Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм

Одеса інститут Філатова корекція зору

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.11.2011, 23:45 #1793790   #1
antidot
Активний учасник

Типово Одеса інститут Філатова корекція зору

Хто що може чув про цей інститут ? як лікують ? які умови ? чи дійсно помагає ?
antidot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2011, 00:44 #1793829   #2
Stasqa^^

Типово Відповідь: Одеса інститут Філатова корекція зору

Цитата:
Допис від antidot Переглянути допис
Хто що може чув про цей інститут ? як лікують ? які умови ? чи дійсно помагає ?
Один з найкращих в Україні і здається у Європі. Лікують по Різному залежачи від хвороби.
Stasqa^^ зараз поза форумом  
Старий 08.11.2011, 08:37 #1793920   #3
antidot
Активний учасник

Цитата:
Допис від Stasqa^^ Переглянути допис
Один з найкращих в Україні і здається у Європі. Лікують по Різному залежачи від хвороби.
то напевно як до кого попасти бо положив туди маму то в неї завідуюча Зборовска веде лікування і таке відношення як у всіх інших лікарнях . може бабла треба дати більше
Старий 08.11.2011, 08:50 #1793929   #4
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата:
положив туди маму то в неї завідуюча Зборовска веде лікування і таке відношення як у всіх інших лікарнях
А що, мало б бути інше відношення???..... якісь особисті заслуги....чи ...мамині заслуги?
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 08.11.2011, 12:23 #1794121   #5
VT

Головне почитай про ризики
Українсьткі клініки люблять замовчувати, та і взагалі трохи заганяються в своїй рекламі
Особливо люблю фрази "немає аналогів у світі"
При цьому використовується німецький лазер, вся імпортна апаратура, і навчання основного персоналу проходило в США

Трохи менше 1% серйозних ускладнень
Біля 3% менш серйозних проблем

Сам все ніяк не можу вирішити чи варто корегувати
Причому зупиняють в основному думки про ускладнення, фінансово проблем нема
Та і в окулярах хоч трохи розумнішим виглядаю

Додано через 2 хвилини
Цитата:
то напевно як до кого попасти бо положив туди маму то в неї завідуюча Зборовска веде лікування і таке відношення як у всіх інших лікарнях . може бабла треба дати більше
Ну так ти ж плануєш корекцію зору проводити?
Там все платно, офіційно і напевно добре

Центр Тарус при тому інституті тільки тим і займається

Востаннє редагував VT: 08.11.2011 о 12:23. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Старий 09.11.2011, 20:23 #1795885   #6
antidot
Активний учасник

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
А що, мало б бути інше відношення???..... якісь особисті заслуги....чи ...мамині заслуги?
є особисті заслуги з відзнакою президента але не про те а про то що бардак і безвідповідальність наших лікарів приводить в шок кожного хто попадає в лікарню.
і відношеня таки малоби бути іншим бо попривикали гроші брати і ні за що не відповідати. і не треба говорити що зарплати малі "мала зарплата шукай іншу роботу"
Старий 10.11.2011, 19:08 #1797310   #7
Siriy

Не знаю, яка у Вашої мами проблема, але знаю, що немає такої, яку б не вирішили у Київському Центрі Мікрохірургії Ока на Комарова. За останні 3 роки оперувався там триччі. Умови для роботи у тамтешніх лікарів не надто хороші (старі приміщення, перебої з фінансуванням і т.д.), але апаратура і, головне!!!, кадри - найкращі в Україні!
Куди не пораджу ніколи в житті звертатись - так це в клініки під брендом лікаря СОВВИ. Мені цього року латали сітківку, раптово відшарувалась, і я через 2 тижні після операції мав концерт у Чернівцях. Трапився витік газу в передню камеру (чи капсулу). Ну, то я вже потім дізнався, а по факту, на зідзвоні з лікаркою з КЦМО пру в найближчу офтальмолог.клініку у Чернівцях, якою виявилась саме вищезгадана.
Якийсь чорт водив по різних апаратах, міряв очний тиск, дивився мені в око, щось запитував, записував з розумним виразом обличчя...а потім на моє запитання "а що з оком, можете сказати?", банально так відповів:"не знаю, треба в лікаря спитати")))))))))).
Зрештою, лікарі з КЦМО мають десятки колег, які проходили у них практику і зараз працюють по всій Україні, що теж дуже добре. Влітку в Криму був по роботі, різко погіршився стан ока, в межах години скомунікували з "екс-практикантами" в Севастополі, оглянули, дали медикаменти ще й гроші відмовлялись брати.
Siriy зараз поза форумом  
Старий 11.11.2011, 07:31 #1797938   #8
antidot
Активний учасник

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Не знаю, яка у Вашої мами проблема, але знаю, що немає такої, яку б не вирішили у Київському Центрі Мікрохірургії Ока на Комарова. За останні 3 роки оперувався там триччі. Умови для роботи у тамтешніх лікарів не надто хороші (старі приміщення, перебої з фінансуванням і т.д.), але апаратура і, головне!!!, кадри - найкращі в Україні!
Куди не пораджу ніколи в житті звертатись - так це в клініки під брендом лікаря СОВВИ. Мені цього року латали сітківку, раптово відшарувалась, і я через 2 тижні після операції мав концерт у Чернівцях. Трапився витік газу в передню камеру (чи капсулу). Ну, то я вже потім дізнався, а по факту, на зідзвоні з лікаркою з КЦМО пру в найближчу офтальмолог.клініку у Чернівцях, якою виявилась саме вищезгадана.
Якийсь чорт водив по різних апаратах, міряв очний тиск, дивився мені в око, щось запитував, записував з розумним виразом обличчя...а потім на моє запитання "а що з оком, можете сказати?", банально так відповів:"не знаю, треба в лікаря спитати")))))))))).
Зрештою, лікарі з КЦМО мають десятки колег, які проходили у них практику і зараз працюють по всій Україні, що теж дуже добре. Влітку в Криму був по роботі, різко погіршився стан ока, в межах години скомунікували з "екс-практикантами" в Севастополі, оглянули, дали медикаменти ще й гроші відмовлялись брати.

Дякую за пораду.
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:53.