Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Хочу купити новий смартфон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.10.2008, 12:28 #716063   #41
misterBin
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

досить змістовний виклад теми, можна тільки подякувати всім авторам
я сам вибираю між е51 і 6120с
хоча тут ше той 5800 наробив шуму...
misterBin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 13:21 #716088   #42
Dotch
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

5800 ще дуже сирий. чекаю, поки його випробують перші експериментатори (йо, зразу з екскриментами асоціації), тобто ви з вами, і поки випустять наступну модель, з урахуваннями недоліків 5800.
Dotch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 15:51 #716157   #43
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Звідки ти взагалі знаєш що він дуже сирий??? Його ще нема в продажі навіть!
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 17:29 #716206   #44
Dotch
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Звідки ти взагалі знаєш що він дуже сирий??? Його ще нема в продажі навіть!
тому що це перший сенсорник нокії, тому що сімба новіша, відповідно з новішими лагами-багами-шнягами.
плюс я висловив свою думку, а ти зразу по три знаки питаннь ліпиш. не хвилюйся так. це просто припущення.
ти ж адронний коллайдер теж в очі не бачив, проте дискутуєш досить жваво.
Dotch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dr_Wolodya (16.03.2009), str1m (03.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2008, 00:06 #723190   #45
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Перше: у айфона ще нос не дорос рівнятись з такими гігантами як нокія.
Друге: за таке бабло(5100), є як мінімум 5-6 варіантів набагато кращих, ніж оцей твій HTC TyTN II, як мінімум це Samsung Witu, Toshiba G900, Glofish X800, HTC TOuch Diamond. А хвалитися доволі посереднім комунікатором за шалені бабки я б не став.
Але я так розумію, що доказувати тут нема кому...
...Дякую друже за те що розсмішив...ДОКАЗУВАТИ НЕМА КОМУ...Які ми розумні, проте інколи не фільтруємо те що говоримо... Якщо ти не знаєш, то посередній комунікатор шляхом компіляції своєї прошивки, і правкою деяких помилок реєстру можна піднести на більш вищий рівень, ніж стандартна поставка...Але як я розумію, це вже мені немає кому доказувати...Тим більше, що TyTN II не є посреднім комунікатором, якщо прописати класні дрова відеоускорітеля...Перечислені комунікатори взуває на вагомий крок, для цього треба мати всього лиш руки прямі...І НТС - не менший гігант на даний період ніж нокіа...Тут спорне питання, у НТС - програмісти і дизайнери, куди нокії братись...Нокіа виграє в основному тільки на країнах снг і на бюджетному класі...Лідер бізнес класу - наразі НТС, який популярний в країнах гігантах економіки - США, Англії, Японії...

Щодо діамонда це - гівно з гівна...Мав декілька в руках...Не буду пояснювати чому, сам почуєш і переконаєшся з часом...Невдалий проект НТС...
Мені імпонує цей аппарат!!!!
http://www.hpc.ru/devices/device.php?dev_id=950

Хочу такого девайса...
_xXx_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2008, 16:09 #723692   #46
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

...Хоча респект за інфу...5800 - для нокії - це великий крок вперед!
_xXx_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 15:19 #724609   #47
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від _xXx_ Переглянути допис
І НТС - не менший гігант на даний період ніж нокіа...Тут спорне питання, у НТС - програмісти і дизайнери, куди нокії братись...Нокіа виграє в основному тільки на країнах снг і на бюджетному класі...Лідер бізнес класу - наразі НТС, який популярний в країнах гігантах економіки - США, Англії, Японії...
я просто плачу, ти величезний спеціаліст з продаж, особливо по регіонам.
Нокія продала лише одну 5310 більше 10 млн. штук. Не кажучи вже про інші.Нокія - найбільший гравець на ринку серед смартфонів.
Якщо вже доводити , то доводити:
Статистика продаж на російському ринку телефонів.
Таблиця продаж смартфонів і комунікаторів в Європі, на Сході та в Африці.

