28 #2761039   #1361
vanco2

Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
тим не менше на даному етапі діють рішення прийняті його командою, да і коаліція по суті за БПП досі.
Стосовно Бальцеровича і голодуючих поляків - нічо, що в нас те саме було в 90-х?
у нас давно не планова економіка, ми цей етап вже пройшли. порівнювати наші стартові умови і польщі в часи бальцеровича - абсолютно некоректно. питання стоїть в тому, щоб запровадити в Україні цивілізовані правила гри і зробити її привабливою для інвестора.

А шо треба для інвестора? Шо? Закони в нас досить ОК, а вот дотримання ніяке, і це не тільки проблема поганої влади. Кваліфікованих кадрів мало, майже кожен чиновник і працівник дивиться тільки як би потягнути шось додому і тд. Ну і чуваки які кажуть шо в нас тяжко вести бізнес - блять ви пробували вести бізнес де інде? )))

Цитата
це ти трохи не врубаєшся, що на транспортуванні потрібні люди заробляють хороші бабки, інакше не скупили б наші олігархи всі українські обленерго.
інша справа, що правила гри абсолютно не стимулюють їх модернізовувати мережі, і їм прокатує тупо експлуатувати СССРівську спадщину, підтримуючи її в більш-менш робочому стані і не модернізуючи нічого.
І при цьому розумні чувачки типу Вовка, які вирішили змінити правила гри, вирішили модернізацію повісити саме на нас. не на олігархів, які експлуатують скуплене за безцінь державне майно.
Так і має бути, заміть, перебої в постачанні електрики і газу настали тільки тоді коли вони стали приватними І підтримувати ці підприємства в робочому стані можна тільки за рахунок того що вони будуть прибуткові і будуть приносити власнику гроші. За інших умов все просто скотиться в груду металолому, і ясно що це все має оплачувати кінцевий користувач.

Цитата
порошенко теж доїв і що?
і янукович до того доїв.
і ахметов.
вони всі з касти тих хто доїв. то чого істериш?

Додано через 1 хвилину
8% в твого порошенка.
8% (!!!) врубаєшся? в Медведчука більше. можеш в це врубитись? все робив правильно кажеш? виконав обіцяне?
Ну так 8% от не не факт шо набере, при тому що чувак реально ЗРОБИВ більше ніж всі попередники разом взяті, повторюсь - при всіх зашкварах яких теж багато. Але цей рейтинг показує шо? Шо стаду похер хто шо там робить для країни - з рейтингом це не корелює. А корелює шо? Правильно, впізнаваність, нові обличчя і тд - вот тепер вам буде ціла купа впізнаваних нових облич, від полякової до білоножків! КУРВА БІЛОНОЖКІВ БЛЯТЬ! Це вирок, і це вирок не порошенку а суспільству яке фактично само створило попит на цей треш.

ПС. помітив як ти дипломатично обійшов тему косячелло, який не доплачує пенсію твоїй мамі Ну а дійсно, нашо? Якщо ви так гарно облайекуєте один одного на форумі як два голубки то мама хай поекономить

Ну і питання до косячелла, вот раніше він і його жінка не платити податків бо, я так зрозумів, порошенко все крав - вот порошенка вже нема -і як, ви вже платите податки в повному розмірі шоб свіча мама перестала нарешті економити чи ше нє?

Востаннє редагував vanco2: 11.06.2019 о 17:48.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2019, 18:03 #2761040   #1362
switch
Активний учасник

На відміну від тебе я рахую, що будь-яка людина природньо буде уникати податків. Ніхто не платить податки добровільно і не в совісті тут справа.
просто в нормальних країнах держава не дасть тобі їх не сплатити. а раз в нашій країні Косячелло може їх не сплачувати і ще й трубіти про це на форумі і йому за це нічого - ну то вибач мені до кого в мене питання буде?
На відміну від тебе не до Косячелла а саме до того, хто мав би вже його накрити давно давним.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kosyacello (12.06.2019)
Старий 11.06.2019, 19:15 #2761041   #1363
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата Розстріл майдану це перше,кому це було вигідно? Ну явно не овочу щоб втриматися при кориті.
Ні, він зовсім не при ділах був ))) Ти так як інженя вважаєш що студенти, а після побиття і інші верстви населення , пдітримувані американцями самі нападали на тітушок, мусорів...на кийки та снайперську зброю ? А "легітимний" там був і не при ділах, його підставили ???
Цитата Нафіга було відразу піднімати мовні питання після революції? Свідомо чи не свідомо був даний додатковий козир 5-й колоні щоб будоражити нарід і готувати підгрунтя для приходу "відставників рф" на Донбас?Чого "щолкали клювом" після втрати Криму коли став зрозумілим сценарій на Донбасі?
Вважаєш, що без цього "козира" п'ята колона не знайла б іншого приводу каламутити ситуацію? Чи можливо раз і назавжди поставити питання руба, щоб відкинути всі лишні розмови і фальсифікації. Казав, кажу і буду казати — мовної проблеми не існує. Ніхто нікого не обмежує стосовно мовного питання на побутовому рівні. І ти це прекрасно розумієш. Є бажання йти на службу в державні органи, будь добрий вивчи мову. У нас половину депутатів євреї, то що, слідуючи твоїй логіці мусили прийняти закон про спілкування в парламенті на івріті, щоб їм легше було рішати державні питання

