Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.08.2014, 09:03 #2439408   #61
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
І ця людина малює мости в синьо-жовтий, та виходячи з цих самих слів ти такий самий корупціонер як і чиновники проти яких всі ви виступаєте (((
Не чіпляйся до слів, як хочуть так нехай собі керують, я не можу їх до чогось заставити. Можна і по нашому законодавстві зробити все вірно і з економити, наприклад:
не даємо 500грн в кишеню прибиральнику, а йдемо до директора ЖЕКу і домовляємось про надання послуги з прибирання. В ЖЕКу всі працівники офіційно оформленні, сплачують податки і т.д. Відповідно офіційно, з документами і т.д. ЖЕК надасть цю послугу, нехай за 600грн. Економія майже 1000грн. Аналогічно не є потрібним утримувати бухгалтера на повній ставці, тому знову ж таки домовляємось з директором ЖЕКу або з іншим головою ОСББ. Все чесно, все законно. Але тут до нас доходить що може не таким вже й поганим був ЖЕК якщо ми знову повернулись до великої частини їхніх послуг...
Є ще безліч інших варіантів економії аби бажання було...

Але ці варіанти не для нас, правда? Ми ж багаті, маємо дофіга зайвих грошей які можна було навіть на армію кинути але нехай розп...ї отримують зарплату...

Наприклад мені форумчани пропонують - оформити голову ОСББ офіційно на ставку, взяти бухгалтера та прибиральника, заплатити їм зо 5тис зарплати і сплатити її 9 квартирам, десь по 600грн скидатись би прийшлось, зате все законно! А де 40грн в місяць, а де 600, не така вже й велика різниця, нє?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Не сваріться
ідеальної формули немає
знаю кілька ефективних ОСББ, котрі працюють дуже по-різному, але усі ефективні

оформлення/неоформлення, житель/нежитель і т.д. - не панацея
Але погодьтеся не всі однаково ефективні? Порівняйте Вербицького 12 та наприклад Володимира Великого 1, прикладів купа. В одних не відрізниш будинок від жеківського, в інших як в Канаді.

Востаннє редагував pberit: 29.08.2014 о 09:03. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (30.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 09:07 #2439416   #62
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не чіпляйся до слів, як хочуть так нехай собі керують, я не можу їх до чогось заставити. Можна і по нашому законодавстві зробити все вірно і з економити,
Ніхто ж і не сперечається що можна, але ж ти пропонував відверто шахрайську схему, чи я не правий?
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
наприклад:
не даємо 500грн в кишеню прибиральнику, а йдемо до директора ЖЕКу і домовляємось про надання послуги з прибирання. В ЖЕКу всі працівники офіційно оформленні, сплачують податки і т.д. Відповідно офіційно, з документами і т.д. ЖЕК надасть цю послугу, нехай за 600грн.
І сам же собі відповів:
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Але ці варіанти не для нас, правда?
Оскільки як вже сам писав вище в власному ОСББ ви використовуєте не цю, а пропоновану тобою вище шахрайську схему, зате напевно всі патріоти, нє ? ))))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 09:21 #2439431   #63
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Рішення вірного немає, поки що у нас. більш-менш ефективна і прозора діяльність ОСББ може бути від кількості мешканців - 100 чоловік. (як у Вербицького 12). Там де менше - не вигідно все офіційно проводити, і в першу чергу через самих людей. Переконаний - "найбільше зло" - мешканці. Це як маленька держава. Навіть серед 10 людей 1 знайдеться такий, якого все не задовільняє, який проти, який нічого не хоче тощо. Більшість людей продовжують думати, що ОСББ і голова його - то колишній совдеповський ЖЕК, де всі йому забезплатно повинні робити все, що потрібно. Тому першим кроком є загальні збори і визначення чіткої політики - або ми всі по мінімуму утримуєм структуру ОСББ, або максимально вкладаємось, щоб ОСББ було найкраще (що, відповідно, дорожче). Ну але тут вже як з людьми повезе.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (29.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 14:52 #2439599   #64
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ніхто ж і не сперечається що можна, але ж ти пропонував відверто шахрайську схему, чи я не правий?
Ну не зовсім. Просто розглянув один з варіантів. Існують випадки коли людину потрібно взяти на роботу але на дуже низькооплачувану з малою кількістю робочих годин. Брати таку людину офіційно на роботу не виходить. Ну наприклад, домовився ти з людиною що вона приходитиме до тебе додому 1 раз в тиждень і сидітиме з дитиною 1 годину. За це ти їй платитимеш 300грн в місяць. То що ти пропонуєш - офіційно працевлаштовувати і оплачувати різних податків ще на 500? Це також не законно бо написати прийдеться що ти платиш їй 1218грн а насправді 300. Так і тут, люди аж ніяк не напрацьовують на повну ставку, а інколи і на 0,5 чи 0,125, крім цього це і не завжди юридично вийде оформити. Короче - купа нюансів.
І сам же собі відповів:

