Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


проблеми з потенцією

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.11.2017, 16:57 #2711205   #101
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Так тут головне знати міру... Але якщо раніше вживав, то зараз зовсім не хочу с сексом зв'язувати. Краще вже таблетку спробувати раз на те пішло, ніж перегаром все зіпсувати.
Насправді, я зрозумів що нема чого соромитись тих таблеток, нічого такого, якщо не вживати їх постійно, або ж нема проблем із статевою функцією. Як ситуативне рішення ок, головне щоб з головою був порядок.
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:01 #2711207   #102
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
Насправді, я зрозумів що нема чого соромитись тих таблеток, нічого такого, якщо не вживати їх постійно, або ж нема проблем із статевою функцією. Як ситуативне рішення ок, головне щоб з головою був порядок.
До речі мені цікаво, що якщо випив зарання, а в тебе секс відминився, то так і ходити зі стояком декілька годин?
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:04 #2711208   #103
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
До речі мені цікаво, що якщо випив зарання, а в тебе секс відминився, то так і ходити зі стояком декілька годин?
Ну можна, як тут деякі, всі цвяхи позабивати
А насправді, то більше історіїї про віагру, або ж взагалі перебільшення. Бо всі ці сілденафіли працюють лише при наявності збудження, а мертвому нічого вже не підніме) А то дійсно була б дуже комічна ситуація.
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:09 #2711209   #104
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
Ну можна, як тут деякі, всі цвяхи позабивати
А насправді, то більше історіїї про віагру, або ж взагалі перебільшення. Бо всі ці сілденафіли працюють лише при наявності збудження, а мертвому нічого вже не підніме) А то дійсно була б дуже комічна ситуація.
Що за сілденафіли? І як це при наявності збудження? Хіба вони не визивають збудження?
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:14 #2711210   #105
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Що за сілденафіли? І як це при наявності збудження? Хіба вони не визивають збудження?
Ну краще в гуглі почитати, але якщо в двох словах, то це речовина, яка в члені розширює кавернозні тіла і туди потрапляє більше крові, відповідно і ерекція краще і відчуття гостріші. А збудження має бути в голові, щоб організм сказав крові йти... ну ви самі розумієте куди
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:22 #2711213   #106
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
Ну краще в гуглі почитати, але якщо в двох словах, то це речовина, яка в члені розширює кавернозні тіла і туди потрапляє більше крові, відповідно і ерекція краще і відчуття гостріші. А збудження має бути в голові, щоб організм сказав крові йти... ну ви самі розумієте куди
Ого, ось воно як, ну так здається безпечніше. А на скільки швидко вони починають діяти, бо я коли використовував то за годину закидував приблизно і було гуд, як в інструкції
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:28 #2711214   #107
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Ого, ось воно як, ну так здається безпечніше. А на скільки швидко вони починають діяти, бо я коли використовував то за годину закидував приблизно і було гуд, як в інструкції
В цілому 20-40 хвилин, але я через хвилин 25 вже відчував покращення. Тому їх не обов"язково приймати заздалегідь. Скажу більше, якщо нема жодних проблем, я б їх взагалі не рекомендував використовувати. А якщо вже в процесі щось пішло не так, то можна прийняти таблетку і продовжити задовольняти дівчину іншими частинами тіла, поки основна прийде до готовності.
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:35 #2711215   #108
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
В цілому 20-40 хвилин, але я через хвилин 25 вже відчував покращення. Тому їх не обов"язково приймати заздалегідь. Скажу більше, якщо нема жодних проблем, я б їх взагалі не рекомендував використовувати. А якщо вже в процесі щось пішло не так, то можна прийняти таблетку і продовжити задовольняти дівчину іншими частинами тіла, поки основна прийде до готовності.
Зрозумів, схоже за годину це навіть багато. Та мені не горить тому і не поспішаю з таким, більше заради яскравих відчуттів цікаво повторити.
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:42 #2711216   #109
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Зрозумів, схоже за годину це навіть багато. Та мені не горить тому і не поспішаю з таким, більше заради яскравих відчуттів цікаво повторити.
Ну так і залежним можна стати, кому воно потрібно? Заради яскравих відчуттів краще в незвичайному місці десь спробувати або ж незвичайною жінкою (в плані, неперевершеною, а не з Кончітою якоюсь)
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 17:51 #2711217   #110
zanparty
Учасник
 
