Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)

Нереально ржачна історія про бухгалтерів (від Вушеньки19)

Зачинена тема

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.02.2010, 11:16 #1232162   #1
Vushenka19
90*60*90

Talking Нереально ржачна історія про бухгалтерів (від Вушеньки19)

РОЗМОВА 2-х БУХГАЛТЕРІВ:
Добридень, Олено Юріївно!
Доброго дня, Геннадій Васильович!
— Олено Юріїевно, сальдо Ви моє дебетовое, чи не бажаєте разом зі мною взяти участь у консолідації фінансової звітності сьогодні ввечері, годині о 8-ій? Повну конфіденційність та валовий дохід гарантую. Адміністративні затрати та інші операційні витрати беру на свій баланс.
— Та ну Вас, Геннадій Васильович. Знаю я Вас, Ви як пару інвестицій приймете, так зразу розпочинаєте превалювати своєю сутністю над моїми формами! І це з Вашими то необоротними активами! І ще, чого доброго, лізингом закінчиться…А я – жінка порядна, до того ж, маю поточні зобов’язання. У мене вдома засновник власного капіталу чекає, голодний і злий. А мені ще по магазинах пробігтись треба – сировини і матеріалів підкупити. Так що вибачайте, але не можу… Якось у наступному звітному періоді! До побачення!
— Ех! – зітхнув про себе Геннадій Васильович, дивлячись їй вслід. – Який нерозподілений прибуток пропадає….
А вона відходила все далі й далі по коридору, похитуючи біологічними активами та втілюючи у собі доходи майбутніх періодів…
Vushenka19 зараз поза форумом  
Старий 22.02.2010, 11:20 #1232169   #2
Sem

Типово Відповідь: ...про бухгалтерів....

На кожен анекдот тему робити ?
Може тут було краще написати http://forum.te.ua/showthread.php?t=2258
Sem зараз поза форумом  
Зачинена тема

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2013 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:29.
Яндекс.Метрика