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Оскільки як вже сам писав вище в власному ОСББ ви використовуєте не цю, а пропоновану тобою вище шахрайську схему, зате напевно всі патріоти, нє ? ))))
Аж ніяк. Голова ОСББ працює на громадських засадах, він має на це право, все законно. Бухгалтера нам не треба, ми законно нічого не платимо - жодних податків і всякої фігні. Питання може виникнути стосовно прибиральника, ну чекай, ти ж не будеш оформляти на роботу людину яка в тебе раз в місяць прибирає чи миє тобі машину чи ще щось робить десь-колись? Він офіційно оформлений на іншій роботі, податки платить. Аналогічно ми могли б собі студента якогось взяти для підробітків і т.д. Сходову клітку прибираємо самі, нам також оформитись на роботу в наше ОСББ? До занудства я думаю не слід доводити ситуацію.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 17:05 #2439640   #65
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Питання може виникнути стосовно прибиральника,.
Ну я саме його цитував ))) Бо якщо подивитись з моєї сторони ви в своєму ОСББ вирішили зекономити і замість того щоб домовитися за прибирання території з ЖЕКом, просто платите наліво 50 гривень прибиральнику який там працює ))))
Але в цієї монети є дві сторони, тому я вважаю коли ви самі так поступаєте, то як можете засуджувати скажімо шофера який замість того щоб заплатити 450 грн. штрафу дає ті самі 50 ДАІшнику, це ж економія, або бізнесмена який при розмитненні вантажу дає 1000 дол. митнику і не сплачує мита на тисяч 200 гривень державі, це ж також економія )))
Отак ми всі і живемо ))) тому як говориться голосуй не голосуй всеодно получиш .... . Народ має ту владу на яку він заслуговує, тобто влада з нього ж і походить.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
spypol (31.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 18:34 #2439664   #66
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ну я саме його цитував ))) Бо якщо подивитись з моєї сторони ви в своєму ОСББ вирішили зекономити і замість того щоб домовитися за прибирання території з ЖЕКом, просто платите наліво 50 гривень прибиральнику який там працює ))))
Але в цієї монети є дві сторони, тому я вважаю коли ви самі так поступаєте, то як можете засуджувати скажімо шофера який замість того щоб заплатити 450 грн. штрафу дає ті самі 50 ДАІшнику, це ж економія, або бізнесмена який при розмитненні вантажу дає 1000 дол. митнику і не сплачує мита на тисяч 200 гривень державі, це ж також економія )))
Отак ми всі і живемо ))) тому як говориться голосуй не голосуй всеодно получиш .... . Народ має ту владу на яку він заслуговує, тобто влада з нього ж і походить.
Абсолютно не одне і теж! Прибиральник, крім того що жеківський працівник, ще й звичайна людина. Він не раб ПП де працює і має повне моральне право працювати на 2,3 та хоч 10 різних роботах. Звісно не одночасно, а за межами робочого часу за який йому оплачує інший роботодавець. Тому перед тим як прийти на роботу в ЖЕК він за 15хв прибирає нашу прибудинкову територію.
Ти просто не вкурсі про що я пишу, наша прибудинкова територія це десь 100кв.м, там майже немає що робити, якби хтось заставляв все ж взяти прибиральника на ставку то я би послав того хто заставляє і без всяких вагань замів би той кусочок сам, немає в цьому нічого складного тому ми і платимо такий мізер - 90грн. Навіть якби ми не платили йому і самі би не прибирали то все одно було б чисто, бо прибравши територію сусіднього будинку він фактично і в нас поприбирає.

