Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.06.2015, 14:42 #2553869   #1
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

який вибрати мотоцикл з об`ємом 125-200 кубіків?
Породисті назразок априлії РС чи ЦБР 125, ямаху ЮБРИК відкидаємо через бюджет.

цікавить обслуговування і відносна надійність як для китайського мотопрому і звісно бюджет.
пока дивися в сторону zongshen zs200gs рік так 2008-2009
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2015, 15:43 #2553881   #2
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Viper v250vxr такий нічо варіант, в районі тисячі можна взяти б\у, або геон пантера відносно надійний ніби
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2015, 00:25 #2554733   #3
Grig
 
Аватар для Grig
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Тема провокує на срач!!!!
ZTVR, у мене навіть закрався сумнів що ви пишете це всерйоз. Не перший рік на форумі (дорослий) і я ніби не раз читав ваші дописи на автотематику!
Який блін zongshen zs200gs? Я не предендую на абсолютну правоту, але таки скажу - китайці це ... (фу фу фу). китайці "з других рук" для покупця без хорошої тями в мототехніці - це 100% програшний вибір. Не важно, 8,9, 12 рік. Це буде майже металобрухт к купою прихованих проблем. Сам ніколи би не хотів ні нового, ні старого, ні зонга, ні вайпера. Когось ще можу зрозуміти в тому випадку, якщо купляють нового, накатують за один два сезона тисяч 5, і продають до біса(ну то нічо що вдвічі дешевше)
Трошки фактів і коротко про досвід:
1) надійність, ергономіка, ресурс, економність. Жодне з цих слів не підходить до китайця. В кращому випадку хороша (візуально) копія відомого бренду.
2) Особисто мав можливість порівняти експлуатацію китайського і японського єндуро протягом трьох років. не кожен день, але часті покатушки (без фанатізма) кілька разів в тиждень. відмінності : ямаха завжди в гараж свої ходом приїжжала. Зонга тарбали неодноразово. поломки і болячки зонга - для людини з інженерною освітою ну просто загадка, наприклад - при затяжці (надійній) осі заднього колеса гнеться маятник, або : болти які тримають кришечки на моторі краще блін вообще не дотягувати. Як розробники могли розмістити аккумулятор в боксі з пластмаси який виступає за боки мото збоку над заднім колесом? вона ж в тріски розлетиться при першому падінні!!
Відчуття того як рулиться мот!!! найти пілота з легеньким спортом типу старенької кави 250 і посадити його на zongshen zs200gs!!!! Ух скільки ви від нього почуєте коментарів, я думаю!!! а візуально ж вони навіть схожі. Є класифікація мото по призначенню, куди б його віднесли???
апріліа не варіант, буде стояти в гаражі поки ви шукаєте запчастини на ebay. А ще кажуть що на них підлітки на трекових трасах ганяють по кругу а не катаються в свій кайф.
Це всьо срач, тепер поради:
1) обзавестися колегами з мотоклами різних виорбників і типів (спорт, єндуро, турист, чопер, т.д)
2) могти довести цим людям що ви не розібєте їх техніку чи себе на ній
3) попробувати поїздити 15 хв, годину, щоб зрозуміти відмінності у посадці, керуванні (попробувати на звичаній вузенькій дорозі розвернутися на спорті і єндуро)
4) порозпитувати що хто ремонтував за час експуатації, скільки коштують запчастини, як тяжко їх знайти ( чи довго чекати)
Далі знов срач:
Зайти наприклад навіть на форум ямаха ЮБР почитати скільки км народ наїжжає, і зайти на форум по зонгах(купив, виїхав пару сезонів проїхав і шукають кому спулити). Так, нехай ЮБР виглядає дитяче, але це Техніка а не максимально здешевлений клон. Тикніть мені в статті як хтось проїхав на зонзі чи вайпері 40-50 тисяч. а 70 тис ??? А багато які марки різної кубатури, призначення (тільки не китайці) можуть мати такі і більші пробіги і бути цілком в пристойному технічному стані.
Я не крутив сам нічого в європейцях, можу сказати за японців: вражаюче продумані, прості як двері, при прямих руках, уважності до стану майже вічні.
Зонг який я "наблюдав" був куплений б/у. Йому було два роки. Я шукав номера на рамі, на моторі, маркування на пластику - все тому що не вірив що можна за два сезона так вбити мотоцикл. ті Ямахи що тягнуть з японії 82-85 роки навіть !! в значно кращому стані. метал - гавно. рама - гавно. мотор - гавно. не буду стверджувати що це правило для всіх китайців. На мотокитаєць, що стоіть на підножці заведений, краще не ставити нічого - злетить від вібрації. Я не про шолом, а про все - перчатки-сигарети і т.д. всі регулювання "плаваючі" ти там щось підкрутив (клапана, ланцюг, ричаги, тросіки), 100 км проїхав -можна робити все заново. розхід хрен поймеш, деколи просто забагато, деколи так багато що ні в які ворота не влазить.
китайські машини - для дуже специфічної аудиторії, а китайський мотопром такі позиції у нас має лишень за рахунок ціни. При різниці в ціні у 10 раз мало хто має можливість відчути різницю і зробити якісь висновки!!!
думаю багато мотоколег захоче шось добавити від себе!!!
Бажаю вибрати і купити те що буде по душі вам! Екіп обовязково, шолом обовязково.пасажирів без шолома нізя. На рахунок пасажирів - часто вистачає включити дурачка і стрільнути фразу " що не бачиш шо він одномісний" ???
при всій підготовці, досвіді, увазі в наших реаліях іздити на мототранспорті небезпечно. небезпеки менше, якщо ви будете їздити там, де немає машин і людей. Це лише моя думка

