Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.04.2009, 22:08 #897333   #401
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Отже ситуація була наступною, Я, Форд і прескот зайшли в паву! Всі столи були зайняті, тут ми замітили дівчину яка встає зза столу і збирається виходити, ми її перепитали, чи вона покидає паву, чи збирається повернутись за свій столик, на що вона відповіла, що повертатись за столик не буде(в той час на столі жодного знаку вказуючого на те, що стіл замовленийне було). Ми сіли за стіл, прескот пішов до бар стійки робити замовлення, я за той час зняв куртку і пішов до нього. Черга була довгенька(стояли в районі 5ти хвилин, і якби не черга за то час зробили б замовлення) і поки ми стояли в черзі замітили як форд жестом попросив нас підійти, я підійшов ну і тут він мені повідомив, що прийшла офіціантка, вигнала його і сказала, що стіл замовлений бо прийшли, ті хто його замовляв! Ну ми вже на місці не сперечались, а просто обернулись і пішли до дому! Про розмову форда з офіціанткою необхідно запитати в нього ж, тому, що всього діалогу не чув, а лише окремі фрагменти розмови, так як народу було багато і було дуже шумно, тому не хочу перекручувати можливо все, що було сказано офіціанткою\фордом, а просто попрошу його відписатись як все було!
D@nZeL зараз поза форумом  
Старий 14.04.2009, 01:59 #897498   #402
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Я чучуть доповню історію. Коли ми займали цей столик який звільнила дівчина, там було 1 крісло інших 2 ми поросили в іноземців (німців) які сиділи поруч. Коє как струдом ми пояснили що нам потрібні 2 стільчики, і вони з любязністю їх нам віддали оскільки їх невикористовували. Я завів мову за стільці саме тому що той столик з 1 стільчиком нікого неприваблював бо: що його брати що стояти було однаково, тому коли ми принесли туда стільці він став потенціально інтересним варіантом для тих хто немав замовлиного стола! Я скинув куртку пішов до бар стойки дади гроші друзям які стояли в черзі, шоб купили ще мені щось. В той момент коли застолом нікого небуло його хтось пригледів і звернувся до офіціантки з придлогом чи є вільні столики. В тойже момент я підхожу до стола і чую фразу від офіціантки до 2 хлопців -"ось цей стіл вільний" я почувши це кажу вибачте, але ми вже його зайняли. У відповідь получаю прямим тоном, -"унас столики замовляться" Я - "відколи це?" відповідь офіціантки -"завжди" на що я сильно здивувась, скільки там непроводив часу перший раз почув, що столики замовляються завжди! (я навіть незнав що столкики замовляються на футбол, ящоб знав то 1 ділом ніж займати стіл підішоби до Рслана чи офіціантки і сказавби я беру цей столик, але так як на столику небуло таблички що вні замовлений ми просто сіли за нього, і цим вже показили що ми його зайняли/замовили). Але це формальність, суть невтому що стіл був замовленйи і ми вот пришли такі хами собі всілись і нас попросили піти, а суть втому що стіл був замовленйи вже піля того яки ми сіли за нього, тобто стіл був вільний ми за нього сіли піля чого було зроблене замовлення на нього! На мій погляд помилака офіціанта була в тому що коли вона підійшла до стола і замітила що атм хтось сидить йї потрібно було не відавати стіл людям які хотіли його замовити в даний момент, а насам перед запитати нас чи ми лишаємся на футбол чи ні, і пояснити що на футбол діє ситема мінімального заказу (так званий заказ столика)!
П.С. Я немаю нічого пртів замовленя столів, я немаю обіди на офіціантів, просто сама система замовленя крива. Тому і вирішив написати тут щоб змінили саму систему замовленя, щоб невиникало таких неприємних ситуацій.
А саме пропоную: Ящо іде замовленя столику то ставити табличку на якій вказано час наприклад: (стіл замовлено з 19.00), і ставити цю табличку зразу піля замовленя навіть ящо воно було за годину 2 -3 до, думаю та табличка непомішає вже існуючому клієнту за тим столом + вона дає орієнтацію до якої години потрібно звільнити стіл тим хто в даний момент за ним сидить! і нюанс номер 2 ящо стіл замовлено з 19.00 і в 19.10 він всеще пустий, втакому випадку відавати столик іншому клієнту. А завдаток за столик повертати сише 50%, Це набагато ефективніше ніж столик замовлять і непридуть, як було 2 неділі тому що 2 столики просто стояли вільні тільки з табличкою стіл замовлено, (хоча в 2 залі було багато клієнтів які дивились футбол стоячи)

