Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...

Питання до хлопців

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.09.2011, 03:07 #1743172   #481
john smith
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І в мене питання виникло.
Зустрічалася я недавно з бувшими однокласницями і серед них була одна дуже симпатична дівчина, і людина хороша і хазяйка гарна, але тупа, не те слово. ЇЇ вислухати 5 хв. це вже мука, всі її відповіді не по темі і довести до логічного завершення думку, для неї задача непосильна.
Так от, йшла я додому і думала, а як же її чоловік витримує (вона замужем і чоловік справляє враження адекватної людини)?
Отже, якщо з дівчиною у вас в інтимному плані все супер і людина вона нормальна, але зовсім тупа, чи будете підтримувати з нею стосунки, змогли би ви на ній одружитися?
Сексуальн1 стосунки - буду п1дтримувати. Одружитись - Н1 однозначно, бо подобаються ж1нки розумн1 та амб1ц1йн1.
john smith зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (13.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 08:47 #1743231   #482
Nemesis-T
Активний учасник

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
запросив спочатку на повільний танець свою дружину, а повільні танці йшли не підряд, на слідуючий повільний танець запрошуючи іменинницю він сказав моїй дружині:-"Лена ти слідуюча на черзі." В нього був намір перетанцювати зі всіма дівчатами за столом. На що моя відповіла буквально слідуюче "я в чергу взагалі то не записувалась." ПІсля дня народження цей товариш клявся що навіть коли він зустрічався з своєю майбутньою , в таку халепу ніколи не попадав, але повага до моєї дружини якої він раніше не бачив, сильно виросла.
Мораль басні, дівчина яка мае в голові чуть більше ніж дві ізвилини сама себе поставить в незнайомому колективі ( а вони бувають різні) так щоб це визвало повагу.
Найбільше за все ненавиджу офіціоз в дружніх стосунках. Якщо це були друзі вашого друга, значить компанія була "своя" і я не думаю, що цей мужик, говорячи про "чергу", мав щось погане на увазі. А от твоя жінка якраз доколупалася до його слів і виступила, мол "я не такая". До чого тут це? Особисто в мене повага до твоєї дружини не виросла б. Це все одно, що звинуватити тебе в тому, що ти вважаєш форумчан ідіотами, бо читаєш їм мораль. Але ми ж цього не робим, розумієм, що це дружня порада. А твоя дружина дружнього жарту не зрозуміла.

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Навіть в нас на форумі є дівчина,яка працює в правоохоронних органах і аж ніяк не з 9-17... а до пізньої ночі.
Чорт, народ, палимся ніпадєццкі!!!

Цитата:
Допис від Pirjinka Переглянути допис
Питання до хлопців:
Чи хочете Вам помститися, коли дівчина залишає Вас? Якщо так, то чому? І як це планується?
Так, вирвати очі, відрізати вуха і з"їсти язик на сніданок.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Ні. Якщо залишила - значить заслужив на те. Значить, не зміг дати того, що їй треба.
Ну чого зразу такі песимістичні погляди. Так, шукати причину проблему завжди треба починати з себе, але це не значить, що винний завжди ти
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (13.09.2011), erazel (13.09.2011), Пантера (13.09.2011), Speller (13.09.2011)
Старий 13.09.2011, 10:59 #1743343   #483
Пантера

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Хммм...Я б не сказала,що ваша бувша однокласниця по вищеописаних признаках ТУПА і НЕ МОЖЕ ДОВЕСТИ ДО ЛОГІЧНОГО КІНЦЯ ДУМКУ По-моєму,в неї все розкладено по поличках,як ви і описуєте:і зовнішність доглянути може(симпатична),і людина хороша(рідкість в нашому суспільстві?ага),і господиня(+оточуючим,з ким вона проживає),і чоловіка має,напевно,не найгіршого,раз ви дивуєтесь,як він її витримує,і,якщо останній абзац теж стосовно неї,в сексі може себе подати
А те,що ви не знайшли спільної теми з нею,напевно,її саме менше це хвилюєТак само як і вас немає хвилювати,як її чоловік витримує
Та і тупість тупості відрізняється
Там випадок особливий. Після її "розповідей" всі переглядувались: не могли зрозуміти, що це і до чого. Мене це взагалі не хвилює, бачимся ми рідко, людина вона не погана, можна і потерпіти. Просто уявила, що чоловік має з нею спілкуватися кожен вечір . Але питання я задала не про неї, а в загальному. Просто цікаво як розприділяються приорітети для більшості мужчин жінка: друг-коханка-куховарка-прибиральниця і чи можна легко з цього списку викинути слово друг.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 13.09.2011, 12:06 #1743404   #484
john smith