Востаннє редагував Grig: 01.07.2015 о 01:15. Причина: не міг стриматися
Grig зараз поза форумом  
Подякували 2:
MonoKit (02.07.2015), Stalk (01.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2015, 14:40 #2554902   #4
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Цитата ZTVR, у мене навіть закрався сумнів що ви пишете це всерйоз.
в принципі треба було мот як перший для брата, мені їздити ним і часу толком немає. Ніколи не мав китайця, тому сказати що там і як не міг. в інтернеті відгуки не однозначні були. брат мав квадроцикл китайський то там перебрав ходову - виточив все що можна було нове з капролону фторопласту ітд і стало більш менш. Хоча і видно було, що це жесть як там ходову розбиває. в принципі тему можна дальше і не розвивати. Срач утворювати не хотів, а волів почути, що робиться реально з цими мотоциклами при експлуатації.

Колись також стояв вибір купити майже нову кулину і 15-20 річну іномарку. тоді вибрав калину і не жалію. З китайцями мабуть печалька повна в такому плані.

Додано через 5 хвилин
Цитата китайські машини - для дуже специфічної аудиторії,
ну тут є різниця ще в тому що в наші країни продають, а що в євросоюз, там якість зовсім інша.

Востаннє редагував ZTVR: 01.07.2015 о 14:40. Причина: Пізніше додано
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2015, 00:16 #2555354   #5
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

zongshen zs200gs zjngshen lzx от з цих двох шось вибери...небери тільки шось новіше 14 року бо повне ГЕ в, я багато таких дирчиків перекрутив , такшо можу сказати шо по чом і як

Додано через 4 хвилини
гріша, можу показати китаййця з прбігом в 68000км...який їздить ще досі)))

Востаннє редагував $IRIU$: 03.07.2015 о 00:16. Причина: Пізніше додано
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Grig (04.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2015, 09:01 #2555671   #6
Grig
 