Востаннє редагував _FORD_: 14.04.2009 о 02:09.
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (14.04.2009), muTs (14.04.2009)
Старий 14.04.2009, 08:50 #897591   #403
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Я чучуть доповню історію. Коли ми займали цей столик який звільнила дівчина, там було 1 крісло інших 2 ми поросили в іноземців (німців) які сиділи поруч. Коє как струдом ми пояснили що нам потрібні 2 стільчики, і вони з любязністю їх нам віддали оскільки їх невикористовували. Я завів мову за стільці саме тому що той столик з 1 стільчиком нікого неприваблював бо: що його брати що стояти було однаково, тому коли ми принесли туда стільці він став потенціально інтересним варіантом для тих хто немав замовлиного стола! Я скинув куртку пішов до бар стойки дади гроші друзям які стояли в черзі, шоб купили ще мені щось. В той момент коли застолом нікого небуло його хтось пригледів і звернувся до офіціантки з придлогом чи є вільні столики. В тойже момент я підхожу до стола і чую фразу від офіціантки до 2 хлопців -"ось цей стіл вільний" я почувши це кажу вибачте, але ми вже його зайняли. У відповідь получаю прямим тоном, -"унас столики замовляться" Я - "відколи це?" відповідь офіціантки -"завжди" на що я сильно здивувась, скільки там непроводив часу перший раз почув, що столики замовляються завжди! (я навіть незнав що столкики замовляються на футбол, ящоб знав то 1 ділом ніж займати стіл підішоби до Рслана чи офіціантки і сказавби я беру цей столик, але так як на столику небуло таблички що вні замовлений ми просто сіли за нього, і цим вже показили що ми його зайняли/замовили). Але це формальність, суть невтому що стіл був замовленйи і ми вот пришли такі хами собі всілись і нас попросили піти, а суть втому що стіл був замовленйи вже піля того яки ми сіли за нього, тобто стіл був вільний ми за нього сіли піля чого було зроблене замовлення на нього! На мій погляд помилака офіціанта була в тому що коли вона підійшла до стола і замітила що атм хтось сидить йї потрібно було не відавати стіл людям які хотіли його замовити в даний момент, а насам перед запитати нас чи ми лишаємся на футбол чи ні, і пояснити що на футбол діє ситема мінімального заказу (так званий заказ столика)!
РАФІК НЄ ВІНОВЄН
koka_in зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (26.04.2009)
Старий 14.04.2009, 16:18 #898067   #404
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Та ніхто взагалі нікого незвинувачував прото вишло непорузуміня, а для того щоб надалі такого небуло тут і написали.
Три прагнути до кращого))
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (14.04.2009)
Старий 24.04.2009, 19:41 #907505   #405
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

А де цей бар ПАВА?
Fredi зараз поза форумом  
Старий 24.04.2009, 21:13 #907612   #406
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Fredi Переглянути допис
А де цей бар ПАВА?
http://forum.te.ua/showpost.php?p=340500&postcount=1
А вам слабо?
Mr.Player зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (26.04.2009)
Старий 26.04.2009, 09:52 #908781   #407
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від D@nZeL
якби не черга за то час зробили б замовлення
в обовязковому порядку працівник, який приймає замовлення, запитує на чиє прізвище бронювався столик. відповідно, якщо Ви його не бронювали, тобто попередньо не давали завдатку, Вам би повідомили, що існує таке поняття, як "мінімальне замовлення".

Ви оплачуєте суму мінімального замовлення наперед і протягом матчу на ці гроші можете робити замовлення. якщо Ви не використали всю суму, решта не повертається.

Цитата:
Допис від D@nZeL
офіціантка, вигнала його
може ще й побила?

Цитата:
Допис від _FORD_
Але це формальність, суть невтому
давайте краще по-суті.

Цитата:
Допис від _FORD_
стіл був замовленйи вже піля того яки ми сіли за нього, тобто стіл був вільний ми за нього сіли піля чого було зроблене замовлення на нього!
Вас попередили, що потрібно робити мінімальну оплату за столик, з чим Ви погодились, але мінімальної оплати не зробили.
Відповідно, якщо приходить інша людина і робить мінімальне замовлення, то ми просимо Вас звільнити місце. Якщо Ви зробили мінімальне замовлення, то ніхто Вас не буде рухати.