Цитата:
Там випадок особливий. Після її "розповідей" всі переглядувались: не могли зрозуміти, що це і до чого. Мене це взагалі не хвилює, бачимся ми рідко, людина вона не погана, можна і потерпіти. Просто уявила, що чоловік має з нею спілкуватися кожен вечір . Але питання я задала не про неї, а в загальному. Просто цікаво як розприділяються приорітети для більшості мужчин жінка: друг-коханка-куховарка-прибиральниця і чи можна легко з цього списку викинути слово друг.
З1 списку "друг-коханка-куховарка-прибиральниця" я легко викидаю "куховарка-прибиральниця". Для меня кохана ж1нка, насамперед - це "друг-коханка-партнер по життю".
john smith зараз поза форумом  
Старий 13.09.2011, 18:14 #1743674   #485
NEO[VENOM]

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Ні. Якщо залишила - значить заслужив на те. Значить, не зміг дати того, що їй треба. Кому в такому випадку мститися? За що? Хіба самому собі...
Нечего пенять на зеркало, коли рожа кривая. (с)
У всіх розривах стосунків, винуваті обидвоє, хтось більше, хтось менше, але обидвоє...Заслужив, не заслужив...знайшла собі баблистішого/перспективнішого/гламурнішого (дописуй варіанти сам які до душі) і пішла, а ти винен, ага...Посипав голову попелом, і сів аналізувати свої пройо промашки і недоліки. Тут варіантів два:
1.Ти їх реально знайшов, зробив висновки і міняєшся сам для себе, щоб в майбутньому не було чогось подібного.
2.В тебе вони є (а вкого їх нема?), але це не критично, хоча ти починаєш думати, що жалкішого нєудачніка і телепня ніж ти - бути неможе (хулі, тебе ж дівка кинула). От тоді, на мою скромну думку - це вже проблема.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 5:
andrey_ko (14.09.2011), Dinara (13.09.2011), Pirjinka (13.09.2011), Romko_7 (13.09.2011), sets (13.09.2011)
Старий 13.09.2011, 19:32 #1743722   #486
SteelLion
Учасник

От вам проста відповідь - Братву на сіські не міняють!
Але залежить яка Братва..тому конкретизму тут ніякого не може бути..
SteelLion зараз поза форумом  
Старий 13.09.2011, 19:55 #1743746   #487
Romko_7

Цитата:
Допис від SteelLion Переглянути допис
От вам проста відповідь - Братву на сіські не міняють!
Але залежить яка Братва
Ну і залежить які сіськи.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 3:
contras552 (14.09.2011), nadan (13.09.2011), Vushenka19 (14.09.2011)
Старий 13.09.2011, 20:24 #1743775   #488
Vushenka19
90*60*90

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
У всіх розривах стосунків, винуваті обидвоє, хтось більше, хтось менше, але обидвоє...Заслужив, не заслужив...знайшла собі баблистішого/перспективнішого/гламурнішого (дописуй варіанти сам які до душі) і пішла, а ти винен, ага...Посипав голову попелом, і сів аналізувати свої пройо промашки і недоліки. Тут варіантів два:
1.Ти їх реально знайшов, зробив висновки і міняєшся сам для себе, щоб в майбутньому не було чогось подібного.
2.В тебе вони є (а вкого їх нема?), але це не критично, хоча ти починаєш думати, що жалкішого нєудачніка і телепня ніж ти - бути неможе (хулі, тебе ж дівка кинула). От тоді, на мою скромну думку - це вже проблема.
З першим реченням абсолютно незгідна. Буває таке,що винен хтось один.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (14.09.2011)
Старий 14.09.2011, 07:10 #1744045   #489
NEO[VENOM]

Цитата:
З першим реченням абсолютно незгідна. Буває таке,що винен хтось один.
Коли це серйозні стосунки - не буває. Можу аргументувати при потребі.
Старий 14.09.2011, 08:12 #1744076   #490
Пантера

Цитата:
Коли це серйозні стосунки - не буває. Можу аргументувати при потребі.
Ну так уже й не буває? По-твоєму всі люди хороші і ніхто нікому не зраджує? А якщо тобі зрадили, то ти виновата, бо треба було його постійно за ручку тримати і в очі заглядати?
Ще як буває.
Старий 14.09.2011, 08:46 #1744097   #491
NEO[VENOM]

