Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Нерухомість > Будівництво


Барахолка
Правила Барахолки. Інструкція як розміщувати оголошення Модератори Барахолки: paravozz, MrDem, Stanislav, Sem, Samyel_Fox. Адміністратор форуму: FortYear Всі запитання щодо покупки кредитів вирішує адміністратор.

Переконливе прохання до користувачів НЕ створювати дві і більше теми із аналогічними пропозиціями. Це порушує правила форуму і є нечесним по відношенню до інших користувачів. Нам дуже б цього не хотілося, але користувачі які продовжать дублювати свої теми будуть банитися.
Категорії

Важливі пропозиції

[продам] Керамічні панелі.Електричне опалення,прадаж,монтаж
Термін дії: 1міс, 12дн ID оголошення: 4872 Переглядів: 2473
Повідомлення
Основні переваги:
Обігрів приміщень здійснюється м'яким тепловим потоком, що за біофізичному впливу на організм людини відповідає лікувальній дії російської печі і створює винятковий тепловий комфорт.
Економія електроспоживання в порівнянні з радіаторами, тепловентиляторами та тепловими завісами мінімум 20-30% (особливо істотно при багатотарифний оплати).
Висока надійність, довговічність, пожежо-і вибухобезпечність.
При установці в дитячих, дошкільних закладах (ігрових кімнатах, спальнях) істотно збільшується комфортність перебування дітей і знижується їх схильність до простудних захворювань. Завдяки невисокій температурі поверхні і відсутності виступаючих частин, панелі безпечні для дітей будь-якого віку.
Не піднімає пил, не спалює кисень, не сушить повітря.

Пристрій
Застосування двох принципів обігріву - це нова традиція, в основі якої закладено досвід роботи в сфері енергозберігаючих технологій.
Самим унікальним у пристрої панелі Hybrid ™ є застосування кераміки. Ще з давніх-давен кераміка служить людині. Від примітивного глиняного горщика - до високоточних аерокосмічних технологій.
Принцип роботи
Для розігріву електропанелі застосовується нагрівальний елемент нового покоління, - наукова розробка, раніше застосовувалася тільки в оборонній промисловості СРСР (підводні човни, ракетні комплекси і т. д.).
Унікальність в тому, що при малому споживанні електроенергії нагрівальний елемент має великий коефіцієнт тепловіддачі. Якщо класичний тепловий розрахунок енергоспоживання 100 Ват на 1 м2, то тут 50 Ватт на 1 м2! Кераміка нагріта до 80 градусів перетворюється в дуже ефективний інфрачервоне джерело тепла. А ось тильна сторона панелі з теплоакумулюючих покриттям розігрівається до температури 90 градусів, нагріває повітря і створює природну конвекцію.

Електропанелі Hybrid ™ »на сьогоднішній день є однією з найбільш ефективних і економних технологій електроопалення!

Безпека
Мабуть, почнемо з того, що ця панель не боїться практично нічого й приємно здивує навіть скептично налаштованого споживача. Їм не страшні будь-які перевантаження в електромережі. Пил і бруд теж не перешкода.
Металевий корпус, є захисним екраном, і знімає електромагнітне випромінювання з поверхні панелі.
Мало того, вони можуть працювати повністю зануреними у воду, мазут і т. д. * Безшумна робота, відсутність запаху, екологічно безпечні матеріали.

Основні характеристики електронагрівача ЕПНК 375/220 (HYBRID ™)

Колір - білий, чорний; Розмір - 600/600/12 мм; Вага -10 кг;
Робоча температура - 80 °; Напруга - 220-2504 50-60 Гц; Потужність - 375УУ;
Екран - алюміній 0.5 мкм; Ступінь захисту - IP-67; Клас захисту - 1; Виробник - Україна; Гарантія - 5 років; Сертифіковано - УкрСЕПРО.

ТЕЛ,380660434266
Коментарів: 4
25.10.2010 14:10
Тобто ви перекроїли усі основи термодинаміки ??
1м2 Кераміки грівся завжди однією і тією кількістю тепла, яка залежить від дельти температур, теплоємності матеріалу, його маси/об'єму, а у вас мабуть тахіонні поля і нанотехнології ?
20.01.2011 11:19
грубо кажучи получається, що радіатор споживає 1-кВт*год електроенергії, а віддає порядка 2-3 кВт*год теплової енергії. Звідки береться надличкова енергія? Це ж не кондиціонер або тепловий насос що може забрати тепло з вулиці, при тому отримавши ККД біля 350-500%.
21.01.2011 11:36
чергова "байка"...

у таких пристроях - 1кВт електроенергі - приблизно 1кВт тепла....і ніякої економії досягти не можливо. Скільки будинок тепла втратив - стільки потрібно виробити для підтритмання температури...
29.10.2014 09:58
Ціна?
Статус
Відчинено
Детальна інформація
Ціна: грн.820,00
Доставка: Продавець зобовязаний вказати вартість доставки після укладення угоди.
Про користувача
Автор: elektronika
Інші пропозиції цього користувача: Переглянути
Е-пошта Надіслати листа для elektronika е-поштою
Приватне повідомлення Надіслати ПП для elektronika
Позитивні відгуки: 0
Негативні відгуки: 0


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:01.