Цитата .Чому ворог нас тоді постійно при Турчинові випереджав на не крок а на два кроки?
МАбуть тому, що https://ukr.lb.ua/news/2017/03/11/36...karbnitsi.html Про стан армії тобі також розказати? ЇЇ розкрадали, продавали, списували не один уряд, в тому числі і при "легітимному". Чи ти вже забув скандали, коли автомобілі з НЗ столи на колодках без двигунів, а БТРи і БМПшки не заводились бо були розкорочені і без акумуляторів. Чи ти вже забув про це? На сьогодні армія хоч і не ідеальна, але сильно відрізняється від того що країна отримала в спадок.
Тут https://uk.wikipedia.org/wiki/Війна_на_сході_України більш детально все розписано з прив'язками по датах та подіях.
Цитата Там ж не Зе тоді піською на піаніно бринькав з пацами з 95 кварталу а команда профі була ні?))
Він зараз мабуть піською по роялі бринькає. Дивись, що рупор коломойського пише https://www.unian.ua/politics/105823...u-v-parye.html Не соромно за державу, коли в такий спосіб пробують привернути увагу цілого президента, який тим часом вирішує хто зна які питання, включно з відвідуванням свого минулого місця роботи. Особисто тобі не соромно?

Цитата Чому дали зелене світло Ахметову бізнес партнеру і спонсору овоча та риг який раптом з слів генпгокугога став українським економічним націоналістом?
Мені тяжко коментувати подібне, бо я не в курсі всіх ньюансів даного питання. Єдине що можу сказати, що отак "взять и посадить" якось би виглядало не цивілізовано. Так поступають лише у засніженому нікарагуа. Хоча чув такі лозунги від борцунів за справедливіфсть і в нас.

Цитата Чому кум генпрокурор і реформований суд не виніс жодного вироку з посадкою по ексригах і 5 й колоні?
Тут тебе підтримую на всі 100%

Цитата Чому всілякі куми путіна ,рабіновичі і явна 5 колона почували себе і при пасторові і при петі як риби у воді?
А от тут ти не правий. Щоб перевірити, забий на ЮТУБі виступи того ж медведчука і по датах ти зрозумієш, що вільно себе почувати він почав якраз перед обранням нового президента і до речі з кожним днем все вільніше і вільніше себе почуває при повному мовчанні новообраного

Цитата Чому перед виборами у ВР раптом вирішили прийняти закон про мову новий?І
Мабуть все-таки відчуваючи зміни з надією на те, що Закон про мову відмінити не так просто буде.

Додано через 18 хвилин
Цитата Стосовно Бальцеровича і голодуючих поляків - нічо, що в нас те саме було в 90-х?
Слухай, економіст нев'єбенний! Ти ще маленьким під стіл пішки ходив... ну або трошки старшим був, коли я їздив до Польщі і застав початок підйому Солідарності, а потім економічних змін... Пам'ятаю як попав в магазин тканин в якомусь містечку. Щоб було зрозуміліше розміри магазину, то приблизно такий, як колишній "Дитячий Світ" (де зараз базар і перенесли один з відділів магазину "Берека") На цілий поверх магазину, у всю довжину порожні прилавки і в кутку продавчиня, а біля неї лише 3 (ТРИ) !!!! сувої тканини одного фасону. Все інше — порожні прилавки.
Буквально за 2 - 3 роки попав в магазин спорттоварів у м. Кросно. Очі розбігались від яскравих пуховиків, гірських лиж та спортивного інвентаря. Тоді ж при розмові з поляком я розповів йому про тканину і про спорттовари. Він підтвердив, що дійсно зараз (на той час) в Польщі є все, але при тому ....не кожен має кошти заплатити за комуналку. Це його особисті слова. Економічні реформи не можуть пройти безболісно. (А це вже моя думка)