Аватар для Grig
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Сергій, з тобою ніколи не буду спорити. Китайця може бути з таким пробігом, при тому якщо їм володіє людина, яка знає за чим слідкувати, не запускає його, і здатна усунути конструктивні недоліки, і змирилася (привикла) до його ергономіки я дуже емоційно пост написав про китайця, влучно сказав про китайчиків мій товариш: ' з ним не їзда в задоволення а постійна боротьба'.це той товариш що купив після Н.Р. 2014 yamaha 150 новесенький за 2 з хвостом кілобаксів, того самого індійця. Але хоч зборка і індійська то100% породиста ямаха!! до речі, розгляньте як варіант і yamaha fz150!!Тепер абстрагуємся від ємоцій і будем думати логічно. Питання до топікстартера:
1) яку сумму грошей планується витратити на покупку
2) який у Вас був попередній досвід їзди і обслуговування мото
3) чим ви зараз по життю зайняті, скільки у вас вільного часу для дозвілля
4) чи плануєте ви часті поїздки на 'дальняки'
5) де би, на вашу думку будете його використовувати і в яких пропорціях (траса, місто, роботі асфальтне дороги типу Збараж, грунтовки-поля, стежки-ліса, болото?
6) вага, ріст водія і чи планується пасажир
Аналіз відповідей може допомогти дати кілька порад відкинувши емоціі.
P.S. ztvr і Sirius, всі люди роблять висновки виходячи з свого минулого досвіду. До чого я веду: скоріш за все, якщо би 5 чи 6 років тому я купив би собі першим мото Б/В китайця, то імовірно зараз казав би : всі мотоцикли гавно, їздять на них одні суіциди, забитися нехер делать, крутиш більше чим катаєшся
Grig зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2015, 21:01 #2555848   #7
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

1. реально розраховую 17-19 тис грн.
2. ИЖ-Ю 5., ява 638, дніпро 10, урал м62 - ще навіть є, мотори кололися, запчасті точилися, мотоцикли ремонтувалися ітд. деякий час їздив на фазері 600, но фазер, що там обслуговувати, те саме що машина іномарка - масла зірки, ланцюг, колодки, карби почистив і синхронізував. Футонг - квадроцикл є в брата.
3. зараз служу в ЗСУ, у відпустці покатаюся а далі брат думаю буде користуватися.
4. дальняків не планую, людина сімейна, в далекі поїздки тільки з родиною і тільки машиною.
5. думаю виключно тверде покриття міста !, стежки, ліса, болота, перепригування колод, мучення двигуна коли колесо по ступицю в болоті не практикую. Якби хотів болото місити то купив би кросовий і їздиб би лісами і полями.
Навіть якщо і куплю китайомотард чи китайоендуро - пригати через бордюри, горби ітд не планую.
6. пасажир дуже рідко і то так мабуть тільки катнути з дружиною в магазин або на базар.
7. живу 2 кілометри від міста з і деальною дорогою до міста.
8. люблю крутити гайки. порився в неті, найшов звідки злизаний 200 мотор Зонга - морально готовий свапнути у разі потреби японського мотора в зонга.
9. керованість китайця, якщо буде напрягати то дома є стапель для рам, є досвід в рамобудуванні для опозита і рівнянні стандартних. Розумію, що таке кут наклону рульової і Трейл.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2015, 11:28 #2555966   #8
Grig
 
Аватар для Grig
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

З таким бюджетом зонг стає реальним варіантом. LZX в пріоритеті, бо на мою думку zs200gs китайська підробка на спортач. Хоч теоретично у випадку б\в LZX мав би бути вбитіший(якби його використовували як єндуро). Дуже ретельно і неспішно вибирати треба, і в такий бюджет можуть і деколи ЮБРи попадатися. Глобальний тюнінг китайцю протипоказаний, не буде результату, треба просто слідкувати за тех станом і кататись. Ну хіба спочатку всі втулочки-хренулочки переточити і замінити, масельця поміняти всюда, подокручувати )
З вашими навичками, досвідом з мототехнікою за такий бюджет можна б було потративши час зробити унікального кастома під себе. А ось варіант з поліпшенням китайської техніки замінами двигла, чи спробами правити рами (ІМХО) дурна трата часу і грошей, з гімна кулю не зліпиш (Це метафора). Тому що і метал там такий, що не розрахований на виправку по технологіям (як у радянській мототехніці) і запхавши туди нармальне двигло ви отримаєте не той результат - він розсипеться. Гляньте на раму і кріплення до неї двигла у китайця і у японця ( малокубатурних ) і все зрозумієте ))
Grig зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2015, 15:33 #2556018   #9
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