Цитата:
Допис від _FORD_
я немаю обіди на офіціантів
Звичайно, що Ви не маєте обіди на офіціантів. А чи не Ви на весь зал кричали що офіціантка, цитую: "брехуха"? А чи не Ви їй хамили? Після такої моральної розрядки, я би також не тримав обіди на офіціантів.


Цитата:
Допис від _FORD_
ящо стіл замовлено з 19.00 і в 19.10 він всеще пустий, втакому випадку відавати столик іншому клієнту.
столик звільняється через 15 хв після початку матчу. якщо він був пустий цілий матч і на ньому стояла табличка "Замовлено" - це пряма вина офіціантів та адміністратора.
Обовязково виправимо цю помилку.

Цитата:
Допис від _FORD_
А завдаток за столик повертати лише 50%,
ЗАВДАТОК НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.




І на майбутнє: якщо Ви чогось не знаєте, запитуйте, і Вам обовязково дадуть відповідь.
RUS зараз поза форумом  
Подякували 4:
@NYKey (08.05.2009), FortYear (26.04.2009), harik (26.04.2009), Pyxnactuk (26.04.2009)
Старий 08.05.2009, 09:29 #921714   #408
Divx
 
Аватар для Divx
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

а по 100гр. коли будуть розливати і печенько....?
Divx зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (08.05.2009)
Старий 08.05.2009, 11:06 #921856   #409
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Divx Переглянути допис
а по 100гр. коли будуть розливати і печенько....?
тоді коли дозволять продавати і розпивати алкогольні напої на території навчальних закладів =)
StealZ зараз поза форумом  
Старий 08.05.2009, 12:07 #921957   #410
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
тоді коли дозволять продавати і розпивати алкогольні напої на території навчальних закладів =)
так там ганделик раніше був, вроді наливали спиртяку чи нє?
Dexter зараз поза форумом  
Старий 08.05.2009, 14:33 #922159   #411
Divx
 
Аватар для Divx
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

раніше це напевно коли ще ющенок, ой Ющенко вчився!!
Divx зараз поза форумом  
Старий 09.05.2009, 12:02 #922919   #412
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Divx Переглянути допис
а по 100гр. коли будуть розливати і печенько....?
Краще б ніколи....
D@nZeL зараз поза форумом  
Старий 09.05.2009, 12:13 #922936   #413
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Пиво ж в крапці продають, нє?
Чи то вже не та ж територія, що й пава?
Sect0r зараз поза форумом  
Старий 09.05.2009, 12:24 #922942   #414
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Пиво ж в крапці продають, нє?
Чи то вже не та ж територія, що й пава?
1. Пиво на сьогодні законодавчо не вважається алкогольним напоєм.
2. Пава і Крапка знаходяться не на тириторії навчального закладу, а на приватній території, що межує з територією навчального закладу.
3. Не дивлячись на юридичну можливість продавати міцні алкогольні напої в Паві/Крапці, адміністрація даних закладів ще від початку їх створення прийняла рішення не робити цього по причині фізичної близькості до навчального закладу.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.05.2009, 17:43 #923164   #415
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
..
2. Пава і Крапка знаходяться не на тириторії навчального закладу, а на приватній території, що межує з територією навчального закладу.
3. Не дивлячись на юридичну можливість продавати міцні алкогольні напої в Паві/Крапці, адміністрація даних закладів ще від початку їх створення прийняла рішення не робити цього по причині фізичної близькості до навчального закладу..
тоді вот цікаво, заборона розпивати в паві/крапці принесених з собою алкогольних напоїв юридично правомірна?
freeman зараз поза форумом  
Старий 09.05.2009, 21:16 #923300   #416
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від freeman Переглянути допис
тоді вот цікаво, заборона розпивати в паві/крапці принесених з собою алкогольних напоїв юридично правомірна?
Щодо українського законодавства - правомірна. А ось щодо правил даних закладів - ні.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 13.05.2009, 20:53 #927083   #417
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

..тонкій намйок поняфффф %)
freeman зараз поза форумом  
Старий 14.05.2009, 08:56 #927379   #418
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Кому шо .. а курці просо
Black-Raven зараз поза форумом  
Подякував(ла):
voronya (15.05.2009)
Старий 16.05.2009, 01:19 #929348   #419
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

пава, це круто
Comix зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dexter (16.05.2009), RUS (19.05.2009)
Старий 16.05.2009, 08:25 #929398   #420
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Тільки зробіть якийсь абонемент на туалет
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nleman (16.05.2009)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:20.