Востаннє редагував aleko2007: 11.06.2019 о 20:26. Причина: Пізніше додано
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.06.2019)
Старий 11.06.2019, 20:08 #2761043   #1364
vanco2

А тим часом лисий гандон вже починає впарювати лохторату здачу держави окупанту і виправдовувати ту здачу. А знаєте як заманює на то лохторат? ВЕЛИЧЕЗНИМИ грошима від ЄС і США ))))

Чуваки, це явний кидок, по перше ЄС і США ще досі допомогають Україні тільки по одній причині - щоб їм віддали інвестовані гроші в якомусь виді (а це близько 70 ярдів наразі і яких до речі в нас вже давно нема, бо вони як через пелосо (привід йуля) потрапили прямо в кишеню хуйлу газпрому, але баланс лилився на лохтораті який "мав дешевий газ"). Тому їм платити за то шо росія забере собі крим а Україна знов забезпечить лохторат дешевим газом на 5-10 років нема змісту. Це абсурд!

Але лисий гандон цей абсурд придумав не просто так - це шоб втюхати вам і тупим пйодздам здачу країни.

Цитата Для врегулювання конфлікту на Донбасі на таємній нараді без розголошення розглядається варіант, згідно з яким Україна може відмовитися від Криму в обмін на відмову Росії від посягань на Луганську та Донецьку області. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив журналіст, засновник видання Гордон Дмитро Гордон під час обговорення можливих методів врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Наскільки я знаю зі своїх джерел, план розглядається один, головний: Крим залишається за Росією, Донбас залишається за Україною. Україна бере на себе зобов’язання не вступати в НАТО. Під егідою американців і німців для України виділяються величезні гроші в рамках своєрідного “плану Маршалла” (програма відновлення Європи після Другої світової війни, запропонована держсекретарем США Джорджем Маршаллом в 1947 році. – “ГОРДОН”) і величезна кількість західних бізнесменів заводять сюди гроші і йдуть потоками інвестиції “, – зазначив він, коментуючи висловлювання держсекретаря США Рекса Тіллерсона про те, що конфлікт на Донбасі може бути врегульовано і поза рамками мінського формату. Гордон, посилаючись на джерела, додав, що Україні доведеться вибирати між втратою Криму, поверненням Донбасу, позаблоковим статусом України і “величезними грошима для країни”.
ПС. ну і вам тут як тернополянам має бути весело від нових облих віж Зє ))

Цитата Нове, молоде і перспективне обличчя від преЗедента Зеленського. Дякую вам його виборці) Іван Крисак - очільник ОДА
Ну і включаю режим трололо:
Реквєстірую в ВР Майкла Щура з помічницею, і всю збірну з футболу (за вчора). Чому мовчить Дзідзьо? Реформи самі не зробляться!

Додано через 25 хвилин
Цитата
На відміну від тебе я рахую, що будь-яка людина природньо буде уникати податків. Ніхто не платить податки добровільно і не в совісті тут справа.
просто в нормальних країнах держава не дасть тобі їх не сплатити. а раз в нашій країні Косячелло може їх не сплачувати і ще й трубіти про це на форумі і йому за це нічого - ну то вибач мені до кого в мене питання буде?
На відміну від тебе не до Косячелла а саме до того, хто мав би вже його накрити давно давним.
Ніт, це не так, дійсно багато людей намахають там де можливо намахати, і це існує всюди, але массово, з цих місць де я був я таке бачив тільки в поствовку і деяких туристичних районах італії і турції.

До речі, якщо "мудрий український народ" масово не платить податки - то не вистачить ніяких ресурсів "накрити" всіх, можеш так мамі і пояснити. Звичайно у всьому тому винен порошенко, який до речі весь бізнес від виробництва до збуту в основному тримає в Україні і платить податки. Але він все одно "мародер" а косячелло зубожілий українець з машиною домом і гаражом в домі + магазином з шмотками барига тобто , головне не переплутай, ок?

Востаннє редагував vanco2: 11.06.2019 о 20:13. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 11.06.2019, 22:53 #2761051   #1365
Kosyacello

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
1)Ні, він зовсім не при ділах був ))) Ти так як інженя вважаєш що студенти, а після побиття і інші верстви населення , пдітримувані американцями самі нападали на тітушок, мусорів...на кийки та снайперську зброю ? А "легітимний" там був і не при ділах, його підставили ???