в спорта 200-ки , дуже хренова рульова колонка і на ній їздити дуже незручно але там гальма просто бомбові, якщо на свому мотоцику я ставлю гальмам 5 то тм 4 тверда......
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2015, 19:23 #2573241   #10
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Нарешті і я точно визначився, що хочу мот

Треба щось легеньке 125-200 кубиків. Ціна 600-800 за китай. І десь 1200 за щось іменитіше. Якщо б/к. Може бути щось дорожче нове. Цього тижня покатався на вайперах, хонді XR і зоншенгу LZX.

Враження не претендую на обєктивність, роблю на підставі тих екземплярів що їздив:

вайпер 150 - їздить та й їздить, але чогось все якось не надійно, лапки хитаються, калатають, пластик на саморізах, дроти в певних місцях перетерті. Без балансіра якось воно трясе. Конструктивно може все і нормально. Найінформативніша панель, але якість зборки - жах!

зонгшен LZX 200 - пре що танк, все якось тримається купи. Трохи я на мене має проблеми з мякістю ходу.

хонда XR 150 - просто гарний мот. Тихесенько працює, мягенький. Чогось в мене дьоргався на низьких оборотах, але то може я не тоді передачі вмикав.

Тепер власне зміст поста:
Так як сам не надто розбираюсь, прошу пораду, може хтось з присутніх/знайомих продає щось адекватне, або якщо є час, підкиньте ссилки на ріа на що варто б було звернути увагу. В китайців купу назв, я в них просто гублюся. В зірках-ланцюгах не розбираюся, і розбиратися б не хотілося. Для мене б важливо було розмір. Десь 85см по сідлу, дуже мені імпонує. (так як на хонді, зонгшен нижчий, вайпери може не ті дивився). І напевно довгі ходи підвіски/якась мякість ходу. З міста виїжджати особливо не планую. Дивлюся по сайтах нові не сильно зараз дорожчі від користованих, може є зміст брати новий, відносно ціна/якість?

А так, буду вдячний за будь-які коментарі.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2015, 21:02 #2573276   #11
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Цитата
Допис від Na3aR Переглянути допис
не шукай гудза - бери Х*юс 250 нейкід - потужність/економність/якість/безпроблемність+ціна на користований не висока.
неосилив
дайте якусь ссилочку будь-ласка
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2015, 21:27 #2573285   #12
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Цитата
Допис від Na3aR Переглянути допис
бери Х*юс 250 нейкід - потужність/економність/якість/безпроблемність+ціна на користований не висока.
Ну по 1 якість\безпроблемність це трошки не про хьюса, бо косяків там багато(відкатав на такому 2 сезони і маю дуже багато знайомих хьюсоводів по всій україні). В цілому все ж мотоцикл хороший, але бюджет явно не той, нормальний хьюс 250 буде коштувати 1.8 - 2 тисячі, за 1.5 візьмеш хіба конструктор.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
неосилив
дайте якусь ссилочку будь-ласка
малось на увазі такий мотоцикл https://auto.ria.com/search/?categor...ry_id=2&s_yers[0]=0&po_yers[0]=0&currency=1&with_photo=1&marka_id[0]=1086&model_id[0]=26215&countpage=10&order_by=2
оцей ще ніби не поганий варіант, єдине що далеко http://www.motosale.com.ua/hyosung/C...50_408471.html
А і ще якби всетаки зупинились на хьюсонгу то звернути увагу на номер рами в китайців він починається буквами LB в корейців KM, вони наче і однакові але все ж якщо б\у то краще кореєць
Я би брав в тому бюджеті для міста, і знаючи, те що любите трохи і оффроуд, Хонду ХР 125-150(краще 150). То буде оптимальний варіант. Ну або вічний Yamaha YBR але там дизайн печальний

Востаннє редагував D@nZeL: 03.09.2015 о 21:30. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2015, 21:30 #2573287   #13
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