да-да, нокія лише біджетні моделі продає, ага.
Знайду статистику по світу - викладу, але думаю, що тобі вже зрозуміла бредовість твоїх висказувань
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 15:26 #724617   #48
castor
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Знайду статистику по світу - викладу, але думаю, що тобі вже зрозуміла бредовість твоїх висказувань
нафіга статистику?
пройдіться по сайтах верізона, AT&T та інших операторів - побачите, що народ в більшості має - нокії, самси та лижі
ну і ябкофон
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 16:34 #724657   #49
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
я просто плачу, ти величезний спеціаліст з продаж, особливо по регіонам.
Нокія продала лише одну 5310 більше 10 млн. штук. Не кажучи вже про інші.Нокія - найбільший гравець на ринку серед смартфонів.
Якщо вже доводити , то доводити:
Статистика продаж на російському ринку телефонів.
Таблиця продаж смартфонів і комунікаторів в Європі, на Сході та в Африці.

да-да, нокія лише біджетні моделі продає, ага.
Знайду статистику по світу - викладу, але думаю, що тобі вже зрозуміла бредовість твоїх висказувань
Стоп! Ми тут говоримо про тел. чи комунікатори?
Доводжу до твого відома, друже, що комунікатором називається аппарат з максимальними комунікаційними можливостями, для роботи з HTTP протоколом інтернету, з базовою поставкою підбору програм для комунікацій...НТС - це комунікатори!!! А не телефони і смартфони...Я говорив власне про сумісні моделі...В нокії це аппарати на базі s80, і інших операційних систем, яких є тільки пару штук моделей:
Nokia 5800 XpressMusic | Nokia N810 Internet Tablet | Nokia N800 Internet Tablet | Nokia N770 | Nokia 9300 | Nokia 9500 | Nokia 9210 Communicator | Nokia 9210i Communicator і також нокіа e90, - які в статистиках продаж навіть не рівняються з НТС.
Перелік моделей від НТС (іших не перераховую, бо є дуже багато)
T-Mobile G1 (HTC Dream) | HTC Touch Pro 32900 руб. | HTC S740 | HTC Touch 3G | HTC Touch Diamond (HTC P3700) 24990 руб. | HTC Touch HD | HTC Touch Viva 2223 (HTC Opal) 12900 руб. | HTC Advantage X7510 | HTC P3470 (HTC Pharos) 13690 руб. | HTC Touch Cruise P3650 (HTC Polaris) 19990 руб. | HTC Touch P3452 (HTC Elfin) 13990 руб. | HTC Advantage X7500 36990 руб. | HTC P3400 (Gene) | HTC S710 (Vox) | HTC Touch (HTC P3450/HTC Elf) 13990 руб. | HTC TyTN II (P4550 / Kaiser) | HTC P3300 (Artemis) | HTC P3350 (Love) 14690 руб. | HTC P3600 (Trinity) 18460 руб. | HTC P4350 (Herald) | HTC TyTN | HTC Omni | HTC P3600i | HTC P6300 (Panda) | HTC P6500 (Sirius) | HTC S420 (Erato) | HTC S730 (Wings) | HTC Touch Dual (HTC P5500 / Nike) 18710 руб. | HTC S310 (Oxygen) | HTC S620 (Excalibur) | HTC S630 (Cavalier) | HTC S320 (Monet) | HTC Breeze | HTC Hermes | HTC MTeoR | HTC Star Trek | HTC Universal | HTC Wizard | HTC Blue Angel | HTC Galaxy | HTC Alpine | HTC Magician | і багато інших!!!!
Так що рівняй рівноцінні продажі, і рівноцінні аппарати! Я і без твоєї статистики давно знаю що нокіа є лідером по продажі на світовому ринку телефонів - ШИРПОТРЕБ...Дай мені статистику по продажі комунікаторів нокіа (вище вказані моделі), тоді я визнаю що я не правий...
_xXx_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 16:38 #724660   #50
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