2) Вважаєш, що без цього "козира" п'ята колона не знайла б іншого приводу каламутити ситуацію? Чи можливо раз і назавжди поставити питання руба, щоб відкинути всі лишні розмови і фальсифікації. Казав, кажу і буду казати — мовної проблеми не існує. Ніхто нікого не обмежує стосовно мовного питання на побутовому рівні. І ти це прекрасно розумієш. Є бажання йти на службу в державні органи, будь добрий вивчи мову. У нас половину депутатів євреї, то що, слідуючи твоїй логіці мусили прийняти закон про спілкування в парламенті на івріті, щоб їм легше було рішати державні питання

3)МАбуть тому, що https://ukr.lb.ua/news/2017/03/11/36...karbnitsi.html Про стан армії тобі також розказати? ЇЇ розкрадали, продавали, списували не один уряд, в тому числі і при "легітимному". Чи ти вже забув скандали, коли автомобілі з НЗ столи на колодках без двигунів, а БТРи і БМПшки не заводились бо були розкорочені і без акумуляторів. Чи ти вже забув про це? На сьогодні армія хоч і не ідеальна, але сильно відрізняється від того що країна отримала в спадок.
Тут https://uk.wikipedia.org/wiki/Війна_на_сході_України більш детально все розписано з прив'язками по датах та подіях.

4)Він зараз мабуть піською по роялі бринькає. Дивись, що рупор коломойського пише https://www.unian.ua/politics/105823...u-v-parye.html Не соромно за державу, коли в такий спосіб пробують привернути увагу цілого президента, який тим часом вирішує хто зна які питання, включно з відвідуванням свого минулого місця роботи. Особисто тобі не соромно?

5) Мені тяжко коментувати подібне, бо я не в курсі всіх ньюансів даного питання. Єдине що можу сказати, що отак "взять и посадить" якось би виглядало не цивілізовано. Так поступають лише у засніженому нікарагуа. Хоча чув такі лозунги від борцунів за справедливіфсть і в нас.

Тут тебе підтримую на всі 100%

6)А от тут ти не правий. Щоб перевірити, забий на ЮТУБі виступи того ж медведчука і по датах ти зрозумієш, що вільно себе почувати він почав якраз перед обранням нового президента і до речі з кожним днем все вільніше і вільніше себе почуває при повному мовчанні новообраного

7) Мабуть все-таки відчуваючи зміни з надією на те, що Закон про мову відмінити не так просто буде.
1) Ні я вважаю що все від початку і до кінця зіграли спецслужби РФ ,руками оточення овоча звичайно. Не здивуюсь якщо снайпери взагалі були з фсб чи гру(принаймні частина),і дуже підозріла роль у цьому деяких ура патріотів
2)Знайшла б 100% але не так швидко і якісно,був би час для протидії
3)То все ясно,на початках мова за армію взагалі не йшла,вистачило б точкових спецоперацій і сформованих сил тероборони,по суті ВВ.В воєнкоматах були черги,легкої стрілецької зброї на складах купа.
4) Дана делегація люди Пороха і тих хто противник Зе,ні про яку об"єктивність не може бути й мови
5)Продаж енергосистеми Ахметову відбулася саме за Пороха а не за Зе.І економічним націоналістом назвав його Юга
6) Є багато підозрілої інформації від журналістів і активістів щодо контактів кума путіна з представниками АП і Порохом особисто,при повній відсутності будь якого чи то інформаційного чи іншого тиску на бізнес і політичну діяльність цієї особи.Не кажучи про якісь спроби кримінального переслідування. І ні Медведчук на своїх ЗМІ регулярно давав коментарі щодо ситуації в країні.Які по риториці ніяк не різняться від сьогоднішніх. Про Зе тоді навіть ніхто не чув,тримай,рік тому https://video.112.ua/medvedchuk-sobl...by-272305.html
7) І зробили це напередодні виборів у ВР давши козир 5-й колоні. Відмінити не проблема,не зможуть через ВР є КС ,при бажанні знайдуть вихід якщо будуть при владі.
Kosyacello зараз на форумі  
Старий 11.06.2019, 23:33 #2761058   #1366
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата 1) Ні я вважаю що все від початку і до кінця зіграли спецслужби РФ ,руками оточення овоча звичайно. Не здивуюсь якщо снайпери взагалі були з фсб чи гру
Так ти все знав і до цього часу мовчав ? А інженя переконанак, що то все справа рук американців )))) А тепер дай відповідь на питання — якщо все відбувалось так я ти передбачаєш, то:
— овощ не знав про ті дії, тоді нахера такий президент з його державним апаратом (СБУ і контррозвідка), що не може вплинути на дворожу діяльність спецслужб чужої країни по знищенню його громадян?
—якщо овощ знав про це, то його дії сміло можна віднести додержавної зради і сприянню ворожим спецслужбам?
Який варіант вибереш?
Цитата 2)Знайшла б 100% але не так швидко і якісно,був би час для протидії
Пропонуєш змиритись, стати раком і отримувати задоволення?
Цитата 3)То все ясно,на початках мова за армію взагалі не йшла,вистачило б точкових спецоперацій і сформованих сил тероборони,по суті ВВ.В воєнкоматах були черги,легкої стрілецької зброї на складах купа.
Тобі не місце на ФФМ з твоїми знаннями та досвідом. Як мінімум — начальником Генерального Штабу. В якому званні пішов в відставку?

