Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика > Страйкбол


Спекуляції і страйкбол

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2016, 13:36 #2651420   #1
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Спекуляції і страйкбол

Цікавить така річ у "спільноті" тернопільського страйкболу.
Якщо всім пофіг - то мені чомусь ні.

Чому ті панове,які рахують себе старшими і поважними,нічого не роблять для припинення зловживань зі сторони всяких організацій типу "Сокіл",які собі дозволяють марширувати в громадських місцях з відкритими страйкбольними приводами і пристібнутими до них рожками?

Пруф раз https://www.facebook.com/MolodSvobod...41298029465766
Пруф два https://www.facebook.com/MolodSvobod...36643653264537

Їдемо далі,село під Шумськом,діти присідають,по них лупашать з привода,хоча малий навіть без окулярів.Норма?

http://ternopoliany.te.ua/zhittya/16...ozdushky-video

Звертаюсь особисто: Діксі,Вік,Самбір,Птіца,ви знаходите то нормальним? Якщо ні,то прошу з тим щось зробити.

При відсутності реакції,дублюю тему на Мілік і Ейрсофт.
Всім добра.

Востаннє редагував int3graL: 31.08.2016 о 13:46.
int3graL зараз поза форумом  
Подякували 3:
netby (05.09.2016), switch (01.09.2016), Ximik (03.09.2016)
Старий 31.08.2016, 16:39 #2651451   #2
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Вы бы молодой человек сначала разобрались в сути происходившего,..
потом немного подумали.
А вот уже после этого писали посты.
Предвижу вопросы конкретики.
1.По Соколятам.Приводы не заряжены (шары и АКБ отсутвуют) в чем отличие от ММГ?
2.По табору. Маркиза знаю лично.
автор статьи очередная журношлюшка.
В чем проблема истерики?
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Старий 01.09.2016, 12:47 #2651565   #3
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата 1.По Соколятам.Приводы не заряжены (шары и АКБ отсутвуют)
звідки такий висновок? на фото такого не побачиш. Давайте,дядьку,судити суто по факту,ок?


Цитата 2.По табору. Маркиза знаю лично.
автор статьи очередная журношлюшка.
Вітаю,що знаєш. Чи співчуваю. Хто це взагалі?
І знову - чому автор статті те,що ти написав? Бо ти знаєш якогось чувака?) Ти взагалі відео в статті дивився?

По суті бажано,без переходу на особистості.
int3graL зараз поза форумом  
Старий 01.09.2016, 15:34 #2651598   #4
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Для начала(без перехода на личности) не тыкай.
Вывод по соколятам не по фото,а по факту присутствия там.
За Маркиза(https://www.facebook.com/profile.php?id=100001812501513) не хами.
Вы и тысячной доли того что он не достигли.
Повторю,автор статьи журнашлюшка клепающая "горячие статейки" высасываю информацию из фото
и видео(так же как и вы милейший) при этом не владея опытом и знаниями в теме вопроса.
ПыСы: для продолжения дебатов жду номер телефона в ПП для организации встречи в живую,так сказать.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (02.09.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
Andrik84 (01.09.2016)
Старий 01.09.2016, 17:11 #2651617   #5
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Ну чого - мені от теж було б цікаво почути з перших уст, що там відбувається на цьому відео. та і багато кому цікаво.
Якби по моїй дитині стріляли з рогатки чи чи воздушки - я би в принципі пояснення хотів би слухати хіба що десь в суді.
На відео видно, що дитині боляче і вона корчиться, навіть незважаючи на ржаки однолітків.
Ні. ну я розімію звичайно, що це патріотичний табір там, дух загартовують, всі діла. Ну але щось ті діти не виглядають на учасників "Гурбів-Антонівців".
То усім зацікавленим треба з ВАМИ зізвонитись і зустрітись, чи все ж можна і так якось пояснити, що там твориться?
switch зараз поза форумом  
Старий 01.09.2016, 17:24 #2651620   #6
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
Вывод по соколятам не по фото,а по факту присутствия там.
А я бачу відео у статті, і бачу як малий присідаючи різко хватається за ногу, однозначно в нього щось попало. Як що був і спокійно за цим спостерігав, то тобі однозначне фу.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 01.09.2016, 18:13 #2651625   #7
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Панове,попрошу без оффтопу і негативу в сторону коментуючих,навіть і тролів.

Друже Панішер,особисто Вас сюди ніхто кликав,тому не розумію до чого ці коментарі і якась зверхність.Ви поняття зеленого не маєте хто і чого досяг,люди на форумі трапляються абсолютно різні,повірте.
В першому пості чітко вказано,чиї коментарі мені цікаві. Якщо мені надумається продовжити з Вами дебати в реалі - я дам знати.Наразі Ви мені не цікаві. Якщо в моїх дописах Вас щось образило чи здалось хамством - прошу зауважити,що такого наміру я не переслідував.

Додано через 16 хвилин
Ну і стосовно носіння приводіів

Цитата 16. ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ ВНЕ ПОЛИГОНА.

