Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання Форум ВКонтактє Форум в Твітері

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку

Що краще LSD чи плазма?????

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.11.2008, 09:37 #752186   #1
paladis

Типово Що краще LSD чи плазма?????

Що краще LSD чи плазма????? і яка різниця між ЛСД і плазмою.
paladis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2008, 09:52 #752201   #2
Allehandr0

Типово Відповідь: Що краще LSD чи плазма?????

лсд не пробуй, плазму так можна...- під настраєніє....))))))
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 24.11.2008, 10:13 #752234   #3
S.H.A.D.E

що краще - Амд чи Інтел, що з"явилось раніше - курка чи яйце, бути чи не бути?
Скільки вічних питань...
По темі: в неті це обжовано 2 мільйони разів
Тут чи наприклад тут
І взагалі Гугл рулить

S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Старий 24.11.2008, 11:48 #752336   #4
erazel

Розумних статей не читав, але як мені пояснили то ЛСД трішки краще, але дорожче при великих розмірах матриці. Тому якщо розмір 3х дюймів то ЛСД, якбо вже більше то краще брати плазму.
Апдейт: Почитав ці статті
"
ВЫЖИГАНИЕ ЭКРАНА
Для LCD можно не учитывать факторы, приводящие к выжиганию экрана при проецировании статических изображений. В технологии LCD (жидкокристаллический диод) применяется по сути флуоресцентная тыловая лампа, свет от которой идёт через пиксельную матрицу, содержащую жидкокристаллические молекулы и поляризованный субстрат для придания формы яркости и цвету. "
ПІЗДЬОЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ . У мене на касах в Родині№2 стоять 15 д.юймові ЛСД. Так вже на багатьох повигорали екрани, атк як статичне зображення. Повигорали мається наувазі що почали "проявлятися" статичні картнки. Міняється картинка а на екрані залишається слабкий слід від тої картинки що показуєтсья завжди. Самі порахуйте скільки часу пройшло від відкриття Родини.
"
Для таких областей применения, как отображение в аэропортах информации о полётах, статические картинки с информацией о розничных продажах или картинки на постоянной основе, LCD–монитор будет наилучшим вариантом.
"
тупо . За такі порди яйця відривати треба. Так що у мене виникають підозри у компетентності автора першої статті по іншим пунктам. Першій статті я б не став вірити повністю.

Востаннє редагував erazel: 24.11.2008 о 12:05.
erazel зараз поза форумом  
Старий 24.11.2008, 12:11 #752362   #5
Vuyko Yosyp

думаю що плазму з часом замінять лазерні системи. зараз дуже перспективна розробка.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Старий 24.11.2008, 13:42 #752446   #6
Stanislav

Плазма здається іде тільки від 29 дюймів
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 24.11.2008, 14:43 #752494   #7
MrDem

автор, тобі для яких потреб ?
зараз вот скину силку на тему (в нас спір виник з rx10) а там є силка на огляд...
http://forum.te.ua/showthread.php?t=41941

З.І. зараз появиться rx10 в темі )))))))
MrDem зараз поза форумом  
Старий 25.11.2008, 10:21 #753175   #8
paladis

В мене знайомий в Англії, хоче придбати собі телвізор і цікавиться що краще ЛСД чи плазам, йому запропонували LG42-7000, це э ЛСД і дивлячись по характеристикам досить не поганий, і читаю в неті різні статті, в одних виписують що краща плазма, в інших беріть ЛСД. хотів би почути думку продавців таких телевізорів, про дану модель яка вказана вище, така штучка в англії коштує 1000 фунтів, це буде 10000 грн. по характеристикам плазма переважає ЛСД, а саме - контрастність, насиченість кольору, кут обзору, відтворення відео (якісне відображення сцен з швидкими рухами), мінус - гріється і споживає багато енергії, при щоденному перегляді телепередач протягом 4-5 годин в день, можна розраховувати на 5-6 років. це про плазму, тепер ЛСД - плюси: набагато легший за плазму, довговічність. мінус - засвітка екрану (не видно чорного кольору, в плазмах цього нема і картинка більш детальніша). Це ось такі різні кретерії я вичитав в багатьох статтях, про плазму і ЛСД.
paladis зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2013 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:10.
Яндекс.Метрика