Цитата 4) Дана делегація люди Пороха і тих хто противник Зе,ні про яку об"єктивність не може бути й мови
Іноді дійсно краще жувати, а не говорити. Дана делегація — люди Пороха, відстоюють інтереси держави Україна на міжнародному рівні і ЗАКЛИКАЮТЬ аж вдруге, використовуючи навіть медіа долучитись до цього президента держави, ЩО Є ЙОГО БЕЗПОСЕРЕДНІМ КОНСТИТУЦІЙНИМ ОБОВ'ЯЗКОМ, а він мовчить , як риба в воді, і винні при цьому люди Пороха. Як в тебе з причинно-наслідковим зв'язком?

Цитата 5)Продаж енергосистеми Ахметову відбулася саме за Пороха а не за Зе.І економічним націоналістом назвав його Юга
Якщо ти вважаєш не законним продаж, то що заважає, як мінімум подати в суд і в законний порядок виграти справу, повернувши енергосистему. Чи це просто як і багато іншого кидок на вентилятор?
Цитата 6) Є багато підозрілої інформації від журналістів і активістів щодо контактів кума путіна з представниками АП і Порохом особисто
А він того і не скривав. Він пояснював в прямому ефірі, що до досить недавнього часу буде працювати з будь ким, хто допоможе обміняти наших полонених та політв'язнів.
Цитата 7) І зробили це напередодні виборів у ВР давши козир 5-й колоні. Відмінити не проблема,не зможуть через ВР є КС ,при бажанні знайдуть вихід якщо будуть при владі.
Див. п. №2 Хватить мусилити мовне питання. Вже мабуть і дурні в цьому розібрались а ваші методисти далі за рибу гроші.. )))
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 12.06.2019, 08:36 #2761063   #1367
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Звичайно у всьому тому винен порошенко, який до речі весь бізнес від виробництва до збуту в основному тримає в Україні і платить податки. Але він все одно "мародер"
ти мені про порошенка не пар.
я його памятаю ще з часів любих друзів, коли крім шоколадного в нього був ще автомобільний бізнес, під який він з васадзе пробивали собі найвищі мита в європі.
олігарх - він завжди олігарх.

щодо податків, від яких бульшість не буде ухилятись - не буде, якщо буде знати, що за це буде незворотнє покараня.
тоді так, навіть пробувати не буде.
а в нашому випадку іноді вигідніше понести покарання (і не факт що тебе зловлять), або "порішати", ніж платити чесно податок. бізнес він такий -де можна зекономити-зекономить - офшори хіба не те ж узаконене уникнення оподаткування? в порошенка офшорів нема?
Старий 12.06.2019, 09:06 #2761066   #1368
Nemesis-T
Активний учасник

switch

Ти вважаєш нормальним, що Зе роздав ключові посади в країні одним підарасам? Хіба він не йшов у Президенти з гаслом - нові обличчя у владу? А в результаті з нових облич я бачу лише 25-річну пизду в його партії. Решта - одні реваншисти і куми, яких, до речі, Зе теж обіцяв викорінити з влади! Тебе особисто це влаштовує?

На питання про Зеленського я постійно чую відмазки - а от Порошенко, а подивіться, що робив ваш Порошенко... Блять, я знаю, що робив Порошенко, я питаю вас, що зараз чудить Зеленський? Ви за себе можете відповісти? Це якби я сказав водію, що в нього колесо пробите, а він почав возмущатися, що в мене он на велосипеді теж колесо спущене і взагалі, велосипед - то не машина і я маю заткнутися... Але ж колесо в нього все одно лишається пробите!!!

