Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Ваше відношення до центральної влади:
Позитивне 5 7.81%
Негативне 52 81.25%
Нейтральне 7 10.94%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.02.2017, 18:04 #2676383   #201
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Не зрозумів???
Плачу всі податки, навіть військовий збір 105 гр. щомісяця.
А користуєшся субсидіями? Бо я не розумію як можна платити 80% з заробітку за комуналку при цих субсидіях.
Тобто ти або не 80% платиш, а тих же ~20, або в тебе не оформлена субсидія хоча ти можеш її оформити.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 18:21 #2676387   #202
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Не користуюся субсидіями, бо не вважаю це виходом з ситуації, та й не виходить мені субсидія.
Щодо мене то то мені йде приблизно 40% від заробітку на ком послуги
Ще раз повторюю - субсидія, це замануха, аудит якої зробити неможливо, тому і крадуть мільярди через те.
А в Америці чо нема субсидій не цікавився?
Poradnuk зараз поза форумом  
Подякували 2:
into (02.02.2017), nifu (09.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 18:57 #2676390   #203
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Не користуюся субсидіями, бо не вважаю це виходом з ситуації, та й не виходить мені субсидія.
Щодо мене то то мені йде приблизно 40% від заробітку на ком послуги
Ще раз повторюю - субсидія, це замануха, аудит якої зробити неможливо, тому і крадуть мільярди через те.
А в Америці чо нема субсидій не цікавився?
А чого не виходить? Забагато заробляєш? А чого тоді так багато платиш за коменалку?

В США субсидій на комуналку немає, але для людей з низьким доходом є інші види субсидій, наприклад фудстемпи (за які можна купувати продукти), безкоштовна медична страхівка, ну тобто її купує для таких людей держава. Якщо дохід сімї мелий, а дитина добре вчиться - можуть дати стипендію яка покриє вартість навчання. В такому дусі. Для емігрантів які по грінкарті приїхали але не мають вищої освіти дають гроші на навчання.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 19:35 #2676408   #204
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата А чого не виходить? Забагато заробляєш?
Заробляю припустимо 1000 гр, 300 гр податки, 300 гр. компослуги. Лишається 400 гр. Як думаєш багато. А тих 600 гр х... знає куда йдуть???
Цитата А чого тоді так багато платиш за коменалку?
Хочу шоб в хаті було тепло, купатися в ванні, а не в тазіках.
Цитата В США субсидій на комуналку немає
Отож. Там все чітко, справедливо і прозоро. Нафту в Вашингтон з Техасу не везуть через Аляску.
Poradnuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (09.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 20:39 #2676428   #205
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А чого тоді так багато платиш за коменалку? .
А тому що табун ідіотів збігав на вибори і понаобирав злодіїв без права відкликання.
Взагалі нема механізму дострокового відкликання і притягнення до відповідальності тих, хто не виправдав довіри людей в цій довбаній системі європейських цінностей.
Злодюги спочатку просто крали а нам казали нема чого скиглити, а останні роки вже прямо співпрацюють з ворогом і тепер ці бігуни на вибори з своїх кишень фінансують ворогів України, а самі плачуться, що нема за що жити.
І все це відбувається під патронатом Верховної Зради і Уряду на яких у бігунів на вибори нема ніяких важелів впливу.
Чого бідні бо дурні чого дурні бо бідні. .

into зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (09.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 21:29 #2676439   #206
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата Заробляю припустимо 1000 гр, 300 гр податки, 300 гр. компослуги. Лишається 400 гр. Як думаєш багато. А тих 600 гр х... знає куда йдуть???
Як на мене тут шось все дуже не сходиться. 300 грн компослуги в тебе? Без субсидій? Ти взагалі платиш компослуги? Чи мама платить?

До речі, недавно розшарювали пост шо шукають на автомийку мойщика, ЗП 4000 грн, а ше було купу шуму про то шо не можуть знайти швей за 4000 - ніхто не хоче йти працювати за такі гроші! А ти вот за 1000 та ше й без субсидій!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 21:47 #2676442   #207
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата Як на мене тут шось все дуже не сходиться. 300 грн компослуги в тебе? Без субсидій? Ти взагалі платиш компослуги? Чи мама платить?

До речі, недавно розшарювали пост шо шукають на автомийку мойщика, ЗП 4000 грн, а ше було купу шуму про то шо не можуть знайти швей за 4000 - ніхто не хоче йти працювати за такі гроші! А ти вот за 1000 та ше й без субсидій!
Ну ти точно клоун. Я ж 1000 гр. як для прикладу навів
Добре лягаю я спати, бо завтра на роботу - працювати, щоб "податки всі сплачувати і за компослуги всі до копійки платити".
А ти я бачу точно від реальності нашої відірвався. А ше певно дивишся 5 канал, 1+1, інтер, а може не дай Бог Раша тудей - там лапшу добре вішають особливо для тих українців хто живе в США, Канаді, Зах. Європі.
Як будуть які питання пиши, завтра постараюся дати детальну відповідь.

Востаннє редагував Poradnuk: 02.02.2017 о 22:00.
Poradnuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (09.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 22:05 #2676445   #208
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата Ну ти точно клоун. Я ж 1000 гр. як для прикладу навів
Васа, клоун це ти, бо ти так і не зміг мені пояснити як можна платити 80% свого заробленого за комуналку! Я пробував з тебе витягнути якусь інфу на рахунок цього, але на жаль ти привів якийсь приклад який не має нічого спільгого з реальністю! Цей приклад не пояснує аж ніяк при яких обставинах людина може платити 80% за комуналку на які ти тут так слізно жалівся!