16.1. Вне полигона всем игрокам следует носить:

16.1.1. Привод в чехле или рюкзаке (но так что бы ничего не торчало) с отстегнутым магазином и аккамулятором.
Якщо правили Мілітариста в нашій області неактульні, значить я справді необізнаний.

Востаннє редагував int3graL: 01.09.2016 о 18:13. Причина: Пізніше додано
int3graL зараз поза форумом  
Старий 02.09.2016, 08:44 #2651719   #8
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

"игрокам" ключове слово.
Мілітарист чи ФСУ, це не державні інституції влади.
Їхні правила, носять рекомендаційний характер для простолюду і лише "до виконання" на іграх, що проводяться по тій чи іншій "розкладці".
Якщо бути до кінця чесним, то і тири в парку "поза правил" ФСУ І Мілітариста... ну але то такоє.

Організація "Сокіл", з тим же самим правом, може встановити і прописати свої "правила", які є "до виконання " на їхніх заходах. і пункту
"16.1. Вне полигона всем игрокам следует носить:

16.1.1. Привод в чехле или рюкзаке (но так что бы ничего не торчало) с отстегнутым магазином и аккамулятором."
там не зустрінеш. Ну для прикладу.

Немає в державних актах, нормах СНІПах, ДСТУ, ГОСТах правил поводження з страйкбольними забавками.

Питання стріляли по дітях .
Це повноваження виключно батьків, які відповідають за своїх дітей. Чому не поцікавились: куди, для чого, як.....?

Звернення до Поліції немає -> "всі довольні, всі сміються" - це те що бачить Держава і її органи.
І вся проблема в розумінні реалій.
Десь так.

А репости на мілік чи еірсофт...ну буде максимум "стурбованість"

Востаннє редагував mZiG: 02.09.2016 о 08:54.
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 4:
Distemper (02.09.2016), int3graL (02.09.2016), martun (08.09.2016), Punisher-x3m (02.09.2016)
Старий 02.09.2016, 09:18 #2651722   #9
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Мзиг привет.
Интересно тебя тоже суда ни звали ?

ПыСы: а телефончик я жду.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (07.09.2016)
Старий 02.09.2016, 11:23 #2651741   #10
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Питання стріляли по дітях .
Це повноваження виключно батьків, які відповідають за своїх дітей.
ну це не зовсім так.
в нас ще поки не так, як в ЄС, коли за те, що підняв голос на власну дитину - сусіди можуть викликати поліцію, але і у нас буває позбавляють батьківських прав.
На днях от дивився репортаж про двох дітей, які десь в кукурудзі ночували і мама їхня все село на ноги підняла на пошуки - то коли їх знайшли - малишня виправдовувалась, що боялись, мовляв, що мама їх битиме.
Тепер з ними працюють дитячі психологи, щоб вияснити, має місце в сімї жорстоке ставлення, чи це вони собі придумали. І якщо виявиться, що з виховною метою вона їм іноді може всипати різкою чи ремінцем - то ще хз чим то для неї закінчиться.
Словом це я до того, що батьківство ще не дає прав робити з дитиною щось протиправне.

Додано через 56 секунд
Я більш ніж впевнений, що якщо це відео передати поліції - справу проти того "вихователя" можуть і порушити.

Востаннє редагував switch: 02.09.2016 о 11:24. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 02.09.2016, 11:36 #2651747   #11
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну це не зовсім так.
в нас ще поки не так, як в ЄС, коли за те, що підняв голос на власну дитину - сусіди можуть викликати поліцію, але і у нас буває позбавляють батьківських прав.
На днях от дивився репортаж про двох дітей, які десь в кукурудзі ночували і мама їхня все село на ноги підняла на пошуки - то коли їх знайшли - малишня виправдовувалась, що боялись, мовляв, що мама їх битиме.
Тепер з ними працюють дитячі психологи, щоб вияснити, має місце в сімї жорстоке ставлення, чи це вони собі придумали. І якщо виявиться, що з виховною метою вона їм іноді може всипати різкою чи ремінцем - то ще хз чим то для неї закінчиться.
Словом це я до того, що батьківство ще не дає прав робити з дитиною щось протиправне.

Додано через 56 секунд
Я більш ніж впевнений, що якщо це відео передати поліції - справу проти того "вихователя" можуть і порушити.
Батьки несуть відповідальність. Ті же табори від ЦК "Азов" - Азовець. Там і дух і тіло загартовують і ніхто не корчиться від болі І баткьи чи родичі знають де їхні діти.

Страйбольні приводи - це формально забавки. Вони ніяк не прописані в кримінально-процесуальних актах та законах. Вони чисто балістично навіть не являються механічним пристроєм що являється зброєю. (З дитячої воздушки в роки мого дитиства теж око можна було травмувати , та петардами.)

Не раз траплялися такі ситуації , що повертаючих з ігор з зачехленими приводами зупянили ще старі менти які поняття не мали що таке страйбол і страйкбольа зброя і доводилось пояснювати довго і нундно.