Востаннє редагував Nemesis-T: 12.06.2019 о 09:13.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aleko2007 (12.06.2019)
Старий 12.06.2019, 09:16 #2761067   #1369
switch
Активний учасник

Порошенко не своїх підірасів розставляв на посади?
Свинарчук-Гладковський? Луценко?

що ти хочеш, щоб я писав про Зеленського? я не бачу жодних його реальних рішень ще.
"Нові обличчя"? будь-хто адеватний уявляв собі приблизно, хто випливе при владі попри зеленського - мене тут цікавить лише чи це буде тотальний реванш, чи просто переділ і потоків але рух в тому ж напрямку.

тобі персонально кажу ще раз те саме що і ванкові - зеленський - результат саботажу порошенка. то треба було людям далі голосувати за саботажника, бо інакше прийде зеленський? пройшло б ще 5 років імітації реформ і все рівно обрали б когось іншого. далі що? нафіга просирати 5 додаткових років з порошенком, щоб отримати той самий результат?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Це якби я сказав водію, що в нього колесо пробите
ви своїми приміттивними прикладами вже заіпали, чесно.
колеса, водії, маршрутки, пілоти...

Востаннє редагував switch: 12.06.2019 о 09:16. Причина: Пізніше додано
Подякували 2:
Ingenue (12.06.2019), ion (20.06.2019)
Старий 12.06.2019, 09:54 #2761070   #1370
Petro Ford

Цитата

"Нові обличчя"? будь-хто адеватний уявляв собі приблизно, хто випливе при владі попри зеленського - мене тут цікавить лише чи це буде тотальний реванш, чи просто переділ і потоків але рух в тому ж напрямку.

.
Чи правильно я тебе зрозумів, що деолігархізації і боротьби з корупцією ти і не чекав. Тебе не влаштовувало хто сидів на потоках і ти настільки хотів їх змістити і поставити інших, що готовий був ризикнути навіть ймовірністю тотального реваншу. switch, це вже дно, чи далі буде????
Petro Ford зараз на форумі  
Подякували 2:
aleko2007 (12.06.2019), stingerone (12.06.2019)
Старий 12.06.2019, 10:00 #2761071   #1371
switch
Активний учасник

Я тобі вже не раз писав - я не бачу різниці між олігархом Порошенком і олігархом Коломойським.
Так, деолігархізації не очікував. результати порошенка мені не сподобались, як і більшості країни. на відміну від вас, які бачать в усьому ПОЧАТІ реформи - я бачу в більшості СПУщеНІ НА ГАЛЬМАХ реформи.
Приклад Бальцеровича мене ніяк не пробиває, бо порошенко то дуже далеко не Бальцерович і більше того я вважаю, що в порошенка мета була цілком протилежна Бальцеровичу. Той бачив, як зробити свою країну сучасною і дати людям шанс на європейське майбутнє, тоді як цей є продуктом кучмівської олігархічної системи і зробив все, щоб їй нічого не загрожувало.

ще, блін, питання, чи заспокоєтесь нарешті?
Подякував(ла):
Ingenue (12.06.2019)
Старий 12.06.2019, 10:03 #2761072   #1372
Petro Ford

Цитата Временно исполняющий обязанности главы Службы безопасности Украины Иван Баканов получил звание лейтенанта, чтобы иметь доступ к секретной и важной информации. Как передает корреспондент УНИАН, об этом на брифинге сообщила пресс-секретарь президента Украины Юлия Мендель. «Звание лейтенанта на самом деле не дает абсолютно никаких карьерных преференций. Оно нужно для того, чтобы человек, который был в правоохранительных органах, имел доступ к важной информации, секретной информации. И этим объясняется звание лейтенанта», - заявила она.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.unian.net/politics/10582...eytenanta.html
От Порошенко тупий. Замість вислуховувати, що в нас навіть Луценко не вчився на Луценка, треба було указом присвоїти йому ступінь Магістр юриспруденції, ну чи ПроФФесор

Додано через 2 хвилини
Цитата
Я тобі вже не раз писав - я не бачу різниці між олігархом Порошенком і олігархом Коломойським.
Так, деолігархізації не очікував. результати порошенка мені не сподобались, як і більшості країни. на відміну від вас, які бачать в усьому ПОЧАТІ реформи - я бачу в більшості СПУщеНІ НА ГАЛЬМАХ реформи.
Приклад Бальцеровича мене ніяк не пробиває, бо порошенко то дуже далеко не Бальцерович і більше того я вважаю, що в порошенка мета була цілком протилежна Бальцеровичу. Той бачив, як зробити свою країну сучасною і дати людям шанс на європейське майбутнє, тоді як цей є продуктом кучмівської олігархічної системи і зробив все, щоб їй нічого не загрожувало.