Цитата:
Ну так уже й не буває? По-твоєму всі люди хороші і ніхто нікому не зраджує? А якщо тобі зрадили, то ти виновата, бо треба було його постійно за ручку тримати і в очі заглядати?
Ще як буває.
Якщо дивитись під таким кутом на питання - згоден, все дуже просто, хто кому зрадив - той і козел чи козлиха, але... Уяви собі ситуацію, життєву. Чоловік працює, досить важко працює, заробляє досить непогані гроші тим, що їздить на Італію-Іспанію бусом. В нього сім'я, двоє дітей, є стимул. Він приїхав з рейсу, поставив машину і пішов випити пива (хотілося дуже йому випити пива після важкої дороги)... оце і був його фатальний пройоб..., бо він - "алкаш", йому "тільки колєги в голові" і "додому він зовсім не спішить" і т.д. і т.п. і до мами вже подзвонили і вся родина знає, який в Маші/Галі/Наталі/Швєти чоловік пропойца нещасна (зароблені гроші, достаток в сім'ї, ситі і одягнуті діти і жінка до уваги не беруться, накуя?). Відповідно, ні про який секс/міньєт/брачні ігри північних сусліків мова йти не може (як можна спати з алкашом триклятим!!!???). Чоловік побився лобом об стіну, намагаючись пояснити, що все-таки він теж якась жива істота і йому нічого не чужде і що йому теж хочеться інколи випити пива з друзями (триклята скотина і алкоголік) і поїхав знов в рейс, бо треба грошей (попутно взявши список скільки порошку/кави/туалетного паперу і мартіні привезти)...На наступний раз, повернувшись і навчений попереднім гірким досвідом, він жене додому з замовленими торбами...прийшов...діти в мами, жони нема. Подзвонив - "я дуже зайнята проблемами північноафриканських гостровухих бабаків, посмаж собі яйця, або сходи купи сардельок, всьо пока." Він дзвонить до колєги - знову ж таки пішли на пиво, на душі хєрроооово, згадав за якусь стару знайому, подзвонив, поїхав в гості, поговорили про життя, випили, переспали...Ах він гандон, пра? Зрадив жінку (золоту людину, мати його дітей і взагалі святу жінку), знов напився (куди без цього?) і опше. Винен тут безперечно чоловік, але, щось його штовхнуло на це? Якщо людина знає, що її чекають, люблять, цінують і підтримують і розуміють, буде вона таке робити? Але тут однозначно винен тільки чоловік і нікакіх гвоздєй! Якось так.
Подякували 7:
castor (14.09.2011), erazel (15.09.2011), Romko_7 (14.09.2011), sl@yes (15.09.2011), Vlodko (14.09.2011), Джалка (14.09.2011)
Старий 14.09.2011, 08:59 #1744105   #492
SNIZHOK
чмокі чмокі

однозначно гандон що би не сказала дружина і як би не обізвала. зраджувати не ок . він ж не задумується, що також не святий і також може рявкнути чи відмовити в проханні. але жонушка чогось не летить до однокласника, який клявся до кінця життя чекати, щоб переспати ? а могла .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (15.09.2011)
Старий 14.09.2011, 09:00 #1744107   #493
NEO[VENOM]

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
однозначно гандон але жонушка чогось не летить до однокласника, який клявся до кінця життя чекати, щоб переспати ? а могла .
а ти звідки знаєш?
Старий 14.09.2011, 09:23 #1744125   #494
SNIZHOK
чмокі чмокі

Цитата:
а ти звідки знаєш?
ну тоді обоє рабоє . але є ж достатньо життєвих ситуацій де вина лежить на одному . наприклад файно вмастив в словесній взаємній (!) перепалці . та і зрадити можна також від фанаря не плануючи/не телефонуючи в черзі за ковбасою, коли в сімейному житті все файно . для розрядки і піти назад до коханої . ну звичайно це не афішують, але інколи вилазить . тоді також винні обоє, що в чоловіка блядська натура ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (15.09.2011)
Старий 14.09.2011, 09:31 #1744131   #495
Манюня