S.H.A.D.E - я тобі вже пару постів - "про образи, а ти мені про гарбузи", от і не розумієм про що спорим!
_xXx_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 17:46 #724704   #51
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від _xXx_ Переглянути допис
НТС - це комунікатори!!! А не телефони і смартфони...
Не всі. HTC Tornado - смартфон.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 19:33 #724767   #52
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від AndriX Переглянути допис
Не всі. HTC Tornado - смартфон.
...Дякую що зауважив...Дійсно, коли копіював не додивився...є там декілька моделей смартів, - наразі я мав на увазі комунікатори, про які говорив всі попередні пости...Та менше з тим, я перечислив в першу чергу комунікатори нокіа, яких є всього лиш декілька штук, і які не дуже популярні, на відміну від комунікаторів інших брендів...Приміром в магазині Алло (цей що нижче гранд-базару) стоїть е90 - яку вже протягом пів року ще ніхто не купив...Проте інші комунікатори, інших брендів мало-помалу купляють не дивлячись на космічні ціни алло...(до речі по статистиці в неті так і не знайшов цифрових даних по продажі комунікаторів нокіа, є тільки світові лідери - HTC, Glofiish, i-Mate, ASUS, MiTAC (Mio Technology), Gigabyte, Toshiba - нокіа входить до розділу інші....Можливо мій опонент знайде такі дані і докаже мені що комунікатори нокіа дуже популярні, популярніші навіть за світового лідера на цьому ринку - НТС...). Можливо на ринку нокіа щось зміниться в цій сфері, є багато нових і цікавих проектів. Приміром та ж Nokia 5800 XpressMusic та серія Internet Tablet, але на разі конкуренти далеко попереду...
_xXx_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 20:23 #724815   #53
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

...До речі ще раз щодо теми цього топіка - навіть в першому свому пості, я пропонував замість смарта купляти комунікатори, які, наразі, в нашу сферу інформаційних технологій я вважаю доречніші і кращі за смартфони на базі Simbian OS...Тим більше, що ціна зараз на комінікатор з вінмобайлом і смарт на сімбіані майже однакова...Хто з форумчан перейшов з сімбіана на вінмобайл на комунікаторі, той розуміє про що я...(сам колись таскав нокії на сімбіані, зараз нізащо не вернувся б на ту платформу)...ПРО ТЕ ЯК ЗАВЖДИ "НА ВКУС І ЦВЕТ ТОВАРИЩЕЙ НЕТ"... В Тернополі мало продвинутих тінейджерів, які уважають вінмобайл, більшість вперто сидять на симбіані, і кажуть що вінмобайл - це фуфло, самі не знаючи що то таке і з чим його їсти...Цього я не зрозумію...
_xXx_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (22.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 20:38 #724824   #54
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від _xXx_ Переглянути допис
...До речі ще раз щодо теми цього топіка - навіть в першому свому пості, я пропонував замість смарта купляти комунікатори, які, наразі, в нашу сферу інформаційних технологій я вважаю доречніші і кращі за смартфони на базі Simbian OS...Тим більше, що ціна зараз на комінікатор з вінмобайлом і смарт на сімбіані майже однакова...Хто з форумчан перейшов з сімбіана на вінмобайл на комунікаторі, той розуміє про що я...(сам колись таскав нокії на сімбіані, зараз нізащо не вернувся б на ту платформу)...ПРО ТЕ ЯК ЗАВЖДИ "НА ВКУС І ЦВЕТ ТОВАРИЩЕЙ НЕТ"... В Тернополі мало продвинутих тінейджерів, які уважають вінмобайл, більшість вперто сидять на симбіані, і кажуть що вінмобайл - це фуфло, самі не знаючи що то таке і з чим його їсти...Цього я не зрозумію...
Згоден з такою думкою. Сам юзав смарти на сімбі (Nokia 3250, Nokia 6630). В комунікаторів WinMobile кращий фукціонал і більше прог. Скоро собі купую комунікатора.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 23:38 #725031   #55
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
нафіга статистику?
пройдіться по сайтах верізона, AT&T та інших операторів - побачите, що народ в більшості має - нокії, самси та лижі
ну і ябкофон
В амер. операторів вибір мобілок взагалі ніякий. Тому більшість користується тими моделями які їм пропонує оператор. В основному мобілки ніякі і заточені під оператора. Виняток: iPhone в AT&T та Android G1 в T-mobile, який з"явився в продажі сьогодні: http://www.t-mobile.com/
Більшість людей поняття немає якої фірми в них мобілки, а тим більше модель, бо дуже часто амер. оператори дають мобілкам свою "кличку", замість номеру моделі.