ще, блін, питання, чи заспокоєтесь нарешті?
Мене просто вражає ваша тупість. Заходжу, читаю і офігіваю щоразу. Ну от не можу звикнути

Востаннє редагував Petro Ford: 12.06.2019 о 10:03. Причина: Пізніше додано
Старий 12.06.2019, 10:07 #2761074   #1373
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
готовий був ризикнути навіть ймовірністю тотального реваншу
я свій вибір зробив і ти його знаєш. не ризикнув. але на відміну від тебе в мене:
1 - повна антипатія до порошенка, про якого мені більше чути не хочеться навіть.
2 - знаєш, є така молитва "Боже, дай мені сил, змінити те, що я можу, і мудрості, щоб прийняти те, що змінити не можу"? так от зеленський презедент і підтримка в нього величезна. я розумію, що дрочи на пороха чи не дрочи - а він вже політично при смерті. тому я спостерігаю за зеленським і в що вильється його політика. Порошенко мене не цікавить, він вже нічого не вирішує.

Додано через 30 секунд
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Мене просто вражає ваша тупість.
ну а мене ваша. читай вище.

Востаннє редагував switch: 12.06.2019 о 10:07. Причина: Пізніше додано
Подякували 4:
Ingenue (12.06.2019), ion (20.06.2019), longhorn7 (12.06.2019), ork (12.06.2019)
Старий 12.06.2019, 10:23 #2761076   #1374
Petro Ford

Цитата
2 - так от зеленський презедент і підтримка в нього величезна. я розумію, що дрочи на пороха чи не дрочи - а він вже політично при смерті. тому я спостерігаю за зеленським і в що вильється його політика.
.
Хм. Дійсно. У що може вилитись політика чувака, який:
- абсолютно некомпетентний
-не має досвіду
-не має команди
- набирає в команду "по оголошенню"
- не особливо переймається законністю своїх дій
- і взагалі "ничего не должен"

А стосовно твого традиційного, що не бачиш різниці між Коломойським і Порошенком, то вона настільки на поверхні, що я не можу зрозуміти, як її можна не бачити: "Порошенко взяв відповідальність на себе і за всі свої дії може нести відповідальність: політичну вже поніс, можливо і кримінальну (якщо хтось щось зможе довести), а Коломойський переклав відповідальність на Артикля." Що б він не чудив - відповідальності не буде. Ніякої. Ні кримінальної, бо його підпису не буде ніде, ні політичної, бо до виборів 2024 він зможе, наприклад Олега Маслюка з Мамахохотала розкрутити

.
Цитата Порошенко мене не цікавить, він вже нічого не вирішує.

.
Не кажи "Гоп", доки не переїхав Чоп
Старий 12.06.2019, 10:28 #2761077   #1375
switch
Активний учасник

На вашому місці я би запасся терпінням і починав двіж, коли будуть реальні пройоби і зради в державній політиці. А то ваше гавкання на кожен чих і ваш "тіпа-сарказм і юмар" з купою істеричних смайликів виливається в те, що вас тупо не сприймає вже ніхто, крім членів вашої "секти 8 %"...
Подякували 3:
filtrum (12.06.2019), Ingenue (12.06.2019), longhorn7 (12.06.2019)
Старий 12.06.2019, 11:31 #2761078   #1376
Petro Ford

Цитата
На вашому місці я би запасся терпінням і починав двіж, коли будуть реальні пройоби і зради в державній політиці. А то ваше гавкання на кожен чих і ваш "тіпа-сарказм і юмар" з купою істеричних смайликів виливається в те, що вас тупо не сприймає вже ніхто, крім членів вашої "секти 8 %"...
Не кажіть мені, що робити і я не скажу куди вам йти

Коли і з яких питань Артикль проводив засідання РНБО????

-Куме, ви чули, що Коломойський в 2014 платив по 10000$ за сєпара?
-А нащо йому це?
-Формував партію Слуга народу

Додано через 1 годину 0 хвилин
Гордон свіжатіни підкидає

Цитата Для врегулювання конфлікту на Донбасі на таємній нараді без розголошення розглядається варіант, згідно з яким Україна може відмовитися від Криму в обмін на відмову Росії від посягань на Луганську та Донецьку області.

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив журналіст, засновник видання Гордон Дмитро Гордон під час обговорення можливих методів врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.
Наскільки я знаю зі своїх джерел, план розглядається один, головний: Крим залишається за Росією, Донбас залишається за Україною.

