Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.08.2013, 13:34 #2259465   #21
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
пише, що він знятий з в-ва
але ж не розпроданий http://hotline.ua/computer-planshety...10-16gb/?tab=2
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 14:04 #2259484   #22
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Все таки більше схилявся до Самсунга Таб 2 (просто з 3g чи без - то під питанням)
Але ще порадили ТАБ 3 І ціна практично вписується
Як нарахунок цього?
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 14:14 #2259488   #23
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цікаво чи є планшети з екранами зображення на яких добре видно при сонячному світлі?
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 14:26 #2259499   #24
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
діти - непосидючі створіння: яку б цацку ви не вибрали, швидше за все - за рік їй буде амба...
Ну по-перше 9-12 років це уже далеко не маленькі діти, по-друге зараз технічний прогрес іде дуже і дуже швидко, тепер навіть моя 3-річна дитина має свій особистий планшет розроблений для дітей її віку.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 14:46 #2259508   #25
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Andrik84, та ладно мені тридцятка доходить. Я вломив свій перший андройдо-планшет за тиждень після покупки.

Невже ваші діти менш допитливі, ніж тридцятирічний дядько?
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 15:28 #2259532   #26
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Все таки більше схилявся до Самсунга Таб 2 (просто з 3g чи без - то під питанням)
Але ще порадили ТАБ 3 І ціна практично вписується
Як нарахунок цього?
в ГТ3 імхо кращий інтеловский процесор, який є більш енергоефективним, але також як на мене просто уйобіщний жахлививй дизайн.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 15:46 #2259544   #27
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Потрібно діткам 9-12 років. Бюджет до 3000 грн. Тільки 10 дюймів
Думаю діткам буде всеодно яке там розширення екрану і чи є gps модуль, головне щоб ігри були. Інша справа, якщо планшет береться і для татка...

Зараз почнуть фукати, але рекомендую звернути увагу на ipad 2-ий або міні (не 10", але влазить в бюджет.) З досвіду бачу в знайомих малий з 6 років бавиться на айпеді 1-го покоління вже 2 роки. Планшет невбиваємий в плані тормозів, заряду, глюків. Звичайно, що дитина не кидається ним по хаті, але ігри тицяє так аж під пальцями димить

Інші взяли Нексус 7. Після кількох місяців почав вирубуватись, перестав заряджатись. Робив ресет, перезапускав - попрацював ще кілька днів і знову те саме. Копнув форуми підтримки і жахнувся - у багатьох рано чи пізно так глючить. Раніше рекомендував знайомим Нексус, тепер вагаюсь.
. зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ektalion (21.08.2013), MrDem (21.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 23:49 #2259699   #28
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Продам Sony Xperia Tablet S 16GB. Може кого цікавить. 350$
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 14:59 #2279615   #29
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Порадьте щось у ціновому діапазоні 1500-2000.
У планшетах взагалі дупля не ріжу.
Щодо потужності - щоб запустилась, скажімо, андроїдна GTA Vice City

Додано через 5 хвилин
І поясніть ще, будь ласка - що дає наявність у планшеті 3G-модуля?

Востаннє редагував TheGame: 06.10.2013 о 14:59. Причина: Пізніше додано
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 15:19 #2279624   #30
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата І поясніть ще, будь ласка - що дає наявність у планшеті 3G-модуля?
3 G інтернет - через сім карту - як в телефоні
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 15:42 #2279636   #31
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Порадьте щось у ціновому діапазоні 1500-2000.
У планшетах взагалі дупля не ріжу.
Щодо потужності - щоб запустилась, скажімо, андроїдна GTA Vice City

Додано через 5 хвилин
І поясніть ще, будь ласка - що дає наявність у планшеті 3G-модуля?
ASUS Google Nexus 7 (2013) 16GB - Ваш вибір. Ціна питання трошки більше 2000 грн, але Ви купили раз і закрили питання фактично без будь-яких компромісів в якості і потужності.

3G модуль дає Вам наступне: купуєте сім карту будь-якого оператора, налаштовуєте тарифний план для інтернету, засовуєте сімку в планшет як в звичайний телефон і має доступ до інтернету з планшета в бідь-якому місці де ловить оператор. Єдине, про що ще варто сказати, швидкість інтернету (окрім Ютел) в наших операторів сильно засмучує, це варто мати на увазі при врахуванні того, варто додатково переплачувати за 3G модем, чи краще на крайній випадок розшарити по Wi-Fi з телефону. Особисто я взяв БЕЗ 3G модуля і за рік користування планшетом пошкодувати ще про це не встиг
MadMan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 17:16 #2279661   #32
kuzka
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

буду собі брати Lenovo A3000 на розетці, там можна і відгуки полистати.
kuzka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 19:04 #2279706   #33
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від MadMan Переглянути допис
ASUS Google Nexus 7 (2013) 16GB - Ваш вибір. Ціна питання трошки більше 2000 грн, але Ви купили раз і закрили питання фактично без будь-яких компромісів в якості і потужності.)
Мене якось трохи насторожує відсутність можливості розширення пам'яті. Чи не замало буде цих 16 Гб?