Аватар для zanparty
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Зрозумів, схоже за годину це навіть багато. Та мені не горить тому і не поспішаю з таким, більше заради яскравих відчуттів цікаво повторити.
Знеболююче починає діяти через півгодини або навіть хвилин 20. Всі таблетки, десь, за такий час у шлунку розчиняються.
zanparty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 15:04 #2712555   #111
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Зрозумів, схоже за годину це навіть багато. Та мені не горить тому і не поспішаю з таким, більше заради яскравих відчуттів цікаво повторити.
Так, за годину це дійсно багато ))
Але ж не завжди можеш до хвилини вирахувати, коли в тебе буде секс
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 15:12 #2712556   #112
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
Так, за годину це дійсно багато ))
Але ж не завжди можеш до хвилини вирахувати, коли в тебе буде секс
Та зрозумів, вираховувати не збираюсь))
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 15:17 #2712558   #113
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Ого, як все складно у чоловіків)))

Ви ж напевно ще думаєте, казати чи ні, говорити своїй дівчині чи дружині про те, що ви приймаєте таблетки для покращення потенції?)))
nyanko-chan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 15:21 #2712559   #114
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від nyanko-chan Переглянути допис
Ого, як все складно у чоловіків)))

Ви ж напевно ще думаєте, казати чи ні, говорити своїй дівчині чи дружині про те, що ви приймаєте таблетки для покращення потенції?)))
А що тут думати? Не бачу сенсу розповідати, тим паче краще своїми силами завжди, а якщо один раз скористувався, то навіщо розповідати, нехай буде здивована )
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 15:27 #2712560   #115
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
А що тут думати? Не бачу сенсу розповідати, тим паче краще своїми силами завжди, а якщо один раз скористувався, то навіщо розповідати, нехай буде здивована )
Так а ви що думаєте, ми не помітимо, що щось змінилось??
Від того, що тобі твій мужчина не розповідає таке, ми можемо навпаки стати більш підозрілими і це призведе до проблем у спілкуванні
nyanko-chan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 12:47 #2713678   #116
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від nyanko-chan Переглянути допис
Так а ви що думаєте, ми не помітимо, що щось змінилось??
Від того, що тобі твій мужчина не розповідає таке, ми можемо навпаки стати більш підозрілими і це призведе до проблем у спілкуванні
Якщо у дівчини буде чудовий секс, їй буде байдуже що там і як Принаймні я на це і сподіваюсь.
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 12:50 #2713679   #117
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Якщо у дівчини буде чудовий секс, їй буде байдуже що там і як Принаймні я на це і сподіваюсь.
Можливо і так, але ж якщо наступний раз буде не таким яскравим, то питання почнуть виникати самі собою
nyanko-chan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 12:55 #2713681   #118
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від nyanko-chan Переглянути допис
Можливо і так, але ж якщо наступний раз буде не таким яскравим, то питання почнуть виникати самі собою
Скажу, принаймні я намагався Але ж я не машина, у мене також бувають збої..
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 12:56 #2713682   #119
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від nyanko-chan Переглянути допис
Так а ви що думаєте, ми не помітимо, що щось змінилось??
Від того, що тобі твій мужчина не розповідає таке, ми можемо навпаки стати більш підозрілими і це призведе до проблем у спілкуванні
А ви прям все фіксуєте. І доречі, хіба це не справа чоловіка взагалі, що йому приймати чи ні?
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 13:02 #2713683   #120
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Скажу, принаймні я намагався Але ж я не машина, у мене також бувають збої..
Це може прокатити лише в тому випадку, якщо відносити ще на дуже ранньому етапі і жінка ще не встигла вивчити свого чоловіка.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
А ви прям все фіксуєте. І доречі, хіба це не справа чоловіка взагалі, що йому приймати чи ні?
Звичайно фіксуємо, на те ми і жінки, ми все це відчуваємо, особливо коли ви намагаєтесь щось приховати. Так, справа чоловіка, що йому приймати. Але, якщо ми говоримо про відносини, то це вже справа обох. Гадаю прикладів наводити не потрібно?

Востаннє редагував nyanko-chan: 27.11.2017 о 13:02. Причина: Пізніше додано
nyanko-chan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:00.