Україна бере на себе зобов’язання не вступати в НАТО. Під егідою американців і німців для України виділяються величезні гроші в рамках своєрідного “плану Маршалла” (програма відновлення Європи після Другої світової війни, запропонована держсекретарем США Джорджем Маршаллом в 1947 році. – “ГОРДОН”) і величезна кількість західних бізнесменів заводять сюди гроші і йдуть потоками інвестиції “, – зазначив він, коментуючи висловлювання держсекретаря США Рекса Тіллерсона про те, що конфлікт на Донбасі може бути врегульовано і поза рамками мінського формату.

Гордон, посилаючись на джерела, додав, що Україні доведеться вибирати між втратою Криму, поверненням Донбасу, позаблоковим статусом України і “величезними грошима для країни”.
http://www.slovech.co/trymaytes-hody...UDikmvZ07RSC40

Востаннє редагував Petro Ford: 12.06.2019 о 11:31. Причина: Пізніше додано
Старий 12.06.2019, 12:08 #2761082   #1377
switch
Активний учасник

Факти, друже, факти. не те, що там лисий хрін, який смішка піарив, трендить, а факти.
ПС: я би віддав нахрін той крим (хай простять мене кримські татари, але Україна - не та країна, на яку їм варто розраховувтаи - вона собі ради дати не може), і перекопав перешийок каналом, щоб мати незалежний прохід до Азовських портів.
якщо після цього москаль звалить з донбасу - вперед.
на рахунок грошей за відмову від нато - тут я по обох пунктах проти, бо гроші при тій корупції, яку передав порошенко - тупо розтягнуть, і держава з того не отримає ніхріна. Хіба під жорстким зовнішнім контролем.
Старий 12.06.2019, 12:14 #2761083   #1378
Petro Ford

Я вже ржати сьогодні не можу. Реально діафрагма болить.

"
Цитата Зеленський жартував про тарифи, що вони високі. Зеленський жартував про "Роттердам +", що це несправедливо, що це корупційна формула. Але прямих обіцянок він не давав. Звичайно, люди десь у напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити", - додав Герус. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3131892
Там є відео. Особливо нетерплячі дивляться з 4.05

Додано через 1 хвилину
Цитата
Факти, друже, факти. не те, що там лисий хрін, який смішка піарив, трендить, а факти.
ПС: я би віддав нахрін той крим (хай простять мене кримські татари, але Україна - не та країна, на яку їм варто розраховувтаи - вона собі ради дати не може), і перекопав перешийок каналом, щоб мати незалежний прохід до Азовських портів.
якщо після цього москаль звалить з донбасу - вперед.
на рахунок грошей за відмову від нато - тут я по обох пунктах проти, бо гроші при тій корупції, яку передав порошенко - тупо розтягнуть, і держава з того не отримає ніхріна. Хіба під жорстким зовнішнім контролем.
Розслабся. Ніякий такий договорняк реалізований не буде. То всьо фігня. Це інфа для адептів Смешка, якого по суті створив Гордон.

А план твій з обміну АРК на Дамбас- гівно.

Востаннє редагував Petro Ford: 12.06.2019 о 12:15. Причина: Пізніше додано
Старий 12.06.2019, 12:35 #2761085   #1379
Poter2
Активний учасник

От цікаво, а чого москаль має валити з Донбасу, якщо його мета зовсім не Крим, а дестабілізація України і повернення до часів СРСР? І Крим це тільки один з кроків.
Poter2 зараз поза форумом  
Старий 12.06.2019, 12:45 #2761086   #1380
Petro Ford

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
От цікаво, а чого москаль має валити з Донбасу, якщо його мета зовсім не Крим, а дестабілізація України і повернення до часів СРСР? І Крим це тільки один з кроків.
Ну можно же дагаварітса, где-то посередине (с)

Перестань прогулювати політінформації, бо змушений буду доповісти начальству

Додано через 3 хвилини
І взагалі, сказав Бєня МАУ, значить МАУ, не не лоукости там всякі

Цитата Суд призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом, проте у самій авіакомпанії назвали таке рішення незаконним і закликали владу втрутитись у ситуацію.
https://www.epravda.com.ua/news/2019/06/12/648681/

Зовсім розперезались. В Україні має бути або МАУ, або бла-бла-кар з Іженею. Все

Востаннє редагував Petro Ford: 12.06.2019 о 12:45. Причина: Пізніше додано
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:17.