Телевізор я не дивлюсь, тобто взагалі, вже десь років 10, але ти, шоб виглядати більш переконливо можеш навіть написати тут шо я дивлюсь москальськи перший канал
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 22:15 #2676449   #209
andee
Новачок
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

ти несерйозний. І "васа" каже лише бидло. Тримай конструктив
andee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 20:58 #2677458   #210
nifu
Учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата А чого не виходить? Забагато заробляєш? А чого тоді так багато платиш за коменалку?
квартиру міг купити, чи машину, чи злітати туди-назад на відпочинок на ямяйку.
в рахунок за опалення за минулий місяць порахували 130% тарифу бо було холодно - народ офігеває навіть якщо є субсидія. мені цікаво чи будуть платити...

Востаннє редагував nifu: 09.02.2017 о 22:04.
nifu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 22:13 #2677478   #211
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Міністр Мiнекономрозвитку не розуміє різниці між номінальною та реальною сумою зарплати.

У мене все.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2017, 18:05 #2677580   #212
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко і 10 депутатів зареєстрували проект в Раді про відставку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.02.2017, 06:07 #2678014   #213
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата У Черкасах п'яний депутат облради побив ветерана-"афганця", який втратив ноги
Meanwhile in the Ukraine.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 15:38 #2678279   #214
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

На форумі зареєстровано тисячі людй, а в темі дописує і мають якісь думки лише пару чоловік.
Всім решта пофіг хто там при владі і навіть не мають ніяких думок з приводу того, що робиться
А потім дивуємося чого а нас бардак і звідки взялися гройсмани і інші злодії політикани і чому вони себе так вільно при кориті почувають.
into зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (15.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 16:12 #2678287   #215
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

то всьо високодосвідчена еліта, яка ні в чому не винна, янголятка. чому ніхто не згадує де профіцити місцевого бюджету від децентралізації?
perebendya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 16:26 #2678295   #216
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від perebendya Переглянути допис
чому ніхто не згадує де профіцити місцевого бюджету від децентралізації?
патамушта гладіолуси.
Такого бардака як зараз тут напевно не було не лише за комуністів, але і за Польщі і за часів гітлерівської окупації.

Востаннє редагував into: 14.02.2017 о 16:33.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 22:54 #2678387   #217
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Шось таке вот кажуть.



Алсо, 20 лютого в Тернополі під ОДА планується протест підприємців.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
mam (15.02.2017), nifu (15.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 00:57 #2678392   #218
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Події 100 річної давності.
Лютнева революція.
Нікому нічого не нагадує?

Поражение в Первой мировой войне ускорило приближение революционного кризиса. Потеряв в войне, длившейся более двух с половиной лет, 6 млн. человек, Россия представляла собой страну с измотанным войной народом, разрушенной экономикой, топливным и продовольственным голодом, расстроенной финансовой системой и огромным внешним долгом.


Началась «министерская чехарда» - за шесть месяцев до начала революции сменились три Председателя Совета Министров, два министра внутренних дел, четыре министра сельского хозяйства.

В начале 1917 г. уровень стачечного движения достиг критической точки. В январе-феврале 1917 г. бастовали 676 тыс. рабочих, предъявлявших в основном (95 % стачек) политические требования. Рост рабочего и крестьянского движения показал «нежелание низов жить по-старому».

14 февраля у Таврического дворца состоялась демонстрация с требованием от депутатов Государственной Думы создания «правительства народного спасения». Одновременно большевики, призвав рабочих к однодневной всеобщей стачке, вывели на улицы Петрограда 90 тыс. человек. Революционному взрыву способствовало введение карточек на хлеб, что вызвало его удорожание и панику среди населения. 22 февраля Николай II уехал в Могилев, где находилась его Ставка. 23 февраля забастовали Выборгская и Петроградская сторона, в городе начались погромы булочных и пекарен.

Для совместного руководства революционным выступлением объединились большевики, меньшевики и эсеры.

С лозунгами «Долой самодержавие!», «Долой войну!», «Хлеба!» демонстранты двинулись в центр города. В забастовке приняли участие более 300 тыс. человек. 26 февраля войска открыли огонь по демонстрантам на Невском проспекте.

Успех революции стал зависеть от того, чью сторону примет Петроградский гарнизон. Утром 26 Февраля к восставшим присоединились солдаты Волынского, Преображенского и Литовского полков, они захватили оружейный склад и арсенал.

Были освобождены политзаключенные, содержащиеся в тюрьме «Кресты». До конца дня на сторону восставших перешло большинство частей гарнизона Петрограда.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 13:04 #2678464   #219
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Прикол в тому, що в Україні немає ні класу селян, ні класу робочих.

Є мусора, чинуші, пенсіонери, заробітчани і зашугані підприємці.
Першим 4-ом впринципі пофіг що робиться, а останні, виявляти громадянську активність не будуть, по зрозумілих причинах.

Тим більше під гаслами лівих, які марять уравніловкою, плановою еканомікаю, пятілєткой за трі года і всіма решту маразмами совка.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (15.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 13:40 #2678478   #220
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Прикол в тому, що в Україні немає ні класу селян, ні класу робочих.
.
Їх зараз ніде нема. Глобалізація і постіндустріальний період розвитку. Взагалі не зрозуміло чим це все може кінчитися, бо влада при старій системі не може забезпечити виживання населення навть при постійному позичанні кредитів МВФ. Рівень життя падає і буде падати пришвидшеними темпами. А іншу політичну модель ніхто навіть не пропонує і кожен політикан піариться і пропонує лише себе щоб очолити докрадання держави і населення в рамках існуючої політичної моделі.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:00.