Не доводь ситуацію до маразму, у тебе не було такого що ти платив, наприклад репетитору якомусь? Ти його оформив до себе на роботу, сумніваюсь що велика частина їх ПП. Або маєш друга який часом ремонтує тобі авто - найми на роботу! Мене от сестра стриже, як правило, треба срочно оформити на роботу.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 23:11 #2439794   #67
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата Голова ОСББ працює на громадських засадах, він має на це право, все законно.
ще раз про громадські засади. І на цьому закриваємо це питання. Ну немає такого поняття в оподаткуванні. Податківці можуть прийти до тебе і виставити "штраф" в розмірі оподаткування мінімальної заробітної плати. Суть в тому, що ти можеш не платити людині гроші, якщо вона не працює, але податки державі з необхідного мінімуму - будь добрий сплати. А не сплатив - штрафні санкції за несплату. А вже заяви, протоколи, що ти на громадських засадах - це вже просто твої аргументи в спорі з інспектором чи навіть в суді. А суд - то вже таке питання. Тому - найкраще максимально до цього підготуватись. Найкращим захистом для "громадських засад" - зазначений цей пункт в Статуті Обєднання. Тоді дійсно, аргументів в захисті буде більше...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 23:29 #2439799   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
ще раз про громадські засади. І на цьому закриваємо це питання. Ну немає такого поняття в оподаткуванні. Податківці можуть прийти до тебе і виставити "штраф" в розмірі оподаткування мінімальної заробітної плати. Суть в тому, що ти можеш не платити людині гроші, якщо вона не працює, але податки державі з необхідного мінімуму - будь добрий сплати. А не сплатив - штрафні санкції за несплату. А вже заяви, протоколи, що ти на громадських засадах - це вже просто твої аргументи в спорі з інспектором чи навіть в суді. А суд - то вже таке питання. Тому - найкраще максимально до цього підготуватись. Найкращим захистом для "громадських засад" - зазначений цей пункт в Статуті Обєднання. Тоді дійсно, аргументів в захисті буде більше...
Давали сусіди статут перексерити, а я почитав та й віддав. Звісно не пам'ятаю чи там таке вказано, бо так читав. ОСББ у моєму будинку з 2007р, я не вникав в ситуацію але податкова була звернулась в суд через те що будинок взагалі жодних податків не сплачує, в результаті виграв суд наш будинок, податкова відмахалась. Ну за що їм платити? А як є будинки де 2,3 квартири то як? Нам не потрібні наймані працівники, чому маємо за щось платити? Земля приватизована, квартири теж, я квартиру не получив задурно в МР, я її купив, нехай йдуть лісом.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 23:59 #2439803   #69
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Давали сусіди статут перексерити, а я почитав та й віддав. Звісно не пам'ятаю чи там таке вказано, бо так читав. ОСББ у моєму будинку з 2007р, я не вникав в ситуацію але податкова була звернулась в суд через те що будинок взагалі жодних податків не сплачує, в результаті виграв суд наш будинок, податкова відмахалась. Ну за що їм платити? А як є будинки де 2,3 квартири то як? Нам не потрібні наймані працівники, чому маємо за щось платити? Земля приватизована, квартири теж, я квартиру не получив задурно в МР, я її купив, нехай йдуть лісом.
ну чого ти такий нудний? тобі говорять одне, а ти про інше. Податкова в суд не звертається, вона йде на перевірку, складає акт і вимагає сплати. А платник - оскаржує і подає в суд.
Мова не про те, любий податківець в суді докаже, раз є юридична особа (ОСББ) - значить і є обовязкові витрати - сміття, земельний, з/п директору. І раз це все сплачується - повинні бути ЗАДУКОМЕНТОВАНІ джерела доходу. ВСЕ. Раз твому ОСББ проканало це - честь і хвала вам. Тут швидше питання в тому, що податкова не знайшла доказів в зворотньому (а згідно заканодавства - саме переаіряючі повинні доказувати порушення в суді, а не підприємство).
Все, не задовбуй більше подальшими коментами щодо цього. Я це говорю довідково, а не для продовження беззмістовної дискусії.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2014, 12:48 #2439917   #70
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Мова не про те, любий податківець в суді докаже, раз є юридична особа (ОСББ) - значить і є обовязкові витрати - сміття, земельний, з/п директору. І раз це все сплачується - повинні бути ЗАДУКОМЕНТОВАНІ джерела доходу. ВСЕ.
"Об'є́днання співвла́сників багатокварти́рного буди́нку, або ОСББ — це неприбуткова юридична особа, створена власниками житлових та нежитлових приміщень для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію."