Ті хто хоч трошки розбирається в мобілках купують розблоковані мобілки в і-неті.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2008, 23:56 #725049   #56
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від _xXx_ Переглянути допис
...До речі ще раз щодо теми цього топіка - навіть в першому свому пості, я пропонував замість смарта купляти комунікатори, які, наразі, в нашу сферу інформаційних технологій я вважаю доречніші і кращі за смартфони на базі Simbian OS...Тим більше, що ціна зараз на комінікатор з вінмобайлом і смарт на сімбіані майже однакова...Хто з форумчан перейшов з сімбіана на вінмобайл на комунікаторі, той розуміє про що я...(сам колись таскав нокії на сімбіані, зараз нізащо не вернувся б на ту платформу)...ПРО ТЕ ЯК ЗАВЖДИ "НА ВКУС І ЦВЕТ ТОВАРИЩЕЙ НЕТ"... В Тернополі мало продвинутих тінейджерів, які уважають вінмобайл, більшість вперто сидять на симбіані, і кажуть що вінмобайл - це фуфло, самі не знаючи що то таке і з чим його їсти...Цього я не зрозумію...
Минулого року вибирав собі смарт. Читав як про Віндовс так і про Симбіан. Віндовс потребує більше ресурсів (потужніше залізо) і тому використовує більше заряду акумулятора; за формою всі здоровенні (по моїх параметрах). Мені потрібно було маленький робочий смарт щоб можна було перевіряти пошту, полазити по нету, дзвонити по VoIP. Інші функції не були пріоритетом: музика, відео, GPS, цифровик, і т.д. Тому вибрав Nokia E51. Для моїх потреб якраз те що потрібно. Для чого мені носитися із здоровенним qwerty комунікатором який ледве поміщається в кишені?

Веду до того що кожному своє. І розказувати чи переконувати що краще і крутіше немає змісту, бо в кожного свої потреби і вимоги до смарта/комунікатора.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (25.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2009, 14:19 #788604   #57
Quicksilver
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

бери 6120,непоганий простенький смарт).на ньому спокійно йдуть всі програми і ігри з н95,досить швидкий і невеликий в розмірах,я ним повністю задоволений
Quicksilver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2009, 14:47 #810132   #58
nazarko
 
Аватар для nazarko
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

5800 хтось бачив в Тернополі ?
Їхня система A-GPS буде працювати як звичайний GPS ? і чим вони відрізняються ?

Востаннє редагував nazarko: 29.01.2009 о 15:10.
nazarko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2009, 15:28 #810177   #59
YG
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата:
Допис від nazarko Переглянути допис
5800 хтось бачив в Тернополі ?
Їхня система A-GPS буде працювати як звичайний GPS ? і чим вони відрізняються ?
Звичайний GPS в ньому буде працювати, а A-GPS в нас працювати не буде, бо для нього потрібно наявність инфракстуктури яка б ретранслювала сигнали з супутника. В нас ще не скоро таке буде.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2009, 15:40 #810199   #60
nazarko
 
Аватар для nazarko
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
Звичайний GPS в ньому буде працювати, а A-GPS в нас працювати не буде, бо для нього потрібно наявність инфракстуктури яка б ретранслювала сигнали з супутника. В нас ще не скоро таке буде.
дяк , я вже начитався . робити в Нокіях напевно що буде http://www.nokia.ua/A41179309
nazarko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:07.