Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Електроніка > Програмне забезпечення


Барахолка
Правила Барахолки. Інструкція як розміщувати оголошення Модератори Барахолки: paravozz, MrDem, Stanislav, Sem, Samyel_Fox. Адміністратор форуму: FortYear Всі запитання щодо покупки кредитів вирішує адміністратор.

Переконливе прохання до користувачів НЕ створювати дві і більше теми із аналогічними пропозиціями. Це порушує правила форуму і є нечесним по відношенню до інших користувачів. Нам дуже б цього не хотілося, але користувачі які продовжать дублювати свої теми будуть банитися.
Категорії

Важливі пропозиції

[продам]
Термін дії: 2міс, 10дн ID оголошення: 35756 Переглядів: 4191
Повідомлення
YDPOffice - це програмний продукт для:
- Автоматизації та контролю продаж у роздрібних магазинах, супермаркетах, аптеках, магазинах з продажу техніки, фотоательє і т.д.
- Автоматизації складського обліку та проведення ревізій.
- Автоматизації ремонтів, сервісних та гарантійних обслуговувань, можливість повідомлення клієнта про виконану роботу шляхом автоматичного відправлення СМС повідомлень.

Основні можливості програми YDPOffice:
- Контроль роботи касирів. Є можливість аналізувати кількість відмін при продажах по кожному касиру, проводити відео-фіксацію моменту продажі кожного товару (для вирішення конфліктних ситуацій). Також є можливість включити попередній перерахунок готівки. Перед будь якою операцією з POSпринтером (внесення, вилученням, друком X/Zзвіта) касир вимушений перерахувати готівку і внести пораховане значення в форму перерахунку. Ці дані зберігаються в базі так само як і дані отримані з POSпринтера (для контролю).
- Реалізовано віртуальний POSпринтер, який дозволяє друкувати чеки на дешевих чекових принтерах, таких як POS-5890T, Datecs LP50 та інших.
- Програма працює з найбільш популярним торговим обладнанням. Ваги з COM портом - VTA, CAS, DIGI-DS788. Сканери штрихкодів – будь які USB, з підключенням через COM-порт та PS/2. POS принтера - Datecs FP 3530, EQL Mini FP, Mini FP 01, Mini FP-6, IKC-483LT, IKC-E260T, Марія-301 мтм, Datecs FP 3141T, Datecs LP 1000.
- Програма дозволяє друкувати цінники, самоклеючі етикетки для вагових та набірних товарів.
- Є можливість проводити вагову товару окремо і продавати на касі через сканування вагової наклейки, так і важити товар на касі (зручно для невеликих магазинів)
- По кожному товару можна переглянути його залишок та ціну на будь який момент, також можна подивитись хто і коли змінював ціну на товар. Також можна подивитись рух товару за вибраний період (прихід, продажі, списання, повернення) .
- Реалізована робота з клієнтами та постачальниками. Можна контролювати борг/переплату по кожному контрагенту. При необхідності можна видрукувати акт звірки з контрагентом за період який цікавить.
- Є можливість продажу клієнтам в кредит (максимальну суму кредиту можна контролювати). Така можливість зацікавить власників магазинів які розташовані в невеликих містечка та селах.
- Реалізована робота з картками знижок та підтримка гнучкої системи знижок. Знижки можуть бути процентні та бонусні. Процентні можуть бути динамічні (змінюватись в залежності від суми разової покупки, чи суми акумульованої за період). Також можна робити знижки окремо на товар, групу, в залежності від дня тижня та часового проміжку. Знижки можна надавати як за наявності картки знижки так і без неї. При використанні бонусної знижки на клієнті накопичуються бонуси за кожну покупку. При досягнені певної кількості бонусів вони конвертуються в гроші і клієнт на ту суму може здійснити безкоштовну покупку.
- Також реалізована автоматизація та контроль для магазинів які займаються ремонтними роботами та фотоательє (в тих де проводять обробку зображень) для контролю роботи працівників та контролю виконання робіт.
- Автоматизація проведення ревізій. Розроблена форма для швидкого проведення та контролю ревізії. Є можливість проводити ревізії не по всьому магазину, а частково, по групах товарів.
- Реалізована робота з партіями. Поки що орієнтована на аптеки. Для полегшення контролю та ревізій партії групуються по продажних цінах.
- Створена велика кількість звітів які дозволяють наглядно аналізувати фінансові результати роботи обєкту.
- Є можливість використовувати для реєстрації/розреєстрації працівників USB - RFIDпристрої. Також їх можна використовувати для контролю часу приходу на роботу.
- Програма має можливість працювати як автономно, так і бути доповненням до 1С бухгалтерії (на даний момент тільки для версії 7.7). При роботі з 1Cпрограма автоматично або вручну (через оператора) підтягую з 1С дані про товари, а в кінці робочого дня передає в 1С дані про продажі за день по всіх касах. Робота з 1С здійснюється через зовнішні форми.
Документація по програмі: YDPOffice.pdf
Зображення
                
Коментарів: 0
Поки що коментарів немає.
Статус
Відчинено
Детальна інформація
Ціна: грн.1.250,00
Доставка: Доставка включена в ціну.
Про користувача
Автор: jdter
Інші пропозиції цього користувача: Переглянути
Е-пошта Надіслати листа для jdter е-поштою
Приватне повідомлення Надіслати ПП для jdter
Позитивні відгуки: 0
Негативні відгуки: 0


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2023 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:41.