... і? якась конкретика? а то ж перегорю
Хонда і мені сподобалась, але б/к чомусь дорожче нових під 3тис. Якщо зважуся на такі гроші то тоді тільки трансальп!
На юбрі їздив, низенький він.
йду завтра подивлюся на базар на китайці...
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2015, 23:14 #2573308   #14
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
... і? якась конкретика? а то ж перегорю
Хонда і мені сподобалась, але б/к чомусь дорожче нових під 3тис. Якщо зважуся на такі гроші то тоді тільки трансальп!
На юбрі їздив, низенький він.
йду завтра подивлюся на базар на китайці...
Нєєє краще не треба китайця, там вічно як не срачка, то пердячка
http://www.motosale.com.ua/honda/XR_125_L_407424.html
http://www.motosale.com.ua/honda/XR_125_L_393203.html
http://www.motosale.com.ua/honda/XR_125_L_393703.html
http://www.motosale.com.ua/honda/XR_125_L_397782.html з кофрами трохи смішно
http://www.moto.kiev.ua/trid/sale/14378282837
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2015, 19:52 #2573743   #15
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Значить вибір в мене скоротився до Honda XR125 дуже мені імпонує. Мінус, вбиває мене та панель.
І тепер ще додав (вживу не бачив) Zongshen ZS200GY-3 - якийсь він красивіший, та й дешевший.
Або Zongshen LZX якщо тут віддадуть за прийнятну ціну б/к.

Цікавить все ж думка про зонгшени. На що дивитися при покупці б/к, або в якому салоні дешевше купити ZS
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 17:38 #2573976   #16
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

знайомий продаэ ЛЗХ, але цына тм быльше 1000 буде мабуть http://vk.com/andriy.vivchar запитай його
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 17:59 #2573980   #17
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
знайомий продаэ ЛЗХ, але цына тм быльше 1000 буде мабуть http://vk.com/andriy.vivchar запитай його
Їздив на ньому. Так як тут пропонували спочатку попробувати.
Дуже чемний хлопчина, не побоявся мені його в руки дати
Цей конкретний мотик чорний. Не хочу чорний. Мав пару машин чорних постійно мив, і постійно були грязні.

Також ще в Тернополі продається оранжевий ( https://auto.ria.com/auto_zongshen_lzx_14044123.html ) повністю перефарбований, дивився на нього. Якщо є якась інфа по ньому, напишіть. Дякую
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 21:48 #2574036   #18
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Та ви гоните, давати тисячу за бєу китайця це маразм. За ті гроші можна ЮБРа взяти, або того ж китайця але треба добавити ще 100-200 доларів
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 22:38 #2574044   #19
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Та ви гоните, давати тисячу за бєу китайця це маразм. За ті гроші можна ЮБРа взяти, або того ж китайця але треба добавити ще 100-200 доларів
От, тепер до конструктиву. Звичайно ніхто платити 1000$ за ці моделі не буде. Ті продавці з ким я говорив це розуміють. Не подумайте на мою жадібність, просто зараз ринок авто/мото стоїть, умови на стороні покупців. Раз є можливість, треба нею користатися

Я передзвонив по оголошеннях за Zongshen LZX, запропонував ціну 750$ за умови нормального стану. До вівторка хто хоче - передзвонить. Також зустрівся/передзвонив за Хонди, по ціні не викручував, подивлюся ще.

Як ні, то є Zongshen ZS200GY-3, в салоні 1160$ найдешевше поки надибав. Не знаю, наскільки можна зіграти на закінченні сезону. Чи салон (як правило підприємець) посунеться по ціні. То ви як байкЄри мали би мені тут порадити

PS знати б яка буде погода, якщо не вдасться покататися, можна і в грудні купувати, коли все взагалі намертво стане.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2015, 11:59 #2574167   #20
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: вибір мотоцикла 125-200 кубіків.

Ну тут не вгадаєш, інколи все встає, а інколи під кінець сезону навпаки починає рухатись.
А з тим, що торгуватись до останнього то це нормально, всі так роблять
П.С. Всетаки я би виторговував за 1400-1500 XRку, хоча собі якби шо то брав би хьюсонга за +/- 2
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:03.