Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Новий тренажерний зал EGO Gym

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.04.2013, 16:30 #2192383   #21
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Новий тренажерний зал EGO Gym

дент знає які знимки ставити))
Vlodko зараз поза форумом  
Старий 29.04.2013, 14:42 #2197525   #22
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Новий тренажерний зал EGO Gym

але там такі "дівчита" не тренуються, чи не так?
andzhej зараз поза форумом  
Старий 07.06.2013, 22:50 #2221244   #23
meat
 
Аватар для meat
Типово Відповідь: Новий тренажерний зал EGO Gym

Цитата
Допис від The Ritz Переглянути допис
розробка програми і слідкування за тим чи Ви правильно робите вправи не буде коштувати нічого...а також є послуга індивідуального тренінга коли інструктор буде ходити за вами все тренування і слідкувати тільки за вами...така послуга буде коштувати 50 гривень...
Завжди вам раді
50грн в місяць? в тренування?
meat зараз поза форумом  
Старий 26.09.2013, 13:39 #2274493   #24
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Новий тренажерний зал EGO Gym

Спорт – як стиль життя, а не данина моді

Знайти хороший спортзал не так легко, як здається на перший погляд. Вибір залу – дуже відповідальна справа, від якої багато в чому залежить майбутнє спортсмена-початківця. Тому не варто вирушати в перший-ліпший клуб лише на підставі того, що він знаходиться в двох кроках від дому. Тому сьогодні поговоримо про EGO GYM.

У час, коли як чоловіки, так і жінки прагнуть фізично виглядати якнайкраще – хороший спортзал виступає у ролі рятівного кола. Отож, які основні переваги потрібні майбутньому спортсмену:

– місце розташування (близько до дому або до роботи); – зручний для відвідувачів час роботи; – значний простір та чисте повітря; – великий вибір тренажерів; – достатня кількість аеробних тренажерів (стаціонарних велосипедів, бігових доріжок і т. д.); – чиста роздягальня і душова; – кваліфікований тренер; – прийнятні ціни; – консультації спеціаліста.

Чималенький перелік переваг, правда ж? Але EGO GYM може задовольнити їх у повному обсязі, бо ж зал розташований у самому центрі Тернополя на вулиці Гоголя, поруч декілька зупинок громадського транспорту та університет.

EGO GYM працює сім днів на тиждень, 365 днів на рік, має окремі чоловічу та жіночу роздягальні і окремі душові.

Загальною площею понад 300 кв. м спортзал включає боксерський ринг із грушею, а також професійну жимову лавку.

До слова, уся тренажерна база в EGO GYM є сертифікованою, кожен тренажер має позначки виробника, а також вказані час, дата та особисті дані майстра, який відповідав за збір даного виробу, а головне – ухвала, що він (тренажер) відповідає усім технічним нормам.

У залі є бігові доріжки, орбітреки і велотренажери.

Та звісно ж, самого обладнання буде недостатньо для покращення вашої зовнішності EGO GYM. готовий запропонувати вам якісну команду першокласних тренерів, які незалежно від вашого віку чи фізичного стану підберуть саме таку програму, яка оптимально-якісно сприятиме покращенню фізичних можливостей та загального фізичного стану вашого організму.

Для тих, хто справді вирішив бути у тренді, жити вільно, не обтяжуючи себе шкідливими звичками і не витрачати вільний час на просиджування в соцмережах, EGO GYM готовий стати другим домом.

Головне – не женіться за престижем. На жаль, зараз з’явилося дуже багато «віп»-фітнес-клубів, які обіцяють «100% результат» за величезні гроші. Завітайте у EGO GYM, пройдіть перше пробне тренування і ви зрозумієте – у дорогі зали чоловіки ходять лише з однією метою: подивитись на жінок та обговорити чемпіонати по футболу. Але ж Ви налаштовані на результат, вірно?

І ще: якщо ти соромишся свого тіла, вважаєш себе неповноцінним, але мрієш про красиві обриси свого живота чи вигин грудної клітки – приходь: у нас є що тобі запропонувати. Результати, яких досягли наші клієнти засвідчать – неможливого не існує.

Якщо Ти маєш здоровий дух, Ми гарантуємо тобі здорове тіло!

Алєкс Дрозд

P.S. Чим мені подобається EGO GYM? Перш за все тим, що тут я почуваю себе як удома. Зелений колір сповнює позитивом та заряджає енергією на все тренування. Мені хочеться якнайдовше тренуватися, аби більше часу провести у залі. Найновіше обладнання дозволяє якнайкраще пропрацювати усі групи м’язів. Ну і, звичайно, як же без музики? Зазвичай у тренажерних залах вмикають важку та агресивну музику, як то кажуть, «для мотивації». У EGO GYM грає стильна та легка музика, під яку приємно займатися, і яка робить твоє тренування ефективнішим. Звичайно, музика музикою, але у тренажерному залі, крім тебе, є й інші люди. Усі різні і, можливо, не всі будуть привітними, але що мені подобається у EGO GYM, так це те, що люди тут завжди усміхнені та налаштовані на високі результати. Приходячи у EGO GYM, я не відволікаюсь на буденні справи і повністю зосереджуюсь на своїй меті. У цьому мені допомагають першокласні тренери, які стежать за моєю технікою виконання, щоб я досягла якомога кращих результатів. З такими професіоналами, як тут, я почуваюсь у надійних руках. Працювати над собою – нелегка справа, але я вважаю, що кращого місця для проведення свого вільного часу немає. Тим більше, ціни мене приємно вразили. Мені, як студентці, дуже вигідно відвідувати цей фітнес-центр. Сподіваюся, що все більше тернопільської молоді буде вести здоровий спосіб життя і стежитимуть за собою. Впевнена, що саме EGO GYM допоможе їм у цьому.
Ілона Домбрович

gazeta-misto.te.ua
Dentist зараз поза форумом  
Старий 15.01.2014, 18:28 #2330082   #25
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Новий тренажерний зал EGO Gym

Цитата:
Допис від Dentist Переглянути допис
бо ж зал розташований у самому центрі Тернополя на вулиці Гоголя
розташування на 2 поверсі трошки нелогічне,ато мені штукатурка трохи сипеться на голову
wenux зараз поза форумом  
Старий 15.01.2014, 21:53 #2330240   #26
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Новий тренажерний зал EGO Gym

Цитата:
Допис від Dentist Переглянути допис
Відкрито кімнату з боксерською грушею!
мабуть то груша таки не для бокса, а для кікбокса

Востаннє редагував Стечкин: 15.01.2014 о 22:00. Причина: Пізніше додано
Стечкин зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:57.