Звісно , що носіння відкритих страйбольних приводів по місту просто так всякими "мололиками" ніхто не одобрить , а чисто в руслі правового поля - немає закону який би їх міг покарати за це. Та і коли це табір або патріотично-вишкольні акції тимбільше. Тобто йдучи навіь з ММГ маючи при собі документ , що це є деактивована зброя люба поліція чи слідчі при предявлені документів можуть йти гуляти далі. (і це по закону.) Хоча неозброєним оком і прості смертні ММГ від бойового не відрізнять.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 02.09.2016, 12:08 #2651751   #12
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Пусть это будет тут.
https://www.facebook.com/media/set/?...6887018&type=1
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Старий 02.09.2016, 12:30 #2651753   #13
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
"игрокам" ключове слово.
Мілітарист чи ФСУ, це не державні інституції влади.
Їхні правила, носять рекомендаційний характер для простолюду і лише "до виконання" на іграх, що проводяться по тій чи іншій "розкладці".
Якщо бути до кінця чесним, то і тири в парку "поза правил" ФСУ І Мілітариста... ну але то такоє.

Організація "Сокіл", з тим же самим правом, може встановити і прописати свої "правила", які є "до виконання " на їхніх заходах. і пункту
"16.1. Вне полигона всем игрокам следует носить:

16.1.1. Привод в чехле или рюкзаке (но так что бы ничего не торчало) с отстегнутым магазином и аккамулятором."
там не зустрінеш. Ну для прикладу.

Немає в державних актах, нормах СНІПах, ДСТУ, ГОСТах правил поводження з страйкбольними забавками.

Питання стріляли по дітях .
Це повноваження виключно батьків, які відповідають за своїх дітей. Чому не поцікавились: куди, для чого, як.....?

Звернення до Поліції немає -> "всі довольні, всі сміються" - це те що бачить Держава і її органи.
І вся проблема в розумінні реалій.
Десь так.

А репости на мілік чи еірсофт...ну буде максимум "стурбованість"
Розжовано доступно і популярно,дякую
int3graL зараз поза форумом  
Старий 05.09.2016, 17:29 #2652157   #14
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Одного разу зустрічав схоже дійство, коли їхав через місто, тоді відбувалась якась хода через центр...
Теж виникло дурне відчуття коли школярик із закритим платком лицем гордо маршируючи у кросівках, тримав автомат як на другому фото через дві руки, направляючи його на перехожих, що стояли по узбіччю.

В свій час навчався у військово-спортивному ліцею, нас завжди навчали тримати зброю дулом вниз, навіть не заряджену. Носіння будь-якої зброї подібним як на фото чином, розцінювалось як признак дібілізму і наказувалось.

І взагалі, якщо діти хочуть освоювати військову справу, для цього є Прикарпатський, Чернівецький, Київський віськово-спортивнині ліцеї, а не ходити як клоуни, не по формі, в красовках, з тряпками на писку, в руках псевдо генералів які з них типу тренують елітних маріонеток.
netby зараз поза форумом  
Старий 06.09.2016, 14:37 #2652235   #15
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від netby Переглянути допис
Одного разу зустрічав схоже дійство, коли їхав через місто, тоді відбувалась якась хода через центр...
Теж виникло дурне відчуття коли школярик із закритим платком лицем гордо маршируючи у кросівках, тримав автомат як на другому фото через дві руки, направляючи його на перехожих, що стояли по узбіччю.

В свій час навчався у військово-спортивному ліцею, нас завжди навчали тримати зброю дулом вниз, навіть не заряджену. Носіння будь-якої зброї подібним як на фото чином, розцінювалось як признак дібілізму і наказувалось.

І взагалі, якщо діти хочуть освоювати військову справу, для цього є Прикарпатський, Чернівецький, Київський віськово-спортивнині ліцеї, а не ходити як клоуни, не по формі, в красовках, з тряпками на писку, в руках псевдо генералів які з них типу тренують елітних маріонеток.
причому тут ліцеї ? тут тема про інше.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 06.09.2016, 16:12 #2652249   #16
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата тут тема про інше.
Перепрошую, про що ж тема на Вашу думку?
netby зараз поза форумом  
Старий 02.09.2016, 09:51 #2651725   #17
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

я на своїх правах). привіт
mZiG зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 08:36 #2652503   #18
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Здається,панове,вас понесло не в ті стєпя.
int3graL зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 08:42 #2652504   #19
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від int3graL Переглянути допис
Здається,панове,вас понесло не в ті стєпя.
Чому не в ту. Всі дружно кинулися доводити, що стайкбольний привід не зброя. Так дійсно це не зброя, а іграшка, але тільки до того моменту поки ти не погрожуєш ним іншій людині. Точно так же і з цеглиною, чи будь-яким іншим предметом, поки вони спокійно собі десь лежать, це звичайні повсякденні речі, але як тільки хтось їх використав для нападу, вони перетворюються на засіб нападу - отже зброю.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 12:13 #2652528   #20
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата Користувачів також обурило, що виховник стріляв по хлопчику гумовими набоями.
http://te.20minut.ua/Kryminal/katuva...-10541886.html

в цьому випадку я згідний з Панішером щодо журналістів.
int3graL зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:04.