Додано через 4 хвилини
Хтось може щось про цей сказати?

Востаннє редагував TheGame: 06.10.2013 о 19:19. Причина: Пізніше додано
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 19:22 #2279716   #34
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Мене якось трохи насторожує відсутність можливості розширення пам'яті. Чи не замало буде цих 16 Гб?

Додано через 4 хвилини
Хтось може щось про цей сказати?
В цьому ціновому діапазоні достойніших варіантів немає. Для зберігання медіатеки мабуть таки буде малувато, для серфу в неті, книжок і кількох серій серіалу на дорогу - більше ніж достатньо.
Не варто розцінювати планшет як ноут, в нього все таки трохи інше призначення.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 19:29 #2279718   #35
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
В цьому ціновому діапазоні достойніших варіантів немає. Для зберігання медіатеки мабуть таки буде малувато, для серфу в неті, книжок і кількох серій серіалу на дорогу - більше ніж достатньо.
Не варто розцінювати планшет як ноут, в нього все таки трохи інше призначення.
А як щодо Асуса вищевказаного?
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 19:38 #2279722   #36
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
А як щодо Асуса вищевказаного?
Я власне про нього і говорив, мав на увазі шо він єдиний в ті гроші нормлаьний.
А потім почав розглагольствувати про память
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 19:42 #2279728   #37
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Я власне про нього і говорив, мав на увазі шо він єдиний в ті гроші нормлаьний.
А потім почав розглагольствувати про память
Гугл Нексус 7 не кращий за нього?
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 20:09 #2279740   #38
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Гугл Нексус 7 не кращий за нього?
Мабуть шось робити і комусь паралельно радити щось купляти - не самий кращий варіант... Сорі.

Одним словом я підтримував мед мена в плані вибору нексуса, навів курсор на посилання висвітило асус і в кінці сім, я зробив висновок шо ти про ASUS Google NEXUS 7 ще раз перепитуєш, шойно глянув - а там мемопад

Взагальному нексус це зараз золота середина, достатня продуктивність, норм екран і адекватна ціна, планшет для тих кому він потрібен для якигось конкретних цілей а не шоб повийобуватись. Малий обєм памяті, при тій ціні вважати великим недоліком не варто.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (07.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2013, 21:36 #2279790   #39
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Мене якось трохи насторожує відсутність можливості розширення пам'яті. Чи не замало буде цих 16 Гб?
Хтось може щось про цей сказати?
МемоПад виграє по таких 2-х параметрах: можливість розширення пам"яті за рахунок картки, нижча ціна. По всіх інших параметрах (проц, оперативка, дисплей і т.д.) однозначно і беззаперечно веде Нексус 7 2013.
Поясню Вам свій хід думок, абсолютно не нав"язуючи власну позицію:

1. Ціна. Краще я один раз піднатужусь, але візьму якісніший продукт і не буду думати "Ааааа.. а на тому б гра не підвисала", "Ааааа.. а там я б міг дивитись фільм в кращому розширенні" і т.д.
2. Пам"ять. Я рідко вибираюсь більше ніж на день в місця, страшно сказати навіть, де нема Wi-Fi. Зазвичай, навіть якщо кудись їду, то це подорож з одного острівка цивілізації до іншого. Враховуючи це, мені абсолютно хватає тих 16ГБ пам"яті які є в мене на планшеті (планшет інший, але розширювати пам"ять теж не можна) для того, щоб добратись до місця де я можу в крайньому випадку закачати новий фільм/серіал і спокійно вертатись додому. Більше того Вам скажу, їздив пів року назад автобусом 2 тис км в одну сторону, то мені той планшет швидше надоїв ніж фільми закінчились

Але, якщо пріорітетно стоїть питання ціни і можливість закинути всю медіатеку, забудьте про мою пораду, ваш вибір не Нексус
MadMan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (07.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2013, 00:19 #2279850   #40
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Усім дякую за поради. Вирішив, що мені планшет нафіг не потрібен
TheGame зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AVANAR (14.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:09.