Тут це найголовніше слово. Нема прибутків - нема податків. Все.
А на рахунок громадських засад, що нема такого поняття в оподаткуванні, то, якщо хочеш знати, в ньому ще немає і безлічі інших понять. Тому приколупатись, якщо шо, то можна до всього. Наприклад, чому ти офіційно не оформляєш як прибиральницю і куховарку свою дружину? І не платиш з цього податків? А вона тебе наприклад як сантехніка, електрика ..? А якщо все таки ти сам не електрик, а викликаєш якогось спеца час від часу, то чого кожного разу не оформляєш його і не платиш офіційну зарплату? Ти теж шахрай???

Тому не путай праведне з грішним. Бо судячи за твоєю логікою, коли не можна найняти того ж прибиральника з ЖЕКу чи спільного бухгалтера для декількох будинків, той же ж самий рядовий вчитель мусів би отримувати мінімум мінімалку за кожен клас, який навчає, а кожен лікар, електрик, і т.д за кожного клієнта, а всі ми поголовно мусіли би сплачувати податки за любий свій рух, починаючи від самого народження.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (30.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2014, 14:12 #2439941   #71
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата "Об'є́днання співвла́сників багатокварти́рного буди́нку, або ОСББ — це неприбуткова юридична особа, створена власниками житлових та нежитлових приміщень для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію."

Тут це найголовніше слово. Нема прибутків - нема податків. Все.
Ще один "спец". Ну ж як не маєш малійшого поняття в чомусь - то хоч не позорся. Нема прибутків - немає оподаткування податком на прибуток. Але є оподаткування інших доходів, не повязаних з основною неприбутковою діяльністю (здача в оренду приміщення), є оподаткування заробітної плати, є земельні податки - так і це теж оподаткування. Комусь варто переглянути курс економіки, підприємництва та оподаткування, а не тупо оперувати визначенням з вікіпедії і своїми теоріями
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (30.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2014, 14:28 #2439948   #72
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Комусь варто переглянути курс економіки, підприємництва та оподаткування, а не тупо оперувати визначенням з вікіпедії і своїми теоріями
Ну от і переглянь. Для чого, то я все написала нижче того, що ти цитував.
Чи подобається лиш виривати фрази з контексту?

За той самий навіть земельний податок. Його сплата чи несплата не тягне за собою обов'язок оформляти голову, бухгалтера, прибиральника і т.д офіційно і платити їм офіційну зарплатню. Для ясності зрозумій таке: ОСББ неофіційно прирівнюється щось на подобі великої сім'ї, яка або сама рішає хто прибиратиме, збиратиме гроші на основні витрати, займатиметься ремонтом, або наймає для цього іншу людину. Типу як ти можеш прибирати сам, а можеш найняти прибиральника. Але ж ти не оформляєш дружину чи її маму (чи ще кого, якщо живете теж великою сім'єю) тільки через те, що хтось з них сходить в водоканал заплатити за воду.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (30.08.2014)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 30.08.2014, 15:56 #2439966   #73
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
ну чого ти такий нудний? тобі говорять одне, а ти про інше. Податкова в суд не звертається, вона йде на перевірку, складає акт і вимагає сплати. А платник - оскаржує і подає в суд.
Мова не про те, любий податківець в суді докаже, раз є юридична особа (ОСББ) - значить і є обовязкові витрати - сміття, земельний, з/п директору. І раз це все сплачується - повинні бути ЗАДУКОМЕНТОВАНІ джерела доходу. ВСЕ. Раз твому ОСББ проканало це - честь і хвала вам. Тут швидше питання в тому, що податкова не знайшла доказів в зворотньому (а згідно заканодавства - саме переаіряючі повинні доказувати порушення в суді, а не підприємство).
Все, не задовбуй більше подальшими коментами щодо цього. Я це говорю довідково, а не для продовження беззмістовної дискусії.
Ну толку тобі з тих теорій поясни мені? Я пишу тобі як є на ділі, а ти далі свої теорії. Подобається тобі годувати когось, будь ласка, а ми не маємо бажання це робити. Не оплачуємо ми жодних податків і ЄСВ за жодну людину не платимо і це є факт! І 7 років так і ніколи жодних проблем небуло і не буде. А тобі хочеться по закону. Раз податкова не знайшла доказів, раз суд дозволив то може таки ми праві і твої теорії не правильні?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:27.