Цитата:
Якщо дивитись під таким кутом на питання - згоден, все дуже просто, хто кому зрадив - той і козел чи козлиха, але... Уяви собі ситуацію, життєву. Чоловік працює, досить важко працює, заробляє досить непогані гроші тим, що їздить на Італію-Іспанію бусом. В нього сім'я, двоє дітей, є стимул. Він приїхав з рейсу, поставив машину і пішов випити пива (хотілося дуже йому випити пива після важкої дороги)... оце і був його фатальний пройоб..., бо він - "алкаш", йому "тільки колєги в голові" і "додому він зовсім не спішить" і т.д. і т.п. і до мами вже подзвонили і вся родина знає, який в Маші/Галі/Наталі/Швєти чоловік пропойца нещасна (зароблені гроші, достаток в сім'ї, ситі і одягнуті діти і жінка до уваги не беруться, накуя?). Відповідно, ні про який секс/міньєт/брачні ігри північних сусліків мова йти не може (як можна спати з алкашом триклятим!!!???). Чоловік побився лобом об стіну, намагаючись пояснити, що все-таки він теж якась жива істота і йому нічого не чужде і що йому теж хочеться інколи випити пива з друзями (триклята скотина і алкоголік) і поїхав знов в рейс, бо треба грошей (попутно взявши список скільки порошку/кави/туалетного паперу і мартіні привезти)...На наступний раз, повернувшись і навчений попереднім гірким досвідом, він жене додому з замовленими торбами...прийшов...діти в мами, жони нема. Подзвонив - "я дуже зайнята проблемами північноафриканських гостровухих бабаків, посмаж собі яйця, або сходи купи сардельок, всьо пока." Він дзвонить до колєги - знову ж таки пішли на пиво, на душі хєрроооово, згадав за якусь стару знайому, подзвонив, поїхав в гості, поговорили про життя, випили, переспали...Ах він гандон, пра? Зрадив жінку (золоту людину, мати його дітей і взагалі святу жінку), знов напився (куди без цього?) і опше. Винен тут безперечно чоловік, але, щось його штовхнуло на це? Якщо людина знає, що її чекають, люблять, цінують і підтримують і розуміють, буде вона таке робити? Але тут однозначно винен тільки чоловік і нікакіх гвоздєй! Якось так.
ахахах)))знайома ситуація)))тільки та дружина навчилась закривати очі на його зради,але так і не усвідомила,як створити уют(комфорт) дома,щоб хотілось йому туди повертатись
Манюня зараз поза форумом  
Старий 14.09.2011, 09:39 #1744143   #496
NEO[VENOM]

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
ахахах)))знайома ситуація)))тільки та дружина навчилась закривати очі на його зради,але так і не усвідомила,як створити уют(комфорт) дома,щоб хотілось йому туди повертатись
так тут не в тому справа, це не є систематично і постійно, разовий випадок.
Старий 14.09.2011, 09:51 #1744154   #497
Vushenka19
90*60*90

Цитата:
так тут не в тому справа, це не є систематично і постійно, разовий випадок.
ой,та не перебільшуй. За одиноразовий випадок ніхто нікого пияком називати не буде.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Старий 14.09.2011, 10:11 #1744170   #498
NEO[VENOM]

Цитата:
ой,та не перебільшуй. За одиноразовий випадок ніхто нікого пияком називати не буде.
Вишня, видихай, мова про зраду йшла
Подякував(ла):
Сомбра (14.09.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 10:21 #1744183   #499
Пантера

Цитата:
Винен тут безперечно чоловік, але, щось його штовхнуло на це? Якщо людина знає, що її чекають, люблять, цінують і підтримують і розуміють, буде вона таке робити? Але тут однозначно винен тільки чоловік і нікакіх гвоздєй! Якось так.
Як ти гарно все розписав, аж сльоза виступила. Але для чого та перебільшувати. Та й в цій ситуації чоловік винуватий: для чого на такій дурі женився?
А така ситуація: сидить чоловік на роботі, не пильній, штани протирає, вечері з клієнтами, які плавно переходять в бані-дєвочок. І от він змучений і розслаблений (знаєш як після бані кумарить?) приходить додому, а там жінка, яка цілий день махалася з дітьми, прибиранням-готуванням. І ще щось хоче від нього. Однозначно вона і виновата, нє?
Подякували 3:
Dinara (14.09.2011), Jane Doe (15.09.2011), SNIZHOK (14.09.2011)
Старий 14.09.2011, 10:36 #1744195   #500
NEO[VENOM]

Цитата:
Як ти гарно все розписав, аж сльоза виступила. Але для чого та перебільшувати. Та й в цій ситуації чоловік винуватий: для чого на такій дурі женився?
А така ситуація: сидить чоловік на роботі, не пильній, штани протирає, вечері з клієнтами, які плавно переходять в бані-дєвочок. І от він змучений і розслаблений (знаєш як після бані кумарить?) приходить додому, а там жінка, яка цілий день махалася з дітьми, прибиранням-готуванням. І ще щось хоче від нього. Однозначно вона і виновата, нє?
Що і намагаюсь донести - немає 100% вини когось одного, будь-які дії є наслідком певних випадків, обставин і відносин і це стосується всіх. А на рахунок бань і девочок є бородатий анекдот, скорочено:
- Я годувальник, так шо, якщо мені треба, то я і з кентами на футбол і в сауну і буду до якої треба години, зрозуміло!?
- Так, милий, але знай, кожного вечора в нашій спальні в мене буде секс, незалежно, чи є ти в дома, чи немає...
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2013 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:54.
Яндекс.Метрика